Biele zuby? Ako na to?

Nové "ostatné", teda "čokoľvekové" je znova na svete:)
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Biele zuby? Ako na to?

Odoslaťod Dijana » Ut 21.Feb. 2017 10:41

@bibusenka nad tým sa ani nepozastavuj. Skúšala som si kokosový olej nanášať na zuby a vôbec mi to zubnú sklovinu nevybielilo. Praktizovala som to skoro dva týždne a žiadny výsledok, takže potom ma to už prestalo aj baviť a vykašľala som sa na to. Chcela som sa ťa ale spýtať že aký systém si to ty používala? Keď už po 10tich dňoch si videla výsledok? Ďakujem za skorú odpoveď;-)
Dijana

Založený: Pi 10.Feb. 2017 13:07

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod bibusenka » Po 27.Feb. 2017 10:57

"Dijana" uz mi aj kamaratka cez vikend spominala, ze skusala olej ale ze ziadne vysledky na nedostavili, tak asi fakt to je len nejaky blud a kaslem na to, nepozastavujem sa uz nad tym:-)O tom bieliacom systeme ti napisem, ale radsej do sukromnej spravy, dobre?
bibusenka
začiatočník

Založený: Pi 28.Okt. 2016 12:45

Odoslaťod Dijana » Št 02.Mar. 2017 12:03

@bibusenka vidíš to, tak už to máš aj od ďalšieho človeka potvrdené. Ďakujem, že si mi napísala o tom systéme bielenia. Vyzerá to by fakt v pohode produkt a hlavne že je aplikácia jednoduchá. Pôjdem si ho kúpiť zajtra. V drogérií ho predávajú? Ozik a koľko stojí?
Dijana

Založený: Pi 10.Feb. 2017 13:07

Odoslaťod bibusenka » St 29.Mar. 2017 10:48

"Dijana" neviem ci uz neskoro nepisem, kedze si si ho chcela uz zaciatkom mesiaca kupovat. Ale ano v drogerii alebo aj cez internet sa da objednat a stoji cca 20€. Niekde vychytas aj lepsiu cenu ale to mozno len o par centov
bibusenka
začiatočník

Založený: Pi 28.Okt. 2016 12:45

Odoslaťod sussia » Pi 31.Mar. 2017 8:27

este mi povedzte, ci taketo lacne produkty vam aj vybielili zuby?..lebo mna jedna kamaratka presviedcala, ze pouzivala nejaky system a ze jej o par stupnou vybielil zuby ale nechce sa mi tomu nejako verit...ake mate vy skusenosti s takymito produktami?..som zvedava kto co napise..kedze aj ja chcem mat krajsie zuby, len neviem ako na to..
sussia

Založený: Št 16.Feb. 2017 11:50

Odoslaťod MartinosJ » Pi 31.Mar. 2017 12:34

Biele zuby vraj nie sú úplne zdravé
MartinosJ

Založený: St 04.Jan. 2017 10:58

Odoslaťod nassica » Pi 07.Apr. 2017 9:27

sussia - aj ti povedala presny nazov toho produktu?..lebo teraz predavaju v obchodov strasne vela takychto bieliacich systemov a veci, ze clovek ani nevie, ktory je ucinny a ktory nie..osobne som vyskusala jeden a ten tiez nebol az taky drahy..platila som zan okolo 19€ a vybielil mi moje zuby..je pravda, ze ja ani kavu nepijem takze nemam skarede az tak zuby ale tym, ze som vyskusala aj nieco taketo ich mame ste krajsie..takze podla mna taketo produkty dokazu vybielit..a je jedno ci zaplatis 20€ alebo 300€..vysledok byva vacsinou rovnaky
nassica
začiatočník

Založený: Ut 14.Feb. 2017 14:26

Odoslaťod gabona1 » St 03.Máj. 2017 18:25

Ja som počula o tých štúdiaách smilepoint, že dokážu veľmi pekne zuby vybieliť, len či to niečo s tými zubami neurobí, ja by som sa bála. Má niekto skúsenosť?
gabona1

Založený: Št 07.Jan. 2016 11:05

Odoslaťod vrana80 » St 17.Máj. 2017 15:08

Ja som si dala vybielit zuby u zubara a teraz ich mam take ako pred tym, je to ale uz 10 rokov ;-)
vrana80

Založený: Ne 08.Jan. 2017 21:00

Odoslaťod krasotinka » Pi 04.Aug. 2017 11:27

Babulky ja som pred rokom absolvovala odborne bielenie u zubara, ktore nestalo malo penazi. Viete aky je vysledok? No hrozny:-/ Asi tri mesiace som sa vytesovala, ze moje zuby su krajsie a belsie ale teraz su znovu take, ake aj boli. Chcela by som preto vyskusat este nieco, co by mi vybielilo. Mozno nejaku pastu alebo nieco take. Viete mi poradit nieco ucinne?
Obrázok používateľa
krasotinka

Založený: Št 23.Mar. 2017 14:54

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Ostatné

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Bing [Bot] a 4 hostí.

Používame súbory cookie.