1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163

Apríl 2005

02.01.2007 21:20

ivča

Ahojte lasky moje. Tak je to tu Novy rok a zase vsetko dookola a ako to tento rok bude vacsina z nas bude oslavovat okruhliny. ACH JAJ - UTEKA TO. No co sa tyka silvestra. Boli sme u svokrovcov tak do pol jedenastej a potom sme bez lucky isli domov ona zostala spat u babky. Lukas v noci spal nastie bo sa boji delobuchov. Cely den behal k balkonovym dveram a vykrikoval zasrani jedny. No a potom sa o pol tretej zobudil ze pisat a spraval sa ako keby bolo rano. No des. Inak uz 4 den som poriadne nespala furt ceckuje od pol noci do rana kazdych desat minut. Som grogy. Ale so sa dneska vecer musela rehnit som ho uspavala na cecku a on uz vzdy si pyta obe. A dnes mi hovori ponukni druhu. Som sa narehotala. Krpec jeden. Dnes sme boli v tescu a kupili sme lucke taky toaletny stolik so stolickou a takymi doplnkami zlacneny z 800 sk na 199 tak sa tesila. Esteze som ho nekupila na vianoce ako som chcela. VELRYBKA - myslim na teba. A ako to vyzera mozno to bude fakt toho siedmeho. Ale ked to tak bude tak pozor na ZUZKU bosorku jednu. XXIXIXI ANKA - skoda ze ste neprisli. Len s tym upratovanim pomalicky dobre? OLIVIA - aj ty by si uz mala byt doma. Ako bolo? ELVIRKA no ze si sa ozvala aj ty. Co je s VAMI? Takze asi tolko babenky dnes ma mangel nepusti k mojmu compu (xixi ze mojmu) tak aspon sempisem ked na skype nemozem ist. Majte sa krasne. PAPA

 

02.01.2007 21:24

ivča

Ahojte lasky moje. Tak je to tu Novy rok a zase vsetko dookola a ako to tento rok bude vacsina z nas bude oslavovat okruhliny. ACH JAJ - UTEKA TO. No co sa tyka silvestra. Boli sme u svokrovcov tak do pol jedenastej a potom sme bez lucky isli domov ona zostala spat u babky. Lukas v noci spal nastie bo sa boji delobuchov. Cely den behal k balkonovym dveram a vykrikoval zasrani jedny. No a potom sa o pol tretej zobudil ze pisat a spraval sa ako keby bolo rano. No des. Inak uz 4 den som poriadne nespala furt ceckuje od pol noci do rana kazdych desat minut. Som grogy. Ale so sa dneska vecer musela rehnit som ho uspavala na cecku a on uz vzdy si pyta obe. A dnes mi hovori ponukni druhu. Som sa narehotala. Krpec jeden. Dnes sme boli v tescu a kupili sme lucke taky toaletny stolik so stolickou a takymi doplnkami zlacneny z 800 sk na 199 tak sa tesila. Esteze som ho nekupila na vianoce ako som chcela. VELRYBKA - myslim na teba. A ako to vyzera mozno to bude fakt toho siedmeho. Ale ked to tak bude tak pozor na ZUZKU bosorku jednu. XXIXIXI ANKA - skoda ze ste neprisli. Len s tym upratovanim pomalicky dobre? OLIVIA - aj ty by si uz mala byt doma. Ako bolo? ELVIRKA no ze si sa ozvala aj ty. Co je s VAMI? Takze asi tolko babenky dnes ma mangel nepusti k mojmu compu (xixi ze mojmu) tak aspon sempisem ked na skype nemozem ist. Majte sa krasne. PAPA

 

02.01.2007 21:26

ivča

Ahojte lasky moje. Tak je to tu Novy rok a zase vsetko dookola a ako to tento rok bude vacsina z nas bude oslavovat okruhliny. ACH JAJ - UTEKA TO. No co sa tyka silvestra. Boli sme u svokrovcov tak do pol jedenastej a potom sme bez lucky isli domov ona zostala spat u babky. Lukas v noci spal nastie bo sa boji delobuchov. Cely den behal k balkonovym dveram a vykrikoval zasrani jedny. No a potom sa o pol tretej zobudil ze pisat a spraval sa ako keby bolo rano. No des. Inak uz 4 den som poriadne nespala furt ceckuje od pol noci do rana kazdych desat minut. Som grogy. Ale so sa dneska vecer musela rehnit som ho uspavala na cecku a on uz vzdy si pyta obe. A dnes mi hovori ponukni druhu. Som sa narehotala. Krpec jeden. Dnes sme boli v tescu a kupili sme lucke taky toaletny stolik so stolickou a takymi doplnkami zlacneny z 800 sk na 199 tak sa tesila. Esteze som ho nekupila na vianoce ako som chcela. VELRYBKA - myslim na teba. A ako to vyzera mozno to bude fakt toho siedmeho. Ale ked to tak bude tak pozor na ZUZKU bosorku jednu. XXIXIXI ANKA - skoda ze ste neprisli. Len s tym upratovanim pomalicky dobre? OLIVIA - aj ty by si uz mala byt doma. Ako bolo? ELVIRKA no ze si sa ozvala aj ty. Co je s VAMI? Takze asi tolko babenky dnes ma mangel nepusti k mojmu compu (xixi ze mojmu) tak aspon sempisem ked na skype nemozem ist. Majte sa krasne. PAPA

 

