1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67

Kurnik sopa, taka aj deticky nar. v roku 2002

05.10.2006 12:00

majlus

Ahojte, tak sme po kontrole u ušno -krčnej, no a sme zahlienený dala nám nejaké kvapky iba raz za deň a o dva týž. máme isť na kontrolu. Výter boli neg. tak ma postrašila lekárka ,aby to nemal alergiu Confused my nie sme alergici tak som prekvapená Shocked Monika fotky Vám vyšli sú pekné...deťi sa dobre zabavili... tak sa držte a prajem pekný deň.... Wink

 

05.10.2006 12:15

no

mmonika

vstci hlaven nech su zdravi ,lebo mna ta nadcha uz ubija ,ja viem ,ze neviem dobre siakat ,ze si ju setrim v dutinach ,ale zasa lepsie ja ,ako keby to mal risko ,ten bol u zubarky spokojny ,zuby ma v poriadku ,a skolku si uziva ,ked to porovnam s minulym rokom ,tak radost ho tam viest

 

05.10.2006 12:29

Re: no

tereza

mmonika: a skolku si uziva ,ked to porovnam s minulym rokom ,tak radost ho tam viest
Ahojte Exclamation Aj u nas je to rovnako...vcera slecna robila cirkus ze nechce ist este domov a to uz bolo stvrt na styri a ponahlali sme sa na anglictinu Rolling Eyes Dnes ide pre nu prvykrat tento rok babicka tak som zvedava ci s nou pojde bez problemov...rano som to musela nahlasit, predvcerom si totiz nejaka 80 rocna babicka prisla pre vnucika a nikomu nepovedala. Potom prisli rodicia a cela skolka bola hore nohami, mali poplach a hladali dieta... Ale som rada ze sa jej tam paci, aspon nechodime s nervami a placom. Rano sa budi sama od seba a niekedy sa dokonca aj rychlo sama pooblieka lebo ide do skolky Wink

 

05.10.2006 19:33

Monika

Ahojte,tak hlasim sa dnes az vecer,bo cely den som daky rozlietany.... Confused A to uz od rana..Doobeda som bola doma a troska som upratovala,umyvala okna,prala,zehlila a varila.A stihla som vydrhnut este i detsky koberec.Potom sme boli s detmi vonku na ihrisku,teraz som ich okupala,navecerali sa a Ado uz spi. Smile No sama sebe si musim uznat ze som toho stihla az az.Ale chcela som do soboty poriadne upratat,ked pridu Natalke gratulanti.A od zajtra je u nas jarmok,tak chcem tam pobehat,navecer ist aj na burciak Embarassed :D a troska relaxovat. A volal i manzelik,ze zajtra pride domkov,tak sa tesim Sice v nedelu vecer opat pojde pa pa ,ale aspon pride domov,,aspon kvoli Natalke. No my sa tiez pridava do klubu deticiek,ktore si aspon zatial naplono vychutnavaju skolku :D No oproti mnulemu roku je to tisic a jedno.Minuly rok o takomto case uz bola davno chora. No snad som to teraz nezakrikla...klop,klop.

 

06.10.2006 06:55

tereza

 

06.10.2006 06:59

tereza

Monika: Ahojte,tak hlasim sa dnes az vecer,bo cely den som daky rozlietany.... Confused A to uz od rana..Doobeda som bola doma a troska som upratovala,umyvala okna,prala,zehlila a varila.A stihla som vydrhnut este i detsky koberec
Monika, ty si ale sikulka, az ti zavidim...ja taketo aktivity uplne zanedbavam, z roboty chodim unavena a vystresovana "jak pes",nemam silu ani chut sa do nicoho pustit. A ked pride vikend, mame vzdy volaky program a utecie ani neviem ako....ale hadam do Vianoc to stihnem... Rolling Eyes

 

