ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk
Internet.sk
ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Aké máte skúsenosti s cateringom?

Plánujete svadbu? Ako to všetko zorganizovať...
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Aké máte skúsenosti s cateringom?

Odoslaťod julca214 » St 25.Jan. 2017 8:15

@bodina45 Ahoj;-) Keďže už som svadbu mala dávnejšie, veď už sme stihli od nej aj dve deťurence tak by som ti chcela poradiť na čo treba dávať pozor pri prípravách svadby, kde sa dá aspoň trošku ušetriť a na čo netreba zabúdať:-) Čo sa týka tej koordinátorky, tak si osobne myslím že sú to zbytočne vyhodené peniaze. Pokiaľ teda nežiješ niekde v zahraničí a neorganizuješ si svadbu na Slovensku. Či máš to tak? Lebo to si nenapísala. My sme si všetko organizovali sami, akurát čo sme mali na výzdobu aranžérku a samozrejme na jedlo kuchárov a čašníkov. Toto nám riešila cateringová agentúra, keďže sme osobitne kuchárov nejako nevedeli zohnať tak sme to museli poriešiť takto:-) Ale čo sa týka oznámení, DJ, folklórneho súboru a tieto veci tak to sme si všetko zháňali sami.
julca214

Založený: Št 28.Júl. 2016 17:36

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod bodina45 » Št 26.Jan. 2017 10:30

Hoj Julca;-) Ejha pred kolkymi rokmi si mala svadbu? Ako stare mas deti? Nie, nezijem v zahranici. Na slovensku zijeme a aj si staviame dom, takze aj tu budeme zit nadalej. Neplanujeme sa prestahovat. Takze zbytocne je si platit koordinatorku, hej? Zvladnem to aj sama? Mohla by si mi napisat co vsetko treba ako prve povybavovat a potom tie malickosti ostatne? Kolko vas vyslo na osobu jedlo?
Obrázok používateľa
bodina45
začiatočník

Založený: Pi 12.Aug. 2016 7:26

Odoslaťod julca214 » Pi 27.Jan. 2017 11:28

@bodina45 My sme mali svadbu v roku 2003 a prvé dieťa sa nám narodilo v roku 2004, sa nám hneď po svadbe pošťastilo, ale tak sme to aj chceli, takže nebanujem nič:-) Starší syn má 13 rokov a dcérka má 6 rokov:-) Tak pokiaľ si na Slovensku a môžeš si niektoré veci aj sama vybaviť, tak je to úplne zbytočné platiť si koordinátorku. Zvládneš, som si tým istá. Keď som to zvládla ja a to som si fakt že skoro celú svadbu sama organizovala tak ty to tiež dáš:-) Treba len pozitívne myslieť a osloviť súrodencov, mamina ti bude určite pomáhať, no nie alebo sesternice. Zapriahnuť trošku aj rodinu do príprav:-) Fu cenu si už až tak dobre nepamätám, ale bolo to do 30€ na osobu. Ešte sa mi zdá že aj menej, ale fakt neviem, keďže to už bolo dosť dávno
julca214

Odoslaťod bodina45 » Po 30.Jan. 2017 12:49

Julka to ste mali super, tak by som to chcela aj ja ze hned po svadbe babatko aby sa nam podarilo:-) Uz nemam najmenej rokov a preto nechcem zbytocne cas natahovat, tak snad sa to aj nam tak podari:-) Bolo by to fakt zbytocne a ked som si este zistovala aj cenu koordinatorky, tak si aj dost pytaju:/ No mamina bude urcite, ale od sesternic nejako nemozem cakat pomoc, oni su take divne, ale neriesim radsej:/ Fajn cenu ste mali, si mi to prepocitavala? Ved to boli este slovenske koruny ze? A co vsetko vam zabezpecila cateringova agentura? Hlavne jedlo, kavu, dezert a svedske stoly, ci?
Obrázok používateľa
bodina45
začiatočník

Odoslaťod julca214 » Ut 31.Jan. 2017 15:11

@bodina45 Áno, my sme boli radi že to takto vyšlo:-) Tak budem držať palce aby aj tebe to tak vyšlo ako ty chceš. Aj keď sa hovorí že človek mieni Pán Boh mení, ale tak uvidíš:-) Mamina ti pomôže a veď máš aj nejaké kamarátky, ktoré ti tiež pomôžu nie? Dá sa to zvládnuť, neboj:-) Áno, boli. Nám zabezpečovali celú stravu. Takže to bolo: predjedlo, polievka, hlavné jedlo, káva a švédske stoly ktoré do tretej rána dokladali, takže stále bolo čo jesť:-) Dezert nie, veď to sme mali poobjednávané zákusky, takže to by bolo zbytočné
julca214

