Lidl - co nakupujete

Nové "ostatné", teda "čokoľvekové" je znova na svete:)
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Lidl - co nakupujete

Odoslaťod gombicek »

DanielkaS píše:
Kalea píše:
DanielkaS píše: joj, a mne ostanu v mrazaku, upiekla som par kuskov, no decka nechceli vobec a muz tiez krutil nosom, ze take nemusi, ledva to dojedol :no: p:

Ty si písala, že vám nechutili tie lososové, nie?


kupila som aj lososove aj tie spenatove ;-), lososa bolo malo - dva kusky, ale tohto mam este plny sacok, no mozno niekedy zachuti, alebo upeciem navsteve :-) :mrgreen:



tie bez lososa nechutili ani mne nakoniec, ten feta syr bol akysi divny....manzel zjedol.

lososove chutia vsetkym.
gombicek

..Ide to nejde to, nechame to na leto....

expert
 
Príspevky: 1907
Mood: Happy

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Lidl - co nakupujete

Odoslaťod corky »

dnes som kupila knihu s 365 príbehmi, velkú a hrubú, vyšla necelých 6€
príbehy su kratučké (fakt také na dobrú noc) a podla dátumov :D , pri každom ilustrácia
vytlačené na kvalitnom papieri - fakt pekné :yes:
corky

I choose to be happy...

expert
 
Príspevky: 11969

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Lidl - co nakupujete

Odoslaťod corky »

vacanze píše:
corky píše:dnes som kupila knihu s 365 príbehmi, velkú a hrubú, vyšla necelých 6€
príbehy su kratučké (fakt také na dobrú noc) a podla dátumov :D , pri každom ilustrácia
vytlačené na kvalitnom papieri - fakt pekné :yes:


s takým nátvom mam doma este z mojich detskych cias, je uplne ako nova, je vyobrazena v letaku?


nestíham letáky
ale bola medzi novým spotrebným tovarom a mali ich vela ... takže asi aktuálne
corky

I choose to be happy...

expert
 
Príspevky: 11969

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Lidl - co nakupujete

Odoslaťod corky »

aha, našla som ju http://www.lidl.sk/cps/rde/xchg/lidl_sk ... _18641.htm

inak aj tie komodky vyzerali rozkošne, žial, nemáme to kam už dať :(
corky

I choose to be happy...

expert
 
Príspevky: 11969

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Lidl - co nakupujete

Odoslaťod Kirkuša »

Ja som kupila ten adventny kalendar s 24 mini knizockami, ktore sa potom daju pouzit aj ako ozdoby na stromcek. http://www.lidl.sk/cps/rde/xchg/lidl_sk ... _18638.htm

Som pozerala na letak Taliansky tyzden, zistujuc ze my mame vlastne este kopec zasob (pretlaky, omacky,...) z minuleho talianskeho tyzdna. :blush:
Dokupim nejake cestoviny a vidim ze budu opat este aj tie tycinky s rozmarinom, tie som minule kupula viacmenej len tak, tento druh tovaru sa u nas moc neje, ale zachutili, ten rozmarin tam bol prijemne nasiaknuty do cesta.

Btw: hrajete hru Prekliatie dimantu na strankach Lidla? Kazdy den sa hlada 6 rozdielov. (:
Kirkuša

Subham astu sarvadžagatam.

expert
 
Príspevky: 5099

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Lidl - co nakupujete

Odoslaťod gombicek »

Kirkusa, aj ja osm pozerala v letaku ten kalendar, tie knizocky sa daju vybrat,aj si ich videla alebo je to zafoliovane? tam je basnicka alebo pribeh?
gombicek

..Ide to nejde to, nechame to na leto....

expert
 
Príspevky: 1907
Mood: Happy

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Lidl - co nakupujete

Odoslaťod Kirkuša »

gombicek: Mame tu napravo z toho linku. Knizky su 4x4cm, je vzdy prva strana z cislom dna, potom 4 dvojstranky, kazda knizka je na inu temu, napr. zimne radovanky, ako sa deti spustaju na sankach a lyziach, par viet k tomu - na kazdej strane jedna, konci to "pozor aby ste neskoncili na nose", a obrazok ako je dieta zaborene v snehu,...alebo o vianocnych trhoch, alebo ako anjeliky chystaju pre deti hracky - obrazky a par jednoduchych viet vzdy, co robia zvieratka na Vianoce, alebo napr. jedna knizocka je navod - popis s obrazkami ako si vyrobit panacika "slivkacika" zo susenych sliviek. Nepozerala som vsetky. Kazda knizka je na snurke, da sa zavesit na stromcek. Cely kalendar je uzatvaratelny na suchy zips, knizocky su v archu po 5x5 vyberatelne, cize stredne policko je volne a je odklapacie, da sa tam zrejme kazdy den strcit pod to nejaka drobna sladkost.
Kirkuša

Subham astu sarvadžagatam.

expert
 
Príspevky: 5099

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Lidl - co nakupujete

Odoslaťod para »

Kocky, neviete ako je to s pecivom co pecu v Lidl? Je to mrazene a potom upecen? Niekto mi to hovoril,ale je to take JPP. :mrgreen:
para

spomienky na detstvo

expert
 
Príspevky: 13470

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Ostatné

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

cron