Poraďte! Akú sedačku?

Materiál, remeselníci, firmy, ekologicky, ekonomicky, alebo ako?
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Poraďte! Akú sedačku?

Odoslaťod jaroslavka » St 02.Aug. 2017 7:52

Zonalla my sme za ňu pred tými 6timi rokmi platili okolo 2 500€, ale presnú sumu si už vôbec nepamätám, predsa len je to už dosť rokov. Myslím si, že to záleží od výberu a aj od veľkosti. Môže byť, že niekde majú aj lacnejšie sedačky alebo keď vychytáš nejakú zľavu. Treba len pozerať a kontaktovať sa. Všetko sa dá, keď sa chce
jaroslavka

Založený: Ut 02.Aug. 2016 10:23

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod nassica » Št 03.Aug. 2017 12:09

Katka da sa povedat, ze obidva kostole su skoro na namesti..ale viem asi ako to myslis a mas pravdu, je to tak..uz ti to budem ale asi zbytocne vysvetlovat, ked si tam chcela uz ist..aj sa ti podarilo a bola si tam?..ako si dopadla?
nassica
začiatočník

Založený: Ut 14.Feb. 2017 14:26

Odoslaťod zonalla » Ut 08.Aug. 2017 5:58

Jaroslavka to chápem, 6 rokov je už dosť veľa, to by som si nepamätala ani ja, keby niekto niečo odo mňa chcel spred toľkých rokov. Veď ja skúsim popozerať a uvidím, čo zistíš a akú zoženiem. Skúsim ísť pozrieť aj do tých nasedačiek, že aké tam majú a či tam nemajú nejaké zľavy a snáď do nejakého mesiaca nejakú peknú nájdem:-)
zonalla

Založený: St 15.Mar. 2017 19:35

Odoslaťod jaroslavka » St 16.Aug. 2017 10:55

Zonalla si zlatá, že všetko chápeš. Najradšej by som ti všetky informácie dala ale jednoducho nedá sa všetko pamätať a je aj dosť možné, že sa tam toho kopu pomenilo. Potom mi daj vedieť, keď nejakú vyberieš. A kľudne môžeš aj keď pôjdeš do ich predajne aké si mala pocity, či sa ti tam nejaká zapáčila a pdoobne. Všetko chcem vedieť;.-)
jaroslavka

Založený: Ut 02.Aug. 2016 10:23

Odoslaťod mandolienka » Po 21.Aug. 2017 9:55

Aj o sedackach je tu tema? To je ake super:-) Aspon sa vas mozes popytat nejake informacie. Kedze my sme sedacku kupovali naposledy pred 20timi rokmi a uz vyzera hrozne. Chcem ju cim skor vymenit. Len ani neviem, kde teraz maju pekne sedacie supravy a hlavne aby boli aj kvalitne. O to mi ide este viacej ako o vyzor!
Obrázok používateľa
mandolienka

Založený: Po 13.Mar. 2017 14:52

Odoslaťod klarissa » Ut 22.Aug. 2017 6:19

Mandolienka tu su o vsetkom moznom temy:-) Na tomto portali vyzistis vsetko mozne a aj nemozne :lol: Chcela som ti ale poradit jednu fajn predajnu (teda aspon podla mojho nazoru). My z tade mame sedaciu supravu taku U-ckoveho tvaru. Pochadzame z Prievidze a tam sa priamo aj ta predajne nachadza. Neviem, ci si o nej uz pocula ale sa mi zda, ze niektore baby ju tu uz pisali. Mam na mysli tie nasedacky.. Vies o nej?
Obrázok používateľa
klarissa

Založený: Št 16.Mar. 2017 23:05

Odoslaťod mandolienka » St 23.Aug. 2017 12:40

Klarissa vsimla som si uz:-) My byvame v Banovciach nad Bebravou, tak Prievidzu by sme nemali az tak daleko. No tu predajnu, ktoru si tu spomenula vobec nepoznam. Oni tam maju ake sedacie supravy? Mohla by si mi ked tak pridat fotku tej vasej sedacky? A cosi mi povedat o ich predajni?
Obrázok používateľa
mandolienka

Založený: Po 13.Mar. 2017 14:52

Odoslaťod katalinaa » St 30.Aug. 2017 8:36

@nassica-áno,bola som tam.Našla som to a nebolo to vôbec komplikované.Veď to je v centre a majú aj veľký nápis na predajni,takže hneď som tam trafila:-)Bola som mimo zo všetkých sedačiek.Veľmi pekné tam predávajú.A aj milá obsluha,ako fakt klobúk dole.Som rada,že si mi ich predajňu poradila:-)
Obrázok používateľa
katalinaa

Založený: Št 27.Okt. 2016 12:46

Odoslaťod nassica » Št 07.Sep. 2017 11:16

Katka hovorila som ti, ze to v pohode najdes, kedze je to aj velka predajna a je skoro hned vedla cesty..a aj planujes od nich nejaku kupit ci neohurila ta tam ziadna?
nassica
začiatočník

Založený: Ut 14.Feb. 2017 14:26

Predchádzajúca

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Staviame

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

Používame súbory cookie.