Pôrodnica Zvolen

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Pôrodnica Zvolen

Odoslaťod miskapr »

Ja som rodila vo zvolenskej pôrodnici pred dvoma rokmi. Partner mohol byť pri mne hneď po prijatí a vypísaní prij. papierov. Rodili sme dve ženy naraz, ale len zatiahli záves a nebol problém. Dieťatko mi sama pani doktorka ponúkla položiť na bruško hneď po narodení. Malá bola na mne holá niekoľko minút, potom ju odniesli a za chvíĺku ju doniesli späť oblečenú.Otecko mohol byť pri umývaní a vážení dieťatka. Partner bol pri mne ešte dve hodiny, kým ma nepreviezli na oddelenie šestonedelia. Sestričky na novorodeneckom boli veľmi milé, ochotné. Dostali sme aj inštruktáž k dojčeniu od sestričky, ktorá bola laktačnou poradkyňou. Na izbe sme boli tri, mali sme detičky pri sebe. Ja som dostala dieťa na izbu tri hodiny po pôrode. O všetkých vyšetreniach dieťatka som bola informovaná sestričkou alebo doktorkou. Jediná vec, s ktorou som nesúhlasila, bolo dokrmovanie umelým mliekom fľašou. Našťastie sa laktácia rozbehla a nebolo to už potrebné. S touto pôrodnicou som bola veľmi spokojná, páčil sa mi prístup personálu, starostlivosť a ochota. Odporúčam :yes:
miskapr
 
Príspevky: 1

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Pôrodnica Zvolen

Odoslaťod sebestova »

ahojte,no pripajam sa,aj ja som rodila vo zvolene,v auguste 2010 a to cisarskym rezom,pretoze maly bol koncom panvovym..porod bol super,bola som v celkovej anesteze,ale sestricky,anesteziolog a uplne najlepsi doktor akeho som mohla dostat ma velmi upokojovali,tak som sa nebala :yes: takze to bolo super.ale to je asi vsetko co sa mi na tejto porodnici pacilo...2 dni na JIS boli katastrofa,sestricky nas chodili pozerat az vtedy,ked sme na ne doslova kricali (co bola po operacii hrozna "sranda" )..maleho mi nosili kazdych 5 hodin,na nadojcenie,to bola katastrofa cislo dva,bola som tym padom bez mlieka,nie a nie sa rozdojcit,kedze mi ho nosili spiaceho a napapaneho... :no: a katastrofa cislo tri...? ta nastala vtedy,ked mi bolo sucho oznamene,ze kedze nemam mlieko,maleho krmia umelym mliekom z flasky!! :no:
no bolo tam toho vela,co sa mi nepacilo ako napriklad nutenie zo strany detskej sestry,aby som si okupala maleho napriek tomu,ze ma velmi bolela jazva po operacii aj cele brucho vo vanicke,ktora bola tak nizko,ze som musela byt zohnuta...a este mi povedala,ze no dajte mi ho,nech ma nezavru,vsak vam zachvilu spadne.. :mad: uplne v pamate to mam,akokeby som tam bola vcera...
vo zvolenskej nemocnici si proste treba otvorit usta,inak neviem...nikto sa vas tam totiz nepyta na nazor..obzvlast musim kritizovat detske sestry,kazda jedna hovorila inak,jedna,ze dojcim dobre,ina,ze zle,jedna,ze si mam kupit klobuciky na bradavky,druha zacala po mne kricat,ze klobuciky su najhorsie co moze byt...
a vizity? kazde rano otvoril doktor dvere,jednou nohou vosiel dnu,spytal sa,ci je nejaky problem,ak nie,odisiel...
jediny doktor,ktoreho mozem a vlastne aj musim pochvalit,pretoze bol neuveritelne ludsky a mily bol dr. Szedely,dufam,ze ho mozem menovat a ze som mu neskomolila meno ;)x
a inak neviem,ci by som este isla rodit do zvolena...
sebestova
 
Príspevky: 1

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Pôrodnica Zvolen

Odoslaťod Matveja »

ja som spokojná z nemocnicou, rodila som v júni 2011 a až na to nenormálne teplo na izbách to bolo fajn. tak ako personál ani strava nebola najhoršia, jediné čo by sa do budúcna mohlo zmeniť sú sprchy. :adore:
Matveja
 
Príspevky: 2

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Pôrodnica Zvolen

Odoslaťod Zuz ana »

Nerozumiem celkom udajom. Ked zratam porody sekciou a porody s epizotomiou tak mi vyjde asi o 50 porodov viac nez je uvadzane. niekde je chyba.
Zuz ana

Tak sme sa dockali :)

expert
 
Príspevky: 5361

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0


vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Pôrodnice Banskobystrický kraj

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

cron