spevnenie pokozky

Nové "ostatné", teda "čokoľvekové" je znova na svete:)
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: spevnenie pokozky

Odoslaťod gabona1 »

Ženská pokožka je fakt prekliatie, chlapi takýto problém nemajú. Ja tiež používam rôzne oleje, mlieka, aj kvalitné a drahé, ale pokožka nič moc. Čo sa týka tváre, tú mám našťastie v pohode, hladkú a aj celkom peknú pokožku..ale nohy...no neviem, v plavkách je to nič moc...Na tvár používam teraz Nuance krém z lekárne, dobre mi sadol...aspoň hádam tou tvárou očarím...:)
gabona1
začiatočník
 
Príspevky: 120

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: spevnenie pokozky

Odoslaťod katalinaa »

Gabona aspoň s tvárou máš šťastie,ja som aj tú mala vyrážkovú pokiaľ som mala menej rokov.Teraz našťastie to je už lepšie
katalinaa
začiatočník
 
Príspevky: 139

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: spevnenie pokozky

Odoslaťod kovalicka »

Spevňuje sa najlepšie cvičením a pravidelným krémovaním, no nie?
kovalicka
začiatočník
 
Príspevky: 164

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: spevnenie pokozky

Odoslaťod 39mati »

Ahoj, skús vyskúšať toto http://track.buycellinea.sk/product/Cellinea/?uid=57479&sid=702&pid=122&bid=advandec
Cellinea je starostlivo vyvinutý výživový doplnok, ktorý odstraňuje celulitídu bezpečným a účinným spôsobom. Takisto zlepšuje vitalitu pokožky. Mimoriadny výber zložiek, obsiahnutý v Cellinea, oslobodzuje telo trvalo od celulitídy a umožňuje mu získať pevnú pokožku. Ženy, ktoré užívajú Cellinea, sa nemusia obávať nežiaducich účinkov, nakoľko výrobok prešiel podrobnými klinickými testami. Mali by sa užívať dve kapsuly denne.
39mati
 
Príspevky: 7

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Predchádzajúca

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Ostatné

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

cron