1 2 3 4 5 6 7 8

novembrové babatka 2007

14.03.2007 09:47

frida

Dobre ranko prajem,citam tu dobre spravy,tak to je super,len tak dalej Smile

14.03.2007 12:48

panda

Ahojte babuľky novembrovky, iba vás chcem pozdraviť a popriať vám bezproblémové tehuľkovanie. To čo práve prežívate som prežívala ja takto pred rokom. Dcérka sa mi narodila 26.11.2006. Takže sa teším s vami a prajem veľa zdravíčka aby všetko dobre dopadlo a takto o pár mesiacov sa už plne vytešovali zo svojich malých srdiečok. Razz Razz Razz

14.03.2007 15:55

frida

dakujeme Panda.

14.03.2007 18:34

frida

http://www.ngline.ru/fun/1000000.swf pozrite si,taka blbost ale mile...

14.03.2007 19:25

Fiore

Dakujem babule!!!No je to fakt skvely pocit vidiet v tom vacku malu gulicku ako blika... :D take to bolo smiesne..Som velmi rada ze je vsetko v poriadku....lekar povedal ze treba byt maximalne opatrny do takeho 12tt...tak sa snazime... Alexik kazdy lekar je iny...tak mne zase nedal termin... Shocked doslo mi to az ked sme prisli domov.... Nase mimi meria 2,9mm, co vraj zodpoveda 5+6tt (maly valibuk? :D ) Plodovy vacok je omnoho vacsi....ale ten neviem kolko. Najblizsie mam prist o mesiac...tj asi tak v 10tt...to ako vydrzim??? Confused Tinka neboj uz aj Ty o chvilku Tvoj pokkladik uvidis!!!!! A uvidis viac nez my.... Wink Panda dakujeme!!!! :D

14.03.2007 20:04

MajkaPR

Gratulujem vsetkym tehulkam novembrovkam. Ja som z novembrovych babatiek 2005 a nostalgia ma nutila nakuknut. Vsetkym prajem bezproblemove tehu a krasne babatka. :D

15.03.2007 09:09

Tina

Ahojte babulky, prajem krasny den Cool Panda, Majka - dik za povzbudenie... ja uz sa toho mojho uzlicku teraz neviem dockat Smile Fiore - musel to byt krasny pocit vidiet toho drobceka "blikat" Wink ... ja si este teda tyzden pockat a potom dufam aj ten moj na mna "zazmurka" Wink Smile :D Fotecku nepridas?

15.03.2007 12:36

Fiore

skusam pripojit moju fazulku...uvidime ci mi to vyjde... Wink

15.03.2007 12:37

Fiore

jeeeej....sa mi to podarilo!!!sme s mojou fazulkou ale sikovni... :D

15.03.2007 13:32

alexik

Fiore nadherna foetcka.. a tvoja fazulka je velka sympatacka.. :D a podoba sa na moju fazulku, len skoda, ze ja nemam fotecku- aspon som si ju vdaka tebe pripomenula Wink

16.03.2007 08:48

Tina

Fiore - krasna fotecka :D ... ja uz sa neviem dockat buduceho tyzdna Smile Smile Babulky ako sa dnes mate? Ja este stale nemam ziadne vyznamnejsie priznaky, okrem toho ze som dost "spava" Confused

16.03.2007 13:22

Tina

Vyzera to, ze dnes som tu sama Sad Tak Vam zelam pekny vikend Smile

16.03.2007 13:28

frida

Tina ahoj,nie si tu sama.Ja som tu

16.03.2007 15:53

alexik

Ahojte, netrap s a Tinka tym ze nemas ziadne priznaky, ja smo zistila, ze ked som unavena- tak mi je potom zle a strasne mi vsetko smrdi.. Ak idem spat s detmi tak druhy den som ok... Mozno unavou sa to zhorsuje.. Vcera mi starsne smrdela chladnicka, dnes som na tom lespie- i ked chladnicka je stale smrdlava :D . Mne sa zas zda, ze prsia prestavaju boliet Shocked .. tusim sa prilis pozorujeme... prijemne vikend vam zelam, zajtra ma starsia dcerka regionalnu sutaz v gymnastike- vsetci dufame, ze postupi.. :D

