sportdirect

Horúce, aktuálne témy, veci, ktoré Vás rozčuľujú , iritujú a iné problémy...
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: sportdirect

Odoslaťod corky » St 11.Jan. 2017 16:54

heldig píše:Fuha tak to je aj dost za postovne :(

niektoré veci sú tam oveľa lacnejšie ako u nás, takže aj s tým poštovným sa to stále oplatí ... ale objednávam tam 2x do roka, pred sezónou, hlavne tenisky, tričká - športové značky
Obrázok používateľa
corky

I choose to be happy...

expert

Založený: Pi 29.Aug. 2008 10:59

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod veronickavejuska » St 11.Jan. 2017 17:52

@heldig je to dosť ale keby si viacerí objednáte zosportdirectu a sa poskladáte na poštovné tak sa to oplatí. V sportdirecte majú pekné značkové veci a dosť za lacno.
Vidím ľudstvo ako rodinu, ktorá sa sotva zoznámila.
Obrázok používateľa
veronickavejuska

Mood: Happy
Založený: Pi 09.Dec. 2016 9:07

Odoslaťod eviatkoo » St 18.Jan. 2017 15:18

My to tiež tak robíme s kamoškami. Každá z nás si pozrie na stránke, čo sa jej páči, napíšu mi čo si chcú objednať a ja to poobjedbávam. Čo sa týka poštovného, tak to si rozdel´me medzi seba a môžem ti povedať, že to veľa nevyjde na osobu. A za tie akcie, ktoré tam majú sa odtiaľ oplatí objednávať.
eviatkoo

Založený: Ut 25.Okt. 2016 13:34

Odoslaťod robertara » St 18.Jan. 2017 15:52

@eviatkoo a co tak napriklad take objednavate? A kvalitovo je to v pohode? Dobra kvalita, lebo vacsinou sa stretavam s tym ze ked su lacnejsie veci tak su neni az take kvalitne
robertara

Založený: Ut 09.Aug. 2016 8:06

Odoslaťod corky » St 18.Jan. 2017 17:48

robertara píše:@eviatkoo a co tak napriklad take objednavate? A kvalitovo je to v pohode? Dobra kvalita, lebo vacsinou sa stretavam s tym ze ked su lacnejsie veci tak su neni az take kvalitne

kvalita v pohode, ked objednaš adidas, nike, puma ... tak je to rovnaká kvalita ako u nás, nie sú to fake veci, skro outlet. Stalo sa, že niečo prišlo akoby špinavé, treba riadne vyprať, lebo to je v skladoch aj dlhšie. Ale nič nerišlo vyslovene zlé, len ja beriem overené športové značky, nie niečo, čo nepoznám.
Obrázok používateľa
corky

I choose to be happy...

expert

Odoslaťod veronickavejuska » Št 19.Jan. 2017 9:36

Ja som ešte nikdy neskúšala objednávať zo Sportdirectu. Bojím sa toho, či by mi to prišlo. Predsa je teraz dosť stránok, z ktorých si objednávaš a vopred pošleš peniaze a tovar ti nepríde.
Vidím ľudstvo ako rodinu, ktorá sa sotva zoznámila.
Obrázok používateľa
veronickavejuska

Mood: Happy
Založený: Pi 09.Dec. 2016 9:07

Odoslaťod slniecko » Št 19.Jan. 2017 13:02

Ale ono to spoľahlivo dôjde, už som objednávala viackrát, len tá kvalita je premenlivá, ako keď si človek objedná značku, ktorú pozná, tak v poho, ale inak je to trochu lotéria. Teraz som robila väčšiu objednávku deťom a jedno z tričiek napríklad, ktoré bolo označené ako 95% bavlna + 5% elastan prišlo zo 100%polyesteru. Ale bolo tak lacné, že sa mi ho neoplatí posielať nazad, asi ho jednoducho darujem. No a celý zvyšok objednávky spokojnosť. Tak asi tak, no.
Amatéri postavili Noemovu archu, profesionáli Titanic...

ObrázokObrázok
Obrázok používateľa
slniecko

Luck is probability taken personally

expert

Mood: Cool
Založený: Št 20.Okt. 2005 23:44

Odoslaťod corky » Št 19.Jan. 2017 16:32

sportsdirect je jedna z overených stránok, zatial vždy všetko prišlo. raz sa stalo, že sa niekde stratili teplaky zo supravy, napísala som im mail cez zákaznícke centrum a poslali mi refundáciu, skoro celú sumu, takže bundu som mala asi za 2€ :-D
Obrázok používateľa
corky

I choose to be happy...

expert

Odoslaťod Kirkuša » Pi 20.Jan. 2017 7:23

Zo Sportdirectu nieco kupim detom sem tam aj v kamennej predajni, niekedy maju este vyssie zlavy a vacsi vyber cez net. Naposledy som im cez net kupovala vyssie turisticke topanky na tuto (minulu) letnu sezonu. Vyslovene za babku, kvalita nebola uplne spickova, nejaka no name znacka, ale bohato to stacilo, nepremokli, nerozpadli sa a za to ze to dieta mi z nich do dalsieho leta vyrastie nemienim davat ceny ku stovke v beznych obchodoch. Pritom tu kvalitu co to ma davat to dalo, pekne v nich poslapali, netlacili, nic.
Kirkuša + 2svište: siedmak a štvrtáčka
Obrázok používateľa
Kirkuša

Subham astu sarvadžagatam.

expert

Založený: Ut 07.Aug. 2007 6:44

Odoslaťod corky » Pi 20.Jan. 2017 18:45

Kirkusa, turistické boty a tenisky na telesnú mam super overené z Decathlonu ich značku, to už neobjednávam
Obrázok používateľa
corky

I choose to be happy...

expert

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Čo nás páli...

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 3 hostí.

Používame súbory cookie.