ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk
Internet.sk
ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Aké máte skúsenosti s cateringom?

Plánujete svadbu? Ako to všetko zorganizovať...
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Aké máte skúsenosti s cateringom?

Odoslaťod Stejsy » St 14.Jún. 2017 9:47

@Lejli Som rada, že si kontakt na nich našla. Stačilo keď si dala do googlu jeho meno a hneď ti vyhľadalo jeho spoločnosť, že? Fúha, tak teraz sa modlíš aby stíhali toľko svadieb naraz pripraviť, že? Už sa ti ozvali alebo ešte stále čakáš? Mala by si super, keby ti oni zabezpečovali catering no ale uvidíš ako to všetko dopadne
Stejsy

Založený: Pi 27.Jan. 2017 13:45

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod karolyna » Št 15.Jún. 2017 9:57

nassica píše:Ahojte zeny..z vlastnej skusenosti vam mozem odporucit cateringovu agenturu..budete mat vsetko bez starosti..iba im poviete ake chcete predjedlo, hlavne jedlo a co vsetko maju oni zabezpecovat a uz o vsetko sa oni staraju..my sme mali svadbu pred rokom, catering nam zaobstarala jedna vyrobna firma a bolo to perfektne..ziadne starosti, obavy..a tym padom sme si aj svadbu poriadne uzili..

Nassica ak by si bola taka ochotna, mohla by si mi napisat bud sem priamo alebo do IP firmu, ktora ti zabezpecovala vsetko jedlo na tvojej svadbe? Budeme mat koncom augusta rodinnu oslavu (dost velku, cca 60 ludi) a nechce sa mi vsetko jedlo varit a ani by to nebolo take chutne ako od firmy, ktora sa na to specializuje. Ak mozes, budem rada aj za kontakt. Vopred dakujem:-)
karolyna

Založený: St 27.Júl. 2016 7:57

Odoslaťod Lejli » Po 19.Jún. 2017 6:40

@Stejsy Áno stačilo. Veď teraz všetko na tom googli nájdeš aj nemožné (ako sa hovorí) :-D:-D Vieš čo, v piatok mi pán Mokrán volal, že teda môžu nám pripraviť tak som bola rada, že už nebudem musieť zháňať novú nejakú inú cateringovku. Na to som fakt náladu a ani chuť nemala. Takže sa teším. Už len upresniť u nich podrobné informácie ako: aké jedlo, prípitok a podobne a bude to:-)
Lejli

Založený: Po 23.Jan. 2017 12:21

Odoslaťod Stejsy » Ut 20.Jún. 2017 6:42

@Lejli To hej, fakt tam je všetko, niekedy som až v šoku čo všetko tam nájdem:-) Tak to ti verím, že si chuť na to nemala. Komu by sa chcela. Veď už ani veľa času nemáte, kedy to vlastne máte? (som už aj zabudla). Aj sa s ním máte stretnúť aby ste dohodli detaily? Už ste sa dohodli aj na nejakom termíne?
Stejsy

Založený: Pi 27.Jan. 2017 13:45

Odoslaťod katalinaa » Ut 20.Jún. 2017 10:08

@Nassica-ja by som bola tak isto rada, keby si mi to napísala. Dlho si už lámem hlavu, ktorú cateringovku osloviť, aby nebola príliš drahá ale zase naopak aby aj jedlo bolo chutné a nie nejaké také, ktoré nebude nikomu chutiť. Moja rodina si dosť potrpí na dobrom jedle, takže to mi je ešte prvoradejšie ako tá cena. Koľko ste vy na osobu platili?
Obrázok používateľa
katalinaa

Založený: Št 27.Okt. 2016 12:46

Odoslaťod ludka_82 » St 21.Jún. 2017 13:45

Len si pekne baby zaplatte za takéto služby. Fakt sa to vyplatí! My sme mali svadbu pred 4 rokmi a riešili sme si jedlo, pitie, zákusky a ostatné veci sami. Bolo to niečo strašné. Teraz keď si na to spomeniem, čo to bolo nervov a podobne mi je až zle. Lepšie je, si zaplatiť a nemať až také starosti. Nie je to zase o toľko drahé ako sa zdá. Fakt verte mi! Pokiaľ si chcete užiť svadbu tak si za tieto veci zaplatte
ludka_82

