Pokazena pracka?

Horúce, aktuálne témy, veci, ktoré Vás rozčuľujú , iritujú a iné problémy...
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Pokazena pracka?

Odoslaťod Trencanka » Št 04.Nov. 2010 19:36

Asi ma slak trafi. Dnes som prala zaclony a teraz som si vsimla, ze mi spod pracky vyteka voda (nie prudom, ale urobi sa po chvili mlacka. Zastavila som privod vody, ale pozerala som hadice, vsetko je suche. Mam Miele, ma asi 3 roky. Moze byt, ze ked som prala zaclony, trosku viac asi penilo a z toho?
Trencanka
expert

Založený: Ne 17.Sep. 2006 14:08

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Pokazena pracka?

Odoslaťod eva_a » Št 04.Nov. 2010 21:01

mohlo penit, zaclony to robia...
ja by som skusila vyprat nieco normalne...drzim palce
Eva & Ludka 2.10.2004 & Marek 27.2.2008
Obrázok Obrázok
Obrázok používateľa
eva_a

expert

Založený: Pi 21.Okt. 2005 20:49

Odoslaťod Andrea » Št 04.Nov. 2010 21:12

ja mam whirpool, plnenu zhora a toto mi robi uz asi 3 roky... pracka je uz miestami hrdzava, obcas zblbne program, takze to nijako neriesim, proste cakam, kedy zdochne nacisto....ma uz 8 ci 9 rokov...no, akurat len pod nou treba castejsie upratovat, ale kedze mi to cisti gazdina, zily mi pracka netrha a ona stale nie a nie prestat fungovat..... no KLOP KLOP, zrovna teraz by mohla vydrzat do januara, hadam som to nezakrikla, teraz sa to nehodi, aby prestala fungovat....takze mozno aj ta tvoja bez ujmy vydrzi este par rokov..... to len na povzbudenie, ze to nebude mozno tak zle a este dost posluzi :wink:
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok používateľa
Andrea
expert

Založený: Št 20.Okt. 2005 20:54

Pozvania odoslané: 1

Odoslaťod lula » Št 04.Nov. 2010 21:13

ano, ked das k zaclonam viac ako malilinko pracieho prostriedku, zvykne to penit vsetkymi moznymi otvormi. ak si pri tom nebola, tak pena splasne a vyzera to, akokeby tiekla pracka.
Obrázok používateľa
lula
expert

Založený: Št 20.Okt. 2005 20:58

Odoslaťod Trencanka » Št 04.Nov. 2010 22:05

Dakujem za rady, pozerala som filter, v poriadku. Vraj este treba precistit odtokovu hadicu. Tak na toto sa nechytam, pockam na manzela radsej.
Lula, ja utriem vodu a za chvilku zas je tam :( Uzavrela som pre istotu privod vody. Vyteka asi zbytok co je v hadiciach a v pracke.
Zajtra skusim normalny program, uvidim, ale najskor vycistime hadice a filtre.
Trencanka
expert

Založený: Ne 17.Sep. 2006 14:08

Odoslaťod lula » Pi 05.Nov. 2010 7:48

aha, tak to moze byt nejaky problem. s tym filtrom neviem. ja ho cistim a nikdy tam nic nie je. len trocha vody.
Obrázok používateľa
lula
expert

Odoslaťod para » Pi 05.Nov. 2010 8:23

aj moja to robi, uz dlho a navyse mame podlahove vykurovanie takze v zime ked som viac prala pod tou prackou ta voda zacala smrdiet,nie nejak velmi ale predsa, s muzom sme ju otocili a nasli sme minidierku na hadici odspodu-museli sme dlho hladat, kedze sme planovali/a uz aj kupili novu/ nechali sme to tak ta voda je tam iba ak trocha inak zmyka, no uz vydrzi este 3-4pracky a ide do srotu, nova uz caka v novej kupelni aj zapojena aj jeden prazdy praci cyklus ma za sebou.
Obrázok používateľa
para

spomienky na detstvo

expert

Založený: St 14.Nov. 2007 9:44

Odoslaťod lula » Pi 05.Nov. 2010 13:19

teraz mi napadlo, ze pred 2 rokmi som mierne vytopila susedov. nemohli sme potom dlho zistit, ako sa to stalo. patrali sme vsade. a nikdy to uz netieklo. podkladala som pracku novinami, aby som zistila aspon priblizn miesto, kde to tecie a nic. az raz, ked som zatvarala privodovy kohutik, vsimla som si, ze je mokry a tak som zistila, ze je nam pokazene tesnenie. tieklo to tade, ale len ked bol otoceny v urcitej presnej polohe. inak bol len trochu mokry, skor to vyzeralo, ze sa rosi. vymena tesnenia na kohutiku to vyriesila.
l & 02/05 & 01/08

Obrázok
Obrázok používateľa
lula
expert

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Čo nás páli...

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.