1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33

Júlovčatká 2007

07.03.2007 16:29

Trish22

Laughing Laughing vybrali sme si farbu v ktorej je športový kočík

 

07.03.2007 18:04

Leni

Ahojte. Trich-nasi chlapci budu mat co robit :D ,zatial je prevaha dievcat :D Tieto kociky su dost oblubene,vsetky zname ich mali. Len ja som pocula typ,ze cim vacsie kolieska tym lepsie. Ale asi po rovnych cestach to az taky rozdiel nerobi. Ja budem muset kocikovat z kopca do kopca Confused Laughing ,tak preto mi boli vacsie kolesa odporucane.

 

08.03.2007 08:17

Danus

ja tiez mam radsej velke kolesa ale TRISH kocik vyzera uzasne. Laughing

 

08.03.2007 08:30

Anetka

Dobre ranko...tak ja sa hlasim po PN opat z prace...ufff...sa mi nechce....ale aspon kasel sa zlepsil a hlavne sme si s drobcekom pekne oddychli... Babulky viete ako som pisala o tom tvrdnuti bruska, ja uz neviem ci si to namyslam, ci sa len moc sledujem(lebo lekarka mi povedala ze je vsetko OK) ale mne sa zda ze mi brusko trocha tvrdne aj pri orgazme Rolling Eyes Embarassed Co si o tom myslite?

 

08.03.2007 08:50

Nela.V

Mozno je to tym, ze sa ti stiahnu maternicove svaly. Ja som mala tiez vecer aj rano trocha tvrdsie brusko, ale hned ako sa pretocim na niektory bok alebo sa postavim tak je to fuc. Skus pozriet na nete ci niekto nemal podobny problem. Sex by ti poskodit nemal, dokial nemas problemy s krckom a pokial nejako extremne "nevyvadzate".. Wink

 

08.03.2007 08:53

Anetka

Hm, to nie, sexik sme preventivne dost obmedzili, len aby bolo mimi OK, sak viete ze sa neda tak ako ked sme neboli tehulky Wink

 

08.03.2007 09:55

Nela.V

Anetka, a kedy potom k tomu orgazmu dochadza ked to nie je pri sexe? Wink

 

08.03.2007 10:10

Anetka

Tak hej pri sexiku a aj pri inom druhu laskania Laughing

 

08.03.2007 10:28

Nela.V

Trish, kocik je velmi pekny. Ale zmesti sa ti do vanicky polrocny drobec aj s fusakom? Mne sa tieto PP zdaju dost male. Alebo planujes v zime pouzivat uz sportovu verziu?

 

08.03.2007 11:05

Trish22

baby, ja už fakt neviem potom čo s kočíkom. ja nepotrebujem veľké kolesá, a nepáčia sa mi ani trojkolky....a chcem mať trojkombináciu a aby bola v peknej farbe, nie moc výstrednej a nie príliš extravagantnej....aby tá farba bola aj neutrálna, lebo druhé bábo ak bude dievčatko aby sme nemuseli kupovať ďalší kočík.....prosím poradte. Anetka- to že máš trvdšie bruško je nornmálne a aj to že pri orgazme sa ti stiahne a tvrdne....je to o.k. podľa môjho lekára lebo ja to mám tiež. aj pri orgazme aj keď zle ležím no niekedy aj počas dňa alebo keď sa namáham. ale včera som bola na poradni a malý je o.k., krčok tiež maternica tiež.....tak sa neboj ničoho!!! NelaV- no m´š drobec už bude mať pol roka v zime a polročné detičky už radi vykúkajú z toho kočíka, tak možno by som už aj mohla používať športový kočík.....a u nás hovorím už neviem ako dlho poriadne nenasnežilo....takže s tými veľkosťami kolies nebudem mať problémy. No neviem....ak budete vedieť prosím poraďte ktorý kočík a tak. díkes

 

08.03.2007 11:25

Anetka

Trish- takze je to normalka to tvrdnutie bruska pri orgazme...uff...som si vydychla...uz som sa zlakla ze budem uuuuplne abstinovat Laughing Ty si sa na to pytala aj lekara, tiez si si to na sebe vsimla? Ono, asi maternica sa aj normalne stahuje pri orgazme, ale tym, ze nie je taka zvacsena tak to nie ej take citelne, nie? Logicky... :D

 

