1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25

August 2007

25.03.2007 22:41

nasenka

Ahóóój Rikinka! No som rada, že si zase tu!!!!! :D :D :D a krááááásne bruško! Myslím, že mám také veľmi podobné! Wink Tiež som bola veľmi sklamaná z tej odpovede Crying or Very sad , dúfam, že som to tam dobre popísala!?! Asi s tým nemal veľké skúsenosti, alebo čo.... Rolling Eyes

 

25.03.2007 22:44

nasenka

Rikinka, sme písali naraz! :D Len pekne oddychuj a nepresiluj sa! Som zažila v pôrodnici kopec báb, ktoré sa "otvárali" a nakoniec prenášali! Wink

 

26.03.2007 08:09

Soňa_

jeeej...ahoj Rikinka...vitam ta opat medzi nami.. Laughing drzim palce nech ste v poriadku a vsetko ide ako ma Exclamation Exclamation

 

26.03.2007 09:11

Zuzkaaa

Ahoj Rikinka, super, som rada, ze ste uz doma. Neboj, vsetko bude ako ma byt, len sa pekne drz a s babatkom oddychujte, nech pekne rastie Smile Zober si to tak, prezila si uz vselico a vydrzala kadeco, tak toto zvladnes, no nie? Este par mesiacov lezania a potom tu bude krasne babatko. Som velmi rada, ze si uz viac v pohode, aj ked nie mozno fyzickej, ale aspon psychickej. Tak pekny den

 

26.03.2007 09:20

karinnkaa

Ahojtee Ahoj Rikinka - super ze si doma, drzim palce nech ti to vsetko dobre dopadne !! ja mam novinku - my sme boli vcera na 4D ultrazvuku - bude to dievcatko Smile Drahy sa tak tesil, ked ju konecne uvidel, skoro vyskocil zo stolicky. Dostali sme 20minutove dvdecko tak sme si pustali doma stale dokola babykino. Uplne sme z nej navetvy Smile Sonograferka potvrdila, ze je vsetko v poriadku a ma 0.5 kg, ja som pribrala zo 71 na 72kg... no takze asi od zaciatku tehu som doteraz max 4kg. No co uz. Ale brusko mi teda uz vytrca statocne. v noci si ho podkladam paplonom aby ma netahalo.

 

26.03.2007 09:37

Soňa_

super Karinka, gratulujem...budete mat princeznu.. Wink .aj ja by som chcela Laughing ja uz odratavam dni do piatku...to by sme aj my uz mali vediet co to bude...3D az 23.4...milacik zatial toho vela nevidel tak je tiez cely nedockavy... a meno uz mate?

 

26.03.2007 11:26

Zuzanita

Ahojteeee!!!! Rikinka, velmi ti drzim palce, nech je to najhorsie uz za tebou a tezaz bude nasledovat ta krajsia cast tehotenstva! A gratulujem k druhemu dievcatku! Razz Karinnkaa aj tebe moc gratulujem k ružovej princezničke Razz Je super vediet dopredu co to bude, ze ? Ja som teraz nejaka chora, cely vikend som prelezala a teraz mam aj teplotu (to som nemala asi 10 rokov!) navyse teraz aj ta mensia dostala kiahne, takze to tu mam vesele. Ale hlavne ze babo sa ma dobre a brusko rastie. Wink

 

26.03.2007 11:50

AdkaV

Rikinka, vitaj znova. konecne doma. a naozaj oddychuj, to bude najlepsie. ale presne,a ko to tu uz niekto pisal, je vela pripadov skor sa otvarajucich zien a nakoniec prenasajucich (napriklad moju kamosku v cca 7. mesiaci strasili, ze to bude predcasnyporod, lebo babo je uz moc nizko, zacina sa otvarat a ako to dopadlo? prenasala tyzden! Laughing Laughing Laughing Laughing aj s babom, ktore bolo nizsie)

 

26.03.2007 11:52

AdkaV

vidim, ze sa to tu hemzi samymi buducimi kockami. dajako tu chybaju chlapci. no uvidime, co my budeme mat. v piatok sa chystam na UZV, hadam sa nam ukaze.

