Kde ste kupovali spotrebiče do domácnosti a aké?

Pečieme, vysávame, umývame, perieme, varíme, ...
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Kde ste kupovali spotrebiče do domácnosti a aké?

Odoslaťod saskia34 »

mas mikrovlnku vstavanu, ci volnestojacu? My kombinujeme, ze ako to vsetko spravit, ci dat vstavane vsetky spotrebice alebo nie alebo ako. Len napriklad chladnicku asi nechcem zabudovanu, pretoze chladnicky su v dnesnej dobe uz velmi pekne, ze krasne ukazu, ze to nie je len kus spotrebicu, ale uz aj kus nabytku, len neviem manzel nad tym kruti ustami, co si o tom vy myslite?
saskia34
 
Príspevky: 58

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Kde ste kupovali spotrebiče do domácnosti a aké?

Odoslaťod pauuula »

ja by som ju tiez neschovavala, neviem. presne ako vravis, teraz su tie chladnicky uz vseliake a isto ak by som si kupovala novu, by som ju schovalala do linky :nie:
pauuula
 
Príspevky: 24

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Kde ste kupovali spotrebiče do domácnosti a aké?

Odoslaťod pauuula »

krowlina píše:...voľnestojacu mám aj ja...urob si podľa seba...my máme vstavanú akurát tak rúru a varnú dosku...inak všetko mám tak, že je vidieť...aj digestor mám odkrytý...dnes sú tie chladničky pekné...viem tiež som si tým prešla, keď sme boli kupovať varnú dosku a rúru v Planeu...tak už vtedy som pohľadom pásla po novej chladničke...no drahý zakázal...že ešte mám aspoň rok vydržať a potom si môžem ísť aj novú chladničku vybrať...tak na to sa tiež dosť teším...už aby to bolo...tiež už vidím ako si vyberiem podľa toho jak vyzerá... :-D :-D


aku si si kupila, ak smiem vediet?
pauuula
 
Príspevky: 24

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Kde ste kupovali spotrebiče do domácnosti a aké?

Odoslaťod selenica »

Tie chladničky sú veru dnes už krásne. Tiež som už od viacerých kamošiek počula, že vstavanú, ale ja tiež nechcem. My musíme dať do poriadku najskôr linku, nech sa nejako zhodneme s mužom a potom budeme riešiť spotrebiče. Chladničku si asi budem vyberať ako prvú, keď už mám nejakú tú predstavu :-D
selenica
 
Príspevky: 29
Mood: Cool

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Elektrospotrebiče

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

cron