1 2 3 4 5 6 7 8

novembrové babatka 2007

27.03.2007 07:28

Leteku

Ahoj Fiore. Materskú dostaneš ak teraz za teba zamestnávateľ platí do sociálnej poisťovne. Neviem presne ako dlho musíš byť zamestnaná ale približne 9 mesiacov pred tým ako si uplatnuješ nárok. Takže sa toho neboj všetko bude v poriadku.

27.03.2007 15:27

Barbora

No haloooo novembrovky,kde ste vsetky? Wink Tusim prichadzam do stadia, kedy by som jedla jedno cez druhe a je mi jedno ci je to slane alebo sladke Shocked Dufam, ze to nebude trvat az do konca tehu :D Alexik co je s tebou? Davno si sa neozvala. Dufam, ze je vsetko v poriadku

27.03.2007 15:28

frida

Ahoj Barbora :D

27.03.2007 15:31

Barbora

Ahoj Frida. Co porabas? Ja rozmyslam co zjem. Uz som si dala pomaranc, na to kalerab a teraz rozmyslam nad kyslou kapustou Rolling Eyes No som normalna?

27.03.2007 15:41

frida

Vies co ja tiez jem sladke,slane no vsetko.Teraz rozmyslam nad zemiakovymi plackami,ale nechcu sa mi robit Embarassed

27.03.2007 15:50

Barbora

Ja uz chrumem kapustu :D Frida ja si vyberam jedla, ktore sa nemusia nejako specialne pripravovat. Najviac co soo ochotna spravit je odkrojit si chlebik a natret s nejakou natierkov. Tot vsetko :D

27.03.2007 18:02

bocian

čaute ženy. tak ja som už po sono a som v 7.tt..má 8mm a silno mu bije sldiečko.. inak, čo ste písali o tých zväčšených bruškách, tak aj mňa už yačínajú tlačiť rifle, keď dlho sedím.. :D ale v posledných dňoch ma nejako viac bolí bruško..ale iba tak ako pred krámami..a tiež mi stále treba na wc.. koľko maju vaše babetka veľkosť v mm? (okolo 7.tt) zatiaľ papa

27.03.2007 20:55

frida

Barborka tak si ma inspirovala,lebo ja som dakedy dost leniva Embarassed ale musim sa premoct.

27.03.2007 20:55

Fiore

Bocian gratulujem!!! :D ja som bola naposledy na sone v 6tt takze neviem aky sme velky teraz... Wink najblizsie az v 10tt.. Sad Leteku tu je problem ze ja mam taku sprostu zmluvu o spolupraci....zamestnavatel sice cosi plati ale je to uplne minimum...no musim sa este poinformovat.... tu je to s materskou a celkovo s podporou rodicovstva velmi zvlastne.... ved Taliansko ma najnizsiu porodnost a su najstarsimi rodicmi v Europe! ja tu so svojimi 27 rokmi budem dost raritou Wink

27.03.2007 20:57

Fiore

ahoj Frida :D ako sa dari? ste ma inspirovali...tusim si idem nieco dat....mam chut na banan s cokoladou Embarassed

27.03.2007 20:57

frida

Bocian ahoj,no trochu som sa ukludnila,ked citam ze aj ty chodis vela cikat Embarassed lebo ja posledny tyzden len beham na wcko,a bojim sa ci nie som prechladnuta,lebo ma to tlaci a vycikam malo Sad tak neviem...zajtra idem dokimu,tak sa ho opytam.

27.03.2007 20:59

frida

Jej ahoj Fiore,dakujem ide mi to pomaly,zajtra idem na ultrazvuk,uvidim malinke :D poslem vam fotku,hej?A stvrtok ma caka poradna,tak dufam ze bude vsetko v poriadku.A ty ako sa mas?

27.03.2007 20:59

Fiore

Frida ja tiez stale cikam.... Embarassed v noci sa teda parkrat zobudim ze musim na zachod.....to je uplne normalne! je to jeden z priznakov... Wink dolezite ze Ta to pri moceni neboli!