 

26.03.2007 12:26

Marysh

gratulujem k princeznickam, aj my by sme boli radi :D , podla kalendarovej cinskej tabulky nam vychadza bambulka, no som zvedava na UZV. V stredu idem na prve tehu vysetrenie doma, tak uvidime, kedy bude UZV, U nas v ordinacii nemaju, naposledy ked som bola tak to bolo priserne. Dosiel doktor s prenosnym a na chodbe bolo asi 30 zien a z toho samozrejme 15 cigosiek. Takze paradicka... Moj drobec spi, ja som po obede a keksiku (musi byt, ako inac... Laughing ) a idem sa pustit do prace zaverecnej konecne... akosi malo casu mi na nu vychadza, ale snad to dam dokopy... Majte sa krasne

 

26.03.2007 12:28

Marysh

ale musim fakt podotknut, ze znies ovela lepsie, ako pred tym ako si sla do nemocnice. Si sa asi dala dokopy trosku aj po psychickej stranke, vsak? Urcite Ti to prospelo. Velmi drzim palce. Hlavne treba mysliet pozitivne a to Ty teraz robis, takze vyhliadky na to, ze bude vsetko ako ma byt su dost velke... Drzim prsty

 

26.03.2007 13:21

cancan

ahojte dievcata. vitam spat Rikinku a blahozelam vsetkym mamickam, co uz vedia co cakaju. my este nevieme. no prisla som sa vam sem vyzalovat. uz to asi skoro vsetky mate za sebou. no ja som sa len minuly stvrtok dozvedela, ze mam zle vysledky AFP Crying or Very sad . Dnes som bola preto v BB. Ale nie som o nic mudrejsia. Sono zatial vyzera ok, znovu mi brali krv. Mam si prist buducu stredu osobne po vyslekdy a ak to nebude dobre, tak pojdem na odber plodovej vody. V praci som im nabulikala, ze dnes som s malym na vysetreni, nuz ale neviem, co si zase vymyslim na tu buducu stredu. stale nevedia, ze som tehotna a este by som to chcela nejaky ten tyzden tajit. robota je inak super, vlastne sa ovela menej namakam ako ked som bola doma s malym. v podstate len sedim za pocitacom, mailujuem si v AJ, robim objednavky... Mala by som chodit aj na vystavy. Najblizsia je v maji v Milane, ale kto vie, co sa dovtedy zomelie. Myslim, ze su inak zatial so mnou spokojni, skor sa boja, ze im zdrhnem (ta predo mnou tam bola tyzden - ale zdrhla koli blbemu dochadzaniu). No neviem, ako s nimi zamava to tehotenstvo. Minuly tyzden jedna kocka oznamila, ze je tehotna a riaditel bol uplne hotovy. Sa nas pytal, ci my nahodou neplanujeme (sme v kancli 3 baby) a srandoval, ze kazda baba si tam rano povinne da antikoncepcnu tabletku. No babenky drzte mi palce, ja sa za ten tyzden kym budu vysledky asi zblaznim. Co sa tyka priberania tak ja mam + cca 2,5 kg a babo asi 300 g. Dnes som bola na burze u nas v materskom centre a nakupila som si 2 pekne tehu bluzky na leto a jedny saty. Takze konecne mam nieco na svadbu, co ideme v maji. Dokopy to stalo 500Sk, tak som rada, ani som vela neminula. Majte sa, ja sem zas niekedy zavitam a oznamim co mam nove.

