ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk
Internet.sk
ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Aké máte skúsenosti s cateringom?

Plánujete svadbu? Ako to všetko zorganizovať...
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Aké máte skúsenosti s cateringom?

Odoslaťod julca214 » Po 06.Mar. 2017 12:06

@bodina45 ani sa nečudujem že ti odľahlo. Lebo pokiaľ máš prenajatú miestnosť, kde sa ani variť nedá, tak nemáš na výber a musíš si zabezpečiť catering a už oni ti tam jedlo dodajú. Teraz momentálne neviem o žiadnej akcií, ale sleduj ich FB a možno tam nejakú vyhodia. Ale neboj sa, oni varia chutne. Myslím, že sa nebudeš sťažovať :-)
julca214

Založený: Št 28.Júl. 2016 17:36

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod Belusa » Po 06.Mar. 2017 15:10

Čaute ženuše, všetky ste riešili stravu na svadbe len cez cateringovú agentúru alebo sú tu aj také, ktoré si najali len nejaké kuchárky a samé si kupovali všetky potrebné potraviny? Rozmýšľam ako to spraviť. Či sa babrať s tým, že všetko si nakúpiť a oni by mi len uvarili alebo to celkovo nechať na nejakú firmu. Čo by ste poradili?
Belusa

Založený: Po 06.Feb. 2017 11:50

Odoslaťod riammami » Ut 07.Mar. 2017 13:15

bibusenka píše:"riammami" na ten festival chodievame aj my, ten byva dobry az na tych ludi, ze sa tam dlho caka v rade ale vzdy si vystojime tu radu:-) Stoji to za to;-) No spomenula som jej tu jednu firmu, ktora je v Oslanoch. Ved ta aj nam zabezpecovala catering, tak aspon som jej vedela povedat aj osobne skusenosti. No rozhodnutie je uz na nej, ale ze sa ma aj s panom Mokranom stretnut tak uvidim potom ze co bude hovorit. Uz vies aj kde presne, som ti to napisala, budes aspon o cosi mudrejsia;-):-)

Stojí to zato si ju vystáť, poznám to veľmi dobre:-) :-) To aj viem, ktorú myslíš. Raz som bola na ich plese, keď organizovali a veľmi chutné jedlo mali a aj celková výzdoba bola veľmi pekná. Tak uvidíš, ako sa s ním dohodne ale myslím, že ich by mali fajn. Už len aby mali aj oni voľný termín
všetko na svete má zmysel. Na začiatku to tak možno nevnímame, ale časom všetko pochopíme.
riammami

Mood: Happy
Založený: Št 10.Nov. 2016 14:08

Odoslaťod niniken » St 08.Mar. 2017 14:44

@Belusa: sice som este nemala svadbu ale tento rok ju planujeme. Dost ale veci robim tak isto ako aj moja sestra, ktora mala svadbu pred dvoma rokmi. Ona spociatku chcela tak isto len kucharky a ze vsetky suroviny ona pokupi ale nastastie sme to potom prebrali a prehovorili sme ju, aby si zajednala catering a ze to bude mat uplne bez starosti..Tak isto to teraz chceme aj my, lubilo sa nam, ze jedlo bolo cerstve, vzdy teple a ze mi sme sa nemuseli o nic starat. Myslim, ze tam o mnoho moc penazi neusetris
niniken

Založený: Št 02.Feb. 2017 14:12

Odoslaťod Belusa » Št 09.Mar. 2017 11:12

Myslíš, že by som tým veľa neušetrila? Je pravda, že jedine by som mala s tým starosti a keď nie ja, tak moja celá rodina a hlavne mamka a to nechcem:/ Koľko tvoja sestra platila cateringovej agentúre za jedlo? To sa asi na osobu počíta, že?
Belusa

Odoslaťod niniken » Po 13.Mar. 2017 9:54

@Belusa: tak to zase netvrdim, mozno by si usetrila par eur len tam si potom musis zvazit to, ci ti tych zopar eur stoji za tie nervy a za to, ze vsetko si budes musiet sama kupit a povybavovat. Sestra platila cca 23€ na osobu a to mala v cene predjedlo, polievku, hlavne jedlo a samozrejme kavu a potom svedske stoly od desiatej. Ano na osobu a este ked je dieta tak je to len polovicna cena a aj hostia ktory pridu neskor maju nizsiu cenu. Kolko mate mat ludi na svadbe?
niniken

Založený: Št 02.Feb. 2017 14:12

Odoslaťod bodina45 » St 15.Mar. 2017 10:34

Julka presne, dobre si to napisala. My by sme veru nemali na vyber. Nastastie vsetko dobre dopadlo:-) :-) Uz sledujem, aj som si ich stranku zalajkla aby mi vyhadzovalo obrazky a fotky, ktore pridavaju. Bola by som najradsej keby este organizovali nejaku akciu ale ak nie, tak im verim ze dobre navaria a nachystaju vsetko. Vdaka ti za rady;-)
Obrázok používateľa
bodina45
začiatočník

Založený: Pi 12.Aug. 2016 7:26

Odoslaťod julca214 » Po 27.Mar. 2017 15:28

@bodina45 to si dobre spravila, aspoň budeš aj vidieť za každým fotky ktoré tam oni pridávajú z ich svadieb ktoré organizujú a podobne. Niektoré tie obložené misy sú fakt pekné. Sem-tam sa aj trošku inšpirujem od nich:-) :-) Veď uvidíš, možno ešte niečo budú organizovať. A nemáš začo, rado sa stalo;-) ;-)
julca214

Založený: Št 28.Júl. 2016 17:36

Odoslaťod Belusa » Ut 28.Mar. 2017 7:42

Už si to aj zvažujem veru. Spisovala som si viac menej tak pre a proti a mala si v tomto pravdu. Tých cca 23€ nie je až tak veľa a keď si vezmem, že to budem mať bez starosti tak to je super cena. A ktorá cateringová agentúra jej zastrešovala svadbu? Môžeš mi to do správy prosím napísať? Budeme mat cca do 80 ľudí na svadbe
Belusa

Odoslaťod bibusenka » St 29.Mar. 2017 10:59

"riammami" ano ved to vsetko u na nej zalezi ako sa rychlo rozhybe a ako im rychlo zavola a popyta sa na veci. Stale ju tlacim do toho aby si to cim skor zajednala. Je pravda, ze som s nou uz dlhsie nebola, lebo som bola odcestovana. Budem musiet za nou skocit a popytat sa ako postupila a ci si ich stihla zajednat, ci mali volne este
bibusenka
začiatočník

Založený: Pi 28.Okt. 2016 12:45

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Svadba

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

Používame súbory cookie.