06.10.2006 07:33

mirka32

Dobré ránko prajem, Monika , klobúk dole. Laughing To si pri Adkovi všetko stihla porobiť ? Adamko je oproti nemu starý cap, no keď som s ním v sobotu sama nie som do obeda schopná upratať, lebo stále piští a vytáča m Evil or Very Mad a . Terka, so škôlkou poznám podobný príbeh. Na začiatku šk. roku sa jeden chlapček ráno rozhodol že sa mu v škôlke nepáči a že ide domou. Pekne sa prezul a išiel. Prešiel hlavnú - dosť frekventovanú ulicu a poď ho domou čakať na schody. Tatino sa musel doobeda zastaviť doma niečo zobrať a našiel mladého fňukať na schodoch. Myslíte že bol šoknutý to čo videl. Confused: Shocked Jediné šťastie že ten malý vedel kde býva a že to nebolo ďaleko a že tatino mal ten blbý pocit že doma niečo zabudol. A v škôlke nikomu nechýbal.... Keď si pomyslím , čo všetko zlé sa mohlo cestou stať Rolling Eyes , strach pomyslieť. Minulý týždeň mal Adamko v škôlke tekvicový večierok a opekačku. Bolo celkom fajn, len truchu ma zarazil iný prístup ako v starej škôlke. Ale keď som videla akého super kamaráta má Admko tak som normálne pookriala. Maťko sem , Maťko tam atď.. Ani v starej škôlke nemal takého kamoša.S Maťkovou maminkou sme chodili do rovnakej škôlky a školy, len ona je o rok staršia. To je náhoda Idea Wink A ešte majú v škôlke soľnú triedu, čo je super . Do škôlky chodí rád a to je v konečnom dôsledku najdôležitejšie.....Len tá angličtina ma štve.

 

06.10.2006 07:38

mirka32

A ešte pre Natálku : Maminka Mirka a Adamko prajú NATALKE všetko najlepšie, veľa zdravíčka a šťastíčka . Hlavne peknú oslavu a veľa pekných darčekov. Monika pri tom upratovaní sa nezabudni aj ty dať na poriadok, keď Vám príde tatinko Cool

 

06.10.2006 08:23

Ivca

tereza:
Smile Smile Smile Ja pratam na etapy, kedze nemozem vsetko robit naraz a hlavne to robim, ked maly spi. A presne ako Terka pise, cez vikendy vacsinou nic, lebo chceme stale niekam vypadnut Smile . Ale aspon sa mi podarilo umyt okno v kuchyni min.tyzden, lebo uz bolo problem cez neho dobre pozerat Embarassed . Nam dorazil ocko vcera v noci, takze dnes uz isiel Filipko s ockom, ale naramne sa tesil, ze uz je piatok a zajtra sobota. Vcera som poplatila v skolke, co trebalo, no malo toho nebolo Rolling Eyes , ale co uz. Dalsie mesiace to uz bude len zakladny vydavok. Smile Ale tie zazitky s tymi detmi, co poodchadzali zo skolky, nie je to sranda v dnesnej dobe.

 

06.10.2006 09:50

Anonymous

No Monika, Ty si išla ako za nároďák...tak sa to u náv vraví Wink keď už tak už :D Ja som sa už zabehla ---aspoň si to okolie myslí..inak teraz chystám zlacňovačky v Dračiku kočíkov a detských oblečení.....jedna prechodná bundička prešívana bude mať dobrú cenu teraz na jesen (modrá) no úplne valcovanie v cenách....nepotrebujete niečo??? pekný deň

 

06.10.2006 09:55

mirka32

Ahojte, Majlus ja som si myslela , že Dráčik to sú iba hračky.Teda u nás v Nitre. Ak máš možnosť pre malého chceme kolobežku - na Vianoce. Za akú najnižšiu cenu by si nám ju vedela ponúknuť ? Laughing

 

06.10.2006 10:01

majlus

mirka32: Ahojte, Majlus ja som si myslela , že Dráčik to sú iba hračky.Teda u nás v Nitre. Ak máš možnosť pre malého chceme kolobežku - na Vianoce. Za akú najnižšiu cenu by si nám ju vedela ponúknuť ? Laughing
mirka...ja mam na starosti len oblečenie.,kočíky, autosedačky..škoda Crying or Very sad

 

06.10.2006 10:02

Anonymous

*majlus*: inak teraz chystám zlacňovačky v Dračiku kočíkov a detských oblečení.....jedna prechodná bundička prešívana bude mať dobrú cenu teraz na jesen (modrá) no úplne valcovanie v cenách....nepotrebujete niečo??? pekný deň
No Majlus to sa tesim ze ty nam budes prinasat taketo infosky! Kocik uz nepotrebujeme ale keby tam bolo nieco zaujimave aj pre nas vacsich /vel.116 atd.../ tak daj tip, ocenime to Laughing A nejake hracky sa nahodou zlacnovat nebudu Confused: Slecinka si vcera zmyslela ze tuzi po nosici pre jej deti Tona a Anabelu /taky na brucho/. Aspon mam tip na Vianoce... Wink