 

26.03.2007 13:38

Jany

ahojte, rikinka vitaj spat, si teda skutocna hrdinka ako vsetko super zvladas.len tak dalej. uz bude snad len lepsie. inac mna boli dost casto panva, hlavne ked musim moju potovorku nosit. a sem tam mam aj vytok, tak si davam tiez na seba vacsi pozor Confused cakan, tebe drzim palce, nech to bol len hlupy omyl. no a vela stasti v robote, sefko sa podla vsetkeho ani tak neboji ze budete tehotne, ale ze nebude mat nahradu Wink my sme boli v alpach, tak sme dosli trosku nachladnuty, tak sa liecime s malou. skriabe ma v krku ako cert, ale hlavne ze sa napchavam zmrzkou Smile inac babo total aktivne. minule ma tak koplo, ze som az zaukla. to naty veru takto nekopala. ale aspon viem ze je tam Smile baby ktora ste pribrali len 1kg? lebo ja stale nejko nepriberam, aj ked brucho mam uz poriadne. no ale to som si robila aj pri prvom tehu taketo starosti, az som sa rozzrala a nakoniec som mala +20kg Laughing

 

26.03.2007 14:33

august 2007

dohnalka*

ahoj zeny, ja som novacik tak vas este tak dobre nepoznam. citam co nove, ake mate aj vy problemi aby som sa vedela trosku zapojit. my mame termin 5.8.07 este nevieme co to bude ale dufame ze sa to v stredu dozvieme lebo ideme na 3Dcko. cancan by som chcela povedat, ze nech sa neboji toto iste som si prezivala pred tyzdnom, tiez mi museli robit este raz testy a nakoniec to bolo ok. doktor mi vysvetlil ze tie stroje su moc citlive a potom vyskocia blbe hodnoty. tak sa neboj urcite to bude ok.

 

26.03.2007 14:55

Marysh

mna dost boli spona... sa mi to zda este skoro, lebo pri M ma bolievala az uplne nakonci tehu... to som taka roztahana? drzim palce na vysetreni o tyzden, bude to tazke, viem si predstavit...A nech to sefko prijme v pohode, ved priroda je priroda a rozmnozovat sa musime, ci nie? Kto bude robit na nase dochodky? Laughing Laughing Laughing Majte sa krasne... papa

 

26.03.2007 14:56

dami

ahojte kocky! zase som vas prisla pozriet. ako sa mate? no, citam, ze väcsina z vas bude mat dievcatka...jaj ajja by som chcela (ale vlastne to je jedno, len nech je zdrave). drzim vam palce, aby vsetky vysledky boli dobre a vsetky ste mali zdrave, krasne augustove babätka!!! pekny den!

 

26.03.2007 15:10

Soňa_

inac, ako to tak sledujem, tento rok bude naozaj plodny... Laughing Laughing

 

26.03.2007 15:12

Marysh

a nie je kazdy rok plodny? Laughing Laughing Laughing

 

26.03.2007 15:25

Soňa_

ale tento je extremne... Laughing vsade same babatka ci tehulky... Laughing

 

26.03.2007 15:44

mia

Rikinka - som rada ze si uz doma. Tesim sa ze si sa rozhodla ako si sa rozhodla a verim ze vsetko bude v poriadku. Ved podla tych pomerov si len 3 body nad hranicou. To podla mna nestoji ani za rec. Neboj vsetko bude dobre.

 

26.03.2007 17:01

mimkab

Cancan Držim ti pršteky, aby to budúci týžden dobre dopadlo. Len mysli pozitívne. Neboj nič, všetko bude O.K. Myslím na teba. Jak sa tu pozerám, tak sa tu pozerám, tak naozaj sa tu narodia samé augustové dievčatká. No ja ešte stále neviem čo to bude. Doktor je v tom veľmi opatrný čo povie. V stredu idem do poradne, tak som zvedavá čo mi povie. Chodím na ultrazvuk každé dva týždne a raz do mesiaca si dávam napaliť CD. Aspoň vidím riadne skoky ako rýchlo bábo rastie a mám zdokumentované. Smile Na 3D idem 6. apríla, ale viem ja či vôbec pôjdem? Veď len prednedávnom som zistila, že je 6. aprila veľký piatok, tak je sviatok. No neviem prečo ma takto objednali, možno sa pomýlili. No radšej sa na to opýtam sestričky, nech pre istotu tam znovu zavolá. Dúfam, že to nepresunú na ďalšie týždne, lebo sa 3D neviem dočkať a odratávam dni. Babenky držte sa a vychutnávajte si počasie. U nás je tak krásne, mám zo slniečka veľú radosť. Len škoda, že som v práci do pol noci. Sa mi tu nechce byť. No práca je práca. pa