02.01.2007 21:26

ivča

Ahojte lasky moje. Tak je to tu Novy rok a zase vsetko dookola a ako to tento rok bude vacsina z nas bude oslavovat okruhliny. ACH JAJ - UTEKA TO. No co sa tyka silvestra. Boli sme u svokrovcov tak do pol jedenastej a potom sme bez lucky isli domov ona zostala spat u babky. Lukas v noci spal nastie bo sa boji delobuchov. Cely den behal k balkonovym dveram a vykrikoval zasrani jedny. No a potom sa o pol tretej zobudil ze pisat a spraval sa ako keby bolo rano. No des. Inak uz 4 den som poriadne nespala furt ceckuje od pol noci do rana kazdych desat minut. Som grogy. Ale so sa dneska vecer musela rehnit som ho uspavala na cecku a on uz vzdy si pyta obe. A dnes mi hovori ponukni druhu. Som sa narehotala. Krpec jeden. Dnes sme boli v tescu a kupili sme lucke taky toaletny stolik so stolickou a takymi doplnkami zlacneny z 800 sk na 199 tak sa tesila. Esteze som ho nekupila na vianoce ako som chcela. VELRYBKA - myslim na teba. A ako to vyzera mozno to bude fakt toho siedmeho. Ale ked to tak bude tak pozor na ZUZKU bosorku jednu. XXIXIXI ANKA - skoda ze ste neprisli. Len s tym upratovanim pomalicky dobre? OLIVIA - aj ty by si uz mala byt doma. Ako bolo? ELVIRKA no ze si sa ozvala aj ty. Co je s VAMI? Takze asi tolko babenky dnes ma mangel nepusti k mojmu compu (xixi ze mojmu) tak aspon sempisem ked na skype nemozem ist. Majte sa krasne. PAPA

 

02.01.2007 21:27

ivča

Ahojte lasky moje. Tak je to tu Novy rok a zase vsetko dookola a ako to tento rok bude vacsina z nas bude oslavovat okruhliny. ACH JAJ - UTEKA TO. No co sa tyka silvestra. Boli sme u svokrovcov tak do pol jedenastej a potom sme bez lucky isli domov ona zostala spat u babky. Lukas v noci spal nastie bo sa boji delobuchov. Cely den behal k balkonovym dveram a vykrikoval zasrani jedny. No a potom sa o pol tretej zobudil ze pisat a spraval sa ako keby bolo rano. No des. Inak uz 4 den som poriadne nespala furt ceckuje od pol noci do rana kazdych desat minut. Som grogy. Ale so sa dneska vecer musela rehnit som ho uspavala na cecku a on uz vzdy si pyta obe. A dnes mi hovori ponukni druhu. Som sa narehotala. Krpec jeden. Dnes sme boli v tescu a kupili sme lucke taky toaletny stolik so stolickou a takymi doplnkami zlacneny z 800 sk na 199 tak sa tesila. Esteze som ho nekupila na vianoce ako som chcela. VELRYBKA - myslim na teba. A ako to vyzera mozno to bude fakt toho siedmeho. Ale ked to tak bude tak pozor na ZUZKU bosorku jednu. XXIXIXI ANKA - skoda ze ste neprisli. Len s tym upratovanim pomalicky dobre? OLIVIA - aj ty by si uz mala byt doma. Ako bolo? ELVIRKA no ze si sa ozvala aj ty. Co je s VAMI? Takze asi tolko babenky dnes ma mangel nepusti k mojmu compu (xixi ze mojmu) tak aspon sempisem ked na skype nemozem ist. Majte sa krasne. PAPA

 

03.01.2007 08:58

evycka

dobre ranko ranicko velrybka, dnes sa mi snivalo ze si porodila chlapca Laughing Laughing vyvolavam poctivo Laughing my sa nevieme dostat do normalu, vcera odisla posledna navsteva, ani mi nenapadlo ze uz funguje skolka, takze sme drobca ani neodhlasili.. a dnes sme ho nevedeli zobudit, normalne sedel so zatvorenymi ocami, chuda male.. vsak sme posledne dni vstavali pred desiatou Embarassed tak sme ho nechali doma.. a ja idem dat do poriadku ten blazinec.. pekny den vsetkym.. este ivca, ja ziram ako luki keca Laughing strasne je sikovny!

 

03.01.2007 12:46

ivča

No vidim ze to tu zblblo riadne. No EVKA je to teda ale riadny betar ten nas syn. No co sa tyka skolky aj lucka bola vcera len doobeda ale dnes uz isla riadne na cely den. Maly vcera darceky pod stromcekom plno hraciek do skolky sa tesili deti . Sice ich je malo ale aspon maju viac miesta Laughing . VELRYBKA JA BY SOM AJ VOLALA ale kam akurat tak na skype . xixi. Drz sa dievca.

 

03.01.2007 20:07

Velrybka

AHojte, Evi - mne je to uz jedno, nech aj dalsi chlap vyjde!!! Laughing Laughing Dnes som tu pobehovala, s malym som bola vonku, nahanala ho, umyvala dlazky no a nic.... Asi to necham fakt az na tu sobotu, ked mi tam ta sestra nieco porobi. Tak to bolo aj s FIlipom. Isla som k lekarovi, cosi porobil a do par hodin nastupili kontrakcie... Rolling Eyes Ivca - ty si zlato!! A Lukiho perlicky si tusim idem zapisovat aj ja.....

 

03.01.2007 22:23

Luca

ivca ja by osm chcela byt aspon chvilu skriatkom uvas v byte a uzit si vasho lukiho - to je neskutocne dieta, co ten vyvadza !!!! :D :D :D :D :D a co uz dokaze...a ze zasrani jedni , ehehehehehhe :D :D EVYCKA malo sa ti snivat radsej o mne - lebo ja Cool Cool Cool No baby uprimne - prvotne pocity - a aj sa za to hanbim - ja som bola sklamana Embarassed Embarassed Ale uz to mam v hlave zas v poriadku a moc sa tesime na asi MATEJA - ako budu s Adamkom partaci . Asi som bola pod vplyvom okolia a rodiny ked vsetci automaticky ze to bude dievca tak zblbnuta ze som to ani ja necakala.MAm uzv na DVD nahraty, aj 3D zabery,ale nie je to moc zretelne , nechcel ukazat tvaricku , ale mame aspon pamiatku... Takze ja rodim chlapov - OLI mala si pravdu :D A nebudem zapletat copiky a davat pukacky do vlaskov a nemozem kupit nic ruzove, fnuk Crying or Very sad A hlavne mam to nejak vzite ze mam s mamou super vztah a myslela som ze aj ja to raz zazijem s dcerou, ale su mi sudeni chlapci tak sa tesime, a zabudla som povedat ze je vsetko v poriadku, co je najdolezitejsie...