Odoslaťod bibusenka » Pi 03.Feb. 2017 15:21

"Babule" poviem vam tak. My sme si aj zaplatili koordinatorku a teraz to banujem. Boli to zbytocne vyhodene peniaze. Ako nehovorim, myslela na vsetko aj nam dost toho povybavovala. Ale ked som si to potom vsetko tak uvedomovala tak by som to zvladla aj sama s druzickami. Teraz to uz je jedno, ale ak by som teda mohla poradit, tak ti kludne staci len ta cateringova agentura ktora ti zabezpeci jedlo a ostatne uz zvladnes. Pokial teda nemate k dispozicii nejake kucharky, ktore by vam navarili. Samozrejme rozhodnut sa uz musis sama. Ale toto je moja rada;-)
bibusenka
začiatočník

Založený: Pi 28.Okt. 2016 12:45

Odoslaťod bodina45 » Ut 07.Feb. 2017 13:57

Julka pekne si to napisala, tak to je a nechame to na neho. Ako on bude chciet tak to bude:-) Mam aj kamaratky tak snad mi pomozu, snad nebudu take ze ani prstom nepohnu. Niektore su velmi akcne, takze snad to vsetko spolu zvladneme:-) Az do tretej rana vam dokladali jedlo? To je inak super, to som este nikde nevidela. Vacsinou len dali a ked sa zjedlo tak uz mali ostatny smolu. Inak mohla by si mi do sukromnej spravy poslat nazov firmy, ktora vam zabezpecovala catering?
Obrázok používateľa
bodina45
začiatočník

Odoslaťod julca214 » St 08.Feb. 2017 17:03

@bodina45 to je dobré znamenie že sú tvoje kamarátky akčné, lebo na mojej svadbe som veľa čítala že sa baby sťažovali že družičky im vôbec nepomáhajú a podobné veci. Tak snáď tebe budú pomáhať;-) Hej do tretej, oni to tak majú a nám sa to tiež ľúbilo, lebo fakt stále bolo čo jesť a stále bolo všetko, či už mäso, syry, ovocie, zelenina, atď. Áno, idem ti to napísať:-)
julca214

Odoslaťod riammami » Pi 10.Feb. 2017 12:27

bibusenka píše:"Babule" poviem vam tak. My sme si aj zaplatili koordinatorku a teraz to banujem. Boli to zbytocne vyhodene peniaze. Ako nehovorim, myslela na vsetko aj nam dost toho povybavovala. Ale ked som si to potom vsetko tak uvedomovala tak by som to zvladla aj sama s druzickami. Teraz to uz je jedno, ale ak by som teda mohla poradit, tak ti kludne staci len ta cateringova agentura ktora ti zabezpeci jedlo a ostatne uz zvladnes. Pokial teda nemate k dispozicii nejake kucharky, ktore by vam navarili. Samozrejme rozhodnut sa uz musis sama. Ale toto je moja rada;-)

Už s tým nič nespravíš, vtedy keď si si objednávala koordinatorku si to pokladala za dobré investované peniaze a som presvedčená že ti aj pomohla;-)...Nám všetko zabezpečovala cateringová agentúra...My sme dokonca cez nich riešili aj výzdobu a aj alkohol...Bolo to pre nás veľké plus, že boli takí ochotní a že nám povybavovali aj toto:-)...Veľmi rada spomínam na našu svadbu, keby sa to dalo tak by som si hneď ten deň ešte zopakovala:-)
všetko na svete má zmysel. Na začiatku to tak možno nevnímame, ale časom všetko pochopíme.
riammami

Mood: Happy
Založený: Št 10.Nov. 2016 14:08

Odoslaťod lolaaa » So 11.Feb. 2017 22:26

ahoj, kamaratka mala catering, uz zistujem kolko co stalo a dam vediet :) ...ale bola spokojna...no len to samozrejme stalo cosi viac :/ tak asi podla rozpoctu sa treba riadit
lolaaa

Založený: Ut 17.Jan. 2017 23:00

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Svadba

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

Používame súbory cookie.