Zásielkové katalógy BonPrix a pod

Horúce, aktuálne témy, veci, ktoré Vás rozčuľujú , iritujú a iné problémy...
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Zásielkové katalógy BonPrix a pod

Odoslaťod mmonika »

presne vzdy si objednavam 36 ,normalne mam38 , objednala som si vypredajove slavnostne saty a su velmi pekne, ale ako tu pisete, boli tam recenzie, teraz som chcela rifle ,ale moju farbu a velkost uz nemaju .skoda ,tie ine nie su skratene, ja potrebujem su skratenu dlzku ,takze rifle mam len zo zasielkovych obchodov.lebo skratenu dlzku som inde nevedela kupit
mmonika

pracujem

expert
 
Príspevky: 15117
Mood: Cool

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Zásielkové katalógy BonPrix a pod

Odoslaťod nira »

vacanze píše:Topanky niekto z Bonprixu objednaval? sedia velkostne? ci treba mensie, vacsie, aka je kvalita...



ja som kupila minuly rok sandalky 36, boli mi dobre, ale" uzivila " by som aj 37, zase naopak u ciziem, objednala som 37, stacili aj 36....teraz som sa zas ulakomila na cizmy, objednala som 36, tak uvidim....zavisi od strihu + tvaru chodidla...
nira
začiatočník
 
Príspevky: 136

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Zásielkové katalógy BonPrix a pod

Odoslaťod Portobello »

Tak na tuto temu som si spomenula ked na mna par x vypadla z roznych stranok tato reklama..http://www.bonprixshop.eu/sk/offer.htm? ... .&pr=63971 priznam sa, klikla som blizsie, ci je ta baba tehotna mi najprv napadlo, ale zrejme je len "nie chuda".

Bola napr. na stranke pribehov pre deti v anglictine. :drop:
Portobello
expert
 
Príspevky: 1373

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Zásielkové katalógy BonPrix a pod

Odoslaťod LIBERTAS »

Portobello píše:Tak na tuto temu som si spomenula ked na mna par x vypadla z roznych stranok tato reklama..http://www.bonprixshop.eu/sk/offer.htm? ... .&pr=63971 priznam sa, klikla som blizsie, ci je ta baba tehotna mi najprv napadlo, ale zrejme je len "nie chuda".

Bola napr. na stranke pribehov pre deti v anglictine. :drop:

:lol:

fakt dali túto na stránku pre deti? :drop:
LIBERTAS

Happiness is not a state to arrive at, but a manner of traveling. ~Margaret Lee Runbeck

expert
 
Príspevky: 21677
Mood: Happy

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Zásielkové katalógy BonPrix a pod

Odoslaťod mmonika »

mne prisli z halensu super rifle zlavnene, take uplne uzke,jasne ze 36 aj ked normalne mam 38, a hlavne skratene, /cca 98 cm/ ,maju doel vela gombikov , to by sa skratiti nedalo,ja si mam problem na seba kupit rifle v tych modernych obchodoch, su mi dlhe alebo mi je kratke pudlo
mmonika

pracujem

expert
 
Príspevky: 15117
Mood: Cool

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Zásielkové katalógy BonPrix a pod

Odoslaťod Portobello »

Libertas, reklamu maju skoro vsade, ale akurat tieto damy zo sexi biellizne :mrgreen: :uh:
Portobello
expert
 
Príspevky: 1373

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Zásielkové katalógy BonPrix a pod

Odoslaťod corky »

ja osobne si veci radšej pozriem na normálnej žene, nie na vychrtlom 16-ročnom decku vo velkosti 32/34 a potom mi to dojde a zistím, že to na žene vôbec nevyzerá dobre

inak, to pradielko začína od velkosti 40/42 a vyššie ... z čoho usudzujem, že to je pre ženy XL-káčky ... takže je podla mna uplne pochopitelné, že to fotili na žene, ktorá takú velkosť nosí
corky

I choose to be happy...

expert
 
Príspevky: 11969

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Zásielkové katalógy BonPrix a pod

Odoslaťod Portobello »

Ved jasne ze ta reklama aj zeny su v poriadku ja len ze preco si vybrali akurat tuto sekciu ktoru zurivo inzeruju
Portobello
expert
 
Príspevky: 1373

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Čo nás páli...

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

cron