27.03.2007 21:02

frida

Neboli,len ma to tlaci dolu,a furt beham na wcko a vravim dakedy vycikam pol deci.Ked som bola mala bola som prechladnuta a tiez som chodila furt na wcko,viem co to je.Tak dufam ze nie som teraz prechladnuta.

27.03.2007 21:03

Fiore

Jasne urcite posli fotku!!!!! :D mne to tiez straaasne pomaly ubieha...ale mam sa vlastne dobre...nastastie zle mi nejak velmi nebyva. jeden den mi je zle , jeden dobre...takze sa to da...ale sa uz fakt neviem dockat kedy to nase babo opat uvidim!!!!

27.03.2007 21:05

Fiore

neboj!aj mna to tam tlaci....aj potom ked sa vycikam tak mam taky divny tlak na mocovy mechur....

27.03.2007 22:07

frida

Fiore zlatko tak sme na tom rovnako.Zajtra idem poobede,tak mi drz palce,ale doobeda este tu popisem s vami Smile na vsetko sa popytam a potom vam poviem.Ale fotku sem musi dat manzel,ja to neviem.Mne uz nebyva blbo nastastie,iba mam furt chute,ale hlavne na ovocie a zeleninku,to malinke ma rado a pyta si.

27.03.2007 22:43

Fiore

Drzim palceky na zajtra!!!!daj urcite vediet Wink

28.03.2007 06:17

Tina

Ahojte novembrovky Cool Tak som vcera opat na chvilku videla nasho drobceka... je kraaaasny... a vsetko vraj vyzera super :D , tak som sa vytesovala. Na kontrolu ma objednal na 16.4. a vtedy mi vraj aj spravia odbery a pod. Knizku som teda tiez este nedostala az nabuduce.

28.03.2007 06:19

Tina

Bocian - gratulujem a vitaj medzi nami. Ja ked som bola na uvz minuly tyzden v 6tt+5 (co je teda ak sa nemylim siedmi tyzden), tak nas drobcek mal 7mm ... tak to je rovnako Wink

28.03.2007 09:29

Katarinka26

ahojte tehulky, vitam aj ja Bociana medzi nami Laughing Barborka a Frida, viete ako vam zavidim,ze mozete papat co len chcete , no vsade sa pise o rannej nevolnosti len mne prichadza hlavne vecer, vcera vecer ma to tak draplo ze som nevlada sa ani pohnut a tak som sedela na gauci do pol jednej v noci, od dvanastej som sa snazila pozut kusok sucheho rohlika, a potom som zaludok presviedcala ze je to naj naj pre neho, a pol jednej sa trosku umudril a tak som utekala do postele kde som po sediacky zaspala, moj muz je chudak z toho na prasky, ale aj ja aj on verime ze to coskoro pominie, inak dnes som bola na odberoch na tehotensku knizku Laughing , len sestricka bola akasi mimo, a tak sa obavam ,ze mi zapatrosi tie skumavky a ja tam budem musiet ist znova, ani len nenapisala rodne cislo na tie skumavky, a bola hrozne podrazdena tak som sa neodvazila jej nieco povedat, ale ak mi zmiznu vysledky tak si ju podam, dalo mi to vela namahy tam prist na pol osmu a nalacno, Inak ma napadlo ,ze som sa poriadne ani nepredstavila, takze mam 26 rokov , tento rok budem mat 27 , som z Bratislavy, a je to moje prve tehu, som vydata 8 rokov, a kolko mate vy rokov Fiore, Stefi, Frida, Tinka, Barborka a ostane ?? Laughing

28.03.2007 09:42

Tina

Katarinka Smile , tak to sme na tom s tymi nevolnostami podobne. Tazko mi je sice cely den ale najhorsie to je vecer Rolling Eyes Confused Mylsim, ale ze ani ja som sa Vam este nepredstavila Cool Ja mam 30 (vlastne uz coskoro 31 Rolling Eyes ), toto je nase prve vytuzene tehulkovstvo a vydata som 3,5 roka (no s mojim drahym sme spolu a s obdobim pred svadbou uz 12 rokov Wink ) A som z TT.