16.03.2007 22:06

Fiore

Az teraz sa mi podarilo sem skocit!!!! Tinka neboj aj Ty sa uz cochvila dockas a uvidis svoju fazulku!!!! A neboj ani ja nemam vyrazne priznaky...lepsie tak....Byvam vsak straaaaaslivo ospata...v robote fakt za pocitacom zaspavam.... Aobcas mi je tak cudne od zaludka, ale vacsinou ked sa najem tak to prejde. Predstavte si toto talianske spagetovo...tak mna asi dva dni bolelo straaasne hrdlo. Podotykam ze ja fakt nikdy nebyvam chora...toto je zakon schvalnosti...a tak som poslala draheho do lekarne nech kupi nejaky sprej do hrdla pre tehotne... a tam nic nemaju!!!oni prosto nemaju ziadny liek pre tehotne!!!tak neviem ale na Slovensku je napr. Bioparox....tu nic!tak som sa rozculila az ma ta bolest v hrdle presla... :D Alexik budeme na Tvoju dcerku zajtra mysliet!!!! Daj vediet a pridaj fotky Wink pekny vikendik vsetkym!!!!

17.03.2007 16:11

Fiore

pekny vikend babule!!! dnes tu nikoho!!! Alexik cakame na spravicky o Tvojej gymnastke! Wink

17.03.2007 18:23

alexik

Fiore diky ze si na nas myslela.. Sutaz zacinala o 10 rano, ja som vstavala o 6 rano nachystala sendvice a napoje na celodennu sutaz.. Som unavena ako pes- cele doobeda ma tam napinalo.. Dcerka sa umiestnila v prvej 6- skoncila na 5 mieste, takze postupuje na kraj- al e nedostala medailu... takze depkovala v aute cestou domov.. Crying or Very sad Bola si ista, ze skonci v prevej trojke.. nuz taky je zivot, musi sa vyrovnat aj s neuspechmi a sutaz je sutaz.. Ale vsetky dievcata boli podarene- a velmi sikovne a ja by som medaile dala vsetkym... Mladsia bola cely den zla ako maly sarkan behala hore dolu a dokonca sa plazila aj pod lavickami Evil or Very Mad ..Behala som za nou ako blazon a potom prebral stafetu manzel.. Strasne sa tam nudila... Ak nepocitam, ze si asi hodinku kreslila a hodinku prespala v manzelovom naruci, aj pre nu to bol tazky den... Verte mi tesim sa, ze si hodim sprchu a a potom hura postel... Zajtra poslem nejake fotecky- ale su fotene dost z dialky

18.03.2007 10:13

lulin

ahojte novembrovky 2007 Smile tiez ma nostalgia donutila sem ku vam nakukunut Wink Ja som mala TP 17.11.2006 no maly sa narodil nakoniec uz 27.10.2006 (50 cm a 3840 g) Wink Teraz uz mame skoro 5 mesiacikov, 68 cm a 7315 g ... Laughing Prajem vam krasne bezproblemove tehulkovanie, zdrave stastne deticky a veeeela mliecka Exclamation Wink Mne to strasne rychlo ubehlo, teraz mi je aj trosku smutno, ale staci jeden pohlad na nasho drobceka a stastie je tu opat a este vo vacsej miere Smile Veeeeeeeeeeeela zdravia vam aj vasim drobcekom zelam Smile a tiez take pevne priatelstva, ake sme si aj my - novembrovky 2006, na tejto stranke vytvorili Smile Smile Smile

18.03.2007 21:15

Fiore

LULIN dakujemeeee!!!! Alexik ved ta Tvoja babula je sikulka!!! Je jasne ze bola sklamana.... to su vsetky deti pokial nevyhraju... Ale ako si pisala tak v zivote si musi zvykat aj na prehry... Confused Mne je dnes cely den tak cudesne a nic mi nechuti.... hmmmm... nevadi... az take zle to zase nie je...aspon viem ze fazulka sa ma dobre! :D

19.03.2007 08:36

Tina

Ahojte babulky, tak Vas zdravim v novom tyzdni Smile Alexik - tvoja dcera je sikulka a myslim, ze vobec nemusela byt smutna, ved to bol krasny vysledok. Verim, ze ste na nu velmi hrdi Wink Fiore - tak uz aj u mna sa pomaly zacinaju prejavovat nejake tie priznaky. Tiez by sm stale spala Rolling Eyes a cez vikend sa uz zacina ozyvat trosku aj zaludok (hlavne ked si umyvam zuby...)

