ROBOTICKÝ VYSÁVAČ

Pečieme, vysávame, umývame, perieme, varíme, ...
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: ROBOTICKÝ VYSÁVAČ

Odoslaťod luciy »

Baby potrebovala by som od vas radu, ktora mate roboticky vysavac ako ste s nim spokojna? Cez vikend som bola asi moc akcna, upratovala som cely byt a tym padom som dala asi aj vysavacu poriadne zabrat a nam vypovedal. Jednoducho sa vypol a nie a nie ho uz zapnut:( Kedze bez vysavaca sa neda existovat tak potrebujem cim skor kupit novy ale zacala som uvazovat nad robotickym. Odporucili by ste mi takyto alebo radsej zase len klasiku kupit? Dakujem za odpovede
luciy
začiatočník
 
Príspevky: 197
Mood: Cool

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: ROBOTICKÝ VYSÁVAČ

Odoslaťod izabelik »

Ahoj @luciy, to si musela teda riadne upratovat, ked sa ti podarilo odpalit vysavac, ci uz mal dost rokov? To ste mali len klasicky? Co sa tyka robotickeho, tak my taky uz mame vyse roka a ja osobne si ho neviem vynachvalit. Je o dost lepsi ako len klasicky ale samozrejme treba pozerat na vykon a na funkcie. Nie len nejaky lacny smejd kupit. My sme si pri vybere dali poradit odbornikom a dobre to dopadlo:-)
izabelik
 
Príspevky: 64

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: ROBOTICKÝ VYSÁVAČ

Odoslaťod luciy »

Izabel, upratovala som veru poriadne. Kedze predtym som asi mesiac nemala cas poriadne poupratovat a konecne aj deturence neboli doma, tak som to vyuzila a cely den som upratovala a potom to tak aj dopadlo:-) Hej len klasicky vysavac, ani nebol drahy, preto ma to ani nejako moc netrapi a mal uz aj dost rokov. Skor som rada, ze si mozem novy kupit:-) A kolko si platila za roboticky a aky je vykonovo? Mozes mi dat nejake blizsie info?
luciy
začiatočník
 
Príspevky: 197
Mood: Cool

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: ROBOTICKÝ VYSÁVAČ

Odoslaťod luciy »

Bodina to som ani nevedela, ze sa uz vyraba aj antibakterialny vysavac. Mohla by si mi prosim ta napisat cenu, za kolko ste ho kupovali? To ma dost zaujima. Lebo ked idem kupovat novy, uz by som mozno prijala aj takyto. On ma ake zlozenie alebo vlastne co ine, kedze je antibakterialny?
luciy
začiatočník
 
Príspevky: 197
Mood: Cool

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: ROBOTICKÝ VYSÁVAČ

Odoslaťod izabelik »

@luciy poznam taketo dni, kedy cely den len upratujem ale potom mam aspon cistucky byt a to je pocit na nezaplatenie:-) Aby som zbytocne nevypisovala litanie, tak prejdem k tomu nasnu robotickemu vysavacu. My sme platili okolo 250€ zan. Preto trosku vyssia cena, lebo on je s vodnym filtrom, takze tam nemusim riesit uz fitracne vrecka a je anti-alergicky. Pre nas ako stvoreny, kedze cela rodina sme alergici. Neviem, co ta este zaujima?
izabelik
 
Príspevky: 64

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: ROBOTICKÝ VYSÁVAČ

Odoslaťod luciy »

Bodina a Izabelik
Baby dakujem, ze ste mi napisali, ktore vysavace mate doma. Teraz sa uz len rozhodnut pre ten spravny pre nas. My nastastie nie sme az tak silny alergici, ale zase ked uz kupujem novy vysavac, tak mozno by som aj taku funkciu prijala. Mohla by som sa vas este spytat, ze z kade ste kupovali tieto roboticke vysavace? Iba v elektre alebo v nejakej specializovanej predajni na vysavace?
luciy
začiatočník
 
Príspevky: 197
Mood: Cool

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Elektrospotrebiče

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.