1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218

Jún 2005

01.08.2006 09:30

Elik

Čaute Wink Adi, dík Wink Laughing Ale sa teším, lebo svokrovci si malého užijú a hlavne budú s ním chodiť a chodiť Laughing Bolo to také rýchle rozhodnutie, ale vtedy to je najlepšie. A ešte ideme 1x vláčikom, takže o zážitok bude postarané. Vitaj Kikinka, a ja, že si sa na dedinu už aj presťahovala...a gratulujeme k samostatným krôčikom. No a trochu Vás zahltím fotoskami z posledného týždňa Wink

 

01.08.2006 09:32

Elik

Laughing

 

01.08.2006 09:34

Elik

Laughing no a zo včerajšieho stretnutia s Evelinček-klinček a Markuškom Laughing

 

01.08.2006 09:53

Zuzana1

Super fotky Elik. A vy si tu tak na tajnasa davate rande? a ja som mala vcera auto. A Evelincek aj v ruzinove sme boli Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

 

01.08.2006 10:03

Elik

Zuzi, jasné, tajné stretká, no keď sa vôbec neozveš a nedáš vedieť na bábetko Laughing Wink Arrow

 

01.08.2006 11:54

Zuzana1

Tak nabuduce :D

 

01.08.2006 12:28

kikinka

cafte dievcata, tie deturence ale rastu do krasy Smile no ja to na dedine milujem, ale trochu mi aj chyba PC a manzel. inac ma k tomuto bytu nic neviaze. uz sa tak tesim, ako si tam budem s Ninkou do piatka vecera samy bacovat. zajtra mi drzte palce, idem este rano na pohovor, ze vraj nejaky lukra zdob, tak neviem ci ich nevysmejem a neostanem s malou do troch rokov. keby som sa uz neozvala, tak az na buduci tyzden v utorok. drzte sa a uzivajme si to leto, na jesen to zase spolu roztocime :D

 

01.08.2006 22:23

samka

Ahojte, tak zacnem po rade, gratulujeme ninke k prvym krocikom, Elik, krasne fotky ( myslim, ze si ich fotila, ked sme sa videli v sade ), prajeme ti krasnu dovcu v Leviciach. My sme sa par dni neozvali, cez den sme zvacsa vonku, boli sme aj u mojho ocina v Nitre, tam je bazen a velka zahrada, tak sa Tami chcela stale hadzat do bazena Smile bolo super. Mali sme na navsteve 3 dni moju sesternicu so syncekmi, starsi Leo ma 3 roky a 4 mesiace a mladsi Max ma 4 mesice, tak sme si skusili, co je to mat tri deti. Bolo super, Leusko zabaval Tami, ta sa na nom tolko smiala. pobehali sme mesto, pokecali sme so sestrernicou. Zistili sme, ze je to super mat viac deti. Evelincek, tebe ako vybledli vlasky a krasne zacinas chodit! My ideme na dovolenku 26.8 do Liptovskeho jana do hotela avena, straaaaaaaasne sa uz tesim. Vsetkym dovolenkujucim prajeme krasnu dovcu, snad sa vam nepokazi pocasie!

 

01.08.2006 23:10

Svetluska

AHojte babulky,tak som sa konecne donutila pozriet babetko,vobec ma to nejak nelaka Embarassed Embarassed Embarassed ,muz ma este tyzden dovolenku tak behame kade-tade :D . Pre tie co by ste radi vedeli viac ako bolo v Taliansku kuknite diskusku: diskusia pre rozne stare deticky,tam pisem viac Wink ,aj ako sa Misko napil jari :D ,ako sa Terezke pacilo more :D ,co mame nove a tak...Fotecky bohuzial nebudu,kedze som fotila len s Canonom na film. :D Smile Smile

 

