...

Horúce, aktuálne témy, veci, ktoré Vás rozčuľujú , iritujú a iné problémy...
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Neviem nakupovať ?

Odoslaťod Džusa »

ja nenakupujem vela cez net, jedine, ked je moznost dorucit to kurierom priamo do prace a je to v cene tovaru... ale drobnosti ako oblecenie, takto nekupujem. u nas ma posta take otvaracie hodiny, ze bud rano pridem neskoro do prace, alebo poobede vynechame kruzky, resp. musim odist z prace.
mam obavu kupit oblecenie cez net, potrebujem si to aj vyskusat, pozriet realnu farbu, sitie a pod. resp. by som musela mat danu znacku dlhodobo odskusanu, ze mam 100% istotu ze mi dana velkost sadne aj bez skusania. a to zatial nemam, aj v ramci jednej znacky sa pohybujem v rozpati dvoch cisel, vzdy si skusam danu vec v dvoch velkostiach.
a pri detoch uz vobec by som sa netrafila, pravdepodobne by im rozmer v pase.
Džusa
pokročilý
 
Príspevky: 834

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Neviem nakupovať ?

Odoslaťod corky »

applik píše:A tak co kupujete na Vánoce? Třeba manželovi?:)


nič, budem mu musieť stačiť ja v darčekovom balení :mrgreen:

a vymyslel si kupu noveho televízora ... takže dostaneme spoločne toto
+ chcem odložiť zálohu na dovku
corky

I choose to be happy...

expert
 
Príspevky: 11969

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Neviem nakupovať ?

Odoslaťod corky »

nehovoriac o tom, že internetové stránky sú často pekne predražené, ako aj tá, čo dala helga170 .,. mimochodom, reklama patrí inde. A špeciálne podprsenky a topánky si treba určite odskúšať, a nie kupovať "naslepo".

Najnovšie chodievame raz za čas do Bratislavy, alebo iného veľkého mesta a nakúpime naraz + priebežne, ak mi niečo "cvrnkne do nosa" a aj cez net tiež niečo, ale skôr kupujeme v kamenných predajniach.
Dcéra už vyrástla tak, že kupujeme dámske oblečenie a synovi kupujem v športových obchodoch, TAKKO a CA spravidla
corky

I choose to be happy...

expert
 
Príspevky: 11969

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Čo nás páli...

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.