 

06.10.2006 10:06

majlus

No upresním: zlacnujeme- kočíky, autosedačky, postielky, drervené postielky, fusaky, perinky do kočíkov, prenosne tašky, nosič s batohom, baby vaky, ničníky, vaničky, matrace do postielk, hniezda, spacie vaky, do velk.110, stoličky na jedlo, prebalovaci stojan, nosič, ...a oblečenie..je tam toho dosť... Confused

 

06.10.2006 10:14

Anonymous

majlus: mirka...ja mam na starosti len oblečenie.,kočíky, autosedačky..škoda Crying or Very sad
No vidis Majlus...a hned tolko zaujemcov by si mala Laughing Laughing Laughing

 

06.10.2006 12:29

Monika

Ahojte , tak ja som s Ado behala po meste uz od 8 od rana.Teraz padol do postielky absolutne ako podtaty.U nas mame teraz velky topolcianksy jarmok,ale nie je tam dokopy nic moc.Az na burcak Razz Aj som kupila liter cerveneho modranskeho,ze si vecer s manzelikom dame do nosa :D

 

06.10.2006 12:31

Monika

*majlus*: No Monika, Ty si išla ako za nároďák...tak sa to u náv vraví Wink keď už tak už :D Ja som sa už zabehla ---aspoň si to okolie myslí..inak teraz chystám zlacňovačky v Dračiku kočíkov a detských oblečení.....jedna prechodná bundička prešívana bude mať dobrú cenu teraz na jesen (modrá) no úplne valcovanie v cenách....nepotrebujete niečo??? pekný deň
Majlus potrebujem zohnat detsku zabranu na velku postel....Nemate nahodou nejaku???Nikde sa mi ju nedari zohnat Rolling Eyes

 

06.10.2006 12:32

Monika

Monika: Ahojte,tak hlasim sa dnes az vecer,bo cely den som daky rozlietany.... Confused A to uz od rana..Doobeda som bola doma a troska som upratovala,umyvala okna,prala,zehlila a varila.A stihla som vydrhnut este i detsky koberec
Monika, ty si ale sikulka, az ti zavidim...ja taketo aktivity uplne zanedbavam, z roboty chodim unavena a vystresovana "jak pes",nemam silu ani chut sa do nicoho pustit. A ked pride vikend, mame vzdy volaky program a utecie ani neviem ako....ale hadam do Vianoc to stihnem... Rolling Eyes
Terka,u mna to este ide,vsak nechodim do prace na plno.Horsie to bude ked uz budem pracovat...

 

06.10.2006 12:34

Monika

mirka32: Monika pri tom upratovaní sa nezabudni aj ty dať na poriadok, keď Vám príde tatinko Cool
Neboj aj na tatina myslime Wink ,ved preto ten burcak Razz

 

06.10.2006 12:36

Monika

mirka32: Dobré ránko prajem, Monika , klobúk dole. Laughing To si pri Adkovi všetko stihla porobiť ? Adamko je oproti nemu starý cap, no keď som s ním v sobotu sama nie som do obeda schopná upratať, lebo stále piští a vytáča m Evil or Very Mad a . .
No nechcem to moc zakriknut,ale v poslednej dobe je dost dobry.Takze sa mi da upratat a navarit i ked je hore.Normalne sa sam zobere do deckej izby a tam sa zahra aj hodinku Rolling Eyes Cool

 

06.10.2006 12:37

Monika

Foto pripojime neskor. Este som jej dnes slubila ze pojdeme poobede na kolotoce :D

 

06.10.2006 13:06

Anonymous

*majlus*: No Monika, Ty si išla ako za nároďák...tak sa to u náv vraví Wink keď už tak už :D Ja som sa už zabehla ---aspoň si to okolie myslí..inak teraz chystám zlacňovačky v Dračiku kočíkov a detských oblečení.....jedna prechodná bundička prešívana bude mať dobrú cenu teraz na jesen (modrá) no úplne valcovanie v cenách....nepotrebujete niečo??? pekný deň
Majlus potrebujem zohnat detsku zabranu na velku postel....Nemate nahodou nejaku???Nikde sa mi ju nedari zohnat Rolling Eyes
Monika my už ich vypredávame..čiže u nás už nie sú ale tu máš kontakt sídlia v BA... http://www.babyland.sk/babyland.html http://www.babyland.sk/babyland.html pekný deň