02.08.2006 23:31

niki

ahojte som tu na skok prisla okuknut vase fotky a krasne deticky, nejak sa mi neda spat Smile vidim, ze vsetci rastu, sikovneju.. Rastik sa samozrejme prekonava Smile Petko uz tiez chodi oficialne sam, od 16.7. ked pochodil cely avion. Na nerovnom povrchu je to uz horsie a samozrejme ziadny pud sebazachovy nema.. Dole kopcom rozbehnut sa - to pozname aj my. NO a tiez tie jedy o ktorych Peterka pisala, ked nemoze ist tam kam chce, ked ho nevezmem na ruky a pod. scenky.. hodi sa o zem, kope nohami a reve.. ked odidem, tak prestane, presunie sa tam kde som ja - a pokracuje. Je to smiesne a zaroven na nervy. Place tak srdcervuco, ze vacsinou aj tak vyhra. Neviem si predstavit kolko by takto vydrzal. Stale je na mne nalepeny, ale to mame asi teraz vsetky, ze? Uz my chybate, mala by som sa niekedy dovalit na stretko. Polepsim sa. Papa a pekne dovolenky!

 

03.08.2006 12:17

KATY

Ahojte, tak ja len na skok, kedze mam uzasnu chvilku ked obe princeznicky spinkaju - zazrak ze naraz, lebo inokedy si to zariadia tak ze vzdy je jedna hore bay som nahodou nemala chvilu pre seba Razz Razz Razz Ale inak su uzasne...Natalka je fakt poslusne babatko a spokojne spinka no a Ninka uz 2 tyden sama chodi takze konecne nemusim chodit snou za ruku ale prejde sama kam chce...nastastie jej to ide super a koro vobec nepada tkze nemusim byt v 100% strehu. Uz si na Natalku zvykla takze nam prestali ziarlivostne fnukania, kym som malu kojila...teraz jej len nosi hracky , dudlika okonca mi podava plienky ked ju prebalujem takze mam malu pomocnicu Razz Razz Akurat nam idu ocne zubky a uz 2 den bojujeme s 39 teplotou- takze mam o zbavu postarane...Ale myslim ze uz sme sa celkom dobre zabehli Akurat om sklamana s kojenia...min.tyzden sa mi zapalil prsnik a 3 dni som blaznila v 40 teplotach a len tak tak sme sa vyhli hosp. v nemocnici a mala mi strasne grcala s mojho mlieka / vraj a antibiotik ktore som brala/ a tak uz musim prikrmovat lebo tych uzasnych 30 ml. ktore si odsajem jej nema sancu stacit...Snazim sa ju pikladat co najcastejsie ale neako sa ta tvorba mliecka nelepsi....Kojenie mi asi bohuzial nie je sudene Crying or Very sad Crying or Very sad No akedze dovolenkujete a nepisete tak Vam pridam par foteciek

 

03.08.2006 12:26

KATY

A este par s letnej pohodicky u babiny Razz Razz

 

03.08.2006 16:37

Zuzana1

Katy obe su rozkosne :D :D :D Mas vela radosti ale asi aj trosku starosti. :D No my sme dnes dopadli tak ze sme chytili nejaku vyrozu a chuda moje malinke prvy krat vzivote grckalo. Zacalo to rano o pol piatej, respektive este vecer, na to som zabudla. Papali sme kasu a pri poslednej lyzicke ju naplo, tak skoncila kasa vonku. Najprv som si myslela ze jej nesadla, lebo potom v pohode lupla mliecko a spinkala. Ja som sa potom o druhej zobudila ako sa mala stale mrvi a prehadzuje a mne sa potom akosi nechcelo spat, tak som nurala na telku do 4. Potom reku idem vyskusat spat a v memente ked som si myslela ze sa mi to podarilo tak malinku zobudilo nadrapovanie, ale kedze uz nemala v brusku nic tak isli len slinky. Tak som ju zobrala do obyvky reku nech sa tatko vyspi. Mala sa na chvilu prebrala, dokonca sa aj hrat chcela. Potom si zdriemla a zase ju zobudilo nadrapovanie. Takto sa to zopakovalo asi 4 x a potom zahajala asi na hodku. A ked sa zobudila tak ju to zase vycistilo od spodu pre zmenu 5x za sebou. Kym som ju umyla prebalila a obliekla procedura sa opakovala, ale to uz bol nastartovany kulisek a celom jej to chutilo. Poobede ked sa zobudila chytila uz aj farbu tak reku vyskusam jej dat varenu ryzu s mrkvou. Zatial to v nej ostlo a zase haja. Chuda tak ju lutujem taka je otapena a este aj toto pocko. A inac teplotku ma len 37,1 takze zatial sa nestrachujem az tak moc. A inac ju nakazil tatko, lebo jemu sa to stalo s pondelka na utorok, ten chudak rucal celu noc do zachoda a cely utorok bol mrtvy.Takze asi je nieco vo vzduchu. Dufam ze mna to chyti na dovolenke(ak na nejaku pojdeme :D ) ja som inak dost odolna ale nejdem to zakriknut.

