Pieskovisko v skolke

Horúce, aktuálne témy, veci, ktoré Vás rozčuľujú , iritujú a iné problémy...
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Pieskovisko v skolke

Odoslaťod majkas »

Syn ma v skolke pieskovisko, do ktoreho chodia spinit macky :scared: :scared:

Chcela by som, aby sa v pieskovisku vymenil piesok a aby sa pieskovisko zacalo sa prikryvat.
1. Kam sa obratit so ziadostou o vymenu piesku kto to ma na starosti - miestny urad, .....?
2. Prikryvanie piesku - ako sa da riesit ? Pevny igelit prichyteny o pieskovisko, ....

Dnes je rodicko, tak by som chcela predniest navrh aj s konkretnymi moznostami, takze dakujem za vsetky rady
majkas
pokročilý
 
Príspevky: 502

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Pieskovisko v skolke

Odoslaťod bina »

No myslim, ze to zavisi od toho, kto je zriadovatel skolky. Ak obec, tak na obci(miestnom urade). Ale ja by som sa najprv porozpravala z riaditelkou, ved aj ta by to mohla zriadit. A na vymenu piesku existuju hygienicke predpisy.
bina
pokročilý
 
Príspevky: 651

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Pieskovisko v skolke

Odoslaťod finesse »

bina píše: A na vymenu piesku existuju hygienicke predpisy.


No uz to vidim, ake boje budes musiet zvadzat, aby si presadila vymenu "hygienicky zachodoveho" piesku za hygienicky normovany piesok . (:

(Vo vseobecnosti by mohlo stacit riecny piesok este raz pod dohladom premyt a zakryty- napr. pod sitom alebo geotextiliou najlepsie na slnku presusit.)
Drzim Ti palce. :punk:

Igelit nie je dobry, piesok pod nim moze plesniviet. Najlepsie je prikryvat ho drevenym krytom alebo sitom na drevenej konstrukcii tak, aby sa sito nedotykalo piesku, ale bolo dostatocne vysoko nad pieskom.
finesse

jediny kto ta dokaze vzdy podrzat je tvoja podprsenka

expert
 
Príspevky: 1011
Mood: Sad

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Pieskovisko v skolke

Odoslaťod zonalla »

sťažnosť by som okamžite adresovala škôlke ale aj mestu aj nejde o súkromnú škôlku. takto by to mesto malo začať riešiť ihneď alebo ak nie môžeš sa obrátiť aj na hygienu ale to by bolo už asi moc a len by to uškodilo. myslím, že ak by boli rodičia ochotní sa na prístrešok na ihrisko poskladať, bolo by to najjednosuchšie
zonalla
 
Príspevky: 80

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Pieskovisko v skolke

Odoslaťod gituschaa »

Tomu teda vôbec nechápem ako to môže škôlka dopustiť. Však je ich povinnosťou si takéto veci ochrániť a zabezpečiť tak, aby sa niečo takéto stávať jednoducho nemohlo
gituschaa
 
Príspevky: 52
Mood: Cool

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Ďalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Čo nás páli...

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

cron