 

06.10.2006 13:08

majlus

pardon to som bola ja.... Wink

 

06.10.2006 14:13

Anonymous

Monika tie zabrany urcite maju aj v IKEI, jeden cas som ich tam obkukala ale nakoniec nam neboli treba. Prajem vam pekny vikend Exclamation Moni uzite si jarmok aj kolotoce, nam minuly tyzden vysiel super cas, bolo teplucko, slnecno a dieta prekolotocovalo majland Wink Tak hadam aj teraz budete mat pekne pocasie Cool

 

06.10.2006 17:28

my

mmonika

prisli sme s riskom so skolky ,este cez ihrisko a ,ze ho hlavicka boli aj horuci bol trosku ,teraz po panadole tu sice beha ale uz som na maslu sest pracovnych dni bol v skolke ,no ale ved v satni rano to sopli ,kasle ,tam a on to zasa odnesie ,co uz ,snad to rozchodime

 

08.10.2006 09:10

Monika

Ahojte :D V piatok dosiel manzelik,tak si viete predstavit kolko bolo u nas doma radosti. Potom sme zasli na jarmok,a odtial na burcak :D .Potom sme sli este vecer s manzelikom von,po veeeeeeeeelomi dlhom case,(deti strazila svokra),domov sme dosli az o tretej rano.No musim povedat ze zabavili sme sa super,ale horsie to bolo v sobotu rano ked som musela rano vstavat a chystat veci na Natalkinu oslavu... A . ver ze Natalka ozaj prekolotocovala majland,aj od nas aj od svokry Wink Oslava bola tiez super,Natalka bola nadsena z darcekov,hlavne z kridel co dostala pomaly sla s nimi i spat. prave z Babylandu nam ju mali doniest teraz v septembri a nic,povedali ze az v oktobri.tak cakam... Rolling Eyes

 

09.10.2006 05:25

ahojte

mmonika

krasna oslava ,my sme to rozchodili vyspanim sa ,ale v sobotu sa zasa vecer stazoval pri hltani a mal vzadu dve biele bodky ,v nedelu tam uz neboli ,asi riska daco obchadza ,uvidime

 

09.10.2006 07:32

tereza

Dobre ranko a pekny novy tyzden vsetkym! Natalka s kridlami je roztomila, vidno ze radost bola obrovska Laughing Riskovi drzime palce aby choroba nakoniec nezvitazila Evil or Very Mad

 

09.10.2006 09:02

Monika

Dobre ranko ,kde ste vsetci? :D

 

09.10.2006 09:30

mirka32

Ahojte, jééj Monika, malej Natálke tie krídelka celkom pristanú . Tuším pre dievčatá sa dá lepšie vybrať ako pre chlapcou. V oblečení to platí určite. Rolling Eyes Mmonika ja tiež sledujem malého a tŕpnem či neochorie. Pre istotu som mu kúpila echinaceové kvapky na posilnenie imunity. Síce dnes ráno mi hovoril,že ho bolí bruško . No nevracal, nemal hnačku a ani nemal kŕče a išli sme veselo do škôlky. Možno to bolo za to že mal prázdny žalúdok lebo ráno pijeme len čajík a kvapky.Ozaj , dávate škôlkarom ráno niečo na zjedenie predtým ako idete z domu ? Monika závidím rande s manželíkom, no na druhej strane to vstávanie ........ Určite to stálo zato Cool .....

 

09.10.2006 11:01

majlus

Ahojte, tak tie kdrídla sú krásne, fakt na tie dievčata je lepší výber. Od soboty sme začali chodiť na to plávanie....no Simonko bol hodený do vody bez rečí , zostali mu len velké oči ale neplakal Wink držal sa statočne samozrejeme tú prvu hodinu stále chcel isť domov, až v nedelu povedal že je to super a už sa teší na dalšiu hodin. Fotky priložím ale neviem kedy, tak dúfam,že až ked budem konečne doma. Bola som aj ja nadšená a bol celkom šikovný na moje prekvapenie Shocked chválila ho aj trenerka. Inak to bolo ale krásne počasie čo??? my sme upravovali záhradu a varili sme si v kotlíku guláš...bol fakt dobrý, tak som si dala dnes redukčný deň...volačo som aj nabrala (jedla som čo som videla Confused ) tak Vám prajem dobrý štart do týždna..... Wink

