AKO NA HYPERAKTIVNE DIETA?????

O detských chorobách, neduhoch a problémoch s ostatnými rodičmi.
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: AKO NA HYPERAKTIVNE DIETA?????

Odoslaťod ZUFALA » Pi 06.Júl. 2007 20:35

MAME VELMI ZIVE 18 MESACNE DIETA A UZ NIEKEDY SOM ZUFALA.KDE BERIE TOLKO ENERGIE Shocked Shocked Shocked Shocked ??????????STALE JE NA NOHACH,LIETA SEM A TAM,NEUNAVI SA A PRITOM ZE BY BOL TENKY SA NEDA POVEDAT,SKOR NAOPAK/ALE TUCNY TO ZAS NIE Confused /.POOBEDE SI POSPI CCA 1,5 ALE TO TIEZ TRVA KYM ZASPI.VSTAVA RANO CCA 7,30,NA OBED IDE SPAT O 12,30 A VECER O CCA 20,30 ALE CO TO DA PRACE HO USPAT Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes DEEES.BUDE V POSTIELKE POBEHOVAT,RECNIT....A NIE A NIE SPAT.ZATVORIME MU DVERE A TO JE KONIEC SVETA.REVE NA CELY BARAK AKO KEBY SME HO REZALI ZA ZIVA Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes TAKZE NAKONIEC TO VZDY SKONCI TAK ZE PO PAR KRAT CO MU DOHOVARAME A PLACI PRIDEME K NEMU DO IZBY/JA ALEBO MUZ/A SME TAM S NIM POKIAL NEZASPI.uZ MA TO VAZNE NEBAVI.KED JE UNAVENY ON SI NELAHNE,NASADNE...BUDE BEHAT,PADAT A NEOODYCHNE PREDNEDAVNOMÚCCA TYZDEN/ESTE ZASPAVAL PEKNE SAM A BEZ PLACU,VACSINOU PO 10 MINUTACH SPAL.SI.JE TO HYPERAKTIVITA?CO S TYM? Idea Idea Idea PROSIIIIIIIM PORADTE.DAKUJEM
ZUFALA

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Detské choroby

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.