ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk
Internet.sk
ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Dovolenka 2015 - 2016 - 2017 ... a cestujeme EŠTE ďalej :-)

Horúce, aktuálne témy, veci, ktoré Vás rozčuľujú , iritujú a iné problémy...
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Dovolenka 2015 :-)

Odoslaťod mamina » St 03.Dec. 2014 18:09

Tak my sme sa uz rozhodli. Mikri Poli, Kreta, 12 dni, AI :D a mam po probleme. Oproti beznej cene usetrenych 1120€ ako first moment :clap:
Obrázok
Obrázok
Obrázok
mamina

expert

Mood: Happy
Založený: Št 20.Okt. 2005 20:47

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod corky » St 03.Dec. 2014 18:25

mamina, pozrela som to na nete ... vyzerá super :-)
Obrázok používateľa
corky

I choose to be happy...

expert

Založený: Pi 29.Aug. 2008 10:59

Odoslaťod mamina » St 03.Dec. 2014 18:38

corky, dufam, lebo horsie by bolo keby, ze zaplatim zalohu a potom najdem nejaky hacik :mrgreen: ale dnes som vynurala snad vsetky recenzie sveta a nic zle som nenasla :rol8: :yes: 8s:
Obrázok
Obrázok
Obrázok
mamina

expert

Mood: Happy
Založený: Št 20.Okt. 2005 20:47

Odoslaťod corky » St 03.Dec. 2014 20:03

:lol: tak to mám každý rok, starostlivo vyberáme ... a aj tak, ked zaplatíme zálohu, tak uvažujeme, či sme dobre vybrali (miesto aj termín)

tie recenzie tiež študujeme, niekedy to pomôže sa zorientovať
ale je to také ... 100 ludí - 100 chutí, a niekedy sú tam aj nejaké nafingované, teda "písané na objednávku"
ked ideme do HR, tak tam to máme už tak pochodené, že vieme aspon oblasť, kam chceme ísť a hotel, ktorý určite nechceme
ak by sme šli do inej krajiny, tak to bude prekvapenie, taká "mačka vo vreci", čo však nemusí byť vôbec na škodu
Obrázok používateľa
corky

I choose to be happy...

expert

Odoslaťod Kirkuša » St 03.Dec. 2014 20:35

Pozeram to aj ja, pekneee budete mat, ze aky vodopadik 8)b :
http://www.mikripolicrete.com/wp-conten ... 60x500.jpg

venovala som 5min citaniu recenzii a ako ze nie su aj negativne?!, niekto sa stazoval na maly pocet druhov suniek k ranajkam :lol: , ina ze all sa tyka iba ponuky jedal pri bazene a ze ako to ze to nenosia az k moru a ze ked boli akesi babovky ze naraz nebolo zaroven aj nieco ine co bolo zas iny den a co by sa im k tomu hodilo :rol8: ...akoze vsetko typu uz neviem co od dobroty. A jedna tam bola ponosa ze im raz donieslo more jeden den chaluhy, to si dovolilo dost, lebo ze im to bolo neprijemne! :jaj: To je ina sranda citat zivotne problemy istych typov ludi :yu
Kirkuša + 2svište: šiestak a tretiačka
Obrázok používateľa
Kirkuša

Subham astu sarvadžagatam.

expert

Založený: Ut 07.Aug. 2007 6:44

Odoslaťod Inga6 » St 03.Dec. 2014 20:39

Boli sme síce pred 3 rokmi v Albánsku, ale nebolo to nič moc ... Závisí aj od toho, aký si dovolenkový typ. Príroda krajiny je krásna o tom bez debát, ale zrejme sme nemali šťastie na ubytovacie podmienky alebo fakt neviem ... Jazyk ? Asi ako všade anglicky, ale predsa len netreba preceňovať Albánsko, že väčšina ľudí vie po anglicky, žiaľ nevie. Počasie nám vyšlo na výbornu . Boli sme na prelome júla/ augusta. Mám prípadné fotky kebyže bol záujem ako to tam vyzerá :wink:
Inga6

Založený: St 08.Okt. 2014 9:04

Odoslaťod Martina O. » St 03.Dec. 2014 21:02

v mikri poli budete urcite spokojni. poznam viacero ludi ktori si nevedia tento hotel vynachvalit. jedine minus je trojhodinovy transfer :-( mne osobne sa nepaci, ze su to vilky, slovenske cestovky urcite ubytuvavaju v tych najvzdialenejsich od mora...
inak pozeram ako nenapadne sa zvysil poplatok za dieta do 2 rokov z 50 na 80 eur... a letistne poplatky uz 180 eur... tak to uz co je.
Martina O.
začiatočník

Založený: Ut 08.Nov. 2005 10:39

Odoslaťod corky » St 03.Dec. 2014 21:11

Inga6 ... samozrejme, že je záujem o foto :-)
A tiež, de presne ste boli, prípadne ak si pamatáš konkrétne meno hotela, bolo by super

my sme typ dovolenkárov taký, že máme radi vymoženosti hotela ako zabezpečená nejaká tá strava (maximálne polpenzia, najradšej iba raňajky, ak by bola možnosť stravovať sa cez deň niekde v miestnych reštikách za normálne ceny), čistenie izby, vymenené uteráky, klimatizácia by bola fajn, uprataná hotelová pláž (žial, tie budú asi plnšie, ale človek nemôže mať všetko)...

ale inak nepotrebujeme AI - to pociťujeme práve ako obmedzujúce, lebo sa cítime príliš pripútaní hotelu a my radi ideme aj niekam mimo hotela, trebárs aj na celý deň
netreba žiadny detský klub - naše deti sa aj tak zaryto odmietajú zúčastňovať organizovaných malovaní na tvár, spoločenských hier pri bazéne, karaoke, minidisco a podobných dovolenkových vychytávok ... ale nejaké športové ihrisko, kde by sa dal zakopať futbal, minigolf, alebo pingpongový stôl by bol fajn
už som písala, že nie je podmienka ani bazén - chodíme k moru kvôli moru a nie kvôli tobogánu

piesková pláž by bola asi po rokoch chodenia do Chorvátska celkom zmena, neviem, čo by na to decká povedali ... tak ale hádam frflať nebudú
Naposledy upravil corky dňa St 03.Dec. 2014 21:17, celkovo upravené 1 krát.
Obrázok používateľa
corky

I choose to be happy...

expert

Odoslaťod corky » St 03.Dec. 2014 21:14

Martina O. píše:inak pozeram ako nenapadne sa zvysil poplatok za dieta do 2 rokov z 50 na 80 eur... a letistne poplatky uz 180 eur... tak to uz co je.

:drop: však to len letištné poplatky pre 4 ludí vyjdu pomaly tolko, kolko my chceme dať za celú dovolenku ... no ako vidím, tak skoro nepoletíme, je to zderstvo
Obrázok používateľa
corky

I choose to be happy...

expert

Odoslaťod Kirkuša » St 03.Dec. 2014 21:38

Baby a co su to vlastne tie letistne poplatky? My co sme cestovali zatial letecky tak vzdy po vlastnej linke a teda nie cez CK, tak nie som v obraze, pocula som uz ten pojem, ale nejak sa mi nezaradil. To je ako este nieco naviac k cene letenky nejaky nadstanadart ci batozina ci?
Kirkuša + 2svište: šiestak a tretiačka
Obrázok používateľa
Kirkuša

Subham astu sarvadžagatam.

expert

Založený: Ut 07.Aug. 2007 6:44

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Čo nás páli...

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 10 hostí.

Používame súbory cookie.