 

03.08.2006 20:36

samka

Katy, krasne dcerky mas, obe su nadherne, NInka je uz ako velka zena. Ked spinkaju a jedna sa zobudi, zobudi sa aj druha? To ma totizto zaujima, ze ako sa riesia tieto sitiacie Smile ozvi sa castejsie, som zvedava, ako sa mate. Drzim vam palce, nech vsetko v pohodke zvladate. Vikinecka, skoro sa uzdrav!!!!!!!!!!

 

03.08.2006 21:22

samka

a pridavam este par fotiek nasej krasnej princeznicky

 

03.08.2006 21:37

KATY

Ahoj Samka, no ono to nie je take jednoduche sa sem castejsie odtrhnut- aj teraz sa tu flakam aj ked by som mala zehlit Embarassed Embarassed no ale ved ta kopa urcite neutecie takze mozem jeden den zhresit a trosku sa ulievat... No zo spankom je to zaujmave, ked sa stane taka vzacna chvila ze cez den spia naraz tak ich davam kazdu do inej izby- Natalka ma skreklavy plac a Ninka z neho chyta paniku, ale v noci spime vsetci v spalni- Ninka sa uz v noci nebudi a nastastie ju nezobudi ani na Natalka- najprv ju nakojim v spalni v posteli ale ked nestaci a musim ju dokrmit tak chodim do obyvacky- aby som im v spalni nesvietila... Ale niekedy je to cez den o drzku ked jedna place ze nechce spat / vacsinou Natalka/ a Ninka place ze uz chce spat/ len je naucena ze ju uspavam/ tak vyzeram ako indianska babicka- pride na rad kocik v ktorom uspim Ninku a Natalku mam na rukach/ v horsom pripade este aj narazenu na cecku/-inak sa neda- potom Ninku prekladam do postielky Wink

 

04.08.2006 10:41

Svetluska

Nadherne princeznicky mate: ,krasne kocky su uz teraz! Wink :D Katy ja ta obdivujem,ja bez mucenia priznavam ze taky maly vekovy rozdiel si ani neviem predstavit,ze ako by som to zvladala..Ja mam 4rocny rozdiel(pokusali sme sa rok,takze aj 3rocny si viem predstavit :D ),ale som rada,myslim ze tak akurat,ked uz maly pochopi ze teraz nesmie kricat,chodit do izby ked uspavam,poda mi nieco,ziarlivost sa objavi len sem-tam a vie ju aj zabavit ked treba a ma naladu Laughing ,aj sa s malou obcas pekne vyjasia Wink ,pistia,steklia,nahanaju a ine srandy.. Cool Ty ich budes mat vlastne ako dvojicky,tym ze je medzi nimi minimalny rozdiel a od uplneho malicka budu spolu.S tym ze ja tvrdim ze mat dvojicky je lahsie ako mat deti rok po sebe,lebo tie dvojicky vyzaduju naraz uplne to iste,ale tu uz maju iny rezim spania,inak sa stravuju a pod.Katy,dala si sa na tazku cestu,o to viac ti drzim palce Exclamation Exclamation Wink :D Budu z nich raz nerozlucne sestricky-ako dvojicky,uvidis.Dokonca som videla ze daktore maminy co mali takto rok po sebe deticky ich tiez rovnako obliekali.Ale to som videla aj pri ovela vacsom rozdiele,celkom zlate to je :D Este zamudrujem(a figu o tom viem Twisted Evil Laughing ),ale nauc si ich radsej tak aby si to potom zvladala,ze teraz uspavas tu mensiu na rukach popri kocikovani,ale bude coraz tazsia.Myslim to dobre a prajem vela sil a krasnych chvil! :D :D :D

