ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk
Internet.sk
ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Pôrodnica Krompachy

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Pôrodnica Krompachy

Odoslaťod agi m » Pi 07.Apr. 2017 15:55

Dobrý deň, tak aj ja som rodila v pôrodnici v Krompachoch.Ďakujem celému personálu na krásnu starostlivosť. Špeciálne Ďakujem patrí pôrodnej asistentke Majke, starala sa o mňa skvelé, predychávala so mnou, dala ma sadnúť na takú malú stoličku a zaujímavo ma tam usadila, masírovala mi kríže, pomohla v sprche, venovala sa mi celu noc. A ráno to prišlo, narodil sa mi krásny synček.Aj počas ďalších dní ma prišla pozrieť, pomohla s dojčením (dojčíme stále). Proste tato pôrodná asistentka žije svojou prácou, môžte byť hrdí že ju mate v Krompachoch.Ďakujem aj Dr. Budinskému, za povzbudivé slová, a krásny prístup.
Určité sa k tu ešte vrátim. ĎAKUJEM KRÁSNE :)b :)b :)b
agi m

Založený: Pi 07.Apr. 2017 11:37

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Pôrodnica Krompachy

Odoslaťod Zu3zu » Št 06.Júl. 2017 17:00

Dobry den, pred tyzdnom som rodila v porodnici v krompachoch. Bol to moj druhy porod, prve dieta sa narodilo v presove, v starej porodnici. Neverila som, ze to moze byt taky rozdiel. V krompachoch som pocas celeho pobytu nestretla nikoho z personalu, kto by sa spraval odmerane, neprijemne, pohrdavo. A to pocnuc skvelou p. primarkou az po p. sanitarky a upratovacky. Kazdy sa ma stale pytal, ci nieco nepotrebujem, vo vsetkom boli ustretovi, mili, vobec som sa necitila ako v nemocnici, odchadzala som odtial oddychnuta a nie znechutena... Co sa tyka porodu, neviem ci to bolo tym, ze som bola druhorodicka, ale islo to ozaj rychlo a bez komplikacii v prijemnej atmosfere. Sestricka mi masirovala krize pocas najsilnejsich kontrakcii, cim som ich lahsie predychala. Chcem velmi pochvalit aj p. doktora Buffu a hlavne doktora Budinskeho. Je to velmi mily, empaticky a sikovny doktor so skvelym pristupm a je velkym prinosom pre tuto nemocnicu, kiezby bolo takych doktorov viac. Tuto porodnicu mozem len odporucat :)
Zu3zu

Založený: So 01.Júl. 2017 15:06

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Predchádzajúca

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Pôrodnice Košický kraj

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.

Používame súbory cookie.