 

09.10.2006 12:23

Monika

majlus: a varili sme si v kotlíku guláš...bol fakt dobrý, tak som si dala dnes redukčný deň...volačo som aj nabrala (jedla som čo som videla Confused ) tak Vám prajem dobrý štart do týždna..... Wink
vidis ja som sa tak prezirala v sobotu,tiez som jedla co som videla Embarassed Smile Ale ja som taka vzdy ked mam dostat kazdu chvilu tie svoje dni Rolling Eyes ,vtedy by som zjedla aj vola Smile

 

09.10.2006 15:12

slniecko

Ahojte, Natalke prajem vsetko najlepsie, je v tych kridelkach uzasna :D . My sme mali 2 tyzdne na navsteve mojho otca, tak sme si to uzivali, byva daleko a vidime sa 2x do roka. Mala je tradicne chora, tentokrat je to herpangina, mala by som si to zacat pisat, v zivote som netusila, kolko roznych chorob je Shocked . V skolke bola 4 dni a uz mame doma "neee" a "cooo?", hlavne, ze ma furt sekiruje, ze sa nehovori "no" ale "ano" Laughing .

 

10.10.2006 05:49

este

mmonika

risko sa este drzi ,trochu ma soplik ,kazdy den slabe priznaky dacoho ineho ,to bude zasa zima

 

11.10.2006 08:44

Monika

Dobre ranko, :D Tak u nas nic nove,vsio po starom.akurat Adrian sa troska rozbesnil,kazde rano mi place ked vidi ako Natalka odchadza do triedy Confused a vidno na nom,ze by chcel ist aj on.Tak som zvedava,ci ho to bude drzat aj potom ked tam uz bude musiet ist.. Dnes ma caka navsteva zubarky Evil or Very Mad ,brrrrrrrrr.Moc sa mi tam nechce,ale co uz ked tam musim. No musim ist,Ado mi prave rozlial cely caj po gauci Confused ,no parada.

 

11.10.2006 10:12

majlus

Ahojte aj u nás je všetko po starom, roboty kopec a to počasie ma ťaha von a ja musím sedieť v kancelárii...no des!!!! Včera som bola v ZOO po škôlke mali sme to cestou a naozaj tam skoro nikto nebol len zúfalci ako ja. K tomu nás tam včera oplula opica a išli sme domov...Simonko v trvalom úžase a zhrození povedal, že ZOO už nemusí a musela som ho celého dať do pračky lebo mal paniku že je celý oplutý a špinavý...tak som sa na ňom nasmiala Smile Dnes som dlhšie v práci tak dnes nikam nemôžem ísť ale dúfam,že počasie vydrží...tak pekný deň Wink

 

11.10.2006 11:22

mirka32

Ahojte, Monika taký čaj na gauči poteší Laughing . Majlus , my keď sme boli v BA v ZOO tak opice flegmaticky ležali a ani obraz, ani zvuk. To teda muselo byť vzrúšo. ...nezávidím. Taká drzosť ísť do ZOO cez pracovný týždeň Wink My sa zatiľ držíme , po robote tiež ideme von na ihrisko. Vždy si poviem, že pokiaľ je pekný čas. Len doma mám žehlenia a vždy to odkladám. Rolling Eyes

 

11.10.2006 11:32

rano

mmonika

majlus to v zoo poznam rano o deviatej ,ked je vonku uz zimsie ,potom to mas ako sukromnu zahradu ,zivacika nestretnes ,ale to je fajn ,ja nemam rada masovky,pozdravujem opicu a dnes zasa mlademu zatekalo,ale to aj mne aj petka pokasliava ,mame ten isty infekt ,zatial ho drzime v uzadi ,mlady vcera zasa trucoval ,nebolo to u neho zvykom ,ale rano dobre vstal ,len mu bolo smutno ,ze uz nejde tip a tap ,pekny den,nam uz zacali vcera kurit

 

11.10.2006 12:33

Re: rano

Monika

mmonika: ,pekny den,nam uz zacali vcera kurit
U vas uz Kuria Shocked Nejako zavcasu nie je????

