mykoza

Horúce, aktuálne témy, veci, ktoré Vás rozčuľujú , iritujú a iné problémy...
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: mykoza

Odoslaťod klarkapretty »

maruska1 píše:aky je rozdiel? rozdiel je v tom, ze liek ma preukazatelne ucinky, narozdiel od nejakeho doplnku vyzivoveho alebo akoby som to napisala, liek je priamo urceny na liecbu oslabenej, narusenej imunity, ale tie doplnky su urcene len na podporu zdravia a dobrej imunity nie na liecbu, co je velkym rozdielom ;)


prepac, ale ja som z tohto mimo, preto som sa pytala :mrgreen: to som nevedela, ze je to az takto, ze liek ma dokazane ucinky, to je pre mna nieco nove, ale uz aspon budem rozumejsia v tomto smere V:) lenze ako viem ci teda je potrebne aby som uzivala lieky alebo len doplnky? ako viem, ci ta imunita potrebuje len nejaku podporu alebo potrebuje lieccbu v tomto sa furt dako este stracam?
klarkapretty
 
Príspevky: 69
Mood: Cool

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: mykoza

Odoslaťod milicka225 »

povedala by som, ze lieky mozes uzivat aj ked potrebujes len podporovat imunitu, ale taktiez ich mozes uzivat ak potrebujes imunitu liecit, len tam si potom davky upravujes podla toho ako si na tom zdravotne, co sa tyka tych doplnkov, tak tie ma zmysel brat len v pripade, ze je clovek fit, ze nema ziadny problem a chce tak zotrvat, ale napriklad ked mas mykozu a potrebujes sa z nej dostat, tak tie doplnky nemaju taku silu aby ti vedeli pomoct :nie:
milicka225
 
Príspevky: 31

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: mykoza

Odoslaťod milicka225 »

sylmia píše:Milicka tak z toho mi tak nejako vyplýva, že radšej tie lieky, keď majú takú silu, keď môžu mať až taký účinok. Predsa len to nie je sranda sa s takýmto niečím zahrávať a najhoršie na tom je, že často sa zanedbávame a potom musíme takéto problémy riešiť. Tiež by som mala asi začať rozmýšľať v tomto smere, čo sa zdravia týka trošku inak.. :rol8:


dobre ti to z toho vyplyva, aspon teda ja to tak vnimam, ma to vela do seba, liecba pri takychto problemoch je dlhsia, ale ked sa clovek problemu zbavi tam kde problem vznika, tak aspon ma istotu, ze tie problemy sa nevratia, ze to nepride spat ako bumerang :)
milicka225
 
Príspevky: 31

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: mykoza

Odoslaťod klarkapretty »

milicka225 píše:povedala by som, ze lieky mozes uzivat aj ked potrebujes len podporovat imunitu, ale taktiez ich mozes uzivat ak potrebujes imunitu liecit, len tam si potom davky upravujes podla toho ako si na tom zdravotne, co sa tyka tych doplnkov, tak tie ma zmysel brat len v pripade, ze je clovek fit, ze nema ziadny problem a chce tak zotrvat, ale napriklad ked mas mykozu a potrebujes sa z nej dostat, tak tie doplnky nemaju taku silu aby ti vedeli pomoct :nie:


dakujem ti krasne za objasnenie, takze nejako nema zmysel spekulovat s vitaminmi, fakt akoze tieto veci som vobec nevedela, ale tak asi som ich ani nemala z kade vediet, to bol asi ten problem, ale uz teraz sa aspon budem vediet zariadit, ze ako sa z problemov dostat a ako sa udrziavat zase v dobrej kondicii
klarkapretty
 
Príspevky: 69
Mood: Cool

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Čo nás páli...

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.