28.03.2007 09:51

Barbora

Dobre ranko. Razz Katarinka tak tie tvoje nevolnosti ti teda vobec nezavidim. Ale tuto noc som nejako zle spala aj ja. Rolling Eyes Takze sa aj ja predstavim. Mam 27 rokov, byvam v Piestanoch a vydata som 5 rokov. O babatko sme sa snazili 3 roky a nakoniec nam museli k nemu dopomoct lekari umelym oplodnenim.

28.03.2007 09:59

frida

Katarinka ahoj,ja mam 26 rokov a som tiez z bratislavy-petrzalka.

28.03.2007 10:18

Katarinka26

ahojte, sedim pred pc a placem, volal mi doktor, ze ako sa mam ze pocul ze sa nemam najlepsie, a ze nech si pridem lahnut na dva dni na infuzky, a ja neviem ci ano ci nie, rozum mi hovori ze ano, co mam robit?? Frida ja som z Dubravky, kde chodis k Dr. ja na Antolsku Tinka ja som s muzom od mojich 13 rokov , cize 13 rok

28.03.2007 10:22

bocian

čaute. katka26, ja trpím tiež podobným nechutenstvom, ale aj ráno.. neviem čo do seba dostať.. tak stále vypijem aspoň pohár džúsu.. zamýšľam sa nad tým, že ja už mám teh.knižku, ale mne ešte krv nebrali..ani moč...bola som iba na sono.. Shocked tak neviem čo to má znamenať, možno nabudúce.. tak nech nám fazuľky pekne rastú.. (mne asi v posledných dňoch veľmi intenzívne rastie maternica, lebo ma brucho dosť bolí.. Confused ) a všetkým pekný dník Smile

28.03.2007 10:34

Katarinka26

Barbora: Dobre ranko. Razz Katarinka tak tie tvoje nevolnosti ti teda vobec nezavidim. Ale tuto noc som nejako zle spala aj ja. Rolling Eyes Takze sa aj ja predstavim. Mam 27 rokov, byvam v Piestanoch a vydata som 5 rokov. O babatko sme sa snazili 3 roky a nakoniec nam museli k nemu dopomoct lekari umelym oplodnenim.
Barborka, ani som mnou to nevyzeralo ruzovo, mne min rok v lete povedali po operacii, ze mam velmi malu sancu ostat prirodzenou cestou tehotna, brala som pol roka lieky, resp. som bola v umelom prechode, a v januari som dostala prvu menstruaciu od operacie , no a dalsia uz neprisla, lebo nosim malu fazulku v brusku, a vsetci su z toho uneseni, ze aky zazrak, no pre mna je to urcite velky zazrak,

28.03.2007 10:42

Katarinka26

bocian: čaute. katka26, ja trpím tiež podobným nechutenstvom, ale aj ráno.. neviem čo do seba dostať.. tak stále vypijem aspoň pohár džúsu.. zamýšľam sa nad tým, že ja už mám teh.knižku, ale mne ešte krv nebrali..ani moč...bola som iba na sono.. Shocked tak neviem čo to má znamenať, možno nabudúce.. tak nech nám fazuľky pekne rastú.. (mne asi v posledných dňoch veľmi intenzívne rastie maternica, lebo ma brucho dosť bolí.. Confused ) a všetkým pekný dník Smile
no ja to rano ason trosku zvladam, ale ja nemozem pit nic ine ako vodu, a najlepsie bublinkovu, ktoru som predtym neznasala, dobre sa mi po nej grga, vcera som vypila ovocny caj bez cukru a nadrapovalo ma po nom este 4 hodiny, sladke vobec nemozem ani citit, najlepsie mi robia suche rohliky a biele, nie grahamove

28.03.2007 11:40

Barbora

u nas bol problem na muzovej strane, takze to by sa museli diat velmi velke zazraky aby som ostala tehotna Wink A neplac nad tym, ze mas ist do nemocnice. Dva dni su neni az take hrozne a pre fazulku to bude asi najlepsie. Len sa nestresuj, lebo to vam tiez moc neprida. Inac ja tiez stresujem Wink , lebo obcas mam take slabe spinenie, a to sa vzdy vylakam ze co sa deje, niekedy aj zacnem plakat Crying or Very sad Ale mam to uz od zaciatku a podla sona je vsetko v poriadku. Ja beriem este nejake hormony, tak doktor ma ukludnuje ze to mam z tych liekov, tak dufam ze to tak bude Shocked ja uz mam tiez tehotensky preukaz a zatial mi okrem sona nerobili ziadne vysetrenie.