 

05.08.2006 15:13

olinka001

ahojte....po dlhom case som sem opat skocila katy mas krasne deturence, fakt ta obdivujem

 

06.08.2006 00:56

Lila

Ahojte baby. Už sme späť s Chorvátska. Som tu len na skok. Už ma muž aj vyhadzuje a to som si sem len teraz sadla. Prečítala som si 1 stranu. Pekné fotky ste popridávali. Detičky vám naozaj rastú. Niki môj muž mi ukazoval presne také video jedov dieťaťa ako popisuješ. Aj náš Lukáš sa vie teda riadne jedovať. Čo a ako bolo neskôr. Dnes odchádzam do TN. Takže dočítam si vás až vo štvrtok. Elík peknú dovolenku a cestu ti prajem. Kikinka vitaj späť. Katy malé sú krásne.

 

07.08.2006 09:17

Peterka

Čaute babizne! My sme včera úspešne dorazili z Turecka :D . skoro som odpadla aká je tu kosa,až o 20C,malý má brutálne sople. Ja som sr.ačkovala pol dovolenky a 3dni pred odchodom som ochorela,takže total zdochlina. Nevadí aj tak som sa snažila užiť si to,ale na Egypt sa to nechytá. Ale ten kto nebol v Egypte by chodil do Turecka stále. Čo sa týka lietadla dalo sa to relatívne v pohode zvládnuť.Najprv som si myslela,že malý zle zvládne medzipristátie,ale to nám len vyhovovalo aspoň si pobehal v Salzburgu po letisku.O 20,00 klasicky dostal mlieko a zaspal až kým sme nezačali pristávať a nemusela som si ho pripásať,tak to začal revať,lebo sme ho zobudili,tak bol 1/2hod na cecku.Na letisku sa mi prebral,ale išli sme potom ešte hodinu do hotela autobusom,takže tam znova zaspal a už sa nezobudil.Foto so Salzburgu:

 

07.08.2006 09:57

Peterka

Hotel bol eňo-ňuňo. Ráno sme boli všetci skapatí,ešte aj malý vyzeral ako po opici... :D

 

07.08.2006 09:58

Peterka

Takýto sme mali výhľad na more z balkóna

 

07.08.2006 10:00

Peterka

Prvý deň na pláži bol super,to ešte Rastík bol ochotný ísť do mora,ale prišla prvá poriadna vlna a bolo koniec moru Sad . Potom sa už len hral v piesku...

 

07.08.2006 10:03

Peterka

Ani sme ho odfotiť nestihli a potom keď sme sa k moru priblížili na viac ako 20m,chytil hysterický záchvat Sad . Ale hlavne,že sa postavil k balkonovým dverám vykrikoval mamome Arrow na more a museli sme ho zobrať na balkón pozrieť sa na more. Ešte nám zostával bazén...

 

07.08.2006 10:07

Peterka

Kočiar sme zobrali buginu,najprv som sa bála,že mi tam nebude chcieť spať,ale bolo to v pohode,dali sme si ho ku bazénu a mohli sme sa aj s mužom čľapkať spolu,lebo lehátka boli na meter od bazéna,takže stačilo,keď sa pohol a muž bol už aj hore. Mne by to trvalo trošku dlhšie Embarassed Rolling Eyes ... Takto som uspávala :D

 

07.08.2006 10:08

Peterka

Takto sa malý bláznil na izbe,podotýkam,že na toto prišiel úplne sám,neviem po kom to dieťa je Wink

 

07.08.2006 10:08

Peterka

Volal na recepciu,že chce nejaké baby :D

 

07.08.2006 10:10

Peterka

Takýto sme mali záchod aj s bidetom,v mojej situácii neoceniteľné... A tu sme si umývali zúbky...

