povianocne VYPREDAJE

Horúce, aktuálne témy, veci, ktoré Vás rozčuľujú , iritujú a iné problémy...
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

povianocne VYPREDAJE

Odoslaťod Neytiri » St 30.Dec. 2009 15:36

zaujimalo by ma ci ste boli pozriet niekde v obchodoch, aka je situacia, ci su v BA, na SK, ci v Rakusku vypredaje, kam sa oplati ist, ci maju este nejaky vyber.. ak ano, alebo aspon ako-taky, tak kam, do ktoreho obch.retazca..
co zaujimave ste kupili, na co ste mali stastie, kde ste nepochodili a taaaak :)
teraz napr. letia reklamy na 70% zlavy v tescu.. oplati sa tam ist?
Neytiri
expert

Založený: Ut 06.Mar. 2007 9:12

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: povianocne VYPREDAJE

Odoslaťod LIBERTAS » St 30.Dec. 2009 15:42

heh a je to tu :mrgreen: povianočná atmoška :mrgreen:
Obrázok používateľa
LIBERTAS

Happiness is not a state to arrive at, but a manner of traveling. ~Margaret Lee Runbeck

expert

Mood: Happy
Založený: Ne 23.Okt. 2005 13:33

Odoslaťod Neytiri » St 30.Dec. 2009 16:08

jaaaj, tak tam sa to rozobera(lo)? :blink:
myslela som si ze ta tema je (mala byt) o niecom inom.. no nic..
Neytiri
expert

Založený: Ut 06.Mar. 2007 9:12

Odoslaťod LIBERTAS » St 30.Dec. 2009 16:41

ne ne tá téma je Zuzka o inom...to si tu len tak ja mrmlem pod nos :rol8:
Obrázok používateľa
LIBERTAS

Happiness is not a state to arrive at, but a manner of traveling. ~Margaret Lee Runbeck

expert

Založený: Ne 23.Okt. 2005 13:33

Odoslaťod marlene » St 30.Dec. 2009 16:44

zuzka,
v rakusku vypuklo sale v pondelok :D ikea ma akciove dni ,lutz,kika,leiner maju velke vypredaje -ja chodim kazdy rok na vianocne ozdby su o 50% lacnejsie.vypredaje su vsade.
Quidquid agis, prudenter agas et respice finem!
Obrázok používateľa
marlene

nic sa mi nechce....

expert

Založený: So 22.Okt. 2005 17:45

Odoslaťod Arsima » St 30.Dec. 2009 17:49

Ja som skocila v NR do H&M na vypredaje.Bol klud,nikde nikoho a zlavy 50%.A ze to boli skutocne zlavy,som si ista,lebo som mala prekuknute ceny kazdeho jedneho oblecka pocas roka :D
Obrázok

Obrázok

Obrázok
Arsima
začiatočník

Založený: Pi 14.Mar. 2008 20:22

Odoslaťod bajaja » St 30.Dec. 2009 20:05

Zuzka, tazko radit, "aka je situacia a ci maju vyber..." Asi zalezi od toho, co hladas, vypredaj je casto aj o stasti, ze danu vec maju akurat v takom cisle, ake potrebujes...ja som bola tento rok vo vypredajoch 2x, vzdy cestou z roboty. Pozerala som hlavne oblecenie a pre seba topanky. Bolo prazdno, takze som si v klude popozerala a povyberala. Raz som bola v BA v Auparku (asi 1 a pol hodiny) a raz v Tescu v ramci nakupu potravin. Kupila som toho naozaj vela, pre obe dievcata, pre manzela aj pre mna. Minula som cca 220 eur spolu, ale kupila som 3 bundy (teda kabat pre mna a bundy pre obe dievcata), manzelovi nohavice, 2 kosele, 2 svetre, mladsej nohavice, 7 triciek, 2 svetriky, starsej 2x teplaky, 2x rifle, 3 tricka, ciapky, rukavice, sustaky, sveter a sebe sveter, rukavice a kabelku a topanky (tie boli najdrahsou polozkou). Vsetky veci boli zlacnene na polovicu, v Tescu aj viac. Pre dievcata kupujem vzdy vacsie veci, rastu predvidatelnym sposobom, na buducu jesen a zimu vzdy len vytahujem (a co treba, dokupim - napriklad teraz som chcela este kupit lyziarsky overal pre starsiu, lebo z tohto, co ma, vyrasta, ale nevidela som nic, co by sa mi pacilo...tak nevadi,na rok kupim za plnu cenu). Taketo nakupovanie sa mi osvedcilo (niekedy veci vyuzijeme aj v lete, ak sa neocakavane ochladi, takze tricka, rifle ci teplaky su pouzitelne aj vtedy), aj ked viem, ze tu na babatku je vela mamin proti tomu...nezeniem sa za zlavami, vo vypredaji kupim to, co sa mi paci a co viem, ze buduci rok deti vynosia (a sebe aj manzelovi kupim to, co potrebujeme). A co sa mi nepaci a viem, ze nevyuzijeme, to nekupujem :wink:, viem, ze mnoho mamin sa stazuje na sive veci v obchodoch...je ich tam sice dost, ale ved take im tam necham :lol: V nakupnych centrach netravim hodiny, s nikym sa o veci nenatahujem (nekazim si Vianocnu naladu)..chodim iba do obchodov, ktore mam rada (v Auparku som bola v 5). A hlavne nemam velke ocakavania - ze idem a kupim to a to...s tym nemam dobre skusenosti, po konkretnu vec nechodim.
Suseda bola aj v Parndorfe a v Brucku. Bola sama bez deti a vratila sa spokojna, ale frflajuca, ze hlavne v Parndorfe je vela ludi....ona ale sla za znackami a konkretnymi vecami. Takyto nakup ale nie je pre mna :no: Neznasam natresk a ten stres, ze MUSIM zohnat to a to :drop: Nejaku dobu som zila v cudzine, v Anglicku, Finsku aj Rusku a hoci musim povedat, ze hlavne tie anglicke vypredaje sa - co sa ceny a ponuky tyka - vobec nedaju porovnat s nasimi, aj tak sa na vypredaje kazdorocne tesim a uzivam si ich (ale akonahle je niekde natresk, tak ja padam von). Ale ci som ti pomohla, netusim :blush:
bajaja
začiatočník