28.03.2007 13:01

Fiore

Sa aj ja predstavim Wink Mam 27 rokov som z Bratislavy z Dubravky (kati odkial z dubravky si ? ja som Homolova ulica... Wink ) ale uz 4rok zijem s mojim priatelom ( onedlho manzelom :D ) v Taliansku v Udine. Je to nase prve velmi vytuzene babatko. a volam sa Dana Wink Juj baby tie nevolnosti Vam nezavidim...ja tak ako kedy....niekedy mi je velmi zle niekedy uplne fajn... no niekledy som z toho poriadne nervozna... Crying or Very sad mam velku unavu a prsia bolia Kati ja by som na Tvojom mieste do tej nemocky isla....ja viem ze sa Ti moc nechce... ale je to urcite to najlepsie pre Vas...

28.03.2007 13:05

Fiore

Inac ja tiez nemam knizku...ani neviem co tu davaju....mam taku dajaku kartu, kde ale neviem aaabsolutne nic precitat.... Zatial som bola na 1sone a idem zajtra na odbery..strasne vela mi toho popisal....asi mi zoberu litre krvy.. :D

28.03.2007 13:54

Katarinka26

Fiore: Sa aj ja predstavim Wink Mam 27 rokov som z Bratislavy z Dubravky (kati odkial z dubravky si ? ja som Homolova ulica... Wink ) ale uz 4rok zijem s mojim priatelom ( onedlho manzelom :D ) v Taliansku v Udine. Je to nase prve velmi vytuzene babatko. a volam sa Dana Wink Juj baby tie nevolnosti Vam nezavidim...ja tak ako kedy....niekedy mi je velmi zle niekedy uplne fajn... no niekledy som z toho poriadne nervozna... Crying or Very sad mam velku unavu a prsia bolia Kati ja by som na Tvojom mieste do tej nemocky isla....ja viem ze sa Ti moc nechce... ale je to urcite to najlepsie pre Vas...
ja byvam na M. Schneidra Trnavskeho asi 7 rokov, ale predtym som byvali pri krizi, to je kusok od Homolovej, a moj manzel byval na homolovej 10, ale na zakladnu som chodila na Sokolikovu gratulujem ti k nastavajucej svadbe Uz som volala dokimu a zajtra rano nastupujem, ja sa svojim sposobom tesim do nemocnice, lebo viem ze mi to pomoze a velmi si oddychnem, a ja mam toho hlavne posledne 3 vela v praci a nejako to nikomu nedopina, ze pre mna je vela sediet na rokovani od 9: 30 do 11:00, nieco zjest /u mna rohlik/ a pokracovat do stvrtej, ja som uz bola vcera poobede taka zla na vsetkych, a nedokazala som mysliet a tvorit nieco... ale bude mi hrozne smutno za mojim muzom, aj on je z toho hrozne smutny ze tam idem, ale videl vcera ze on mi nevie pomoct, tak to chape , aspon trosku, takze tu par dni nebudem, ale musim to brat pozitvne , mozno sa konecne vyspim, a mozno po leziacky a nie po sediacky... Wink

28.03.2007 14:00

Katarinka26

Barbora: u nas bol problem na muzovej strane, takze to by sa museli diat velmi velke zazraky aby som ostala tehotna Wink A neplac nad tym, ze mas ist do nemocnice. Dva dni su neni az take hrozne a pre fazulku to bude asi najlepsie. Len sa nestresuj, lebo to vam tiez moc neprida. Inac ja tiez stresujem Wink , lebo obcas mam take slabe spinenie, a to sa vzdy vylakam ze co sa deje, niekedy aj zacnem plakat Crying or Very sad Ale mam to uz od zaciatku a podla sona je vsetko v poriadku. Ja beriem este nejake hormony, tak doktor ma ukludnuje ze to mam z tych liekov, tak dufam ze to tak bude Shocked ja uz mam tiez tehotensky preukaz a zatial mi okrem sona nerobili ziadne vysetrenie.
ja viem, a dakujem za podporu, mas pravdu viac ma stresuje to ze nemozem jest spat a ze som v praci, a nemocnica nam len prospeje, zase trosku narastieme som velmi rada , ze sa vam to podarilo, ja som mala velku dilemu ci sa rozhodnut pre umele oplodnenie ... mne tiez hrozi ze budem spinit, kvoli tomu hematomu, a preto mam uzasny strach ist zakazdym na zachod ... , takze ta uplne chapem, ze si z toho smutna, ja beriem na to duphaston, tak verim ze to bude vsetko u mna aj u teba OK, a ozaj kde si bola na umelom??

