ŠPAROVACIA HMOTA farebna

Dlhé zimné večery doma, horúce letné dni na lúke, chrípkové týždne v postieľke alebo námorné výpravy vo vani. Každá máme svoje vyskúšané triky na detskú zábavu.
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: ŠPAROVACIA HMOTA farebna

Odoslaťod aris-beruska » Št 01.Feb. 2007 10:26

dievcata viete mi poradit alebo mate skusenosti zo zafarbovanim sparovacky? dnes mi akurat dokachlickoval ujo majster kupelku a na poslednu chvilu sme sa rozhodli dat tavomodru sparovku. dlazba modra a kachlicky biele. FARBILI ste sparovacku? a cim? v obchode na mna pozerali ako na cvoka, ze preco si nekupim rovno zafarbenu, ale ked mam uz tu bielu doma... :( dalsia verc je, ze by som farebnu musela objednat a tie ceny... 5kg/450 bez dph :cry:
aris-beruska

Založený: Po 22.Máj. 2006 11:01

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod raketa » Št 08.Feb. 2007 14:04

ak uz nie je neskoro tak skusim poradit

v zasade len praskovu farbu primiesat ku bielej ale je v tom jeden hacik ze musis naraz namiesat cele mnozstvo na celu kupelnu, resp. to co chces sparovat na modro, lebo na druhy krat pravdepodobne netrafis to iste mnozstvo
urob si aj skusku farby nakolko v mokrom stave je farba uplne ina ako po vyschnuti takze poriadne rozmiesat potom na kusok zasparovat pockat kym to vyschne pomoz tomu fenom a uvidis farbu aka bude po zaschnuti
stale treba ale miesat aby sa farba dostala aj na dno skarovacky teda aby bola vsade rovnomerna....
Obrázok používateľa
raketa

Založený: Po 23.Jan. 2006 20:30

Odoslaťod Martinann » Št 08.Feb. 2007 14:53

Ja som to robila tak, ze som kupila taku tonovaciu farbu, ktora sa pridava do normalnej farby na malovanie stien a zmiesala so sparovacou hmotou. ale je pravda, ze musis naraz namiesat cele mnozstvo NA TU KUPELNU lebo sa fakt netrafis do tej istej farby. a treba nechat uschnut aby si videla ako bude vyzerat vysledna farba. Ja som potrebovala bledu okrovu farbu. farebne sparovacky boli moc tmave tak sme to vyriesili takto. bolo to bez problemov.len to treba dobre vymiesat.
Martinann

Odoslaťod aris-beruska » Št 08.Feb. 2007 16:06

nastastie to mam uz z krku. kupili sme modru uz namiesanu sparovacku v horbachu. pan kachlickar odkupil tu bielu od nas. asi sa nadomnou zlutoval alebo co :? s tym zafarbovanim by bol problemik, ako pislala Martinann. vsetko treba naraz zmiesat - teda cele mnozstvo aby ostal odtien rovnaky. kachlicky mam teda za sebou. diky za ohlasy :wink:
aris-beruska

Odoslaťod Hosť » Pi 09.Feb. 2007 14:03

No ja uz budem pouzivat len sedu sparovacku, mam tmavomodru a uz je po 6 rokoch "vysednuta" pusta farbu ked na nu nastriekam napr.Breff. Zasednuta je od vody.
Hosť

Odoslaťod aris-beruska » So 10.Feb. 2007 18:14

ahojte dievcata. prikladam foto tej mojej kupelne. viac fotiek: http://foto.dama.cz/galerie.php?u=47780
Prílohy
kupelna1.jpg
aris-beruska

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Nápady, hry a tipy

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.