Prvacikovia 2014/2015.

Veci čo sa "musia". Ako pri tom máme stáť my, a čo nechať na školáka samého. Voľný čas, aktivity. Ne/preháňame, alebo zanedbávame?
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Prvacikovia 2014/2015.

Odoslaťod mamina »

my sme mali doniest rozne ovocie a zeleninu :D a dnes zas idu do babkoveho divadla. Oni furt niekam poobede chodia - vystavy, kino, divadlo :D

A karneval nemame, u nas byva vo februari
mamina

expert
 
Príspevky: 12230
Mood: Happy

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Prvacikovia 2014/2015.

Odoslaťod mamina »

ja som kupila v Kauflande take fakt hororove masky zombicke - je to taka gumena tvar s ciernou plachtou co si prehodia cez vlasy, takze fakt nevidno kto je to :mrgreen: oni takto chodia po susedoch aj s ostatnymui detmi z ulice. Takze ak by teraz mali mat karneval tak by som asi zvolila taketo nieco tematicke :D lebo podla mna budete ma karneval aj vo februari a potom zas nebudu chciet byt to iste
mamina

expert
 
Príspevky: 12230
Mood: Happy

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Prvacikovia 2014/2015.

Odoslaťod prasiatko katka »

Kirkusa, presne, v kazdej skole to iste - na poslednu chvilu, pritom to musia mat vymyslene dopredu. Vraj na nastenke bol oznam, ale ked ja ani neviem kde je nastenka :oops:
Nakoniec sme tekvicu nedlabali, chlap povedal ze to urcite nemame robit, ved to by bolo o nicom keby len vyrezavali. Tak uvidime ako dopadne, snad budu mat vsetci ostatni vydlabanu a ucky nebudu mat tolko prace. Na karneval by som dala radsej nieco haloweenske, presne kvoli tomu, ze vo februari bude dalsi a potom co vymyslim... Ale on chce strasne spidermana. Rozmyslala som aj nad pavukom - to by bol kompromis :-) Lenze neviem ako spravit masku pavuka, aby vyzerala dobre. Spiderman je na vyrobu lahky, mame modre leginy, cervene ponozky, vyrastene cervene tricko co na tuto prilezitost lahko ozdobim a k tomu mozem usit kuklu, ktoru potom s radstou vyuzije aj v zime.
prasiatko katka
expert
 
Príspevky: 2885

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Prvacikovia 2014/2015.

Odoslaťod prasiatko katka »

Tak nakoniec bol na karnevale pavuk kriziak, do 1:30 sme sa s manzelom trapili nad maskou, ale podarilo sa a vraj aj vyhral nejaky diplom za strasidelnu masku.
Uz nam pribudla prva jednotka do ziackej, tak mi doslo ze vlastne vobec netusim ci ich budu znamkovat alebo nie. Mal uz par krat v slabikari alebo v matike jednotku, ale do ziackej nedavali. Toto mali z nemciny spolocne opakovanie a potom dostala cela trieda jednotky do ziackej. Ako to teraz je, dostavaju znamky aj na vysvecku, ci zalezi od skoly?
prasiatko katka
expert
 
Príspevky: 2885

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Prvacikovia 2014/2015.

Odoslaťod mamina »

Tak nam tiez zo dna na den povedal, ze maju nejaky pochod a potom party v maskach :jaj: dala som mu moje saty :mrgreen:
Prílohy
6.jpg
(49.64 KiB) Stiahnutá 2335 krát
mamina

expert
 
Príspevky: 12230
Mood: Happy

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Prvacikovia 2014/2015.

Odoslaťod Kirkuša »

Ake napadite kostymy prasiatko katka aj mamina, super ste! Nasi nakoniec mali dnes dobrovolne, kto chce, prijst v kostymoch moze aj na vyucko, ale taka skupinka bab, kde patri aj moja dcera sa nakoniec dohodli ze to odignoruju a prijdu uplne normalne, tak som nemusela riesit nakoniec. Viem ale ze chalani z ich triedy sa chystali a ze budu mat zrejme vsetci nieco strasidelne.

ad znamky: ja neviem, nasi uz frcia vo velkom, ale motivacne im davaju zatial len tie dobre znamky, nasa uz ma ani neviem presne ale aj zo 15 jednotiek len v ziackej, v zositoch a slabikari aj viac.. Vraj len 2 najlabsi ziaci uz maju aj zopar dvojek...Nasa skola je teda klasika vysvedcko znamkove zo vsetkych predmetov uz 1. polrok.
Kirkuša

Subham astu sarvadžagatam.

expert
 
Príspevky: 5099

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Prvacikovia 2014/2015.

Odoslaťod mamina »

U nas uz ficia aj 5ky a 2ky bezne :scared: no nasho sa to netyka zatial, musim poklopat, ale ucitelka ho velmi chvali :D
mamina

expert
 
Príspevky: 12230
Mood: Happy

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Prvacikovia 2014/2015.

Odoslaťod prasiatko katka »

Fuha, to normalne daju prvacikovi mesiac po zaciatku skoly 5? :rolll: To je teda super motivacne :no:
prasiatko katka
expert
 
Príspevky: 2885

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Prvacikovia 2014/2015.

Odoslaťod slniecko »

Tiež mi to príde choré :( ...

My dostaneme dnes-zajtra prvé štvrťročné slovné hodnotenia.
slniecko

Luck is probability taken personally

expert
 
Príspevky: 23565
Mood: Cool

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Prvacikovia 2014/2015.

Odoslaťod mamina »

No a nielen 5ky, ze fakt nieco vobec nevedia (napriklad basnicku), ale 4ky za diktaty a proste uz vsetky znamky :scared:
mamina

expert
 
Príspevky: 12230
Mood: Happy

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Školáci

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

cron