Ake e-shopy na detske oblečenie?

Nové "ostatné", teda "čokoľvekové" je znova na svete:)
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Ake e-shopy na detske oblečenie?

Odoslaťod alenka76 » Ut 27.Sep. 2011 20:26

krasne veci Postobello V:) ;)x

Ja som teraz videla u nas prenadherne v C&A ,naozaj nemam tusak ci su tie iste veci aj na SK ale u nas mozem povcedat ze som nadabila na veci co ani v la redoute nie...naozaj kvalitne a krasne.....
A+A+I
Obrázok používateľa
alenka76

expert

Mood: Happy
Obrázky: 0
Založený: So 05.Jan. 2008 18:45

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod kravka » St 28.Sep. 2011 7:54

alenka76 píše:krasne veci Postobello V:) ;)x

Ja som teraz videla u nas prenadherne v C&A ,naozaj nemam tusak ci su tie iste veci aj na SK ale u nas mozem povcedat ze som nadabila na veci co ani v la redoute nie...naozaj kvalitne a krasne.....

fakt? tak to čumím, lebo osobne nemám ten obchod moc rada, mne tie veci tam vždy prišli "Cheap and Awful" tak žeby motyka vystrelila? :8-):

Portobello, dikes! Zatial zrejme neobjednam nič, lebo napokon ako som to cele prešla, v sezonnom vypredaji nie je nič z tych kuskov, na kt. som mala zalusk - tak počkam na ten predvianočný :mrgreen:
Obrázok používateľa
kravka

Človek, ktorý načúva rozumu, je stratený: rozum zotročuje všetkých tých, ktorých myseľ nie je dosť silná, aby mu vládla. G. B. Shaw

expert

Založený: Ut 17.Jún. 2008 8:16

Odoslaťod alenka76 » St 28.Sep. 2011 8:01

A+A+I
Obrázok používateľa
alenka76

expert

Mood: Happy
Obrázky: 0
Založený: So 05.Jan. 2008 18:45

Odoslaťod Kirkuša » St 28.Sep. 2011 9:03

Nemam ziadne oblubene e-shopy, ani extra oblubene znacky detskeho oblecka, skor stylom z kazdeho rozka troska si nakombinujem.
Vo vacsine e-shopov som nakupovala jednorazovo, max. 2x, nakolko kvalita sa meni, a co boli raz dobre ceny a pekne veci, za rok uz je to inak.
Vascinou mi postacuje mmb, a ked nieco konkretne hladam tak aktualne presmejdim net...

....co ma privadza k myslienke ze by nebolo zle forum, kde by sme sa - ked sme nieco pekne zohnali pre deti pochvalili ostatnym, prip. hodili obrazok a takto sa navzajom ispirovali.
Je mi jasne ze kazda mame ine predstavy co je pekne, a kolko sme ochotne dat, ale aj tak by som do niecoho podobneho nakukla, verim ze nieco by ma nadchlo, hlavne teraz ked som v casovej tiesni a nemam uz casu smejdit ci uz po kamennych alebo aj virtualnych tolko ako kedysi.
Kde je kedy aka zaujimava kolekcia a pod. ako teraz to C&A co bolo hodene alebo len konkretny pekny kusok.
Nemusi to byt ani v zasade co sme kupili, ale aj napr. co sa nam len paci, slintame nad tym a nemame na to, resp. nie az tak to prave potrebujeme ale zaujalo nas to..
Bol by zaujem o take forum, mam zalozit?
Kirkuša + 2svište: siedmak a štvrtáčka
Obrázok používateľa
Kirkuša

Subham astu sarvadžagatam.

expert

Založený: Ut 07.Aug. 2007 6:44

Odoslaťod Qwix11 » Ne 05.Aug. 2012 20:16

Môžem odporučiť http://www.nelinka.sk obchod je zameraný na detské oblečenie s motívmi disney (teplákové súpravy, tričká, pyžamá .....) a papučky pre školákov a škôlkárov. Dokonca nitrančani si môžu aj veci po dohode prísť odskúšať k majiteľke. :clap:
Naposledy upravil Qwix11 dňa Po 06.Aug. 2012 20:34, celkovo upravené 3 krát.
Dávam do pozornosti obchodík Nelinka.sk, ktorý Vám ponúka oblečenie pre deti s motívmi disney a detské papučky, ktoré deti využijú ako prezúvky.
Qwix11

Založený: Po 09.Júl. 2012 22:59

Odoslaťod corky » Po 06.Aug. 2012 7:46

http://eshop.tulectrend.cz/ - videla som tie vecičky aj naživo v jednom obchode v Čadci maju celu zimnú kolekciu, sú krásne, kvalitné

a ak zhanate pre školkára teplaky či pyžamko, tak odporúčam formu GUSTO KIDS, poctivá slovenská výroba, dobrá bavlna, žiadne prečačkané veci a konečne jedny teplaky, kde sa da zaťahovať guma podla potrieb (prípadne vyťahaná vymeniť!)
http://gustokids.sk/obchod/
Obrázok používateľa
corky

I choose to be happy...

expert

Založený: Pi 29.Aug. 2008 10:59

Odoslaťod Zuzoslava » Št 01.Aug. 2013 12:14

ja som nakupovala v www.dedoles.sk, majú tam ekologické tričká s perfektonou potlačou :D odporúčam
Zuzoslava

Založený: Ut 26.Mar. 2013 14:34

Odoslaťod veru18 » St 26.Mar. 2014 10:39

Mě se líbí dětský eshop s kvalitním oblečením http://www.byby.cz/
Nabízejí moc hezké oblečení a zajímavé střihy.....
veru18

Založený: St 12.Feb. 2014 9:49

Odoslaťod kattya » Št 22.Máj. 2014 13:25

kattya

Založený: Ut 04.Mar. 2014 13:22

Odoslaťod janicka99 » Po 02.Jún. 2014 18:42

Ja mozem odporucit obchod http://www.detska-vybavicka.sk/ - maju super vecicky, za fajn ceny a hlavne...su SLOVENSKE! a kedze uz mam dost podporovania vyrobkov z ciny, je to pre mna jasna volba.
janicka99

Založený: Po 02.Jún. 2014 18:23

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Ostatné

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 3 hostí.

Používame súbory cookie.