 

03.01.2007 22:24

Luca

ivca ja by osm chcela byt aspon chvilu skriatkom uvas v byte a uzit si vasho lukiho - to je neskutocne dieta, co ten vyvadza !!!! :D :D :D :D :D a co uz dokaze...a ze zasrani jedni , ehehehehehhe :D :D EVYCKA malo sa ti snivat radsej o mne - lebo ja Cool Cool Cool No baby uprimne - prvotne pocity - a aj sa za to hanbim - ja som bola sklamana Embarassed Embarassed Ale uz to mam v hlave zas v poriadku a moc sa tesime na asi MATEJA - ako budu s Adamkom partaci . Asi som bola pod vplyvom okolia a rodiny ked vsetci automaticky ze to bude dievca tak zblbnuta ze som to ani ja necakala.MAm uzv na DVD nahraty, aj 3D zabery,ale nie je to moc zretelne , nechcel ukazat tvaricku , ale mame aspon pamiatku... Takze ja rodim chlapov - OLI mala si pravdu :D A nebudem zapletat copiky a davat pukacky do vlaskov a nemozem kupit nic ruzove, fnuk Crying or Very sad A hlavne mam to nejak vzite ze mam s mamou super vztah a myslela som ze aj ja to raz zazijem s dcerou, ale su mi sudeni chlapci tak sa tesime, a zabudla som povedat ze je vsetko v poriadku, co je najdolezitejsie...

 

04.01.2007 07:43

ivča

AHOJTE: LUCA - no a ja som Ti priala dievcatko . Ale vidis ten cinsky kalendar vysiel . Tak ako u mna v oboch pripadoch. Ale hlavne nech je zdrave to je jedno co to je. Na tom vobec nezalezi su to aj tak nase najvacse poklady na svete a zazrak. No baby vcera som zase zacala octovu kuru cez den bo uz 10x kojit za den je hroza. Tak sme sa kojili len ked spal. A ked bol hore chodil ze fuj smrdi. Ale v noci bol hore aj 100x Evil or Very Mad

 

04.01.2007 10:18

ZuzanaNZ

Ahojte mojule, mala som pripravený siahodlhý príspevok a celé mi to tu padlo Crying or Very sad Tak len v skratke, čo ma napadne... Iwiatko to krvácanie a křče boli z menzesu?Mi je fakt ľúto, že nie si tehu...ale ten správny čas príde....čoskoro uvidíš Wink Veľrybka moja, ale ťa trápim, čo Laughing Neboj aj keď to nebude 27. nemusí ti byť ľúto, lebo 7 tam určite bude Laughing (Ak mi to výde podám športku, no fakt) Laughing Rabi, Anka, Jani55, Ivča...kto ešte Confused ...krásne fotečky, hoďte viac nech sa pokochám...ale jedno má spoločné každá fotky, tie ďeťúrence nám riadne vyrástli, to sa nedá poprieť... Luca, jáááj super chlapec, ďaľšia do partie s Olinkou, možno ju budeš nasledovať alebo ju v počte chlapov prevýšiš, hmmm? Laughing A kedyže máš termín?A čo Adamove nožičky, ako to vyzerá, neviem, možno si aj spomínala, ale ušlo mi to... Anka, ten vianočný mop, čo spomínaš...ja som dostala od rodiny žehliacu dosku a dosku na vaľkanie cesta...samé praktické veci...aj taký hotdogovač, no nie je mi fajn? Laughing Ale muž na mňa myslel a konečne som od neho a to prvý krát v živote dostala parfém, ešte nikdy mi nekúpil voňavú vodičku, tak som sa vytešovala Laughing No neviem, či som na niekoho zabudla, ale všetkým želám šťastný nový rok, ak bol tento dobrý, tak ešte lepší Laughing My sme s mužom usúdili, že bol dobrý, až nad naše očakávania...keď sa teraz spätne pozrem...kúpili, zariadili byt, nastúpila som späť do práce, Karla zvládla jasle...vlastne sme stihli všetko, čo sme chceli...boli aj hádky, plač a tak, ale dá sa to vôbec bez toho? Laughing Hlavne, že sme zdravý a máme sa radi. No dala som nejaké fotky na www, ááále dám aj sem...snáď neva

 

04.01.2007 14:28

Elvirka

Ahojte moje krásne....... ZuzkaNZ, na Tvoje fotky sa vždy rada pozriem! Sú krásne!!!! Lusu, tak predsa som aj tu Wink a chlapček je super, ja mám dievku a tiež nič nezapletám! Laughing Velrybka, tak stále odolávaš? :D Už aby to bolo...... Ivča, ten Tvoj malý by sa dobre porozprával s mojou, tej tiež ide h... ako divá. Najlepšie, keď začne spievať-vonku maličká som husky pasiem......,ale takým tónom, akoby celú noc preflámovla a strašne nahlas, všetci sa na nej dobre bavia. Anka, tiež chlapček, začína tu byť riadna prevaha! My sme teraz všetci zdraví, uvidíme dokedy. Sviatky sme maly krásne, boli sme na horách-u svokrovcov, len štedrý deň sme boli doma. Bolo super, ale hrozne veľa jedla......