 

26.03.2007 19:49

karinnkaa

caute konecne sme dostali termin na svadbu... tento piatok o 13.00. tak drzte palce Smile nasi rodicia sa stretnu az v ten den, to bude stresu.. papa

 

26.03.2007 20:13

cancan

ahojte najskor sa vam chcem vsetkym velmi podakovat za podporu. velmi vela to pre mna znamena. cakaju ma tazke chvile cakania a ak mi budu robit aj tu amniocentezu, tak to si pockam na vysledky este dlhsie. ozaj neviete niekto co znamena skratka TT? na tej rizikovej ambulancii mi totiz doktor do spravy napisal: odber TT surne. no a skratku TT spomina v sprave aj ten doktor na sone, tam mam toto: biometria pred kontr. TT. tak by ma to celkom zaujimalo. inak z toho sona som akurat vyrozumela, ze pohyby su pritomne a akcia srdca pravidelna. tomu ostatnemu nerozumiem. karinkaaa blahozelam k svadbe, to mas teda riadne fofry. svadba uz za par dni. my sme sa chystali niekolko mesiacov Wink zelam Vam nech vsetko dobre dopadne. majte sa

 

26.03.2007 20:35

rikinka

nasenka: Ahóóój Rikinka! No som rada, že si zase tu!!!!! :D :D :D a krááááásne bruško! Myslím, že mám také veľmi podobné! Wink Tiež som bola veľmi sklamaná z tej odpovede Crying or Very sad , dúfam, že som to tam dobre popísala!?! Asi s tým nemal veľké skúsenosti, alebo čo.... Rolling Eyes
Smile ahoj nasenka, no keby som vedela, že ešte tu si, tak kecneme. Teda aspon na takých 10 min., lebo ten diazepoš ma zabíja. Arrow a vieš že môžeš mať pravdu s tým Dr.?, lebo ani moja gynekolog.vela nevedela o toxo a hodnotách, to skôr infektologičky, ale všetko si napísala tak ako som chcela a som ti vdačná, Dik Wink

 

26.03.2007 20:40

rikinka

karinnkaa: Ahojtee Ahoj Rikinka - super ze si doma, drzim palce nech ti to vsetko dobre dopadne !! ja mam novinku - my sme boli vcera na 4D ultrazvuku - bude to dievcatko Smile Drahy sa tak tesil, ked ju konecne uvidel, skoro vyskocil zo stolicky. Dostali sme 20minutove dvdecko tak sme si pustali doma stale dokola babykino. Uplne sme z nej navetvy Smile Sonograferka potvrdila, ze je vsetko v poriadku a ma 0.5 kg, ja som pribrala zo 71 na 72kg... no takze asi od zaciatku tehu som doteraz max 4kg. No co uz. Ale brusko mi teda uz vytrca statocne. v noci si ho podkladam paplonom aby ma netahalo.
karinkaaa koľko Vás stálo to DVD? rozmyslame či aj my si to nedáme....

 

26.03.2007 20:44

rikinka

Soňa_: super Karinka, gratulujem...budete mat princeznu.. Wink .aj ja by som chcela Laughing ja uz odratavam dni do piatku...to by sme aj my uz mali vediet co to bude...3D az 23.4...milacik zatial toho vela nevidel tak je tiez cely nedockavy... a meno uz mate?
sonka, tak to si toho 23.4 spomenies aj na mna, lebo v ten den mam narodeniny Wink

 

26.03.2007 20:58

nasenka

Cancan, veľmi držím päste, aby bolo všetko O.k. a aby išlo o omyl! Wink Karinka, gratulujem k svadbe, nech všetko dobre dopadne! Wink Rikinka, poslala som ti SS! :D Marysh, aj mňa asi pred mesiacom bolela lonová kosť a slabiny, ale asi len týždeň a potom to prešlo, našťastie! Shocked Tiež som sa Shocked , lebo pri prvom teho som to mala až v 9 mes. Som to spomínala aj dr. a ten na to nejako zvlášť nereagoval. Confused Tak som niečo kukla na nete a že je to normálne! Wink Gratulujem k ďalším dievčatkám! :D Samé baby.... :D