19.03.2007 09:02

alexik

ahojte :D Tak dnes je tak uprsane pocasie a ja tu zivam pri compe.. Dnes idem s dcerou na ortopediu na vysetrenie- tak dufam, ze nebude ziadny nalez.. Tinka- tak si si tie priznaky privolala- ja som na tom asi tak- jeden den mi je zle od zaludka a idu mi prsia prasknut a druhy den nic Shocked .. Vcera som sa pozerala do zrkadla a spehoval brusko- ktore jasne nie je - vobec nerastie ak nepocitam tu pneumatiku Laughing .. Ale pri druhej dcerke mi strasne rychlo vystupilo brusko- teraz si dava na cas... Aj manzel skonstatoval- ze zatial ziadne brusko nevidi- Vam trosku narastlo?? Citite zmenu?? A ty Fiore?? Zle ti nie je?? krasny dnik vsetkym...

19.03.2007 12:53

Fiore

Ahojte! :D Tusim sa fakt nejak moc pozorujeme... :D ja sa tiez dnes citim tak cudne, ale zase nie je to nic strasne.... Prosto sme sa tu stretli tehulky ktorym nie je zle!!! Kto sa k nam este prida? Nie je tu uz nikto kto caka maleho skorpionika? Laughing Tinka Ty mas tusim zajtra sono vsak? Wink Prave si robim cestoviny s tuniakom...niekde som citala ze by sa to s nim nemalo prehanat....neviem.... mne doktor povedal nech sa nestrachujem a jem vsetko....aspon si babo zvykne... Shocked

19.03.2007 13:47

alexik

Fiore co s tyka stravovania- ja pekne papam vsetko a z mierou- inac salatik s tuniakom milujem... a minuly tyzden som ho jedla.. Co som si vsimla, ze mi zacalo velmi chutit mliecko - c a to som najradsej mala rada asi v kojeneckej flasi :D

19.03.2007 21:21

Fiore

Alexik este ze to tu spominas....ja som si vcera spehovala brusko....som si povedala ze asi mi sibe...lebo sa mi fakt zda ze sa trosku zvacsilo...samozrejme ze to nikto nemoze vidiet...ale ja mam takyy pocit...tym ze som dost chuda....tak moje brusko je take nejake vypukle.... :D tak aspon mam radost... Wink Tinkaaaaa kde siiii?

20.03.2007 06:15

alexik

dobre ranko... No tak s mi zda, z tnto rok bude slaba uroda novembrovych babatiek Confused Alebo nie?? Fiore- mne brusko nejako nerastie- teda zatial nie.. ale ved ma casu dost- inac si myslim, ze nam to tak super vyslo- v lete este nebudu tie brucha take obrovske a babatka s a narodia pred Vianocami . Budu to krasne Vianoce :D

20.03.2007 13:48

Fiore

No mne sa tiez zda ze november je nejak malo urodny.... Shocked ale ved snad sa este tehulky pridaju.....este je caaaasu... Smile No inac s tym bruskom som aj ja rozmyslala...v lete to bude super...bude to uz krasne vidiet, ale budu to take krasne bruska....az potom ten oktober to uz budu kotliky... Laughing Mne je opat cudne a mam zalahnute v pravom uchu... uz tri dni.... nechapem. Tinka, Stefi......ako sa Vam dari?

20.03.2007 13:55

stefi

Ahojte baby ja som straaaaaašne unavená. Spávam aj dva krát za den. Stále ked malá zaspí, hned sa za nou odplazím. Ani na prechádzky sa mi s nou už nechce chodiť. Bože nech už prejde ten prvý trimester. Nič mi nebolo a zrazu tolko únavy. V piatok idem na UZV tak som zvedavá. Ozaj ako ste na tom s váhou? Lebo ja som už pribrala 1 kg. Ale prečooo? Ved ešte by sa nemalo priberať. No vidím to, že budem mať zase + 20 kg. Crying or Very sad ja si myslím, že sa ešte pridajú nejaké novembrovky, ved je ešte len začiatok. Niektoré možno čakajú až skončí prvý trimester a potom sa ozvú.

