Sladkosti

Horúce, aktuálne témy, veci, ktoré Vás rozčuľujú , iritujú a iné problémy...
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Sladkosti

Odoslaťod milicka225 »

simonella píše:presne tak, vsetko tomu dietatu treba ale s mierou a ved koniec koncov to tak maju aj dospeli nie?

presne tak
milicka225
 
Príspevky: 31

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Sladkosti

Odoslaťod airana »

ano, len niektore maminky to s tou starostlivostou a bio zivotom podla mna prehanaju
airana
začiatočník
 
Príspevky: 156

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Sladkosti

Odoslaťod smolienka »

tak to mas tie bio matky, co su proti kazdemu ockovaniu, hrackam, ktore nie su vyrobene na slovensku a hlavne proti najvacsiemu diablovi cukru ale aj oni casom pridu na to, ze to je uplne zbytocne, robit s tym take caviky :)
smolienka
 
Príspevky: 47

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Sladkosti

Odoslaťod karolinka012 »

Heh, ze biomatky. Tak nevraim, teraz je taky zdravy trend, no aj tak si to dieta cestu k sladkostiam najde. Starim rodicom tazko vysvetlite, ze cukor je smmmmrrrrrttttt :lol:
karolinka012
 
Príspevky: 73

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Sladkosti

Odoslaťod zajka257 »

Tak to uz je kazdeho nazor ale je fakt, ze nie je dobre to dietatu zakazovat uplne lebo ked sa k nemu dostane, ci uz v skole alebo este v skolke tak nevie co so sebou
zajka257
začiatočník
 
Príspevky: 245
Mood: Happy

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Sladkosti

Odoslaťod -dana- »

Neviem, ci sa zdravy sposob zivota da prehanat. Ja som skor za vysvetlovanie (aj ked dobrym prikladom bohuzial nie som co sa tyka konzumacie sladkosti :-) ), nech sa potom deti sami rozhodnu, ako to citia. Zakazy asi nepomozu, ja sa snazim detom poskytnut informcie o zdravej vyzive, ktore mam ja, ukazat videa a clanky o priemyselnej strave a obmedzit ju doma. Takisto im poviem, ze aj ja sa snazim konzumovat minimum sladkosti, aj ked sa mi to vzdy nedari :D Ja si vazim maminy, co su proti proti kazdemu ockovaniu, hrackam nevyrobenym na Slovensku a proti cukru, kiezby takto zmyslajucich bolo viac.
-dana-
začiatočník
 
Príspevky: 377

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Sladkosti

Odoslaťod aljjina »

natrilla píše:presne tak a to plati aj u deti ale u dospelych :D :D

no tak na mna to sadne ako rit na serbel. cim viac si nieco zakazujem, tym mam na to vacsiu chut
aljjina
 
Príspevky: 64

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Čo nás páli...

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.