Popretie otcovstva

Riešime svoje problémy s poisťovňami, daňákmi, zamestnávateľmi, bývaním, adopciami, službami, zdravotníctvom... Iná skúsenosť sa zíde.
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Popretie otcovstva

Odoslaťod prijatie » So 03.Jún. 2017 13:14

Prosím, poraďte mi. Počas tehotenstva mi môj partner bez akéhokoľvek vysvetlenia poslal sms, v ktorej mi oznámil, že popiera otcovstvo a následne sa so mnou rozišiel a prestal komunikovať. Narodenie dcéry som mu oznámila cez sms s tým, či trvá na popretí otcovstva. Napísal, že áno. Spísala som si žiadosť, v ktorej som uviedla všetky skutočnosti a chcem požiadať súd o určenie otcovstva a následné výživné. Bola som za advokátom, ktorý za radu zobral odo mňa 50€. Medziiným mi povedal, že náš súd rieši ešte len prípady z r.2015, že si počkám kým sa dostanem na poradie. A že otec môjho dieťaťa sa bude musieť vyjadriť tiež k tomu, čo som uviedla v žiadosti, že ma nato neobmedzený čas. Tieto rady sa mi akosi nepozdávajú. Takéto prípady nie sú na súde uprednostňované? A keďže predtým ako mu súd nariadi testy otcovstva sa bez časového obmedzenia má vyjadriť aj on, tak on to môže preťahovať až do dospelosti dcéry, nie? Bola by som Vám povďačná, keby ste mi poradili ako mám postupovať, lebo je mi trápne a zároveň som z toho nešťastná, že moja dcéra ma v RL uvedené otec neznámy. Veľmi pekne Vám ďakujem.
prijatie

Založený: Pi 02.Jún. 2017 16:46

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Popretie otcovstva

Odoslaťod luciy » Po 05.Jún. 2017 12:05

No obavam sa toho, ze ked poprel otcovstvo ze s tym si nic nezmozes. Neviem presne ako to chodi ale toto je hrozna vec
luciy
začiatočník

Mood: Cool
Založený: Ut 21.Jún. 2016 19:17

Re: Popretie otcovstva

Odoslaťod prijatie » Pi 09.Jún. 2017 18:22

Podávam to na súd a žiadam krvne testy.
prijatie

Založený: Pi 02.Jún. 2017 16:46

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Paragrafy

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

Používame súbory cookie.