20.03.2007 22:26

Fiore

pekny vecer prajem tehulky... :D asi uz vsetky spite co? no Stefi ja som tiez straslivo unavena...v robote je to niekedy fakt blbe....ale musim povedat ze posledne dni mi to celkom preslo.... Drzim palceky na sono!!!! :D Som sama doma lebo drahy odisiel kvoli praci do Verony.... fnuk... Crying or Very sad ale zajtra sa vrati aj so svokrovcami...sa na nich uz tesim....byvaju daleko takze sa vidime malo... Dobru noc vsetkym a pohladkajte si bruska... Wink

21.03.2007 06:44

Tina

Ahojte novembrovky :D Tak sa ideme pochvalit. Vcera sme boli na UZV a nas drobcek ma 7 mm a kraaasne mu boje srdiecko :D :D Teraz len takto kratko lebo musim pracovat Wink , ale neskor sa este ozvem Cool Prajem pekny den!

21.03.2007 07:22

alexik

Ja podobne ako Steffi- zaspavam aj pri chodzi, riesim to tak, ze po okupani deti a uspani zaspim tiez Laughing Inac ziadne zmeny na sebe nepozorujem- akurat mi je nevolno od zaludka ak neranajkujem, prsia raz bolia a raz nie. Mam chut uprosit lekara na dalsie sono- inac mam az v 12 tyzdni aj to v genetickj poradni..- je to strasne daleko... Shocked prijemny denik...

21.03.2007 09:28

Tina

Tak som tu opat na skok Smile Alexik - dakujem! co sa tyka priznakov, tak uz sa v plnej miere prejavuju aj u mna. Uz som si aj potykala s wc misou Embarassed Smile a spala by som kludne aj 20 hodin denne. Inak aj mne sa zda, ze nas je tu stale akosi malo. Ak sa nemylim, tak sme zatial len 4 novembrovky Confused: Dufam, ze coskoro pribudnu dalsie...

21.03.2007 12:46

Fiore

TINKA to je skvele!!!!!! Gratulujem!!!! som rada ze si uz kludnejsia!!! a fotku nepridas? Wink Ja mam tiez najblizsi UZV az o tri tyzdne...pripada mi to uplna vecnost.... Sad

21.03.2007 13:14

Tina

Fiore - dakujem :D Fotku by som rada pridala, ale nemam ju kde naskenovat a ked som to skusila odfotit mobilom tak je to dost neostre Confused Sad Mozem to skusit, ale neviem ci tam nieco rozoznate...

21.03.2007 13:39

frida

Ahojte baby,dlho som tu nebola 4 dni cele.Boli sme prec.Vcera som bola na ultrazvuku a videla som nase bobatko ako lezalo na chrbatiku ako chrobacik a trepalo rucickami a nozickami a videla som mu aj tvaricku :D to bolo nadherne.Velmi sa z toho tesim.Ja sice patrim k oktobrovym maminam ale rada popisem aj s vami tu.

21.03.2007 20:56

Fiore

Ahoj Frida!!! No jasne pis aj k nam.... :D Tak Ti gratulujem k chrobacikovi.... Laughing to muselo byt zlate.... a fotku nemas?nech vieme ako budeme vyzerat za par tyzdnov... Wink Tinka tak si si privolala nevolnosti... aspon vies ze je vsetko ok...mne je jeden den zle a dalsi je to uplne v pohode....