 

07.08.2006 10:14

Peterka

Čo sa týkalo stravy,mama bola žgrlavá a nekúila dostatočné množstvo obedových výžív,ale prestravovali sme ho v pohode. Strááášne sa nám tam rozožral Rolling Eyes . Na raňajky zjedol plnú misku jogurtu(ešte ani oči nerozlepil a už kričal DANONE Arrow už to povie úplne čisto),za tým dva croasanty a ešte aj melón(memon). Inak som mu dávala ovocie. Marhule,ringloty,jablka... Inak ringloty a čokoľvek malé guľaté,čo sa dá zjesť sú "dangonge" :D

 

07.08.2006 10:16

Peterka

Sprchovanie sa mu moc nepáčilo,lebo tam mali len takú primontovanú sprchu,takže musel ísť pod prúd,ale najprv tatovi búchal na dvere nech ho zoberie a potom to takto vyzeralo...

 

07.08.2006 10:19

Peterka

Mali tam brutálne lacné veci.Teda v prípade,že ste zjednávali do mŕtva :D . Takže sme si pokúpili vecí a vecí. Tričká puma,nike aj s vysačkou,že made in germany Laughing po 5eur,Esprit,DolceGabana,malému tenisky,jogging,teplákovú súpravu,kabelku malú po 2-3eurá,no brutal. Takto maminka zapózovala v obchode a potom zjednala tričko pôvodne z 20e na 12 Laughing

 

07.08.2006 10:24

Peterka

Takto sa spolu pekne detičky hrali v detskom bazéne,takých 13,14m tam bolo asi 5,tak mal malý kamošov a hlavne si požičiavali hračky,takže sme mali relatívny kľud :D Malý sa naučil sám vyliezať z bazéna a potom robil bum bam za asistencie tatina,samozrejme bez pudu sebazáchovy :D

 

07.08.2006 10:26

Peterka

:D

 

07.08.2006 10:27

Peterka

v piesku... po tomto zábere,si komlet pretrel tvár...

 

07.08.2006 10:28

Peterka

celý pohľad na bazén...

 

07.08.2006 10:30

Peterka

a takto chodil sá po schodoch,žiaľ raz to vyskúšal aj smerom dole,ale našťastie sa nič nestalo,spadol síce cez 5schodov,ja som sa triasla ešte hodinu,ale inak v poho...

 

07.08.2006 11:07

kikinka

ahojte dievcata, tak sme naspat z dediny a tento tyzden tu pobudneme, na buduci ideme zase naspat, lebo svokra ma tyzden dovolenku a budu hody..... s tym jedovanim, som si myslela ze len my mame problemy. nie je to az take kriticke, my sa len rozplaceme a to je vsetko. aj dnes som robila pokus, ze som jej nedala nad ranom vodu, lebo chcela pit asi po pol hodine a to na 100pro nebola smadna. ked si ju nik nevsimal zahadne prestavala plakat a ked sa sme sa ju snazili zase pochvalita privinut k sebe, tak zas spustila, ze chce "BRMBU" (rozumej flasku) :D inac lopta sa od predvcerom vola bumba, tak niekedy mam problem vyrozumiet, ci chce flasu alebo loptu :D

 

07.08.2006 11:08

Peterka

Samozrejme gratulujeme všetkým čo robia pokroky v chodení. Dúfam,že sa stretneme po dovolenkách...