 

04.01.2007 14:38

Luca

zuzi perfis fotky :D mate krasny stromcek a karolinka ako narastla!! co nase nozicky? no stale krive, bude z neho vraj futbalista, ale mame nove ortezy, zo starych sme uz vyrastli a tieto ho viac tlacia, cize v nich nevydrzi viac ako hodinu,ale aspon to.baby nas maly zas drichme, a vecer bude vyvadzat do neviemkedy. A termin mam 03.06.2007. maximalne. podla uzv. podla PM uz 26.05..ale ja som asi ako velrybka krpcovi sa nebude chciet zo mna von :D Teda dufajme. cim neskor tym lepsie. v juni je skuskove obdobie. baby vy ked tak rypete do mna ze tretia bude dievca..Davam do placu otazku - kolko planujete deti?? OLI TY NEMUSIS ODPOVEDAT :D

 

04.01.2007 14:41

Luca

no ELVIRKA VITAJ !! A coze to mas za zabavku kedze nas zanedbavas haaaaaaaaaaaaa????????????

 

04.01.2007 14:44

bubino

Ahojte mamuľky, "chvíľku" som sa neozvala, prepáčte Embarassed sťahovali sme sa, potom trošku trvalo, kým nám prehodili internet... Tak Vám takto trošku neskoro prajem všetko všetúčko najlepšie do Nového roka, hlavne veľa zdravia Vám aj detičkám, lásky, šťastia... Čítam, že niektoré detičky už krásne rozprávajú, aj Sebko sa púšťa, ale také vety sa mu ešte vytvoriť nepodarilo Wink ale tak ako pekne sa už pýtal na záchod, tak sa mu teraz nechce Confused vôbec mu nevadí, keď chodí pocikaný... no čo už Tak vás ešte raz pozdravujem a prajem krásny dník. Ahojte

 

04.01.2007 14:47

Elvirka

Lusu, nebuď zvedavá, už som Ti to písala na ICQ, asi Ti to neprešlo! Laughing Na ? zatiaľ neodpovedám Laughing Laughing Laughing niekde medzi 2-4. Dnes srším vtipom!!! Rolling Eyes

 

04.01.2007 14:50

ZuzanaNZ

Teda Luca takto zrušiť Olinku Rolling Eyes čo keď chce mať futbalovú jedenástku Laughing Ja som chcela troch synov, to bol môj sen a teraz to vyzerá na dcéru jedináčika Rolling Eyes Ale nie, ak nám osud dopraje, tak kľudne aj 3...neviem, nechám sa prekvapiť, ale v srdca už teraz túžim byť tehu a mať ďalšie mimčo...ale rozum je silnejší a odoláva Rolling Eyes Elvírka že spieva Shocked no moje dieťa je nejak v reči ako mimozemšťan, vlastná matka jej nerozumie Laughing

 

04.01.2007 15:36

Luca

ani nas maly nevie spievat :D a ze mimozenstan zuzi :D Elvirka nerozumiem tomu druhemu riadku....co je to medzi 2-4 ??? nechapacka... Shocked :D :D ved poveeeedz nebud skupa Wink ZUZI 3 synov?? preco prave troch a synov? zachvilu budes tehuloka ja ty si myslim. Je to tu nakazlive!!

 

04.01.2007 20:16

Velrybka

Cafte zeny, no unudim vas - stale som v jednom kuse.... Fakt uz mi je trapne sa ozyvat ze nic. Vcera v noci dokonca porodila aj moja jedina znama tu v Geneve. Mala termin 3 dni po mne!!!! A cakala prve dieta a chlapca!! Dalsia baba v januarovkach porodila tiez, dalsie dve sa chystaju .... Len ta moja bambula furt nic. Zuzka NZ - ty si taka carodejnica, kludne si tu sportku podaj.!!! xixi Inak krasne fotky, ale mam jednu vytku. Daj fotak niekedy aj muzikovi, nech vidime aj teba!!!! Laughing Laughing Luca - blahozelam k dalsiemu chlapcekovi. Aspon si moja draha Emka bude moct vyberat, ked sa vratime raz na SR. Teda ak sa rozhodne zo mna niekedy vyjst!! Rolling Eyes Elvirus - huraaaaa, si sa ozvala. Som rada, ze ste mali pekne sviatky. A mala ti spieva?? WOW Bubino - ahoj a vitaj spat po sviatkoch. Filipos tiez viac a viac hovori. Je to fakt zlate!! Najviac sa mi paci, ked niekto povie vetu a on sa snazi zopakovat posledne slovo - ale vzdy z toho vyjde taka krasna skomolenina... xixi No, idem cakat dalej...

 

04.01.2007 20:54

rabiva

v prvom rade gratulujem ku chlapcekovi, aj ked bola tuzba bo dievcatku, ale hl. ze je vs. v poriadku Wink tak snad nabuduce vyjde dievcatko, teda ak by ste sa rozhodli... Cool ale ked by som ta nahodou stihla este ako tehu, tak si prosim chlapcekovske tehubacily, moj muz mi na Vianoce zahlasil ze "on by rad este syna"... Rolling Eyes Laughing dali sme rec a vysvitlo z toho ze eeee ne ne tak neskor, vraj mam nastupit do prace a tak o 1,5r mozme "uvazovat" Cool ... Tak podobne ako u ZuzkyNZ ... Takze odpoved na otazku tak 1-2... yo a ten UTZ sa kludne moze mylit, ved zivim dokazom je 1 mamca z kosicaniek, 3D utz tvrdil chlapec a narodilo sa dievca Wink no snad nebudes vecne tehulka, ale verime ze to cakanie je nekonecne... snad ti zajtra ci pozajtra? pomozu a mala si da povedat Smile tak vitaj s5, stahovat sa pred vianocami bolo asi dost stresujuce ci ani nie? a tusim aj sa mala stahovat nie? k Lukinmu slovniku ze tolko ze Laughing Laughing Laughing Laughing "zasrani jedni" Laughing Laughing Laughing uzasny Wink tradicne krasne fotky, ako vam ide nocnikovanie?

 

04.01.2007 22:17

Anka

to co to tu zas blbnee??? skusim este raz, ale len foto...napisem neskor ak to tu pojde

 

04.01.2007 23:16

ivča

FOTO KRASNE, ZUZI , ANKA SUPER.