 

26.03.2007 20:59

nasenka

Rikinka, zase sme tu naraz! Laughing

 

26.03.2007 21:23

rikinka

AdkaV: Rikinka, vitaj znova. konecne doma. a naozaj oddychuj, to bude najlepsie. ale presne,a ko to tu uz niekto pisal, je vela pripadov skor sa otvarajucich zien a nakoniec prenasajucich (napriklad moju kamosku v cca 7. mesiaci strasili, ze to bude predcasnyporod, lebo babo je uz moc nizko, zacina sa otvarat a ako to dopadlo? prenasala tyzden! Laughing Laughing Laughing Laughing aj s babom, ktore bolo nizsie)
hej, ale čítala som včera aj že ak sa nešetrili, tak sa im to pretrhlo či to.... Shocked

 

26.03.2007 21:41

Marysh

gratulujem k svadbe, mate to fakt narychlo... my sme sice vybavovali dva tyzdne vkuse vsetko okolo toho, ale rozhodli sme sa uz davnejsie... nevien si to takto predstavit.... Nech Vam to vyjde a mate pekny den, co sa Vam vryje do pamati na dlho.... joj, my tak radi spominame na nasu svadbu... :D fakt

 

26.03.2007 22:00

rikinka

Marysh: gratulujem k princeznickam, aj my by sme boli radi :D , podla kalendarovej cinskej tabulky nam vychadza bambulka, no som zvedava na UZV. V stredu idem na prve tehu vysetrenie doma, tak uvidime, kedy bude UZV, U nas v ordinacii nemaju, naposledy ked som bola tak to bolo priserne. Dosiel doktor s prenosnym a na chodbe bolo asi 30 zien a z toho samozrejme 15 cigosiek. Takze paradicka... Moj drobec spi, ja som po obede a keksiku (musi byt, ako inac... Laughing ) a idem sa pustit do prace zaverecnej konecne... akosi malo casu mi na nu vychadza, ale snad to dam dokopy... Majte sa krasne
teraz som už tak riziková, že budem chodiť hore na polikliniku Cool - To si bola asi pri Dr. Osifovi, nie? Ja som si bola u neho pre foto bábetka, lebo naša Dvor.nerobí fotky a Osif jej robí USG. skusku mam teraz vo stvrtok o 15.30, ešte len teraz som si to všetko vybrala.... nemam vôbec síl na učenie a na nič.... som samozr.optimistickejšia a povedala som si že žiadne toxo sa spomínať nebude, ale vieš ako to je.... snažím sa......

 

26.03.2007 22:06

rikinka

mia: Rikinka - som rada ze si uz doma. Tesim sa ze si sa rozhodla ako si sa rozhodla a verim ze vsetko bude v poriadku. Ved podla tych pomerov si len 3 body nad hranicou. To podla mna nestoji ani za rec. Neboj vsetko bude dobre.
mia aj ja si hovorím, že boli baby s vyššími hodnotami a bolo všetko OK, utešujem sa. A napr.vôbec neverím, že som to chytila teraz na zač.tehu, ako sa poniektorí vyjadrili, že je to akutne.... no tak to už fakt neviem, čoho sa mam a čoho nie dotknúť... hrúza Rolling Eyes

 

26.03.2007 22:10

rikinka

karinnkaa: caute konecne sme dostali termin na svadbu... tento piatok o 13.00. tak drzte palce Smile nasi rodicia sa stretnu az v ten den, to bude stresu.. papa
držím prsty, bude stres, no teba nech obchádza Wink , ostatní sa môžu potriasť

 