 

11.10.2006 13:48

Ivca

Ahojte. U nas tiez zacali vcera kurit, ale necitim, ze by bolo az tak chladno, tak som aj zredukovala hlavice, nech zbytocne neminame, ked netreba. Filipko sa drzi, klop, klop. Monika- Alex mi inac robi to iste, ze chce ist s Filipkom do triedy , som zvedava, ci mu to vydrzi do januara Laughing Natalka- je zlata s tymi kridlami Smile Dnes idem do skolky kontrolovat blocky a vydaje, tot moja praca ako pokladnicky a dohodnut, kedy pojdeme na balicky na Mikulasa, lebo potom zase bude vsetko jak vyrabovane Evil or Very Mad A stihla sa na mna nalepit mykoza Mad , tak sa liecim a to som sa tesila, ze uz som jej zbavila Confused Uzivajte si krasnu, slnecnu jesen Smile

 

11.10.2006 14:06

mirka32

Ivca, s tou mykózou si išla k doktorovi alebo sa liečiš sama. Ak sama, tak daj vedieť čím .

 

11.10.2006 14:17

sui

Ahojte kočky, ja sa po strááášne dlhom čase opäť hlásim. Bola som vyše mesiaca doma na PN - ako ste si možno všimli podľa tickeru, čakám druhé bábätko, a môj organizmus to akosi nezvládal, tak som sa trápila doma i v nemocnici. Ale už je fajn, máme za sebou prvé sono a Karin je nesmierne šťastná a hrdá, že bude veľká sestra. Na sone ani nedýchala Laughing Dúfam, že sa máte všetky dobre, i vaše deťúrence Wink

 

12.10.2006 07:44

Ivca

Mirka32-bola som u lekara, lebo tu nic niet bez predpisu Mad . Dal mi krem a jednu tabletku a jedinu vec, co je bez predpisu Tantum Rosa roztok na vyplachovanie. Sui- vitaj spat a drzime prsteky, nech ide vsetko ako ma Smile

 

12.10.2006 08:41

Monika

Ahojte, :D Sui vitaj spat, Razz a snad budes prispievat castejsie. Wink O tom prisposobovani organizmu na nove babo viem tiez dost,pri oboch som si to tiez odlezala aj na zaciatku aj na konci tehu.Tak sand to budete mat uz ok.a ako prijala Karin spravu o novom surodencovi? Ozaj babenky poradte mi:Co mam dat Natalke ked ju zacina troska pobolievat hrdielko?Mate nejaku radu?

 

12.10.2006 08:44

Monika

Ozaj neviete co je s Monikou KN?Uz dlho sa neozvala Rolling Eyes

 

12.10.2006 08:51

Ivca

Monika- ja zvyknem Filipkovi strieknut Florsalmin (salviovy roztok) alebo su aj cmulacie tabletky pre deti od 3 rokov, tak mozete aj nieco take. A este su homeopatika na cmulanie.

 

12.10.2006 08:54

Monika

Ivca: Monika- ja zvyknem Filipkovi strieknut Florsalmin (salviovy roztok) alebo su aj cmulacie tabletky pre deti od 3 rokov, tak mozete aj nieco take. A este su homeopatika na cmulanie.
A prosim Ta ten Florsalmin (salviovy roztok),sa da volne kupit,alebo je na predpis?

 

12.10.2006 11:48

Monika

Tak my sme prave s Ado spraskali plny tanier spenatu so zemiakmi,obaja :D ,na to to Adrianko zapil riadnou davkou caju a siel haji Razz TAk spokojneho ako dnes pri obede som ho uz davno nevidela.Doslova mu ten spenat mizo s taniera s takou chutou ho spraskal.To asi preto ze ho jedol po prvy krat v zivote Smile ,lebo doteraz som ho doma nerobila,pretoze som to nevedela Embarassed .Ale kamoska mi vysvetlila co a ako,a ono to nakoniec nie je ani take tazke. No a stihla som oprat moje i manzelikove periny,pozmyvat dlazku a cil moze troska porelaxovat. Takze si asi pojdem spravit troska kavicky :D

 

12.10.2006 13:34

mirka32

Monika, nedráždi Exclamation Exclamation . Ja by som taraz tááááák relaxovala .... Laughing Ináč aj náš Adam miluje špenát. Neviem kde je tá hranica keď ho deti začnú nenávidieť. Ja tiž robievam špenátové halušky so syrčekom - bambino. Mňamky. Aj nieviem či ich dnes neukuchtím.

 

12.10.2006 15:07

Ivca

Ja som si tiez teraz fajne zdriemla s Alexom Embarassed . Ideme pre Filipka, tak sa majte. Monika- kupis volne v lekarni ten Florsalmin