Založený: Pi 17.Aug. 2007 12:44

Odoslaťod vacanze » St 30.Dec. 2009 20:21

Zatial co som videla v Tescu 70% oplati sa spodné prádlo a zimné bundy, z 37 eur som kupila za necelych 12 eur, potom Mango ma 50% vypredaje, ale tam masaker co tie zeny robili :crazy: vzala som jeden pulovrík a pálila preč, oni budu mat este v januári aj 70%, nevyhoda je akurat pri vypredajoch v tom, ze ako prvé idu male cisla, ked clovek pride o den neskor uz iba same L/XL :rol8: no, ale teraz sa neda spat kazdy den pred každým obchodom :D
Ked Vám hodia pod nohy polená zakúrte s nimi
Obrázok používateľa
vacanze

Len ten zápas je stratený, ktorý je stratený v našej mysli

expert

Založený: So 10.Jún. 2006 19:17

Odoslaťod corky » St 30.Dec. 2009 20:57

vacanze píše:nevyhoda je akurat pri vypredajoch v tom, ze ako prvé idu male cisla, ked clovek pride o den neskor uz iba same L/XL :rol8: no, ale teraz sa neda spat kazdy den pred každým obchodom :D
to fááákt :shock: , a to kde? Lebo u nas ked je vypredaj, ostanú same XS a S ... a ja by potrebovala práve to L-XL.

ja som bola včera na prechádzke v našom mini-meste a k nám vypredaje ešte ani nedorazili :mrgreen: aspon mam "problem vyriešený" ... myslím, že ak budú zlacnovať, tak až po novoročnej inventúre. Kupila som akurát korytnačke žrádlo a deťom dávno plánovanú záclonu do izby - v plnej cene, ale som spokojná (aj korytnačka, aj deti :lol: ).

V TESCO bolo spodné prádlo zlacnené už pred vianocami, kupila som si 2 kusky, nebol pri tom nikto. A ked sme tam boli 26. na potraviny, bola tam bitka ako v ruskom filme, prádlo poprehadzované, polka na zemi ... no otras. Detské oblečenie už bolo prebraté, iba sme prefrčali okolo, všetko malé alebo škaredé. Hračky - obrovská cedula sezonny vypredaj, ale ked som skontrolovala cenu na LEGO, bola rovnaká ako pred vianocami. Takže chyták... p:
Obrázok
Obrázok používateľa
corky

I choose to be happy...

expert

Založený: Pi 29.Aug. 2008 10:59

Odoslaťod františka » St 30.Dec. 2009 21:17

vacanze píše:nevyhoda je akurat pri vypredajoch v tom, ze ako prvé idu male cisla, ked clovek pride o den neskor uz iba same L/XL

čudnô, veru velice prečudesnô... ked niekedy idem okolo vypredaju ja, nikdy nič poriadne XL nemaju, zato velkosti S všetkého na mraky :roll: (no aspoň pre moju dcéru :wink: )
Obrázok používateľa
františka

Nehovor Bohu o tom, aký veľký je tvoj problém. Hovor svojmu problému o tom, aký veľký je tvoj Boh.

expert

Založený: Št 28.Feb. 2008 14:36

Odoslaťod Frida » St 30.Dec. 2009 22:12

Aj ja vacsinou vidim na obleceni len najmensie cisla :yes:
ObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázok
Obrázok používateľa
Frida

expert

Obrázky: 0
Založený: Ut 27.Feb. 2007 13:06

Odoslaťod vacanze » St 30.Dec. 2009 22:32

corky píše:
vacanze píše:nevyhoda je akurat pri vypredajoch v tom, ze ako prvé idu male cisla, ked clovek pride o den neskor uz iba same L/XL :rol8: no, ale teraz sa neda spat kazdy den pred každým obchodom :D
to fááákt :shock: , a to kde? Lebo u nas ked je vypredaj, ostanú same XS a S ... a ja by potrebovala práve to L-XL.

ja som bola včera na prechádzke v našom mini-meste a k nám vypredaje ešte ani nedorazili :mrgreen: aspon mam "problem vyriešený" ... myslím, že ak budú zlacnovať, tak až po novoročnej inventúre. Kupila som akurát korytnačke žrádlo a deťom dávno plánovanú záclonu do izby - v plnej cene, ale som spokojná (aj korytnačka, aj deti :lol: ).