22.03.2007 05:56

Tina

Dobre ranko tehulky Cool ! Frida - kludne pis aj k nam, radi ta tu vidime, ved nakoniec (aby som sa priznala) aj ja chodim obcas potichu "smirovat" na oktobrovky Wink Smile Fiore - po tom UZV musim uznat, ze uz tomu konecne zacinam verit, ze som tehulka Smile . Co sa tyka nevolnosti ani ja nevraciam kazdy den, napr. vcera sa mi to podarilo rozdychat Wink , zato k veceri som nevydrzala a dala som si kus pizze, tak sa dnes rano moj zaludok buri... Rolling Eyes ...uvidime ci vydrzim Smile . Ale aj ked ma boli brucho, hlavne je ze psychicky si to uzivam Cool Babulky - kto ma teraz najblizsie nejaku kontrolu?

22.03.2007 06:16

alexik

:D

22.03.2007 06:17

alexik

22.03.2007 06:17

alexik

Cool

22.03.2007 06:20

alexik

22.03.2007 06:21

alexik

Confused

22.03.2007 06:23

alexik

Confused

22.03.2007 06:23

alexik

dobre ranko :D - kludne tu popis- aj tak je nas tu tak malicko... Embarassed urcite si stastna, ze si videl uz take velke babatko- teda aj nozicky a rucicky hlavicku- aj ja s velmi tesim na 12 tyzdn. Aj ti merali NT?? Tinka - ja som so zaludkom na tom tak ako ty- inac som s a zasmiala na tej pizi, kdeze nas kamos otvoril pizeriu a tak sme s a tam boli najest a piza vies kde skoncila nakoniec Confused - nesadla mi a strasne mi z nej bolo zle.. Ja asi ostanem pri tom mojom mliecku.. Ja som ukecala kamosku, aby ma objednala dalsie sono- no velmi nadsena nebola- ale ukecala som ju. Takz buduci tyzden- asi v stredu... Velmi s a tesim a dufam, ze babatko bude v poriadku a pekne velke... :D Totizto u nas je sono len a len v nemocnici- ziadny sukromnik sono v ambulancii nema Shocked - verte ci neverte- je to tak.... Je to tu otrasne. Ja tiez chodim ku sukromnemu gynekologovi- je vraj ten naj a za jednu prehliadku platim skoro 1000 sk- i ked ma len vysetri rukou... U neho sa nerobia ani odbery ani sono. jedine sono je v nemocnici- takze si viete predstavit aka je tam tlacenka... Confused . Predtym som casto chodila na Slovesnko-do mojich rodnych Piestan- tam ma sono kazdy gynekolog.. ale teraz nechcem cestovat 500km.. Embarassed Este stastie ze mam kamosky na porodnom a gynekologii Cool .. takze takto protekcne sa tlacim aj na sono...

22.03.2007 06:25

alexik

Embarassed

22.03.2007 06:27

alexik

dobre ranko :D - kludne tu popis- aj tak je nas tu tak malicko... Embarassed urcite si stastna, ze si videl uz take velke babatko- teda aj nozicky a rucicky hlavicku- aj ja s velmi tesim na 12 tyzdn. Aj ti merali NT?? Tinka - ja som so zaludkom na tom tak ako ty- inac som s a zasmiala na tej pizi, kdeze nas kamos otvoril pizeriu a tak sme s a tam boli najest a piza vies kde skoncila nakoniec Confused - nesadla mi a strasne mi z nej bolo zle.. Ja asi ostanem pri tom mojom mliecku.. Ja som ukecala kamosku, aby ma objednala dalsie sono- no velmi nadsena nebola- ale ukecala som ju. Takz buduci tyzden- asi v stredu... Velmi s a tesim a dufam, ze babatko bude v poriadku a pekne velke... :D Totizto u nas je sono len a len v nemocnici- ziadny sukromnik sono v ambulancii nema Shocked - verte ci neverte- je to tak.... Je to tu otrasne. Ja tiez chodim ku sukromnemu gynekologovi- je vraj ten naj a za jednu prehliadku platim skoro 1000 sk- i ked ma len vysetri rukou... U neho sa nerobia ani odbery ani sono. sono je v nemocnici- takze si viete predstavit aka je tam tlacenka... Confused . Predtym som casto chodila na Slovensko-do mojich rodnych Piestan- tam ma sono kazdy gynekolog.. ale teraz nechcem cestovat 500km.. Embarassed Este stastie ze mam kamosky na porodnom a gynekologii Cool .. takze takto protekcne sa tlacim aj na sono... Wink

