Bicykel

Horúce, aktuálne témy, veci, ktoré Vás rozčuľujú , iritujú a iné problémy...
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Bicykel

Odoslaťod anomiska »

prasiatko katka píše:Sportsdirect je lacny, ale na bicykle som velakrat citala, ze su tam strasne smejdy a pri castejsom pouzivani clovek dost preplati na opravach. My mame odtial iba odrazadlo, vyborne, lahucke a lacne, ale prve sme reklamovali po 5 jazdach. Vymenili bez problemov, ale som rada ze sme ho nekupili cez net.
Na detske bicykle vsetkym radim: nekupujte novy, ale z bazaru. Cim mensia velkost, tym viac sa vam taketo riesenie oplati. Ak mate v blizkosti nejake vacsie mesto, urcite sa najde dost detskych bicyklov s moznostou osobneho odberu - to je uplne idealne. Dieta vyrastie bicykel za par rokov a drviva vacsina deti ho za ten cas nestihne vyraznejsie opotrebovat. V bazaroch sa daju najst aj bicykle doslova par krat pouzite, s vyraznou zlavou oproti cene v obchode. A ked ho dieta vyrastie, mozete ho predat dalej bez velkej straty. My sme zatial vzdy kupili odlahceny hlinikovy bicykel a pre dieta je to velka pomoc - ak dieta vazi 15-20kg, tak 2kg rozdiel vo vahe bicykla je dost citit. Pritom cez bazar nas vysiel ovela menej, nez by sme platili za novy tazky.


cez bazár som už hľadala. aj som našla asi 5-6 čo sa mi páčilo, splňalo veľkosť a požiadavky a malo aj fajn cenu, ale zase problém bol, že pani nebola ochotná zaslať poštou a nám sa preň ísť neoplatilo, lebo boli zo vzdialeného mesta.
anomiska
začiatočník
 
Príspevky: 126

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Bicykel

Odoslaťod luciy »

Hlavne aby vedel na nom jazdit,uz radsej lepsi ako potom znovu kupovat dalsi
luciy
začiatočník
 
Príspevky: 197
Mood: Cool

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Bicykel

Odoslaťod vrana80 »

ahoj, my sme vyberali podla vysky deti a neskusali ziaden :-) vsetky maju teraz uz nastavitelne sedacky a riaditka, muz kedysi bicykloval tak vie vsetko na bicykli spravit, vacsi sme uz kopovali pouzity a sluzi vyborne.
vrana80
 
Príspevky: 61

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Bicykel

Odoslaťod Tomas22 »

klarissa píše:Bicykel je najlepsie ak si dieta vyskusa. Nie je to len tak kupit nieco take drahe a potom prist nato, ze sme kupili zle a dieta bude zbytocne nestastne.

Súhlasím. Ani mne by sa nepáčilo keby dostanem bicykel, ktorý sa mi nepáči :) Chodte s ním a nech si vyberie :)
Tomas22
 
Príspevky: 12

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Bicykel

Odoslaťod gabona1 »

Určite by som si bicykel išla vybrať do predajne, pretože musí sadnúť dieťaťu..poradiť sa s predavačom...A potom aj chceš ušetriť, tak si nájdi na nete, čo ho niekde majú lacnejší a objednaj. Ale aj kvoli servisu a záruke je lepšie nakupovať v blízkom okolí...
gabona1
začiatočník
 
Príspevky: 120

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Čo nás páli...

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.