 

05.01.2007 08:58

ZuzanaNZ

Ahojte, Bubino, daj aj ty nejaké fotky.SOm rada, že sa ozývajú "stratené" Laughing Luca neviem prečo 3 synov, asi že s chalanmi si celkom rozumiem...a jedniá žena v rodine, to je ako samotná hviezda na nebi Laughing len si správne tých chlapov vychovať aby z nej nebola padjúca hviezda Laughing Ale už Karlu by som za nič na svete nedala... AJ my sme mali rozhovor na tému deti...môj muž je za, hneď by jedno začal robiť...ale ja mám ešte dve podmineky, ktoré vyznejú možno blbo...chcem schudnúť, pred tým ako ostanem tehotná (to asi pochopíte Laughing ) a ešte sa raz chcem dostať na dovolenku niekde k moru s mužom a dcérou...ak by som zas bola tehu, tak najbližšie 2 roky, zas ništ... Vlastne ani teraz ništ, lebo byt nám zožral všetky úspory... No je to zložité, ale typujem na moju 30 ďaľšie dieťa...to je za 3 roky, (26.1. budem mať 27, ja stará samica Rolling Eyes ) A potom kľudne ďaľšie na moju 35-ku... Wink Takže na mňa tehubacily neplatia Laughing Takže podávam športku (ešte zistiť ako sa podáva, kedže som to nikdy nerobila Rolling Eyes ) Laughing A Veľrybka siedmeho môže tvoj muž otvárať šampáňo Laughing čo ja viem okolo 4 ráno, alebo je ti to skoro?No dobre, tak 4.30 Laughing RABI mi sa určite stretneme tak v septembrovkách 2010...čo ty na to? Laughing Anka akého kaskadéra to máš Laughing Ivča a čo vy plienky máte ešte?Je tu niekdo už hrdina bez plienkový Laughing Confused: My s nočníkom, celkom dobre, ale nepýta sa, ja odhadujem Laughing a usádzam Laughing

 

05.01.2007 10:27

ivča

ZUZI NZ - no plienky mame len ked ideme von a ked spi inak nie. Pekne sa pyta uz zacal aj vecer aj v noci obcas. Takze zacnem od buduceho tyzdna uz na spanie poobede bez. Aj tak ma uz suchu plienku aj poobede a dost casto aj rano po noci. Takze asi tak. Naposledy som kupovala balik plienok v novembri a od vtedy nic. Takze je to ovela lepsie.

 

05.01.2007 10:50

ZuzanaNZ

Ivča žasnem s Lukáša...dole klobúk Laughing ja si trúfam povedať a budem sa snažiť to dotiehnuť, že v 26 mesiacoch už nebudeme mať plienku vôbec. Dúfam, že to výde Confused Už bude teplo, a snád aj rozprávať bude...

 

05.01.2007 16:07

rabiva

ivča: ZUZI NZ - no plienky mame len ked ideme von a ked spi inak nie. Pekne sa pyta uz zacal aj vecer aj v noci obcas. Takze zacnem od buduceho tyzdna uz na spanie poobede bez. Aj tak ma uz suchu plienku aj poobede a dost casto aj rano po noci. Takze asi tak. Naposledy som kupovala balik plienok v novembri a od vtedy nic. Takze je to ovela lepsie.
:D aj my sme na tom takto ako vy... cez den minieme tak 1-2 max 3 plienky, teda ked ide cez den spinkat, ked ideme von a vecer ked ide spat. Inak sa pekne pyta "kaka" vravi na vsetko, nosi len gatuse a ma z nich uzasnu radost, sama si ich natahuje a stahuje Laughing Laughing Akurat som este nenasla odvahu nedat jej plienku ked ideme von, hoc len k nasim, predsa len je zima a ked by cvrkla do gati a zmacala by oteplovaky to by nebolo dobre... prip. kde ju dam cupnut v tej zime kdesi pod krik? Rolling Eyes Cool Ozaj som vc. zabudla na skype, ma to napadlo az jag som sa vypla, ze ak by bola uspesna "octova kura" a ak by si potrebovala mam este homeopatika na stratu mliecka, vobec neotvorene balenie, tak ti to mozem poslat, ok? Baby dnes som si kupila saty na bratovu svadbu, kraaaaaasne brokatove olivovozelene korzetove aaaachhh Laughing Laughing , tiez nove rifle konecne!! Ale tie slecny predavacky mi stale davali min o 2 cisla mensie Rolling Eyes a neverili ze sa do nich nevojdem Crying or Very sad Crying or Very sad stehna mam stale tluste... ale tieto Denimky mi sadli nastastie uf. Tak krasny wknd... a cakame dobre sparvy!! Vsetky na teba myslime Razz paa

 

05.01.2007 18:55

bubino

Ahojte, my sme sa s plienkami vrátili dozadu, tak ako sa už Sebko pekne pýtal, tak teraz zlenivel. Nechávam ho bez plienky, ale to mu vôbec nevadí, sedí na nočníku, sedí a keď vstane, o chvíľu je mokrý Confused no čo už, hádam čoskoro sa zas vrátime do starých koľají. Zuzka NZ, máš krásnu babuľu, s tými brčkami je úžasná. My by sme chceli ešte jedno dieťatko, chceli by sme dievčatko, ale samo že aj chlapček by bol fajn Wink ale v najbližšej dobe asi nie, uvidíme, ale ja by som aj pristala. Luca, gratulujem k druhému chlapovi, hlavne nech je všetko ok a je zdravý. Rabiva, aj ty máš krásnu princeznu a aká šikovná, že bez plienok. Tie šaty musia byť krásne ako ich opisuješ, kedy máte svadbu? Aj ja by som už na nejakú šla, ale vyzerá to tak, že najbližšie pôjdem asi len na tú svoju :D :D my totižto ešte nie sme zobratí, tak uvidíme, možno v lete. Sa mi zdá, že som tu čítala, že niektorá z vás mala nedávno svadbu, nie som si istá. Pozdravujem všetky, musím končiť, ideme večerať. Ahojte

 

05.01.2007 18:57

bubino

a ešte

 

05.01.2007 19:00

bubino

...a Novoročný prípitok :D

 

05.01.2007 21:40

ivča

Bubino my sme tak boli v decembri asi tak dva tyzdne kludne sa popisal. Sedel na serbli a nic vstal a hned sa pocikal. Ale preslo to. Ja miniem 1 plienku cez den a 1 v noci. Takze je to super. Ale niekedy sa stane ale malo kedy ze aj viac.