 

07.08.2006 11:12

kikinka

no a to vam este chcem napisat, ze sa Ninka sama odstavila Sad , prvy den som revala ako tur a este aj teraz mi je z toho luto, ale aspon mam po problemoch s odstavovanim. no a druha "pozitivna" sprava jeze Ninka v aute po viac ako hodinovej ceste zvracia a nepomaha ani slavny COCULINE. moj muz hovori, ze homeopatika su ciste psychologicke lieky a teda takemu malemu decku nezaberaju. co mam robit, ked kinedril je az od 3 rokov? tak do auta sme zaviedli grcisacok a po kazdej hodine a pol v aute mame pol hodinu prestavku. Sad okrem toho ze jej je v aute zle auta uplne miluje, je jedno, ci stoji alebo ide. vie ukazat volant, paku, rucnu brzdu, radio, koleso , svetla, znacku, smerovku. :D oki, baby, musimist varit, lebo sa mi dusi zelenina, snad este dusi a nie hori :D

 

07.08.2006 14:44

Zuzana

Ahojte, po dlllhej dobe sme tu aj my. Babule s tými dovolenkami vám môžeme fakt len závidieť. Parádne fotečky, supééér. Aj fotečky deťúreniec samozrejme. Bóžinku akosi tie naše dti prirýchlo rastú no nie. Náš Dado je už fakt velkáč aj čo sa týka vymýšlania. Na hovadiny ho teda je to hej. No niekedy som s neho na nervy. Len vymýšla čo by vyviedol. Najnovšie má velmi rád klipy Crazy Froga, no ide sa za tým zošalieť, každé ráno nálet do obývačky a už zapína PC. Zo spaním je to celkom ok, už sa budí väčšinou len raz za noc, ale samoška keď má svoj deň tak aj 5x, našťastie to býva len občas. S jedením problémy nemá, zje všetko čo nezje jeho Laughing . Akurát teraz nám idú 4stoličky tak je kapánek nervózny a ešte má aj trochu sopel tak možno aj s toho, inak v pohodke. Takže zatim tolko, už pridám snáď len zopár fotečiek aby sme sa pripomenuli. Jéj a ešte jedna novinka, asi idem od septembra do práce. Ak nie na celý úväzok tak určite na polovičný. Aj sa teším aj nie . No neviem ako to bude ešte prebiehať.

 

07.08.2006 14:48

Zuzana

N čo vám poviem počítačový maniak. A jeho panky účes :D .

 

07.08.2006 14:51

Zuzana

U babiny na dvore s bratrancom Peťkom. Normálne si ani neskocili do vlasov Laughing .

 

07.08.2006 14:53

Zuzana

No kolotoči s Laurou. Boli u nás hody tak sme si to parádne užili.

 

07.08.2006 14:55

Zuzana

Na autodrome s ocinom. No to bol kolotoč priamo pre neho, keď sme ho chceli dať s tade dole tak to bol teda rev. Celkovo tam odjazdil tuším 10 jázd tak sa mu to páčilo.

 

07.08.2006 14:57

Zuzana

A ešte aby sme boli kompletka, tak na kolotoči s maminou.

 

07.08.2006 14:59

Zuzana

A ešte posledné foto s Laurou.

 

07.08.2006 15:32

samka

Baby, krasne fotky ste popridavali, Peterka aspon z casti ste sa vyhli tejto zime. Tamarka uz tiez hovori vela slov, povie uplne cisto lampa, baba, babo, mama, tam, apu, mnau, hau, bac - ked spadne, baa to je baranceka potom ma svoje dlhe monology vo svojej reci, niekedy sa normalne stazuje a nieco nam vysveluje Smile ukazuje prstom na strasne vela veci, ked sa jej opytame kde su tancuje na vsetku hudbu a miluje sa na seba pozerat v zrkadle, zboznuje kabelky a vola ju pepe Smile povie haji, je ked ide spinkat, vie poslat pusu, a vsetky klasiky ovlada, ako bude velika ako sa ma, ako robi cica, lev, poslat papa, ked hojda babiku hovori hinta-palinta. Ked poviem, aby isla dat papat babike, najde babikinu flasu, da ju babike do pusy a povie ham a napodobnuje ako papa Smile uz si vie vypytat papat a ked zbada pribuinacika napodovnuje macku, ktora je tam na obrazku. Vie sa sama sprchovat ruzicou na sprche, nasmeruje si ju do ust a pije vodu Smile a je uplny vodny zivel. A uz chodi uplne bezchybne a ked ideme po vonku a na ceste je co len najmensia mlacka, hned do nej vbehne a umyje Smile si v nej ruky. papa uz skoro vsetko okrem orechov a hribov a vyprazaneho alebo prilis okoreneho, stale vedu vsetky jedla z paradajok, tekvicovy privarok, masko, ryba, sunka, syr a cestoviny a konecne uz prisla na chut aj inemu ovociu ako len banan a jablko, sama hryzie z nektarinky, broskyne , marhule a uz ma rada aj melon Smile

