Biele zuby? Ako na to?

Nové "ostatné", teda "čokoľvekové" je znova na svete:)
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Biele zuby? Ako na to?

Odoslaťod bibusenka »

"Dijana" uz mi aj kamaratka cez vikend spominala, ze skusala olej ale ze ziadne vysledky na nedostavili, tak asi fakt to je len nejaky blud a kaslem na to, nepozastavujem sa uz nad tym:-)O tom bieliacom systeme ti napisem, ale radsej do sukromnej spravy, dobre?
bibusenka
začiatočník
 
Príspevky: 129

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Biele zuby? Ako na to?

Odoslaťod bibusenka »

"Dijana" neviem ci uz neskoro nepisem, kedze si si ho chcela uz zaciatkom mesiaca kupovat. Ale ano v drogerii alebo aj cez internet sa da objednat a stoji cca 20€. Niekde vychytas aj lepsiu cenu ale to mozno len o par centov
bibusenka
začiatočník
 
Príspevky: 129

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Biele zuby? Ako na to?

Odoslaťod sussia »

este mi povedzte, ci taketo lacne produkty vam aj vybielili zuby?..lebo mna jedna kamaratka presviedcala, ze pouzivala nejaky system a ze jej o par stupnou vybielil zuby ale nechce sa mi tomu nejako verit...ake mate vy skusenosti s takymito produktami?..som zvedava kto co napise..kedze aj ja chcem mat krajsie zuby, len neviem ako na to..
sussia
 
Príspevky: 65

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Biele zuby? Ako na to?

Odoslaťod gabona1 »

Ja som počula o tých štúdiaách smilepoint, že dokážu veľmi pekne zuby vybieliť, len či to niečo s tými zubami neurobí, ja by som sa bála. Má niekto skúsenosť?
gabona1
začiatočník
 
Príspevky: 120

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Biele zuby? Ako na to?

Odoslaťod vrana80 »

Ja som si dala vybielit zuby u zubara a teraz ich mam take ako pred tym, je to ale uz 10 rokov ;-)
vrana80
 
Príspevky: 61

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Ostatné

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

cron