 

05.01.2007 22:32

bubino

Ivča, tak to je super, že sa tak naučil. Ja tiež verím, že čoskoro to bude tak aj u nás. Tak prajem málo nehôd, malý je šikovný. Pa

 

06.01.2007 13:52

Velrybka

Tak hlasim, ze v nemocke nic neporobili. Len monitorovali srdiecko a kontrakcie - tie veskere zadne. Mam sa hlasit v pondelok. To uz bude z dovolenky aj lekar, vraj sa mam s nim dohodnut na vyvolani porodu. ALe ja nesceeeeem vyvolany!! Baby, myslite na nas intenzivne, nech sa to uz spusti!! Laughing Laughing Lebo to nevyzera ani na toho 7.!! xixi Mozno pockam do dalsieho 27.!!! xixi Jaj, som chcela, obdivujem ako zvladate trenovanie na nocnik. Ja som uplne leniva, kaslem na to. Ked sa aho obcas opytam, ze ci ide, tak ze ""nene"!! Laughing Laughing Asi by som sa nemala pytat, ale ho tam raz za hodinu posadit, ze???? Ja budem asi z tych mam, ktorych deti budu mat plienky do 3. rokov a ostatne mamy budu nado mnou krutit hlavou.. Embarassed Embarassed Tento moj bubik ale hrozne vela pije a plienky ma potom vzdy ako zavazia!!

 

06.01.2007 14:07

ivča

Ahojte. VELRYBKA - moja zlata ty si z toho nic nerob , ze neserblikujete. Vsak mas dost co so sebou. Neboj aj Filipko pride nato sam. No a ak ti mozem odporucit chod na dlhu prechadzku s mangelikom a uvidis ze pojdes. U mna to Lukasa takto spustilo. Boli sme sa prejst pri vode a v noci som sla. A stale som len stala , stala a islo to ako po masle. Takze myslim na teba silno silno.

 

06.01.2007 20:25

Velrybka

Ivca, nejako to nefunguje. Vcera aj dnes som bola sama s malym na prechadzke a vcera po tom este na velkom nakupe v Carrefouri a nic. Akurat ma dole trocha picha. Teraz som si pozehlila a premyslam, ze zlozim stromcek, uz je chudatko nejaky ovisnuty. a dam si asi zmrzlinu... xiix Laughing Laughing

 

06.01.2007 22:40

evycka

velrybka, drzim palce, nech sa to rozbehne samo.. a neboj, ani my neserblikujeme. vezmem ju vzdy ked idem ja na wcko, lepsie povedane drzo sa mi furt votrie, posedi na nocniku, obcas sa vycika, obcas nie, ale nepyta sa ani nahodou.. ani ked je rozbalena a nocnik ma vedla, normalne spravi mlaku tam kde prave stoji.. asi to chce cas. uz kviiili, bezim

 

07.01.2007 07:53

Anka

Ahoj Lasky.... Velrybka, mylsim na teba velmi velmi..neboj, ono sa to rozbehne...radu ti ziadnu nedam, ja som prenasala 13 dni, skusala som kadeco a nic ( a to sme mali aj pomer na radu dr a nic)...ale neboj, bude to tu cochvila...velm drzim palce A k nocniku, my tiez ani nahodou..len raz sa zadarilo na zachode a odvtedy nic..tak som pripravena prebalovat oboch....snad v lete sa plienok zbavime...ved od 09/07 ideme do skolky.... U nas je pocasie otras...prsi...aj ked zima nie je..vobec to nevyzera na januar.... Asi pojdeme poobede plavat...aj ked ma tu caka kopa zehlenia....ale ved neutecie....ze ano.... Pekny den vam babule...

 

07.01.2007 22:22

rabiva

ahojte... tradicna otazka::: Tak ako?? Kontrola zajtra? Snad povedia ze sa to uz rozbehne! Moja strasne ta obdivujem, ako to zvladas, v podstate v pohode, ja som kazdym dnom po termine bola coraz viac nedockava... Tak je Emke v brusku dobre, no co narobis? Wink Tak ako baby radili, prechadzka a nakupy... Pri Filipkovi sa ti to napokon samo rozbehlo? Ci dali vyvolavacku? krasne fotky, maly je ako certik s hnedymi ockami (teda dufam ze su hnede Smile Dievcata, este napisem cosi, ale nechcem aby to vyznelo ako chvastanie Rolling Eyes Dnes bola Katka s babkou na navsteve a aj napriek tomu, ze mala plienku, tak sa pytala cikat, na velke wcko sa bala ist a serblik po ruke nebol... tak vydrzala az domov, nocnik bol do poloplna a plienka sucha... tak sme sa tesili, z malej sikuly, fakt je to super, ze takto to chape Smile No uz budem ticho Embarassed ... pa

 

07.01.2007 23:08

bubino

ahojte, veľrybka, aj ja ti prajem, nech je to už čoskoro za tebou a malá Emka je doma pri bračekovi. Rabiva, malý je naozaj taký čertík, ale očká má skôr do zelena. No tá tvoja Katka je ale šikovná. Zlatučká. No ja dúfam, že do leta sa aj my tých plienok zbavíme úplne. Od septembra chcem dať Sebka do škôlky, tak hádam tam nepôjde aj s plienkami Shocked No a objavil, že palček sa dá dať do nosa Confused vždy keď sa niekoho hanbí, alebo sa predvádza, tak si ho tam strčí a rehoce sa. Ten pohľad na neho, no katastrofa, aj by som sa smiala, ale nemôžem, lebo on si myslí, že je to smiešne a už neviem, ako mu vysvetliť, že sa to nerobí. No hádam ho to prejde.