 

07.08.2006 19:31

olinka001

ahojte dievcence......mam velky problem. Ako ste odstavili deturence? Mne sa to vobec nedari. A to napriek tomu, ze chodim normalne do prace. Kazde poobedie ked pridem domov sa kubko na mna vrha a krici mama ham a vytahuje tricko, odhrna podprdu a cecka a v noci si pyta tiez. Vcera aj s muzom isli na chatu, tak som zvedava, co to urobi do piatku, ked bude odkazany len na umele mlieko. Moje prsniky uz idu prasknut a to nemam ani odsavacku, lebo sme sa museli rychlo vystahovat, lebo sa robi vo vsetkych priestoroch, kde sme byvali, rekonstrukcia. A dovolenku vam len mozem zavidiet Crying or Very sad uz sa tesim na september, aspon pojdeme do stiavnice. nejako som sa rozmaznala tymi pravidelnymi kupelami, neviem si zvyknut na bratislavu a na tento hluk

 

07.08.2006 20:24

Svetluska

-kraaaaaaaasne fotecky,aj vsetky ostatne!!PETERKA vies ako mi zlepsili tvoje fotky naladu??? Smile Smile Smile A tie komentare,no srandistka si ty..Ze vola na recepciu ze chce baby,hehehhe.Sa aj povyzliekat stihol,cooo>? Laughing Laughing Kraaasne ste to tam mali a som prekvapena ze sa bal ist do mora,my sme boli 2 tyzdne v Taliansku a mali sme co robit zabavit Terezku lebo sa vkuse len do mora trepala.Ale tam neboli velke vlny a dlho plytcina.Prosim ta das mi infosku kde ste to presne boli a kde by som to na nete nasla????Veelmi ti dakujem,mozes aj ss.A este:Aky mate fotak???Krasne fotky mate.TEraz ma tak mrzi ze ja vam ziadne neukazem lebo mam vsetko nafotene na filme a mobil sa mi nechcelo nabijat a nosit so sebou Sad Ale bolo tam tiez krasne a super! :D

 

07.08.2006 20:31

Svetluska

,Terezka rok a Misko 5r,tak sme im to spravili naraz.Bolo super,mali dve torty,Terezka mala taku v tvare srdca,bielo-ruzovo zdobenu,s ruzickami,panacikmi,napisom a svieckou a Misko v tvare jezka,s jablckom,napismi...Ale aj som potom mala vecer co upratovat,ved az dnes som skoncila,chichi,13 nas bolo a to este vsetci z rodiny nemohli prist,ktori mali,inak by nas bolo aj 20! Shocked :D :D Ved raz za rok to vydrzime,vzdy robime taku velku oslavu,aj torty tam isto davame robit,teda zatial len Miskovi.No a v Piatok bola oslava pre deti-kamaratov v Aupisi,vacsie deti v gulickach a mensie v hrade,tiez bolo dobre,aj ked skoro vsetci boli na dovolenke,takze nas bolo ovela menej ako som si myslela.Povodne to malo byt vonku v Sade,ale pocko bolo hrozne.No bolo dobre i tak.Teraz uz budem s detmi len ja 3 tyzdne,kym zacne skolka.Terezka este nechodi,ale myslim ze uz kazdou chvilkou zacne.