28.03.2007 14:11

Barbora

Katarinka na umelom som bola v Gyn-five. Prvy pokus nam nevysiel a pri druhom mi vkladali zmrazene embryjka a jedno sa chytilo Wink Urcite robis dobre, ze si ides nachvilku polezat. Ja mam zase robotu, kde stojim 12 hodin, takze som doma na PN-ke a dufam ze budem az do konca. Ja beriem Utrogestan, to je nieco podobne ako Duphaston. Dnes uz nemam absolutne ziadne priznaky, dokonca ma aj prsia prestali pobolievat. Shocked To je hrozne ako sa stale pozorujem Rolling Eyes Katarinka potom sa nam urcite ozvi ked sa vratis z nemocnice, budem na teba mysliet.

28.03.2007 14:18

felisa

Ahojte, tak ako tak pozeram som medzi vami najstarsia prvotehulka Embarassed , mam 33 tento rok 34 , takze zapadam asi skor do Talianska vsak Fiore? Smile My sme si s manzelom tiez trochu stresov uzili, akurat nedavno nam oznamili , ze asi mame infekciu , ktora sa lieci antibiotikami od 3 do 5 mesiacov alebo aj dlhsie,a kym nezacne liecba je nepravdepodobne otehotniet, takze som si aj poplakala, ale nakoniec sa infekcia nepotvrdila a uz som vlastne bola tehotna!! A to nam predtym doktor uz odporucal rovno ist na IUI, aj ked som to nepochopila , pretoze u nas ziaden problem nezistili, az na moj prolaktin na hranici a snazili sme sa otehotniet 5 mesiacov..... Katka, do nemocnice urcite chod a nech ti to rychlo zbehne a vratis sa domov fit! Vy ste uz v praci oznamili ze ste tehotne? Ja este nie, chcem pockat do konca 3 mesiaca ale niekedy je problem ist na vysetrenie, uz je to asi niektorym podozrive.... Embarassed

28.03.2007 14:25

deyna

Ahojte, pridam sa k vam. Volam sa Dana a byvam v blizkosti Piestan, aj lekara mam tam. Mam uz za sebou jeden pokus. Bohuzial babetko zomrelo asi v 9tt a ani sme o tom dalsie 2 tyzdne nevedeli. Ale som znova tehotna a dufam ze to bude v pohode. Pondelok som bola na 1.krat sone, trosku som sa zlakla, pretoze som spinila. Lekar mi predpisal Duphaston, a zatial to vyzera dobre. neviem sa dockat kontroly, idem v stredu o 13.00. Velmi dufam, ze to vyjde. Dnes by som mala byt v 7tt. som doma 3.den, spravila som si volno a oddychovala som si, nastastie mozem robit aj s domu.

28.03.2007 14:40

felisa

Ahoj Dana, vitaj! To s prvym babom je smutne Rolling Eyes , prosim ta vtedy si tiez brala Dufaston? Teraz to uz bude urcite dobre, mam kamosku ktorej sa to iste stalo a teraz ma uz doma krasnu rocnu dcerku, ale ja sa toho tiez desim a je to blbe ze clovek nevie ako to s tym babom vyzera Embarassed Tak si drzme palce !

28.03.2007 14:51

deyna

Ahoj Felisa, dakujem za privitanie. Aj vtedy som brala Duphaston, ale lekar mi ho predpisal dost neskoro, pocitam , ze v tej dobe, ked som ho zacala uzivat, uz nezilo. Aj sa cudoval :"vy este nemate duphaston?" teraz som brala kyselinu listovu asi tak 3 mesiace pred otehotnenim a duphaston mam od pondelka. ale dnes uz je vsetko ok, aj spinenie zmizlo.