22.03.2007 10:41

ahojte tehulky

Katarinka26

ahoj tehulky, mozem sa aj ja pridat, ja viem ze som tehotna od 7. marca , a ked som bola 12 . 3 na sone tak mi lekar povedal, ze fazulka je v poriadku ale ze sa nemam tesit , ze sa pri nej robi hematom Crying or Very sad takze odvtedy sa to bojim aj niekomu povedat a tesit sa Crying or Very sad a pri tom je to moje/nase prve tehu a tolko ocakavane, mne termin vychadza okolo 4. novembra V pondelok 26 by som mala ist na kontrolu , ci hematom je fuc, tak mi drzte veeelmi palce lekar mi predpisal duphaston 2x1 a magnesium, tak verim moja fazulka je OK, ja mam uz take jemne brusko, aj vy?? a posledne dva tyzdne mi nic nechuti , zo vsetkeho ma napne, ale nastastie nevracam, ja zase nemozem spavat, ja som bola naucena mat velmi aktivny zivot a ked mi lekar povedal ze je tam hematom a ze treba byt v klude, tak chodim len do roboty a z roboty , nechodim cvicit, chodim len na kratke prechadzky zo psom... tak asi preto ale je to urcite aj preto ze sa trapim ci je vsetko ok a ci moju fazulku neatakuje nejaky hlupy hematom, tak verim ze to bude OK a verim, ze vsetky budeme mat krasne babatka K.

22.03.2007 12:11

Re: ahojte

Leteku

Ahojte baby. Rada by som sa zapojila do vášho klubu tehuliek. O svojom tehotenstve viem len týžden a veľmi sa z neho teším. Je to moje druhé tehotenstvo. Termín mi vychádza na 26. 11. 2007 tak dúfam, že všetko bude O.K. Lenka

22.03.2007 12:34

alexik

Ahojte prepacte, ze som vam to tu tak zamorila, ale rano blblo babatko a stale mi prispevok vracalo spat Confused . ospravedlnujem sa. Vitam nove tehulky- ja osobne s hematomom nemam skusenosti, ale zhodou okolnosti ho mala moja segra aj svagrina. Svagrinej sa narodilo babo v januari 2006 a segre v juni 2006. Svagrina mala hematom vacsi ako fazulku a vytvoril s a jej v 6 tyzdni- dost krvacal a a bola aj tyzden v nemocnici. Ale hematom sa nakoniec krasne vstrebal a ona ma nadherne uz rocne dievcatko. sestre sa hmatom vyplavil- dost krvacala- viem, ze brala askorutin a duphaston. Ale tiez sa vsetko dobre skoncilo. Najdolezitejsie je ostat v klude a lezkat- co najmanej sa hybat a cakat kym sa nevstrebe-. Bude to asi sprevadzat spinenie- hnede je je ok. Ak je krv viac cervena-a radsej chod lezkta do nemocnice- tam ta napichaju a predsa sa len lepsie o teba postaraju. Drzim palce Katka Ahoj Leteka- blahozelam k tehotenstvu. A ake stare mas prve diteatko?? Napis o sebe nieco viac Wink Ja som si bola dnes pre knizocku a velmi s ajej vytesujem- zajtra idem na prve odberi krvi

22.03.2007 13:22

frida

Ahojte vsetky,velmi ste ma potesili,ze ste ma prijali k sebe.Dakujem vam ste zlate Smile Fiore-foto nemam,zase nemali papier Sad ale doktor povedal,nech mu brnknem buduci tyzde a ze sa dohodneme a urobi mi foto a manzel uvidi malinke.Sranda ze malinke v 12 tyzdni tak rozhadzuje rucickami a nozickami.Vravim ako maly chrobacik. Tinka-dakujem aj tebe za privitanie Smile .Alexik-priznam sa,neviem co je to NT Embarassed ale v knizke mam napisane NT 1,5.Tak je to to.Velmi rada tu vzdy s vami popisem,vzdy to potesi.

22.03.2007 13:24

frida

Fiore jasne ked budem mat buduci tyzden fotku,poslem vam ju sem,aj ked neviem ako,ale urcite sa to niekde docitam.