Biele zuby? Ako na to?

Nové "ostatné", teda "čokoľvekové" je znova na svete:)
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Biele zuby? Ako na to?

Odoslaťod patusa_11 »

Chcela by som sa aj tu spytat ci niekto uz podstupil odborne bielenie zubov alebo nejake ine produkty? Uz dost dlho ma trapia moje zlte zuby a chcela by som s nimi nieco spravit. Prosim, poradte mi nejake triky a rady. Dakujem
patusa_11
 
Príspevky: 87

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Biele zuby? Ako na to?

Odoslaťod patusa_11 »

Evka dakujem za tvoju odpoved a ochotu uz vopred:-) Chcela by som sa ta spytat ze kolko ta vyslo bielenie a akou technologiou ti ich bielili? A tie pasty by mi nevybielili zuby len tak, keby som ich zacala teraz pouzivat? To len tie klasicke pasty whitening pouzivas alebo ake?
patusa_11
 
Príspevky: 87

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Biele zuby? Ako na to?

Odoslaťod bibusenka »

"patusa_11" chcela by som ti napisat a teda opisat trosku moj pribeh. Ked som bola mlada, mala som velmi pekne zuby a ziarivo biele lenze problem nastal po prvom, druhom a tretom porode. Ako prisli deti, s tym sa aj moje zuby zacali kazit a aj ich farba zacala byt skor zlta ako biela:/ Velmi smutna som z toho bola a zistovala som co spravit aby boli krajsie, kedze som bola na take zvyknuta. Moj stomatolog mi odporucal bielenie technologiou, ktora vychadzala nieco cez 300€ a ako sorry, ale ako matka troch deti, ktora ma len matersku a manzelov plat som si to dovolit nemohla. Vyskusala som teda lacnejsiu variantu a to 10 dnovu kuru na bielenie zubov. Dva krat do roka som ju aplikovala a nechcem to zakriknut ale vysledok a pokrok som si vsimla a vsimli si ho aj moji znami, co som bola uprimne velmi rada
bibusenka
začiatočník
 
Príspevky: 129

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Biele zuby? Ako na to?

Odoslaťod slniecko »

Konkrétne produkty si prosím odporučte v súkromnej správe.
slniecko

Luck is probability taken personally

expert
 
Príspevky: 23565
Mood: Cool

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Biele zuby? Ako na to?

Odoslaťod eviatkoo »

Neskúšala si aj ,,babské recepty ,, ? Ja si raz za čas namočím kefku do sódy bikarbóny a normálne si umyjem zuby. a ver , že mi ich to vybiely a aj poriadne vyčistí od nečistôt. Chemického bielenia by som sa bála, že mi poškodí sklovinu ale tak ja mám celkovo strach s lekárov :)
eviatkoo
 
Príspevky: 59

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Biele zuby? Ako na to?

Odoslaťod lolaaa »

ja pouzim kokosovy olej.....ten je tusim dobry na vsetko :) ale to je taka prirodna varianta
lolaaa
 
Príspevky: 28

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Biele zuby? Ako na to?

Odoslaťod bibusenka »

lolaaa píše:ja pouzim kokosovy olej.....ten je tusim dobry na vsetko :) ale to je taka prirodna varianta


"lolaaa" to mas pravdu ze kokosovy olej je na vsetko dobry, ja ho pouzivam na plet, vzdy vecer si ho natriem a necham celu noc posobit. Od kedy ho pouzivam tak nemam az take akne. Ale zuby ma este nenapadlo s nim si bielit. Neviem si to predstavit. To si len nanesies na zuby a nechas tak? Alebo ako to aplikujes? Ja som pouzivala ten iny system 10 dni a ten mi vybielil zuby. Konecne ich mam biele, ale ved uz som to tu spominala:-)
bibusenka
začiatočník
 
Príspevky: 129

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Ďalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Ostatné

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.