boli ste niekto v Bulharsku?

Víkend? Dovolenka? Detská oslava? Alebo len tak? Kam chodíme s deťmi, kde je príjemne, kde vedia čo rodičia s deťmi potrebujú.
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: boli ste niekto v Bulharsku?

Odoslaťod lula » Št 27.Júl. 2006 12:32

ahojte. tak my sme boli v bulharsku od 7.7 - 18.7. cez solvex. uz nikdy viac. boli sme v pomori. mne sa to mesto zdalo otrasne. pomaly ziadne chodniky, nijake ihrisko, teda v podstate ziadne miesto, kde mozem pustit male dieta hrat sa. okrem plaze. byvali sme v penzione. v cestovke sme to prezentovali tak, ze ideme s malym dietatom, potrebujeme nieco kludne. no a penzion bol snad na najhlucnejsej ulici. nastastie malemu to nevadilo, ale mne teda ano. dalej sme ppreferovali kuchynku. varit sme si nechceli, len aby bolo malemu kde zohrait hippku a spravit mlieko, lebo nemam ohrievac na flase. takze nam odporucili toto. kuchynka bola vramci izby, mierne oddelena takym oblukom. co bolo fajn, lebo tym padom bola izba obrovska. kuchynka mala byt zo zakladnym vybavenim. pytali sme sa teda na take veci, ako rychlovarna kanvica, riad a bolo nam povedane, ze toto vsetko tam je. ale nebolo. namiesto avizovanej dvojplatnicky tam bol turisticky plynovy varic, ktory mozno ani nesplnal zakladne bezpecnostne poziadavky. z riadu tam boli 2 hrnce, z toho jeden uplne mrnavucky, fakt akurat ta flaska s hippkou sa tam zmestila... a druhy v takom stave, ze ani psovi by som v nom nenavarila. popripalovany, popraskany, no hroza. z ostatneho riadu tam potom boli uz len 3 hlboke, 3 plytke taniere, 3 sady priborov, doska na krajanie a 2 salky na kavu. male. v kuchynke tiekla len studena voda. ziadne pohare na vodu alebo nozik na krajanie. no skratka des. no ale mozno pani v cestovke si takto predstavuje zakladne vybavenie kuchyne a ktovie, co ma doma...
kazdopadne, cez solvex neodporucam, ak si mozete vybrat inu cestovku. toto bol moj 5.x v bulharsku a zatial najhorsi. zatial naviac sa mi pacilo v primorsku.
inak, s malym dietatom by som sla uz len do hotela a cim viac hviezdiciek, tym lepsie.
polpenzia sa tam naozaj neoplati, hocikde sa da najest a to pomerne lacno.
l & 02/05 & 01/08

Obrázok
Obrázok používateľa
lula
expert

Založený: Št 20.Okt. 2005 20:58

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod lula » Št 27.Júl. 2006 12:33

este som chcela napisat, ze asi by som si vybrala inu dovolenkovu destinaciu ako bulharsko. ja tam musim chodit, pretoze je to jedine more, ktore mi uplne vylieci atopicky ekzem.
a to musim povedat, ze plaz sice nebola podla mojich predstav, ale more bolo super. ako asi vsade v bulharsku.
l & 02/05 & 01/08

Obrázok
Obrázok používateľa
lula
expert

Založený: Št 20.Okt. 2005 20:58

Odoslaťod enjoy » Št 27.Júl. 2006 13:45

solvex je fakt katastrofalny. my sme tam isli vlakom a stratili nam spiatocne listky, takze sme isli cestou naspat nacierno..ani neviem ako sa to podarilo..
enjoy
začiatočník

Založený: St 15.Feb. 2006 13:17

Re: boli ste niekto v Bulharsku?Re: boli ste niekto v Bulhar

Odoslaťod Olin a Nika » Pi 31.Júl. 2009 11:53

Doporucujeme Bulharsko.Byli tu za nama rodina ze Slovenska kteri pry pravidelne jezdili do Chorvatska a poprve letos jeli sem a rikali ze Chorvatsko jiz nikdy vice. Je to sice dal (17 hodin cesty) ale nadherna dovolena a ceny o 50% nize nez v Chorvatsku. Doporucujeme mrknout na stranky www.bulharsko.4fan.cz nebo napiste na 111bulgaria@seznam.cz zajisti ubytovani a hlavne levne.

babetkarka píše:Prave pozeram na nete nejake dovolenky a celkom sa mi zapacilo Bulharsko. Este sme nikde neboli iba v Chorvatsku a myslim ze ani to Bulharsko nemusi byt zle. Letecky vyjde tak ako Chorvatsko autom. Boli ste tam niekto? Respektive aku oblast mi doporucite? Mne sa celkom zapacil Kiten/skoro pri tureckych hraniciach/ a ked mozte mi poradit aj nejake ubytko. Nechcem kupovat macku vo vreci. Necham to sice asi na last minute ale aj tak ma zaujimaju nazory, ked tam niekto bol.
Olin a Nika

Založený: Pi 31.Júl. 2009 10:52

Odoslaťod bamartina » Ne 09.Aug. 2009 8:32

Ahojte my sme sa vratili z Bulharska teraz v utorok.Boli sme na 12 dni v Primorsku cez CK Hechter.Bola to super dovolenka ubytovanie perfektne,delegatka na jednotku.Vrelo doporucujem
bamartina
bamartina

Založený: Št 03.Nov. 2005 22:15

Predchádzajúca

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Kam s deťmi

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.