26.03.2007 22:22

rikinka

nechcelo sa mi už ťukať do PC, tak som ti zvonila, že kecneme na tú SS, no nebrala si, tak som nechala tak, aby som Vás nepobudila. Tak na SS budem reagovať zajtra, dnes som už hotová ! ja som v meste tiež behom 5-10 min. akurát vieš okolo seba mi to trvá takých 15 min. Ozvem sa, ale aj ty ak budeš v meste, kludne môžeš zavolať. Nemám problém. I ked by som mala skôr ležať, ani nevieš aká budem šťastná, že budem môcť vypadnúť z domu a hlavne teraz, ked je tak krásne teplo. Skoda len, že sa ešte nesedí vonku, mohla by si M nechať aj doma niekedy na takú hodku? Lebo inak len prechádzka po meste. Všade sa v reštikach fajčí Rolling Eyes Idem aj zajtra do mesta ráno, no to mám jedno stretko, ale dohodneme. Ved ešte neodchádzaš Wink [ chcela som Vám povedať, že primár mi vybavil urgentne 3D USG teraz v stredu 28.3. Takže dnes som znova bola slabá a hnusná a bulila som dosť.... zase mam strach, čo ukáže sono v KE.... tam to už bude prehladnejšie..... Takže myslite na mna..... Sad [/color] inak už ani neviem, či som to tu písala, ked som bola v nemocke a robili mi USG, kontroloali všetko mozog, chrbtica, srdce, plúca, ruučky, nohy.... proste všetko a tam to bolo OK, ale 3D je niečo iné...... no zase nervaky.... a vo stvrtok skuska, na ktorú zvysoka kašlem..... ešte viem v akom si napätí, ale ver, bude dobre, tak ako sa ja snažím veriť. tak už som v polospánku, krásne sníčky a zajtra pekný den, dobrú noc Smile

 

27.03.2007 09:00

Zuzkaaa

Cancan, s tym TT poradit asi neviem, lebo co ja viem, tak TT sa oznacuje tyzden tehotenstva, neviem, ako presne to tam mas napisane, ale to Ti asi nesedi, vsak? Confused Z.

 

27.03.2007 12:09

karinnkaa

ahojcek dik baby fakt uz zacinam byt dost nervozna. Moji rodicia su na ceste sem do budapesti.... ze vraj vybavovat... ale ved ani nie je co... Stresuju vsetci zbytocne, my uz sme to zariadili . Okrem toho je pred vyplatou.... takze budeme len tak poskromne Wink)) ale tesime sa o to viac. Toto bude len na urade, ked bude malinke na svete drahy xce velku svadbu s bielymi satami a v kostole... no takze si tie ozajstne stresy budeme ste uzivat raz. Cancan drzim palce,urcite to dobre dopadne.

 

27.03.2007 12:25

AdkaV

AdkaV: Rikinka, vitaj znova. konecne doma. a naozaj oddychuj, to bude najlepsie. ale presne,a ko to tu uz niekto pisal, je vela pripadov skor sa otvarajucich zien a nakoniec prenasajucich (napriklad moju kamosku v cca 7. mesiaci strasili, ze to bude predcasnyporod, lebo babo je uz moc nizko, zacina sa otvarat a ako to dopadlo? prenasala tyzden! Laughing Laughing Laughing Laughing aj s babom, ktore bolo nizsie)
hej, ale čítala som včera aj že ak sa nešetrili, tak sa im to pretrhlo či to.... Shocked
hej, treba sa setrit, to je jasne. ale ak sa zena setri a naozaj sa nenamaha (napriklad nevlaci kocik hore schodmi ako ja niekolkokrat denne... Embarassed Embarassed ), tak sa da vydrzat az do terminu. drzim palce na 3D-cku, aspon uvidis,na koho sa male podoba - a urcite bude vsetko ok (tiez sa mi to s tou toxo na zaciatku tehu nezda - to si hadam este pamatas, ci si bola vtedy v kontakte s mackami alebo si sa rypala v zahrade. a ak si len o tri bodiky nad rizikovou hranicou, podla mna je to ok)

 

27.03.2007 12:34

karinnkaa

nedari sa mi pripojit obrazok zo 4D Sad(((((( tak neskor. zatial sa majte vsetky

 

27.03.2007 12:53

AdkaV

karinnkaa: nedari sa mi pripojit obrazok zo 4D Sad(((((( tak neskor. zatial sa majte vsetky
a aku ma priponu? velkost? moze mat maximalne 100kB tusim a mozu to byt len .jpg alebo .gif (ak je to video - smola) juj, ale rada by som to videla

 

27.03.2007 13:15

Lenka V.

