ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk
Internet.sk
ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Aké máte skúsenosti s cateringom?

Plánujete svadbu? Ako to všetko zorganizovať...
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Aké máte skúsenosti s cateringom?

Odoslaťod bodina45 » Ut 14.Feb. 2017 10:10

Julka take nejake veci som tam videla aj ja, kedze tam mam tiez zalozeny ucet :-) :-) To som aj ja rada, ze moje druzicky sa zatial snazia:-) (dufam ze im to tak aj ostane). A inak aby som nezabudla, dakujem za spravu. Idem si popozerat ich robotu a ak sa mi bude pozdavat tak ich skusim aj kontaktovat a dohodnut sa s nimi, ci maju este volny termin a ostatne veci
Obrázok používateľa
bodina45
začiatočník

Založený: Pi 12.Aug. 2016 7:26

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod julca214 » St 15.Feb. 2017 15:22

@bodina45 vieš teda o čom som písala :-) Ako ja mám rada tú stránku, mnoho veci som tam pozisťovala čo som predtým nevedela a hlavne na inšpirácie je super tá stránka. Veď aj o Mokranovi som sa tam dozvedala. Nie je začo, rado sa stalo. Pozri si a budem rada ak sa ti ich robota bude páčiť a ak som ti aspoň trošku pomohla:-)
julca214

Založený: Št 28.Júl. 2016 17:36

Odoslaťod bibusenka » Št 16.Feb. 2017 14:51

"riammami" ano to mas pravdu, uz s tym aj tak nic nespravim ale chcela som poradit inym babam ktore uvazuju nad koordinatorkou, ze si ich nemusia zajednavat, ze je to zbytocne. Radsej fakt tu cateringovu agenturu:-) Takze v podstate vam jedna firma vsetko zabezpecila, tak to je najlepsie aj pod mna. Tiez som vravela kamaratke, ktora bude mat tento rok svadbu nech to tak poriesi, lebo najrpv rozmyslala ze vsetko sama si zabezpecovat a to som jej hned, ze toho bude vela na nu. Tak ma pocuvla a zajednala si tiez catering
bibusenka
začiatočník

Založený: Pi 28.Okt. 2016 12:45

Odoslaťod riammami » Pi 17.Feb. 2017 9:51

bibusenka píše:"riammami" ano to mas pravdu, uz s tym aj tak nic nespravim ale chcela som poradit inym babam ktore uvazuju nad koordinatorkou, ze si ich nemusia zajednavat, ze je to zbytocne. Radsej fakt tu cateringovu agenturu:-) Takze v podstate vam jedna firma vsetko zabezpecila, tak to je najlepsie aj pod mna. Tiez som vravela kamaratke, ktora bude mat tento rok svadbu nech to tak poriesi, lebo najrpv rozmyslala ze vsetko sama si zabezpecovat a to som jej hned, ze toho bude vela na nu. Tak ma pocuvla a zajednala si tiez catering

Áno, nám jedna firma všetko vybavila a zabezpečila. Mali sme to aspoň bez starosti, iba sme zaplatili a povedali čo všetko chceme a oni sa už starali, pre mňa ideál:-) Dobre si spravila, že si jej tak poradila. A ona bude mať kde svadbu? Aj si jej nejakú konkrétnu firmu poradila?
všetko na svete má zmysel. Na začiatku to tak možno nevnímame, ale časom všetko pochopíme.
riammami

Mood: Happy
Založený: Št 10.Nov. 2016 14:08

Odoslaťod bibusenka » Po 20.Feb. 2017 16:17

"riammami" bude mat svadbu v Bojniciach. Neviem ci ti to nieco hovori ale myslim ze ano, tam je ten pekny Bojnicky zamok. Ona pochadza z jednej dediny pri Prievidzi a v Bojniciach chcela mat vzdy svadbu tak sa jej to aj splni:-) Poradila som jej viacej cateringovych agentur aby si vedela pozriet a rozhodnut sa. Predsa kazda cateringova je ina a ma inu robotu. Tak uvidim ako sa rozhodne a co spravi
bibusenka
začiatočník