28.03.2007 15:09

felisa

A to ze ste o tom 2 tyzdne nevedeli to znamena ze si nemala ziadne neprijemne priznaky? spinenie, krce? Nechcem sa ta velmi vypytovat, urcite na to rada nespominas, ale mam z toho strach , tak preto, kamoska mi vravela,ze ona vtedy mala silne krce a krvacala, ale tiez mala stastie, prvy lekar ju poslal domov nech pride o 3 dni, nastastie isla za inym a okamzite to riesili.... Ale verme ze ten duphaston pomoze Rolling Eyes

28.03.2007 15:12

felisa

Inac aj ja idem v stredu na kontrolu, tak sa tiez neviem uz dockat....a zajtra by som mala ist na krv, ak sa dnes dovolam dokimu, zatial mi neberie.

28.03.2007 15:15

deyna

nemala som vobec ziadne problemy, proste to bol zamlcany potrat, a nemusis sa bat pytat, len tak to moze niekomu pomoct. Mne vtedy forum velmi pomohlo, ked som sa dozvedela aj o inych. Bola to zla genetika, to sa moze stat. Doktor mi povedal:Pan Boh dal, Pan Boh vzal. Moc sme si poplakali, ale je dolezite nemlcat a najst si niekoho na pokec. teraz, aj ked som mala spinenie sa uz tak nebojim. beriem to optimisticky. a som rada za kazdy priznak tehotenstva, ak ked v kuse chodim na zachod a som stale hladna, aj ked mi je stale zle. radujem sa z kazdeho dna. Dufam, ze v stredu uvidim srdiecko a vsetko bude fajn. a ked nie, tak hadam o tyzden.

28.03.2007 15:16

Barbora

Ahoj deyna. A odkial presne si? Ku ktoremu lekarovi v PN chdodis? Ked nechces verejne, tak mi mozes poslat ss. To s tym prvym tehotenstvom je mi luto Crying or Very sad Verim, ze toto dotiahnes do uspesneho konca Wink Inac aj ja idem v stredu na kontrolu :D

28.03.2007 16:50

frida

Katarinka ja chodim tiez na Antolsku,zajtra tam idem do poradne Smile

28.03.2007 16:54

frida

Tak prisla som z ultrazvuku maminky,a mam aj fotky 2,ale neviem ako ich sem dam.Malinke je v poriadku podla ultrazvuku je vsetko ok :D Dokonca malo otvorenu pusinku,tak je to na fotke pekne vidno.Rada by som vam ju sem dala,ale neviem ako na to Sad a zajtra idem do poradne.

28.03.2007 18:01

felisa

Frida gratulujem Razz ! To je super, urcite sa tesis! Snad aj ja sa tak o par tyzdnov budem. Danka, a bolo ti pri prvom tehu aj zle? Unava a nauzea....Citala som, ze ked je zle , vtedy je vraj pre babo lepsie, neviem co je na tom pravdy, ale mam zas kamosku ktorej vobec nebolo zle a ma tiez zdravu krasnu dcerku, cize asi je to individualne.Kazdopadne vdaka za odpovede. Mne je sem tam zle, ale mam pocit, ze vtedy ked sa najem, hlavne rano, musim prejst asi na ine ranajky nie chlieb so syrom a paprikou Rolling Eyes a tiez, sem tam ku veceru... Frida tebe tie nevolnosti uz presli? Teda ak si ich mala...