V TESCO bolo spodné prádlo zlacnené už pred vianocami, kupila som si 2 kusky, nebol pri tom nikto. A ked sme tam boli 26. na potraviny, bola tam bitka ako v ruskom filme, prádlo poprehadzované, polka na zemi ... no otras. Detské oblečenie už bolo prebraté, iba sme prefrčali okolo, všetko malé alebo škaredé. Hračky - obrovská cedula sezonny vypredaj, ale ked som skontrolovala cenu na LEGO, bola rovnaká ako pred vianocami. Takže chyták... p:

tak zeny to bude nejaky Murphyho zákon :mrgreen: lebo ja fakt vsade vidim, ze ostavaju len tie vacsie veci a takisto aj topanok, najst vo vypredaji 36tku hotove umenie, za to 40tky a vyssie ostavaju, co sa týka Tesca tam maju poposúvane velkosti, napr. 38micka je u nich taka 40tka, v Mangu posledny pulovrik sko, mali krasne pletene saty, ale M/L, L/XL, no, ale apson som usetrila :mrgreen: este mam zálusk na jednu bundu z 56 eur isla na 25, ale cakam, ze pojde tak na 15 eur a potom si ju kupim :)) teda..ak vystriehnem vhodny okamzik :rol8: Inak s tymi cenovkami vela krat su to odrby, a aj tie precenené nanovo na nizsiu cenu treba kontrolovat, vecny problem Tesca, minule som sa uz obabrat nenechala, pekne som si skontrolovala polozky a samozrejme sme si vystali na reklamacnom, ospravedlnujeme sa, ze nova cena nebola :whist: :?!? :rol8: cize kontrolovat, kontrolovat a este raz kontrolovat p:
Obrázok používateľa
vacanze

expert

Odoslaťod linaa » St 30.Dec. 2009 22:34

ja som zohnala kraaasne lyziarske okuliare v quicksilver za polovicu :clap: uz sa tesim na lyze..a este dcera si kupila pletene saty v next, ohavne, ale ona je nadsena, za polovicu, a synovi som kupila v reserved dve tielka ciernobiele, hrozne, ale on v tom chce byt na silvestra, ze su take slavnostne, jedno vyslo na 250, takze som kupila...dcera si este kupila zrkadielko za polovicu a ja dvoje ponozky s nasivkami za polovicu v next. ale inak nic, vsetko ostatne, mam pocit, bolo za normalne ceny - rytierky, pancuchy, podkolienky, rukavice, sale, lyziarske gate..uzasne bolo uz aj to, ze sme to vsetko zohnali do hodiny, nalozili sme to do auta, dali zakusky a potom sme sa snazili kupit nieco akciove...ale nic sme nenasli, okrem tych par veci, takze sme sa na to po pol hodke vykaslali..navyse za nami dosiel manzel a bolo po zabave, on bol hladny, my nie, on chcel este nakupovat, my uz nie, on chcel ist na kavu, my uz sme boli.....no a sli sme domov, ale nakupene mame, tak tesiiim..este tri dni a idemeeee..nakupy sa odohravali vcera, v avione, stretli sme siestich znamych a bolo to tam ako na promenade, celeee mesto.. nechcem vidiet aupark, tam musi byt bozie dopustenie, a pritom mne sa nezda, ze by nieco zvlast stalo za to..kamoska bola v parndorfe a strasne nadavala, vraj sa nic neoplati a priserne vela ludi...
Obrázok používateľa
linaa
pokročilý

Založený: Po 02.Mar. 2009 19:07

Odoslaťod vacanze » St 30.Dec. 2009 22:36

linna - ze ohavné :mrgreen: :lol: to su ake? :whist:
Obrázok používateľa
vacanze

expert

Odoslaťod linaa » St 30.Dec. 2009 22:47

farba biela kava, pletence piate cez deviate, nad kolena, rukavy po lakte..ani strih, ani farba...vhodne tak do klastora alebo do kuta osarpanej studovne..
Obrázok používateľa
linaa
pokročilý

Založený: Po 02.Mar. 2009 19:07

Odoslaťod vacanze » St 30.Dec. 2009 23:11

linaa píše:farba biela kava, pletence piate cez deviate, nad kolena, rukavy po lakte..ani strih, ani farba...vhodne tak do klastora alebo do kuta osarpanej studovne..

:lol: asi viem ake myslis, skusala som podobne, ale v tmavsej farbe :mrgreen: nie su nahodou v takom folklornom style? teraz je to celkom in :D ale citila som sa v nich divne ako dievcatko z lepsej vidieckej rodiny tak som ich vratila naspat (:
Obrázok používateľa
vacanze

expert

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Čo nás páli...

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Bing [Bot] a 3 hostí.