Založený: St 20.Júl. 2016 8:04

Odoslaťod nassica » Št 22.Jún. 2017 7:51

Karolynka a Katka..nemam problem vam to napisat..rada vam poradim:-)..ako prve vam napisem tu cenu, kedze na nu sa tiez pytate..my sme platili 28€ na osobu..mali sme v tom ale predjedlo, polievku a hlavne jedlo..tak ako som uz aj pisala (sa mi zda, ze tu som to pisala)..ak nie, tak aby ste vedeli, co vsetko bolo v cene..my sme oslovili josipa, oni nam dali takuto fajn ponuku a kedze my pochadzame z Prievidze tak nemuseli ani daleko dochadzat..oni totiz maju sidlo pri Prievidzi v jednej dedinke..nie je to az tak daleko..este niekedy byva problem, ze su dost obsadeny ale ak si ich vhod zajednate, tak nebudete mat s tymto problem..treba fakt na to mysliet..aby ste sa nezobudili neskoro, lebo potom sa uz moze stat ze budu mat plno..som sa trochu rozpisala ale snad vam to nevadi :-)
nassica

Založený: Ut 14.Feb. 2017 14:26

Odoslaťod katalinaa » Pi 23.Jún. 2017 9:05

@nassica-ďakujem, že si nám to napísala. Tá cena na osobu ma milo prekvapila. Som čakala, že napíšeš nejakých až 35-40€. A ako varia, vy ste skúšali nejaké jedla od nich alebo na základe čoho ste si ich vybrali? A ešte by ma jedna otázka zaujímala a potom ti dám už pokoj :-D Chcela by som vedieť, ako dopredu ste si ich zajednávali, keďže píšeš, že sú dosť obsadený?
Obrázok používateľa
katalinaa

Založený: Št 27.Okt. 2016 12:46

Odoslaťod nassica » Po 26.Jún. 2017 7:16

Katka..vies, cena dost zalezi aj od toho, aki ste vy narocni..ak budete chciet narocnejsie menu-jedlo, tak samozrejme aj cena bude vyssia..ale pokial nejaka klasika, ako nejake maso so zemiakmi a ryzou (tak ako sme mali my) tak by ste mali mat takuto nejaku cenu..ved vyskusaj im tam ked tak zavolat a uvidis, ako ti povedia..my sme si ich vybrali na zaklade toho, ze nam ich poradila kamaratka..predtym sme jedlo od nich nikdy nejedeli..a citala som aj na internete mnohe dobre veci na nich a to ma len utvrdilo, ze ich vyskusame..a dobre sme spravili..mali sme ich zajednanych rok dopredu..
nassica

Založený: Ut 14.Feb. 2017 14:26

Odoslaťod karolyna » Ut 27.Jún. 2017 14:41

nassica píše:Karolynka a Katka..nemam problem vam to napisat..rada vam poradim:-)..ako prve vam napisem tu cenu, kedze na nu sa tiez pytate..my sme platili 28€ na osobu..mali sme v tom ale predjedlo, polievku a hlavne jedlo..tak ako som uz aj pisala (sa mi zda, ze tu som to pisala)..ak nie, tak aby ste vedeli, co vsetko bolo v cene..my sme oslovili josipa, oni nam dali takuto fajn ponuku a kedze my pochadzame z Prievidze tak nemuseli ani daleko dochadzat..oni totiz maju sidlo pri Prievidzi v jednej dedinke..nie je to az tak daleko..este niekedy byva problem, ze su dost obsadeny ale ak si ich vhod zajednate, tak nebudete mat s tymto problem..treba fakt na to mysliet..aby ste sa nezobudili neskoro, lebo potom sa uz moze stat ze budu mat plno..som sa trochu rozpisala ale snad vam to nevadi :-)

Nassica dakujem velmi pekne za tieto informacie. Sice si mi kontakt nenapisala ale nasla som si ho dnes na internete. Kedze do dnes som nemala cas na tieto veci. Zajtra hned doobeda im skusim zavolat a som zvedava co mi povedia. Este som sa chcela spytat, ci nemaju problem aj dalej ist robit catering, kedze my oslavu planujeme mat pri Ziline, hm?
karolyna

Založený: St 27.Júl. 2016 7:57

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Svadba

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

Používame súbory cookie.