ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

hladam doucovanie anglictiny

Mestá z bratislavského kraja
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

hladam doucovanie anglictiny

Odoslaťod majkas » Št 19.Mar. 2009 13:24

Pomaly mi konci materska dovolenka, tak si potrebujem oprasit svoje chabe vedomosti v anglictine. Byvam v Bratislave (Dolne Hony - Vrakuna). Do blizkeho okolia mozem dochadzat.
V pripade zaujmu o doucovanie za prijatelnu cenu ma kontaktujte na tel. c. 0948 659 068.
Maja
[ObrázokObrázok
majkas
pokročilý

Založený: St 27.Sep. 2006 14:09

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: hladam doucovanie anglictiny

Odoslaťod Agatha » Po 15.Jún. 2009 7:29

Ahoj,
v Petrzalke je jazykovka, kde mozes prist aj so svojim babom. Kym sa mamicky ucia, v herni hned pri nich sa o ich deti stara opatrovatelka. Maju na webe aj cennik, je to myslim celkom ok, hlavne aj sa najde viac mamiciek do skupiny. Info najdes na www.vapc.sk.
papa
Agatha

Založený: Po 08.Jún. 2009 14:03

Odoslaťod macone » Ut 17.Apr. 2012 8:34

skus tuto stranku http://www.eduropa.sk/doucovanie okrem anglickeho slovnika tam najdes aj inzeraty na doucovanie z ang
macone

Založený: Po 16.Apr. 2012 14:08

Odoslaťod lenulka111 » So 17.Jún. 2017 22:52

Moja stredoskolacka chodila do jazykovky, ale tam ju to nebavilo a hlavne sa bala hovorit pred inymi ludmi. Tak som jej nasla sukromne doucovanie. Urcite si treba otestovat viacerych lektorov lebo niektori su len studenti co si chcu prilepsit za 5 euro. Alebo potom jedna lektorka anglictiny si pytala 10 Eciek, ale rozpravala len o sebe a dcera sa nic nenaucila. Teraz mame dalsieho sukromneho lektora a sme spokojny. Hlavne ze dceru to bavi a nestresuje, bo cez skype ju nikto nevidi a nikto ju neznamkuje jak v skole. Som ju pocuvala a s lektorom vela konverzuju a pomaha jej aj s gramatikou co beru v skole. Nasla som ho tu -
doucovanie.net/7-doucovanie.php?id=602
Urcite si treba overit aj flexibilitu akehokolvek lektora, lebo dcera to niekedy musi zrusit alebo presunut na iny den kvoly treningom a v jazykovke to netoleruju.
lenulka111

Založený: Pi 16.Jún. 2017 11:55

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Bratislavský kraj

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

Používame súbory cookie.