Ahojte, zajtra idem aj ja do poradne, mali by mať už aj výsledky z krvi. normálne začínam mať strach, keď tu čítam aké problémy majú ostatné maminky. Cancan - nech Ti to dobre dopadne. Tie čo sa máte šetriť sa šetrite a ostatným prajem krásny slnečný deň. PS: v mojom okolí zatiaľ dve dievčatá a jeden chlapec. No tento ročník asi bude silná babská prevaha.... možno to vyrovnám ak budem mať dvoch chlapov ako Tinka. ozaj Tinka - čítaš? ak áno ozvi sa ako sa Ti darí.

 

27.03.2007 13:51

karinnkaa

asi sa podarilo Smile) Tak toto je nasa princezna Smile

 

27.03.2007 13:55

karinnkaa

[quote="rikinka"]

karinnkaa: Ahojtee karinkaaa koľko Vás stálo to DVD? rozmyslame či aj my si to nedáme....
My sme boli tu v Budapesti, a za 20 min. film na dvd a fotku sme platili dokopy v prepocte asi 1700Sk. Tu maju tie 4D babycinema skoro v kazdom vacsom detskom obchodnom centre. www.brendon.hu = neviem ci viete niekt. po madarsky, maju celkom pekne veci, ale otrasne drahe. My sme tam boli len kvoli tomu "filmu" Smile)))

 

27.03.2007 14:29

nasenka

Rikinka, škoda, ja už som mala večer tiché zvonenie. A išla som aj skoro spať, som bola hotová! Confused Budem na teba v tú stredu myslieť, držkajte sa! Ak sa ti bude chcieť, crnkni dnes! Wink Dúfam, že nezaspím.... Wink Baby mne veľa kope bábenko, keď som za PC! Rolling Eyes Žeby mu to vadilo? Laughing

 

27.03.2007 15:24

mvtina

Ahojte, my sme boli vcera v poradni. Neboj Lenka, su tu aj bezproblemovi, to som teda ja a moji dvaja (asi) chlapi.. Treti chlap ma jediny problem, ako nas vsetkych uzivi Wink ale vsak my ho v tom nenechame samotneho Smile Pani doktorka nam napriek tomu odporucila Anopyrin (kvoli zrazanlivosti krvi) a zelezo. Tvrdi, ze dve su neprimerana zataz na organizmus, aj ked to ja este nejak nepocitujem. Obcas ma bolia krize, ale rozhodla som sa pravidelne zacat jest kalerab, to pomaha, len ma naduva a ked cely den sedim pred pocitacom, tak sa velmi nemam ako oddut. Nechce sa mi do seba cpat akekolvek pirule, ked sa mam nad ocakavania dobre, vsak telo je na to stavane a inac sa snazim krmit zivymi vitaminmi nadplan. Drzim palce vsetkym, co sa im prihorsilo, urcite mi je tak dobre aj preto, ze nemusim behat okolo dalsieho dietata a mam klud, ked aj nie na lozku, ale aspon na stolicke..

 

27.03.2007 15:44

Yuyka

Ahoooj Rikinka, som rada, ze si uz doma. Hlavne sa skus nestresovat, mysli pozitivne :D . ked ti na normalnom ultrazvuku povedali, ze vnutorne organy ma babo OK, tak to je super. Na 3D este pozru babu kostnu strukturu a vsetko co sa tyka kosticiek. Aspon tak mi to vysvetlovala doktorka na 3D sono. Karinkaa, foto bolo sice trochu rozmazane, ale ked sa to zvacsi je vidno tvaricku aj rucicku, no je to fakt krasne :D :D :D . V ktorom tyzdni si bola? Ja ked som bola na 3D, tak ta tvaricka nebola vidno az taka vyrazna (ja som bola v 18.-19TT).

