ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk
Internet.sk
ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Aké máte skúsenosti s cateringom?

Plánujete svadbu? Ako to všetko zorganizovať...
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Aké máte skúsenosti s cateringom?

Odoslaťod bodina45 » St 29.Mar. 2017 13:33

Julka o to mi islo, aby som videla ich diela a ich akcia ktore robia. Teraz len ten fb tak zije, ze tam vsetky firmy si davaju fotky a podobne veci:-) Dufam, ze budu mat akciu a ak nie, tak najblizsie na ich ples pojdem;-)
Obrázok používateľa
bodina45
začiatočník

Založený: Pi 12.Aug. 2016 7:26

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod niniken » Št 30.Mar. 2017 9:14

Belusa: mate aj celkom dost ludi, neviem si predstavit, ze by niekto z rodiny musel varit pre tak vela ludi. Ved to by tam bol uplne unaveni a to sa tak ani nerobi asi. Fuha, to si mi dala teraz tazku otazku. Keby som si tak pamatala ako sa volala ta agentura ale meno toho pana s ktorym komunikovala si pamatam, volal sa Mokran. Tak si skus do googlu dat jeho meno a snad ti to nieco najde. On je aj ako starejsi ale aj ma tu cateringovku. Inak ale je dost mozne, ze uz zdvihli cenu tak aby si sa potom nenaplasila, ze som ta oklamala. To uz bolo predsa davnejsie a ceny vsetkeho isli hore. To je tak na margo aby si vedela:-)
niniken

Založený: Št 02.Feb. 2017 14:12

Odoslaťod Belusa » St 05.Apr. 2017 11:55

Nini to nie z rodiny, čosi! To by som si nevedela ani ja predstaviť a ani nikoho takého v rodine nemám, kto by vedel tak chutne a v takom množstve navariť. Som skôr premýšľala, že nejaké tetuše z dediny zavolať ale už som aj z toho upustila. Fakt bude lepšie, keď si zaplatím cateringovú agentúru a budem to mať všetko od nich. Nemusím potom nič riešiť. Našla som ich, posielala som im aj e-mail, tak uvidím čo odpíšu a ak neodpíšu tak im skúsim ešte aj zavolať
Belusa

Založený: Po 06.Feb. 2017 11:50

Odoslaťod julca214 » Št 06.Apr. 2017 12:55

@bodina45 to máš pravdu, keď niečo potrebuješ vedieť stačí si kuknúť facebook a tam nájdeš všetky odpovede na otázky:-) :-) Doba je teraz taká ale myslím, že je to dobré:-) Noo ples oni robia fakt že dobrý, ten ti odporúčam:-) Ja som sa akurát včera dozvedela, že sa bude moja sesternica vydávať a že im bude variť táto spoločnosť. Som normálne ostala v šoku, že aká náhoda:-):-)
julca214

Založený: Št 28.Júl. 2016 17:36

Odoslaťod bodina45 » Pi 07.Apr. 2017 12:23

Julka je to dobre a povedala by som, ze velmi dobre. Lebo kedysi ked neboli taketo moznosti tak si o vela akciach ani len nevedela. Bola si na ich plese uz? Som myslela ze tiez nie. Nemas nejake fotky ako tam salu vyzdobili a tak? Fakt? To je teda nahoda. Sa tu o nich bavime a ona ti zrazu toto povie. A kde budu mat svadbu?
Obrázok používateľa
bodina45
začiatočník

Založený: Pi 12.Aug. 2016 7:26

Odoslaťod niniken » Po 10.Apr. 2017 18:49

Belusa: dobre si sa rozhodla. Lebo nie vsetky taketo tetuse na dedine vedia chutne varit. Videla som to aj na jednej oslave co sme mali, ze tam boli len take miestne kucharky a jedlo veru chutne moc nebolo. Maso bolo vysusene a ryza nedovarena. Takto to budes mat lepsie. Vzdy je lepsie si priplatit profesionalov. A ozik co, ozvali sa ti?
niniken

Založený: Št 02.Feb. 2017 14:12

Odoslaťod julca214 » Ut 11.Apr. 2017 9:17

@bodina45 nebola som tento rok ale ešte minulý rok. Ale taktiež bol ten josip ples super, boli tam aj známe osobnosti, tak sme sa fotili a dobrá zábava tam celkovo panovala. Vieš čo, to nemám. Ale na ich stránke, teda na ich FB nájdeš nejaké fotky aj z toho plesu. My máme fotky len čo sme sa fotili spolu s manželom a tak. To veru je, aj ja som ostala milo prekvapená. Budú mať svadbu v Topolčanoch, keďže tam teraz bývajú
julca214

Založený: Št 28.Júl. 2016 17:36

Odoslaťod riammami » St 12.Apr. 2017 10:20

bibusenka píše:"riammami" ano ved to vsetko u na nej zalezi ako sa rychlo rozhybe a ako im rychlo zavola a popyta sa na veci. Stale ju tlacim do toho aby si to cim skor zajednala. Je pravda, ze som s nou uz dlhsie nebola, lebo som bola odcestovana. Budem musiet za nou skocit a popytat sa ako postupila a ci si ich stihla zajednat, ci mali volne este

Dobre si jej povedala. Nemôžem ju do niečoho tlačiť ale tak poradiť treba a dobre si jej povedala. Lebo napríklad kamarátka čo mi hovorila, že ich chcela na máj, tak že to už nebolo šance. Už nemali žiadny voľný termín. Tak aby nedopadla tiež tak nejako. Inak a čo, aj si s ňou bola? Som tu dlhšie nebola, tak idem povyzvedať:-)
všetko na svete má zmysel. Na začiatku to tak možno nevnímame, ale časom všetko pochopíme.
riammami

Mood: Happy
Založený: Št 10.Nov. 2016 14:08

Odoslaťod bibusenka » Št 13.Apr. 2017 13:20

"riammami" a to si kedy ta tvoja kamaratka zmyslela ze ich chce? Iba teraz niekedy, ci uz skor to bolo? Ano, bola som s nou. Tvrdila mi, ze uz mu volala a ze sa maju stretnut. Zatial predbezne by volny termin mali mat. Ale ziadne podrobnosti nevedela, kedze po telefone sa rozpravali iba chvilku a ze vsetko potom rozoberu na stretku
bibusenka
začiatočník

Založený: Pi 28.Okt. 2016 12:45

Odoslaťod cicamica1 » Št 13.Apr. 2017 14:30

s cateringom? len tie najlepsie. nam na svadbe robila catering jedna nemenovana agentura a boli sme radi, ze oni nam vsetko zabezpecovali. neviem si predstavit, ze by som musela nejake tety zhanat, ktore by boli ochotne varit pre 100 ludi. ked je velka svadba, tak myslim, ze sa oplati si spravit hostinu len v kulturnom dome a zaplatit takto cateringovku. vyjde to aj lacnejsie a je to hlavne bezstarostne
„Nezáleží na tom, aká ťažká bola tvoja minulosť, vždy môžeš začať znovu.“
– Buddha
cicamica1

Mood: Tired
Založený: Št 03.Nov. 2016 13:35

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Svadba

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

Používame súbory cookie.