ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk
Internet.sk
ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

VCHODOVÉ DVERE - ako si vybrať tie správne?

Materiál, remeselníci, firmy, ekologicky, ekonomicky, alebo ako?
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

VCHODOVÉ DVERE - ako si vybrať tie správne?

Odoslaťod NorikaT » Št 02.Mar. 2017 15:08

Ahojte rodinka,

vyberáme vchodové dvere na rodinný dom. Určite ste sa stým všetci stretli, množstvo typov, materiálov... :off O dverách nevieme vôbec nič, takže akékoľvek rady, typy, názory sú vítané. Aký materiál odporúčate? Poznáte dobrého výrobcu? Čo sú dvere a čo dverné výplne? Za všetky informácie Ďakujem :yes:
NorikaT

Založený: Št 02.Mar. 2017 14:43

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: VCHODOVÉ DVERE - ako si vybrať tie správne?

Odoslaťod zonalla » Št 29.Jún. 2017 6:37

Ahoj Norika. Vidím, že ti nikto neodpísal. Snáď ja budem úspešnejšia a dočkám sa aspoň nejakých odpovedí. Keďže ma približne zaujíma to, čo teba. Konečne sme našetrili nejaké euráče a chceme vymeniť vchodové dvere. Tie, ktoré máme teraz, sú už v katastrofálnom stave. Rozmýšľali sme aj nad bezpečnostnými. Aké máte s nimi skúsenosti? Oplatí sa do takých investovať?
zonalla

Založený: St 15.Mar. 2017 19:35

Odoslaťod elja » Št 13.Júl. 2017 11:01

zonalla ked sme menili dvere, tak sme taktiez premyslali nad myslienkou, ze si dame bezpecnostne. No ked sme zistili tie ceny, ktore si za taketo dvere pytaju, sme si to hned premysleli. A je pravda, ze ked niekto chce, tak vie aj tie bezpecnostne znicit a vypacit (alebo akoby som to nazvala). Potom sme sa rozhodli pre hlinikove. Tie nam poradili v jednej predajni, v ktorej sme sa boli pytat. Takze ja by som ti skor poradila len nejaku klasiku a nedavat bezpecnostne. No pokial mas penazi na zvys, tak kludne chod aj do tych bezpecnostnych
elja

Založený: Pi 15.Júl. 2016 8:33

Odoslaťod zonalla » Ut 08.Aug. 2017 6:08

Elja a aké ceny vám dávali? To ma vcelku zaujíma, lebo my sme si to zatiaľ moc nezisťovali. Iba čo som trochu na internete pozerala ale tam neviem, či sú napísané už celkové ceny, skôr myslím, že nie. Hliníkové? A tie vás vyšli koľko? A od koho ste si ich objednávali? Aj vám ich prišli namontovať? Všetko ste mali v cene? Sorry za tak veľa otázok, ale som zvedavá lebo hliníkové dvere som ešte ani nevidela:-/
zonalla

Založený: St 15.Mar. 2017 19:35

Odoslaťod lia25 » Po 14.Aug. 2017 9:20

@Zonalla toto isté aj mňa zaujíma, keďže som si povedala, že do zimy vymením vchodové dvere. Tieto čo máme teraz sú už v katastrofálnom stave a bojím sa, že cez zimu by nám cez ne už aj prefukovala. Budem rada, keď aj mne dáte nejaké tipy, či už na firmy alebo celkovo na dvere, ktoré sa oplatia. Vďaka;-)
Keď je dieťa ticho, tak je zle.
Obrázok používateľa
lia25

Mood: Happy
Založený: Ut 18.Apr. 2017 10:33

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Staviame

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

Používame súbory cookie.