28.03.2007 18:07

deyna

Felisa byvalo mi zle aj pri prvom, taky zaludok na vode, ale nie na vracanie, musela som veeelmi pomaly vstavat a vzdy som si nechala 15 min na pomale vstavanie + nieco male na zakusnutie. ale asi mi prestalo byt zle, ked zomrelo, tak nejak. aj prsia ma viac boleli. teraz je to lepsie, hadam je to tym ze organizmus to uz trosku pozna. Nemate trochu zysenu teplotu? citala som, ze je normalne ze sa teplota trochu zvysi, tak medzi 37-37.3. ja ju trosku zvysenu mam - max dnes 37.2

28.03.2007 18:13

frida

Felisa ahoj,no nevolnosti som mala aj ja,sice som vracala len raz,teraz uz mam len vselijake chute a moj manzel papa vsetko co ja,pekne spolu :D vzdy ked mi bolo tazko a mala som na nieco chut,ale zaroven zo vsetkeho sa mi dvihal zaludok dala som si ovocie,tym nic nepokazis,ja jem vela ovocia a zeleniny,male si to pyta stale :D a skoro vobec nemusim sladke.

28.03.2007 21:49

Fiore

Kati ja som tiez chodila na Sokolikovu!!!!! :D Nepozname sa nahodou :D ja som priezviskom Gavalova... Wink Velmi Ti na zajtra drzim palce a budem na Teba mysliet. Ale uvids ze Ti potom bude lepsie!!! Ahoj Danka!!! Vitam Ta tu medzi nami!!! Smile velmi mi je luto co sa Ti stalo, ale tento krat to urcite vyjde!!!!! Felisa tak tu su prvorodicky 40-43 uplne normalne..... Shocked ja si myslim ze do 35 je to uplne normalne! tu je to prehnane lebo vidiet maminku pod 30 je fakt rarita.... Confused Frida to musel byt skvely pocit!!!!!! vidiet male babulo ako otvara pusinku....juuuuj ako sa tesim! :D drzim vsetkym co maju najblizsie UZV palceky...

29.03.2007 05:53

alexik

Ahojte tehulky. tak uz som tu opat- mali sme problem s compom.. Vcera som bola aj v poradni a na sone v nemocnici. Takze som videla krpceka - uz j to take male mini babo- s bruskom hlavickou a nozickami ar ucickami- lezkalo to na chrbatiku ako prevrateny chrobacik.. :D . lekar bol spokojny- termin mi dal na 7.11.2007. mieri babatka od hlavicky po zadocek su 1.5 cm a vraj vystrete ma uz 2 cm... :D - no tento krat som s povypytovala vsetko aj poprosila o fotku.. . Uz sme to oznamili aj detom- starsia s a velmi tesila a mladsia bola urazena- ona predsa ziadne babatko nechcela Exclamation ... Ale po hodinke sa odrazila a a cely vcere mi chodila boskavat brusko... zlatucka.. ona je len taky ziarlivc jeden Laughing Co sa tyka mojich pri znakov- tak sa mi zdalo ze 7 tyzdn mi bolo aj zle- teraz opat nic- okrem toho, ze ma pobolieva hlava.. Ale uz si to snazim uzivat, ze s a citim dobre a dokonca som uz aj menej ospala.. :D Barborka ty tiez beries ultros, ze?? Dokedy ti povedal lekar?? Mne vecra povedal, ze do 14-15 tyzdna- ale od 12 tyzdna znizujeme davky a v 15 uplne vysadime... Niekto spytal na prolaktin- tak ja ho mma velmi vysoky- 3 nasobne zvyseny- takze lieky beriem- bromoskriptin / madarsky liek/ tiez ho ma brat do 12 tyzdna- i ked pred jednym lekarom tajim, ze ho beriem- ten neuznava branie takeho hormonu v tehotenstve. my sme sa o tretie mimi snazili 3 roky- za ten cas som otehotnela par krat- ale o mimi prisla- raz ako mised abortus a potom to boli par krat len chcemicke tehotenstva s HCG mansim ako 100 Confused vsteky pozdravujem a zelam krasny den... Wink

29.03.2007 06:16

Tina

Pekny den, tehulky Cool Danka - vitam Ta medzi nami, a verim ze tentokrat to uz bude s kraaasnym koncom Wink Alexik, Frida - gratulujem k super vysledkom Smile Barborka - ja som tiez chodila do GynFivu Wink , mozno sme sa aj stretli... Katarinka - dufam, ze sa ti v tej nemocke ulavi a ty si dobre odpocinies. Ja si zatial stale uzivam "priznaky"... stale by som spala, nechuti mi vobec nic jest a zaludok mi neustale plava....