Lidl - co nakupujete

Nové "ostatné", teda "čokoľvekové" je znova na svete:)
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Lidl - co nakupujete

Odoslaťod monica »

Mliecne vyrobky, napr. biely velky jogurt pre nich robi Hollandia, jogurtove mlieko zas Olma, aj syry, zatial sama dobra skusenost. Swarzwaldsku sunku, raz som kupila aj kuraciu (alebo morcaciu?) sunku z prs, vyborna, cena ale asi vyssia. Podobne lososove filety, cena asi dost vysoka za dva filety, ale lepsie na nasom trhu som nenasla. A cestoviny, potom vyrobky roznych kuchyn (tematicke tyzdne) byvaju vyborne. Aj ovocie a zelenina byva celkom fajn.
monica
pokročilý
 
Príspevky: 815

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Lidl - co nakupujete

Odoslaťod Ina5 »

Podobne aj my ako Monica tam kupuje biely velky jogurt. Mnam, najlepsi biely.
Potom tam kupujeme vsetky mozne syre, maju velkhy vyber, ovocie, zeleninu, sunky -uz len tam, su trvanlive, v obale, vydrzia dlhsie ako tie slizace z Tesca a pod. A je v nich naozaj maso a nie soja. :2no: Potom tam kupujeme este smotanu, kuracie maso - kridla, stehna, do polievky.
Dalej vina, kvalitne a dobre. Samozrejme sladkosti - cokolady, susienky, kekse,
este maju za vybornu cenu mrazene listkove cesto 500g/asi 20 Sk. Wafle, kedysi tam mali najlepsie grahamove rozky, tie sme tlacili na sucho. Ale uz to nie je ono. Dalej cestoviny, lasane... :D
Z drogerky tam bezne kupujem slipove vlozky - 30 kusove balenie/okolo 28-30 Sk. Aj bezne vlozky su tam fajn.
Maju vyborne kvalitne matove, rumancekove, sipkove caje- zn. Lord Nelson.
Chuti nam odtial grilovacia horcica, taky skl. pohar, asi 200 ml, okolo 18 Sk.
A ked vystihnes akciu a mas stastie, tak aj dobre a kvalitne oblecko. minule som nakupila detom hrube ponozky, take zimne 2 pary za 2 E, pancusky 2 E/ ziadne umelace ako od Cinana/, detske pyzamka okolo 150 Sk.
Muz tam obcas kupi nejake naradie, sroby, matky... :D Minule mi odtial doniesol 2 L keramicky dzban na pivo, resp. kysle mlieko za nejaky 120 Sk. Nedavno som si kupila cibulky - narcisov, tulipanov, 50 kusov v baleni za nejakych 45 Sk. V baumaxe by som mala za to tak mozno 5 cibuliek. :ham: Aj kvety v kvetinacoch su tam fajn, vydrzia a oplatia sa. Mam jesennu vyzdobu, vresty po nejakych 25 Sk. Ked som pozerala, inde stoja asi 3x.
Aj oliv. olej, len odtial.
My tam nakupujeme vela a radi.
Ina5
expert
 
Príspevky: 1424

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Lidl - co nakupujete

Odoslaťod Ina5 »

Samozrejme aj rybe, losos je odtial najlepsi. Aj ked cena 250 g/90 Sk. Ale bez kosti, koze, len hodis na panvicu a o chvilu hotovo. Len ich vzdy nemaju.
Treba si len na Lidl zvyknut, my sme tam zo zaciatku vobec nechodili, nejak sa nam nepozdavalo. Ohrnali sem nos, ze Lidl :adore: , teraz uz mame odskusane, pozname tie obaly, a chodime najma tam. Tak 80 % nakupov je u nas Lidl.
Ina5
expert
 
Príspevky: 1424

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Ďalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Ostatné

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

cron