Aké máte skúsenosti s cateringom?

Plánujete svadbu? Ako to všetko zorganizovať...
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Aké máte skúsenosti s cateringom?

Odoslaťod lia25 »

krasotinka píše:Lia oki, dohodnute sme teda:-):-) Ano vazne, nenapisala by som ti to keby to nebola pravda. Bola som rada, ze mali este volne a ze mi ju zabezpecia. Neviem koho by som ineho hladala. Dufam, ze vsetko dobre dopadne. Uz len s nimi dohodnut podrobnosti a oslava sa moze zacat:-)


Chápem, že to pre teba bola dobrá správa a pre mňa tak isto, lebo aspoň viem, že som ti dobre poradila. Potom daj aj vedieť ako oslava dopadla, dobre? Či všetko dobre navarili a ostatné veci:-)
lia25
 
Príspevky: 90
Mood: Happy

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Aké máte skúsenosti s cateringom?

Odoslaťod katalinaa »

@nassica-dosť často ale tak mamka a sestra je v pohode len ocino a brat sú taký,že to už počúvať nemôžu.Ale tak to sú typický chlapi,beriem ich s rezervou:-)Presne také jedlo som chcela.Myslím,že bude všetkým chutiť.A potom vo švédskych si budú môcť dať rôzne jedlá,tam bude toho kopu
katalinaa
začiatočník
 
Príspevky: 139

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Aké máte skúsenosti s cateringom?

Odoslaťod katalinaa »

@nassica-ani ja sa nerozčuľujem len ma to tak trochu mrzí lebo som myslela,že všetci budeme chystať svadbu a nie len ja a mamka.Do švedských sme dali rezne,ryžu,opekané zemiaky,také kuracie soté,syrové misy,šunkové misy,pečivo a zeleninové šaláty
katalinaa
začiatočník
 
Príspevky: 139

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Svadba

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.