ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk
Internet.sk
ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Aké máte skúsenosti s cateringom?

Plánujete svadbu? Ako to všetko zorganizovať...
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Aké máte skúsenosti s cateringom?

Odoslaťod katalinaa » Pi 11.Aug. 2017 12:48

@nassica-ježišinko prepáč,úplne som si pomýlila mená.Lebo pána Mičegu som chcela poradiť inej babule a napísala som to sem.Samozrejme,že som to dohadovala s pánom Mokránom.Och moja hlava deravá a vidíš,ja by som si to ani len nevšimla,že som sa takto pomýlila.Dobre,že si ma opravila.Ďakujem ti;-)Už to máme ale ujasnené,s pánom Mokránom sme mali stretnutie a s nim sme všetko dohadovali;-)
Obrázok používateľa
katalinaa

Založený: Št 27.Okt. 2016 12:46

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod lia25 » Po 14.Aug. 2017 9:14

krasotinka píše:Lia co som si pisala zoznam ludi, tak ak vsetci pridu, mala by som mat okolo 40 ludi. Co si myslim, ze je uz dost a neviem si predstavit pre taky pocet ludi varit:-/ Moja mamina sice vari velmi chutne ale nechcem ju tymto zatazovat. Chcem, aby si oslavu kazdy poriadne uzil a nie aby boli na nej unaveny. Preto rozmyslam nad tou cateringovou agenturou. A kde sidli ta agentura? To je fajn cena, to by som brala.

Máš pravdu, to je už vcelku dosť hostí. To je pomaly ako malá svadba :lol: A verím aj tomu, že nechceš nikoho tým zaťažovať a že si radšej za všetko zaplatíš ale ľudia budú oddýchnutý a budú sa dobre zabávať na tvojej oslave. A miesto už máš vybraté? Budeš mať oslavu v nejakom kúlturnom dome alebo v reštaurácií? Vieš čo oni sú z Oslian. To je dedina pri Prievidzi alebo Partizanskom, podľa toho z ktorej strany ideš. Kde inak ty bývaš?
Keď je dieťa ticho, tak je zle.
Obrázok používateľa
lia25

Mood: Happy
Založený: Ut 18.Apr. 2017 10:33

Odoslaťod krasotinka » St 16.Aug. 2017 7:40

Lia to mas pravdu, je to dost hosti a preto som sa rozhodla, ze by som to chcela takto riesit. Presne ako si napisala, chcem aby hostia boli oddychnuty a aby sa zabavali a nie aby tam zaspavali a podobne. My byvame v Prievidzi a uvazovala som, ze by som oslavu spravili v dome kultury v Necpaloch. Neviem ci si tam uz niekedy bola, ale tam to je vcelku take schopne. Bola som tam raz na plese a pacilo sa mi to tam. No poznam tu dedinu ale vobec neviem aka agentura tam je:-/
Obrázok používateľa
krasotinka

Založený: Št 23.Mar. 2017 14:54

Odoslaťod nassica » Pi 18.Aug. 2017 6:38

Katka no ved preto, lebo hned sa mi to meno nepozdavalo..predsa viem, kto vlastni ich agenturu a hento prve meno to veru nie je..a co ste vsetko podohadovali?..ako dopadlo stretnutie?..uz mate vsetko ujasnene?
nassica

Založený: Ut 14.Feb. 2017 14:26

Odoslaťod lia25 » Po 21.Aug. 2017 7:54

krasotinka píše:Lia to mas pravdu, je to dost hosti a preto som sa rozhodla, ze by som to chcela takto riesit. Presne ako si napisala, chcem aby hostia boli oddychnuty a aby sa zabavali a nie aby tam zaspavali a podobne. My byvame v Prievidzi a uvazovala som, ze by som oslavu spravili v dome kultury v Necpaloch. Neviem ci si tam uz niekedy bola, ale tam to je vcelku take schopne. Bola som tam raz na plese a pacilo sa mi to tam. No poznam tu dedinu ale vobec neviem aka agentura tam je:-/

Presne, dobre uvažuješ.Hostia majú byť oddýchnutý a nie unavení ako kone. Poviem ti pravdu, že Prievidzu poznám ale tento kultúrny dom ani neviem kde sa nachádza, keďže ja bývam v Banskej Bystrici. Cez Prievidzu sme len prechádzali, keď sme išli do Bojníc a ešte keď sme išli dohadovať veci s Josipom. Inak moc Prievidzu nepoznám. Ale pokiaľ tam je dosť miesta a zmestíte sa tam, tak to bude fajn. Kultúrne domy na takéto akcie sú najlepšie:-)
Keď je dieťa ticho, tak je zle.
Obrázok používateľa
lia25

Mood: Happy
Založený: Ut 18.Apr. 2017 10:33

Odoslaťod katalinaa » Ut 22.Aug. 2017 7:59

@nassica-aj ja viem,toho sa báť nemusíš ale keďže som popri tom riešila ešte jednu vec tak sa mi tie mená úplne poplietli.No je to už jedno a nemusíme to rozoberať.Dohodli sme menu,ktoré sa bude podávať.Presný počet ešte upresníme týždeň pred akciou a dohodli sme už aj výzdobu.Takže v podstate všetko.Už len malé kozmetické úpravy ale to tak za jazdy budeme riešiť.Ale inak super dopadlo stretnutie.Bola som z neho nadšená:-)
Obrázok používateľa
katalinaa

Založený: Št 27.Okt. 2016 12:46

Predchádzajúca

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Svadba

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

Používame súbory cookie.