spevnenie pokozky

Nové "ostatné", teda "čokoľvekové" je znova na svete:)
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: spevnenie pokozky

Odoslaťod mary164 »

baby poculi ste uz o pristroji na celulitudu pomocou utrazvuku ? ma stym niektora skusenosti. ja som doteraz pouzivala len take kremiky stou masaznou hlavicou ale nepomahalo to. :(
mary164
 
Príspevky: 38

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: spevnenie pokozky

Odoslaťod Katka285 »

pravdaze to je jasne, ale ja pouzivaj aj SLIMMING dixo na celulitidu, ale snazim sa pravdaze aj drzat jedalnicek a cvicit. a pomaha to. ked sa dodrzuje vsetko pravdaze :),
Katka285
 
Príspevky: 53

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: spevnenie pokozky

Odoslaťod Martina12 »

ja cvicim uz dlho ale i tak sa ta celulitida drzi :( stym pristrojom nemam skusenost, ale rada vyskusam nieco nove ak vravite ze to aspon pomoze nejak.
Martina12
 
Príspevky: 53

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: spevnenie pokozky

Odoslaťod melati »

Nina, len vyhodene peniaze to budu, ak pojdes na nejaku "zazracnu" proceduru. Zmen si stravovanie, viac zeleniny a ovocia, pi vela vody, na skodu nie je ani taky tyzdnovy detox. :)
melati
 
Príspevky: 5

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: spevnenie pokozky

Odoslaťod melati »

Nina skus pozriet toto, je tam par receptov http://www.vyzivovo.sk/4-pravidla-uspesneho-detoxu/ alebo toto http://zdravie.cvicte.sk/zdravie-1/rece ... -kazdy-den .
ono ked mas strasne viditelnu celulitidu, tak ti ju bude vidno stale, mozes len zlepsit jej stav, ze ti ju nebude napr vidno ked sa postavis.
Ak ju mas taku ako ja, ze len ked si stlacis kozu, tak ti odporucam lymfo masaz - ale taku poriadnu rucnu hodinovu, tieto pristroje su strasny fejk a profesionalny maser vie co robi.
melati
 
Príspevky: 5

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Ďalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Ostatné

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

cron