mykoza

Horúce, aktuálne témy, veci, ktoré Vás rozčuľujú , iritujú a iné problémy...
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: mykoza

Odoslaťod cicamica1 » St 06.Sep. 2017 10:51

simonitka ak mas svrbenie, palenie, tak to je mykoza, problem je v tom, ze ta voda, co ste sa boli kupat, mohla byt takou poslednou kvapkou pre tvoju imunitu, mozno si mala problem s imunitou uz dlhsie a teraz ta voda este viac k tomu dopomohla a uz to nezvladla a zacalo sa to takto prejavovat ;)
„Nezáleží na tom, aká ťažká bola tvoja minulosť, vždy môžeš začať znovu.“
– Buddha
cicamica1

Mood: Tired
Založený: Št 03.Nov. 2016 13:35

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod sandronela » Po 11.Sep. 2017 15:11

vitaminy su dobre o tom potom, ale mykoza ked vznikne, tak to je uz pomerne zavazny problem, pri ktorom vitaminy su povedala by som, ze aj zbytocne pretoze nevedia postavit to telo na nohy, tu imunitu vzchopit aby sa branila proti tym problemom, ktore cihaju ;)
Obrázok používateľa
sandronela

Založený: St 22.Mar. 2017 15:05

Odoslaťod saskia34 » Ut 12.Sep. 2017 6:48

myslim si, ze cica ma v tomto pravdu, mykoza nevznikne len tak rychlo, ze mavnutim carovneho prutika, ide o to, ze cele to ma nejaky ten priebeh, ze aj to oslabovanie tej imunity je postupne, ze to ide pomalicky dolu vodou a prave ten pomaly spad si nevsimame, neuvedomujeme, ze nieco s tym telom nie je v poradku
saskia34

Založený: Po 18.Júl. 2016 19:58

Odoslaťod krowlina » Št 14.Sep. 2017 13:31

...mykóza je záležitosť, ktorá keď sa nezačne riešiť hneď tak je potom dosť komplikované sa z nej dostať...ani nie, že komplikované, ale dlhšiu dobu to potom trvá...a nie je moc príjemné...dlho som si myslela, že problémy ako mykóza nie sú príjemné najmä v lete, teraz prichádzam na to, že je to úplne jedno...nie sú príjemné nikdy...už viackrát som mykózu zažila, aj v lete aj v zime a bolo to na ošedivenie...našťastie už užívam wobenzym nejaký ten čas a odvtedy problémy sa ma stránia...dúfam, že to tak aj zostane...
krowlina

Založený: Št 31.Aug. 2017 8:17

Odoslaťod selenica » Ut 19.Sep. 2017 16:48

Mávate mykózu aj keď sa ochladí? Ja mám pocit, že mňa tento problém chytí práve, keď nastáva nejaká tá zmena počasia, väčšinou na zimu. Teda ak je to mykóza a neviem definitívne nejako sa toho problému zbaviť :(
Na lásku je vždy čas!
Obrázok používateľa
selenica

Mood: Cool
Založený: Pi 04.Nov. 2016 14:12

Odoslaťod valinda » St 20.Sep. 2017 7:40

mykoza byva u kazdej zeny by som povedala ze v inom obdobi ja napriklad som nemusela doposial v zime riesit ziadny takyto problem ale v lete to byvalo u mna na dennom poriadku a segra ta zase opacne ta v lete ma pokoj cele mesiace a akonahle sa ochladi uz na jesen tak problemy prichadzaju :(
Obrázok používateľa
valinda

Založený: St 14.Jún. 2017 9:22

Odoslaťod krowlina » Št 21.Sep. 2017 13:17

selenica píše:Mávate mykózu aj keď sa ochladí? Ja mám pocit, že mňa tento problém chytí práve, keď nastáva nejaká tá zmena počasia, väčšinou na zimu. Teda ak je to mykóza a neviem definitívne nejako sa toho problému zbaviť :(

...áno...už som ju mala skoro v každom ročnom období...od tohto to moc nezávisí...aspoň teda u mňa mám pocit, že tá mykóza vôbec nejako sa neriadi tým aké je počasie, aké je ročné obdobie...neviem no...je jedno, či je leto, či zima...keď je imunita narušená tak tá mykóza si nás nájde kedykoľvek a kdekoľvek...
krowlina

Založený: Št 31.Aug. 2017 8:17

Predchádzajúca

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Čo nás páli...

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 4 hostí.

Používame súbory cookie.