Bolesti v lýtkach u 6r.dietata

Horúce, aktuálne témy, veci, ktoré Vás rozčuľujú , iritujú a iné problémy...
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Bolesti v lýtkach u 6r.dietata

Odoslaťod jerguska » Ut 16.Apr. 2013 6:42

Syn prekonal virusove ochorenie s teplotami nad 38 st. a vcera sa zacal stazovat , ze ho bolia lytka, to sme boli u lekara, ktory skonstatoval, ze pri chripke je to normalne. Vcera pobehoval aj chodil uplne normalne, ale v noci uz mal problem prejst na WC a teraz rano ho prenasam alebo chodi ako stary dedusko, velmi pomaly a opatrne. Ak sedi bolesti nema,iba ak musi chodit. Stretli ste sa s niecim takym?
...
jerguska

.

začiatočník

Založený: So 12.Jún. 2010 14:36

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Bolesti v lýtkach u 6r.dietata

Odoslaťod mmonika » Ut 16.Apr. 2013 8:01

dcere az stekali slzy od bolesti v kotnikoch , postup bol asi taky, ak to neprejde do 2-3 tyzdnov po viroze pediater spravi odber krvi ,kde zistuje asloa reumatofaktoyr a zapalove procesy a potom podla toho vas posle dalej, my sme royk chodili na reumatologiu a prekonali sme aj jeden zapal kolena , pobehali vela lekarov od orl az po ocne ... dnes ma dcera 15 a zda sa ze to bolo rastove a ten jeden reumatologicky faktor sa jej nakoniec upravil
Obrázok používateľa
mmonika

pracujem

expert

Mood: Cool
Založený: Pi 21.Okt. 2005 5:47

Odoslaťod Elena. » Ut 16.Apr. 2013 15:21

Stretla som sa s tym zhodou okolnosti nedavno u mojej 10-rocnej dcery, boli sme na dovolenke na horach, dostala 1-dñovu velmi vysoku horucku(bez inych priznakov) a asi 2 dni ju velmi boleli dolne koncatiny od kolien smerom dolu, na pohotovosti nic nezistili, ale clenovia rodiny mi vraveli, ze ta horucka a bolest noh bude spojena s rastom, a veru za poslednu dobu zasa narastla,ma uz takmer 160 cm. Neviem ale, ci to bude vas pripad
Elena.
expert

Založený: Pi 25.Aug. 2006 22:08

Odoslaťod jerguska » Ut 16.Apr. 2013 15:38

Neviem, ale nemyslim si, ze to bude spojene s rastom,pretoze prekonal virozu, sopliky,kasel a az potom tie bolesti noh a hlavne tie bolsit z rastu su vraj hlavne v klude. On prave naopak ked je v klude neboli ho nic,iba ak musi chodit.
Docitala som sa na nete , ze by mohlo ist o myozitidu http://www.zdravie.sk/forum/986158/bole ... vstavanim/
Pockam do zajtra, ak sa to zhorsi opat nabehneme do lekara. Obavam sa, ze ak dojdem s podozrenim na diagnozu z netu, posle ma niekam, je alergicky na stanovovanie diagnozy prostrednictvom internetu :rol8:
...
jerguska

.

začiatočník

Odoslaťod Elena. » Ut 16.Apr. 2013 16:00

Jerguska, a ta pripadna myozitida sa aj nejako lieci alebo sa len kontroluje? No nemysli hned na najhorsie, uvidis zajtra, prip.za par dni.
Nehovor lekarovi, ze si o tom citala na internete(lekari na to byvaju alergicki), ale ze si sa to dozvedela napr.v lekarskej encyklopedii(ved je jedno, ci na papieri alebo na obrazovke)
Elena.
expert

Založený: Pi 25.Aug. 2006 22:08

Odoslaťod jerguska » St 17.Apr. 2013 9:25

Myozitida vraj trva 2-3 dni a odzneje. My sme dnes k lekarovi nesli, je to ovela lepsie ako vcera, uz pobheuje aj po schodoch a ine tazkosti nema. Uvidime ...
...
jerguska

.

začiatočník

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Čo nás páli...

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.