 

08.01.2007 11:40

Iviatko

ahojte Smile) daska, rodis, ci nie? Tusim vsetky o tebe snivame Smile) aj mne sa snivalo. Etse raz prajem vsetko len to naj do noveho roku Smile) deti zaspali, tak mam chvilku...ked budete chciet kuk na http://www.youtube.com/watch?v=4pFb-xSXWoc http://www.youtube.com/watch?v=6KVS8deFh9Q http://www.youtube.com/watch?v=e1x766vpet0 Smile)

 

08.01.2007 14:20

ZuzanaNZ

Do kelu, športku nepodám! Twisted Evil Alebo je už Emka na svete Shocked Halóó Veľrybka daj vedieť, ak si 7. porodila, zvýšiš mi sebavedomie a budem veriť, že raz tá milionárka budem Laughing Rabi, teším sa s tebou z plienkových úspechov Laughing Ja som sa musela pokarhať, lebo malá mi očurala gauč, a to v priebehu minuty, sedela na šerbli a nič, tak hovorím, že jej dám plienku, šerbel som zobrala a idem pre plienku a keď som sa vrátila (cca 5 sekúnd), gauč bol "popolievaný"...normálne som zvýšila hlas Embarassed a okríkla ju či sa nehanbí Embarassed som ja to ťava...ale moja dcéra sa len rehoce, takže nebojte sa Karla z toho traumu mať nebude Laughing ...niekedy chcem od nej aj spláchnutie Rolling Eyes Embarassed Ináč víkend nemastný-neslaný, chytila ma črevná viróza Rolling Eyes aspoň som niečo spravila pre svoju dietu, dobrý klistýr Laughing Laughing Laughing

 

08.01.2007 15:29

jolanka

ahojte zienky, normalne Vas nestiham. ANi som Vam nestihla popriat vsetko dobre do noveho roku 2007. Tak teda vsetkym hlavne vela zdravia, lasky a radosti zo svojich najvacsich pokladov... Wink Vsetky mate krasne fotecky, ako tak pozeram...Ja budem pridavat postupne... VO stvrtok som bola v poradni, babatko nam krasne rastie, termin mi ostava toho 19.7.2007. Tak uvidime, ci to bude princeznicka, alebo bambulko. Wink S nocnikom - na kakanie sa Adamko pekne vypyta, na cikanie nie...tak ho davam na nocnik, ked ma napadne Embarassed a vela krat sa stane, ze ho prave vymaknem a tak ten nocnik naplni. Potom sa samozrejme z toho aj tesi... Teraz je maly nejaky nakapany, ma taky "mokry" kasel...teraz spi a normalne chytil taky zachvat kasla, ze sa az povrackal, drobec Rolling Eyes tak rozmyslam, ze pojdem s nim k lekarovi, nech mu da nieco na vykasliavanie... velrybka, tak ako?...klasicka otazka, nie? Tuho na teba myslim, nech to uz mas za sebou...

 

08.01.2007 17:33

evycka

iwi, aki su chalani kraaasni :D perfektne videa. bubino, deti maju to strkanie prsta do nosa v genoch Laughing rovnako ako utieranie soplikov do rukava.. iank si to neviem vysvetlit, robia to vsetky aj ked to nikde nevideli.. drobec to robi stale a to uz ma 3.5roka Sad ale konecne to zacina chapat, obcas sa pride pochvalit ze sa mu chcelo, ale si nedal prstek do nosa.. to vacsinou vtedy ked vidi ze uz som zufala.. snad sa toho zbavime.. aj vam drzim palce.. baby, dnes som leniva ako pes, Embarassed nerobila som zhola nic, riady som strcila do mycky a s detmi sa krmime cely den Embarassed rabi, tak Katka je sikovnica, ziram, ze uz tomu rozumie.. super, viem si predstavit ze sa tesis, ajja by som ju vystiskala :D a ake "budem ticho", ved sa tesime s tebou, delime s tym ake urobili pokroky, kludne si ju pochval, zasluzi si Wink

 

08.01.2007 17:43

evycka

ozaj, a krasne fotky, skusim aj ja nejake vianocne

 

08.01.2007 19:53

Iviatko

tak nejak som nestihla viac napisat Smile plienky stale mame, na nocnik sa mi maleho podari posadit raz za den a aj to tam sedi po kakavku a obaja si povieme po polhodine, ze stacilo. Raz sa tak vycikal, ale ked sa postavil, az sa triasol, tak ho nebudem nejak ponahlat, ved on na to pride Smile) dufam, ze na jar sa nam to podari. Ved uz bude behat len s holou ritou Smile Niko mi dookola spieva kukulienku, a na konci /na buku/ doslova zakrici, niekedy dostavam infarkt Laughing Ale uz sa chyta aj na kom kom kominar a oli oli janko. Velmi je zlaty ked spieva, ale vzdy ked ho chcem natocit, tak prestane Sad mozno sa nejak potajomky podari Smile janko povie dve slova za den, ale uz sa snazi. Po nikovi opakuje jeho slovicka. Keby ste ich dnes videli, ako sa jasili, uf, az som sa aj ja spotila. Jaaj, ved na youtube mam dalsie video... tak papa zatial a cakame novinky daska Wink) http://www.youtube.com/watch?v=DG93t-VjOiY

 

08.01.2007 19:55

Iviatko

a zabudla som este fotky su uzasne. Vsetky.dievcatka su krasne oblecene, ako babiky. to len niko sa po nich usmieva , ked pozerame fotky. Dnes zahlasil na nocniku: Pipik cikaj! a to si odhrnul bodynko aby na neho videl a potom si ho zase zakryl Smile) ale nepomohlo.