 

27.03.2007 16:52

karinnkaa

Yuyka - bola som prave na konci 19-teho tyzdna, teraz v nedelu. Ta fotka je rozmazana, lebo nemam tu v Budapesti scanner, takze 2megapix. fotakom na telefone som to normalne odfotila a musela este zmensovat aby som to sem vedela hodit. Ale ta ozajstna fotka je naozaj jasna a tvaricku aj cele telo je dokonale rozoznat, aj na devedecku je to super vidiet. Inak aj moje babenko stale kope ked som za kompom. Teraz sa naozaj nejak rozkopala, boli tu nasi, tak som sa trochu vystresovala kvoli tej svadbe v piatok, ale uz na to cele kaslem. nech si robi kto co xce.

 

27.03.2007 20:50

Jany

ahojte, my mame dneska za sebou poradnu, tak vaneska nam bola potvrdena a ma kocka jedna uz 21cm. vsetko ako ma byt, tak sa tesime Smile karinka gratulujem k svadbe, to mate fakt na rychlo, ale take su najlepsie Wink a peknu fotecku z 3D si poslala Smile ja sa chystam v 25tt, tak sa uz tiez tesim ............

 

27.03.2007 23:58

Mt

Ahojte, presne pred tromi mesiacmi, ale rano som objavila na testiku dve ciarocky a rada by som sa k vam konecne pridala Smile Toto, ak vsetko dobre dopadne, bude nase druhe dietatko. Jednu augustovku Majku uz doma mame. Podla prveho UZV by sa drobatko malo narodit 22. augusta a z ostatnych to vychadza +-1 az 3 dni hore dole. Podla PM sa nemozeme celkom riadit, lebo to nebola klasicka M, ale spontanny potrat v 6tt Sad . Teraz vo stvrtok idem do poradne a snad sa uz konecne dozviem vysledky z AFP, na ktore cakam takmer tri tyzdne a dozviem sa aj ako odborny lekar posudil babatko z dnesneho morfologickeho UZV. Pohlavie sme sa zatial nedozvedeli..., hlavne aby bolo mimi zdravucke. [b:bb6d6b9e5f]Rikinka[/b:bb6d6b9e5f], neviem, ci si ma pamatas z diskusie "Missed abort alebo Snazilky 2007", ale tesim sa spolu s Tebou, ze si doma a ze sa psychicky citis lepsie a prajem nech stredajsi 3D dopadne dobre a aj stvrtkova skuska :D [b:bb6d6b9e5f]Karinnkaa[/b:bb6d6b9e5f], gratulujem ku svadbe a nech mate krasny den!!! [b:bb6d6b9e5f]Cancan[/b:bb6d6b9e5f], drz sa v praci, nech v nej dopadne vsetko podla Tvojich predstav a nech su druhe odbery krvi v poriadku!

 

28.03.2007 08:33

Soňa_

Ahojte kocky...dobre ranko vam prajem... dufam ze sa citite dobre a tesite sa z kopancekov... moje nejak zlenivelo, velmi nekopka, len sa tak otiera... Shocked no neviem, dufam, ze v piatok na vysetreni vsetko dobre dopadne...uz som z toho nervozna... Karinka, kraaaasna fotecka...malinkata tvaricka, rucicka- je to uplny zazrak vidiet takto babo... dufam, ze svadbove pripravy prebehnu v klude...pozri si Moja velka grecka tucna svadba a hned ti bude veselsie.. Laughing ozaj, smiem sa spytat, vedia tvoji rodicia po madarsky? budu vediet komunikovat so svokrovcami? mna caka prve rodinne stretnutie asi koncom leta a navzajom si nebudu rozumiet..to bude srandy Laughing Laughing aspon sa nepohadaju...hehe

 

28.03.2007 08:36

Soňa_

Marta, vitaj...tesim sa nas tak pribuda...prajem vsetko dobre, nech ste zdravi a vsetko je v poriadku... darmo, tento rok bude velmi silny....babsky, ale o to lepsie bude tym par chalanom, ktori sa narodia Wink zacinam mat dilemu- nedube lepsie, ked budeme mat chlapca Confused: Laughing Laughing