Odoslaťod bodina45 » Ut 21.Feb. 2017 14:06

Julka tak to som nevedela, ze prave tam si sa o nich dozvedala, myslela som ze od nejakych znamych. V podstate to je jedno, len som ostala milo prekvapena:-) Pozerala som si ich pracu na facebooku a pekne serviruju jedla. Ak by boli aj take chutne ako chutne vyzerali, tak by som ani nevahala:-) Oni robia aj nejake kostovky jedal pred svadbou? Keby som chcela, ci to nie?
Obrázok používateľa
bodina45
začiatočník

Odoslaťod julca214 » Št 23.Feb. 2017 8:33

@bodina45 aj od známych, to máš pravdu ale potom som si utvrdzovala ešte aj na mojej svadbe že aká to je firma, kto všetko má s nimi skúsenosť a tak. To váhať teda nemusíš, lebo aj jedlo varia veľmi chutné. Čo sa týka tých ochutnávok, tak to sa mi zdá že nerobia. Nerobili ich ani predtým a niečo sa mi marí že to ani teraz nemajú. Jedine, že by si išla na nejakú akciu, ktorú oni organizujú a tam by si všetko videla a aj ochutnala
julca214

Založený: Št 28.Júl. 2016 17:36

Odoslaťod riammami » Pi 24.Feb. 2017 7:13

bibusenka píše:"riammami" bude mat svadbu v Bojniciach. Neviem ci ti to nieco hovori ale myslim ze ano, tam je ten pekny Bojnicky zamok. Ona pochadza z jednej dediny pri Prievidzi a v Bojniciach chcela mat vzdy svadbu tak sa jej to aj splni:-) Poradila som jej viacej cateringovych agentur aby si vedela pozriet a rozhodnut sa. Predsa kazda cateringova je ina a ma inu robotu. Tak uvidim ako sa rozhodne a co spravi

Samozrejme, že mi to niečo hovorí. Bojnice mám veľmi rada, tam je veľmi pekne:-) Radi tam chodievame cez leto a na ten festival duchov a strašidiel, to chodíme každý rok:-) Tam blízko Prievidze má v niektorej dedine aj pán Mokrán cateringovú agentúru nie? Lebo nám oni zabezpečovali jedlo a sa mi zdá že hovorili, že to je medzi Prievidzou a Partizánskym, ale neviem kde presne. Tú si im poradila?
všetko na svete má zmysel. Na začiatku to tak možno nevnímame, ale časom všetko pochopíme.
riammami

Mood: Happy
Založený: Št 10.Nov. 2016 14:08

Odoslaťod bibusenka » Po 27.Feb. 2017 10:48

"riammami" na ten festival chodievame aj my, ten byva dobry az na tych ludi, ze sa tam dlho caka v rade ale vzdy si vystojime tu radu:-) Stoji to za to;-) No spomenula som jej tu jednu firmu, ktora je v Oslanoch. Ved ta aj nam zabezpecovala catering, tak aspon som jej vedela povedat aj osobne skusenosti. No rozhodnutie je uz na nej, ale ze sa ma aj s panom Mokranom stretnut tak uvidim potom ze co bude hovorit. Uz vies aj kde presne, som ti to napisala, budes aspon o cosi mudrejsia;-):-)
bibusenka
začiatočník

Odoslaťod bodina45 » Št 02.Mar. 2017 9:26

Julka tam som citala aj ja dost veci o nich a prevazne len dobre tak preto som sa rozhodla ze sa im aj ozvem. Vcera som im tam volala a dohodli sme si osobne stretnutie, kedze mali este volny termin na nasu svadbu (to mi padol taky maly kamienok zo srdiecka). Skoda ze tie kostovky nemaju ale tak nevadi. Verim tomu, ze varia dobre ked maju tolko zakazok. Teraz uz akciu asi nebudu mat, ci? Lebo ved plesova sezona uz skoncila a este je aj post
Obrázok používateľa
bodina45
začiatočník

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Svadba

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

Používame súbory cookie.