 

08.01.2007 20:11

Velrybka

No, nic sa nedeje!! Je to fakt uz na zufanie.... Dnes sme boli opat na pasoch a dokonca sa tam uz aj objavili nejake slabe kontrakcie po 3 minutach. sestra sa ma pytala ci to citim, a ze trochu - ved take citim stale od 7, mesiaca ako tvrdnutie brucha!! Rolling Eyes Rolling Eyes Doktor ma pozrel aj zdola a zatlacil prstami a nic. Tak mam termin na vyvolany porod na piatok na 9am, zavedu nejaky liek donutra - ten proglastin, ci ako sa to vola. Ale dnes tie stahu su uz castejsie a aj ma vsetko viacej boli, tak neviem. Snad sa to predsa len spusti samo!!! Rabi - Filipko nakoniec isiel sam po 11 dnoch, ked doktor manualne stimuloval krcok na kontrole. Mama mi ide trochu na nervy, lebo okrem varenia mi s nicim velmi nepomoze. Jej predstava venovania sa malemu je posadit ho pred TV. Ide mi to na nervy, ze ho nevezme sama von, ze sa s nim nejako nepohra. To je taky lenivy pohdolny clovek, az mi z toho rozum zastava. Som ale rada, ze aspon ho ma kto postrazit, ked sme v nemocke na kontrole ale aj tak!!! Rolling Eyes Rolling Eyes Takze s malym si chodim von sama. Neviem ako vase deti, ale si Filip zacal hrozne presadzovat svoje a ked to nedosiahne zacne vrieskat. Minule som s nim isla von a nechcel ist, tak som ho schmatla a bachla do kocika. Reval a vrieskal mi na cleu ulicu este asi 200 metrov!! Rolling Eyes Rolling Eyes A neviem preco ale normalne sme museli vypracovat narocny ritual davania do postielky vecer. Uz to nie je len tak, ze ho bachnem do postielky a cau. Najprv sa musime v izbicke aspon pol hodku hrat, nech si zvykne, ze je v nej, potom pozriet na svetielko, dat do postielky hracky, pohrat sa s takou jezibabou a pod.... Ked ho dava spat Juraj je to este horsie, lebo ten mu dovoli zobrat si do postielky polku hraciek a potom sa pomaly nema kde ulozit!! Rolling Eyes Rolling Eyes Mate nieco podobne aj vy??

 

08.01.2007 20:15

Velrybka

Inak, krasne krasne fotecky, vsetky!!!! Rabi- mala je naozaj sikula... ako to rychlo pochopila!! to je fakt super, mozes byt hrda!! Wink Zuzka NZ = nezufaj, minimalne si stanovila termin lepsie ako 2 lekari!! xixiix Jolus - super, ze ide vsetko OK s tehotenstvom. Filipko ma nejaky zvlastny kasel uz asi mesiac, len rano, ked vstava z postele.. Neviem co to je... Bubino - xixi ze prsty do nosa.... to verim, ze ti to je smiesne. Filiip zase, ked poviem HIIIIIIII, tak si da ruky na tvar ako Kevin zo Sam doma!!! xixix

 

08.01.2007 21:02

jolanka

, ti tvoji mali su paraaaadni, a Niko, ze pipik cikaj Laughing Laughing Laughing Ten uz krasne rozprava... rabi , katka aka sikulka s tym cikanim. To je super, ze to uz rozoznava. Tesime sa spolu s tebou...a vobec nemaj blby pocit, ze sa tu "chvalis"...ved na to sme tu, aby si sa mala s kym podelit o radost. Wink , tak to s tou mamkou Ti moc nezavidim. Viem si predstavit, ako ta "vynasa" ked vidis tu pasiu...aj mna by asi slak triafal Rolling Eyes hlavne, keby som od jej navstevy ocakavala RAZNU pomoc...Nuz, ale treba byt vdacny za kazdu trosku, no nie? Confused Drzim Ti palce, aby si to zvladla... Wink A s tym zaspavanim...tak to aj my mame ritual. Najskor poumyvat, + zuby, sup dp pyzina, pomodlit sa, precitat si rozpravku, vypit mliecko - toto vsetko sa deje v maminkinom naruci,...nuz a potom nasleduje mojkanie sa s mojim pupkom. Ked je uz velmi malatny, tak ho prekladam do postielky. Uz mam toho niekedy dost, lebop nie vzdy zaspi behom 10 minut. Asni pred 2 tyzdnami cas jeho uspavani a prekracoval 1 hodinu a to ma uz uhynalo...Ale je velmi tazke lahko prejst na taky druh uspavania, ktory vyhovuje hlavne rodicom...Dufam, ze kym sa babatko narodi, tak nejako prekoname zaspavanie na mojom pupku... , aj nas drobec si svojho casu sprtal v nose, a vyzeralo to velmi smiesne. No casom ho to preslo...Zakazdym som mu vysvetlila, ze to nie je OK a hovorim, preslo to...A dnes sme s manzelom skonstatovali, ze si uz ani hlavu o zem od zlosti netrieska ako kedysi...ale zato ma ine muchy...

 

08.01.2007 21:02

rabiva

ahojte, no kraaaasne fotky! no cumela som na Lucinku aka je peknucka na tej fotke!!! Krasavica! videjka su uzasne! Ako Niki tancuje, Janko sa na neho nechyta, zato Niki sikuliatko Laughing Laughing furt ked zbadam tvoj posl. prispevok sa nadychnem ci nahodu Jurino nepise ze "uz" Smile tak kiez by pomohlo to pomasirovanie... ... a co som este chcela... Rolling Eyes Rolling Eyes Embarassed