Ake e-shopy na detske oblečenie?

Nové "ostatné", teda "čokoľvekové" je znova na svete:)
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Ake e-shopy na detske oblečenie?

Odoslaťod alenka76 »

krasne veci Postobello V:) ;)x

Ja som teraz videla u nas prenadherne v C&A ,naozaj nemam tusak ci su tie iste veci aj na SK ale u nas mozem povcedat ze som nadabila na veci co ani v la redoute nie...naozaj kvalitne a krasne.....
alenka76

expert
 
Príspevky: 5477
Mood: Happy
Obrázky: 0

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Ake e-shopy na detske oblečenie?

Odoslaťod kravka »

alenka76 píše:krasne veci Postobello V:) ;)x

Ja som teraz videla u nas prenadherne v C&A ,naozaj nemam tusak ci su tie iste veci aj na SK ale u nas mozem povcedat ze som nadabila na veci co ani v la redoute nie...naozaj kvalitne a krasne.....

fakt? tak to čumím, lebo osobne nemám ten obchod moc rada, mne tie veci tam vždy prišli "Cheap and Awful" tak žeby motyka vystrelila? :8-):

Portobello, dikes! Zatial zrejme neobjednam nič, lebo napokon ako som to cele prešla, v sezonnom vypredaji nie je nič z tych kuskov, na kt. som mala zalusk - tak počkam na ten predvianočný :mrgreen:
kravka

Človek, ktorý načúva rozumu, je stratený: rozum zotročuje všetkých tých, ktorých myseľ nie je dosť silná, aby mu vládla. G. B. Shaw

expert
 
Príspevky: 15228

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0


Re: Ake e-shopy na detske oblečenie?

Odoslaťod Kirkuša »

Nemam ziadne oblubene e-shopy, ani extra oblubene znacky detskeho oblecka, skor stylom z kazdeho rozka troska si nakombinujem.
Vo vacsine e-shopov som nakupovala jednorazovo, max. 2x, nakolko kvalita sa meni, a co boli raz dobre ceny a pekne veci, za rok uz je to inak.
Vascinou mi postacuje mmb, a ked nieco konkretne hladam tak aktualne presmejdim net...

....co ma privadza k myslienke ze by nebolo zle forum, kde by sme sa - ked sme nieco pekne zohnali pre deti pochvalili ostatnym, prip. hodili obrazok a takto sa navzajom ispirovali.
Je mi jasne ze kazda mame ine predstavy co je pekne, a kolko sme ochotne dat, ale aj tak by som do niecoho podobneho nakukla, verim ze nieco by ma nadchlo, hlavne teraz ked som v casovej tiesni a nemam uz casu smejdit ci uz po kamennych alebo aj virtualnych tolko ako kedysi.
Kde je kedy aka zaujimava kolekcia a pod. ako teraz to C&A co bolo hodene alebo len konkretny pekny kusok.
Nemusi to byt ani v zasade co sme kupili, ale aj napr. co sa nam len paci, slintame nad tym a nemame na to, resp. nie az tak to prave potrebujeme ale zaujalo nas to..
Bol by zaujem o take forum, mam zalozit?
Kirkuša

Subham astu sarvadžagatam.

expert
 
Príspevky: 5099

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Ake e-shopy na detske oblečenie?

Odoslaťod Qwix11 »

Môžem odporučiť http://www.nelinka.sk obchod je zameraný na detské oblečenie s motívmi disney (teplákové súpravy, tričká, pyžamá .....) a papučky pre školákov a škôlkárov. Dokonca nitrančani si môžu aj veci po dohode prísť odskúšať k majiteľke. :clap:
Naposledy upravil Qwix11 dňa , celkovo upravené 3 krát.
Qwix11
 
Príspevky: 3

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Ake e-shopy na detske oblečenie?

Odoslaťod corky »

http://eshop.tulectrend.cz/ - videla som tie vecičky aj naživo v jednom obchode v Čadci maju celu zimnú kolekciu, sú krásne, kvalitné

a ak zhanate pre školkára teplaky či pyžamko, tak odporúčam formu GUSTO KIDS, poctivá slovenská výroba, dobrá bavlna, žiadne prečačkané veci a konečne jedny teplaky, kde sa da zaťahovať guma podla potrieb (prípadne vyťahaná vymeniť!)
http://gustokids.sk/obchod/
corky

I choose to be happy...

expert
 
Príspevky: 11969

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Ake e-shopy na detske oblečenie?

Odoslaťod Zuzoslava »

ja som nakupovala v www.dedoles.sk, majú tam ekologické tričká s perfektonou potlačou :D odporúčam
Zuzoslava
 
Príspevky: 2

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Ake e-shopy na detske oblečenie?

Odoslaťod veru18 »

Mě se líbí dětský eshop s kvalitním oblečením http://www.byby.cz/
Nabízejí moc hezké oblečení a zajímavé střihy.....
veru18
 
Príspevky: 9

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0


PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Ostatné

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

cron