08.03.2007 11:35

sokinka

Ahojte, Trish - mne sa tiez nepacia trojkolky. sa mi zdaju take labilne. mi mame trojkombinaciu, myslim, ze je to praktickejsie ako mat hlboky a potom kupovat sportak. kolieska mam male, velke mi budu asi na dve veci, ak bude taka zima ako bola teraz v BA. mne momentalne chuti asi vsetko. ale zistila som, ze musim mat kazdy den nieco sladke. inak som zla :D ! Taka intimna otazocka: Milovanie vam chuti? Mne zo zaciatku vobec. ani som nan nemala chut. Ale teraz ma to chyta dost casto, az je z toho drahy trosku nesvoj. Embarassed Laughing

 

08.03.2007 12:22

Nela.V

Sokinka, s tou chutou na sex nie si sama. Do 16. tyzdna mi byvalo tak zle, ze som pomaly na sex ani len nepomyslela. Potom sa to vsak rapidne zvrtlo a manzela som doslova obhanala. A on sa chudacik tak strasne vzdy boji aby mi nejako neublizil, tak to mame dost komicke.

 

08.03.2007 12:52

Anetka

Sokinka, Nela V- aj som tak trochu rada ze si tuto intimnu temu nahodila...hm, ja tiez zo zaciatku s chutou nic moc, teraz by som mohla stale, ale presne ako vravite je to aj u nas, muzik sa tiez boji a ked aj nieco je, tak len tak opatrne ze az...aj to ho musim ukecat Embarassed

 

08.03.2007 14:29

Anetka

Hm, babulky, aj vam sa zda ze to tak leti, uz sme asi vsetky v druhej polovici tehulkovstva...neuveritelne...nic si neprajem viac ako aby nam aj ta druha polovica prebehla aspon tak dobre ako ta prva... Smile

 

08.03.2007 15:09

Spring

Ahojte babuľky! Trish - nám sa zatiaľ páči kočík TAKO Natalia. (v prílohe) Neviem aké sú odozvy, či je dobrý, pohodlný...atď. Babuľky, ak viete poraďte :D Najprv sa mi páčil aj tento typ: http://www.bambino-kociky.sk/product_info.php?cPath=91_92&products_id=1120 Ale potom som uvidela to tmavomodré TAKO a dostalo ma :D

 

08.03.2007 15:35

smejko

Ahojte! ja sa opat hlasim po dlhej odmlke. Dnes som si bola na Genetike po vysledky z amniocentezy. Babetko je v poriadku a k synovi pribudne v juli dcerka. Trish - ja som mala (este mam odlozeny a vyberiem ho aj pre malu) Martinelli (vyšši štandart ako Peg Perego Atlantico). Je to vynikajuci kocik a ani v zime po snehu som tu v BA nemala s nim ziaden problem. Akurát som si k nemu prikupila teraz Navettu na prvych par mesiacov asi tak do konca oktobra. Potom presedlame do original hlbokeho kocika Peg Perego, ktorý má vaničku dlhšiu a aj širšiu ako je Navetta. Koliečka nie su malické, sú také stredné. Kočík je ovladateľný jednou rukou. Ja Ti tento kočík možem po mojich skusenostiach len odporúčať.

 

08.03.2007 15:43

Trish22

Anetka- to tvrdnutie je normálne, veď sa ti stiahne maternica. mám to od začiatku. s tým keksíkovaním to mám tak všelijak.....na začiatku som vôbec nemala chuť....potom trošku sem-tam...ale dosť som sa bála, keď som mala aj to krvácanie....teraz častejšie, ale nasilu sa obmedzujem, lebo sa bojím aby sa niečo nestalo...no môj mužík by najradšej každý deň Embarassed :D :D Spring- no ten Tako sa mi tiež veľmi páči....možno ho pôjdem niekde kuknúť....len ja to mám dosť ťažké, lebo v Galante toho majú asi na tri veci, v Šaľi tak isto...žiadny výber...tak musím ísť buď do NR, TT alebo BA. no a tak musím na to nahovoriť mužíka a on je dosť zaneprázdnený...tak to mám ťažké. smejko- je to super, že bábo je o.k. a gratulujem k dievčatku!!! Ja vám normálne závidím tie dievčatká!!! ja som tiež strašne chcela babu...no ale neva. veď bude druhé!!! Ďakujem za radu, čo sa týka kočíkov! pa pa

 

08.03.2007 20:02

Miriam z NR

Ahojte maminky a skoromaminky Smile Prepacte ze vam sem leziem, ja som z augustoviek 2006 a chcem pomoct mojej kamaratke ktora predava kocik PegPerego s navettou (len hlboky). Je pouzivany 8 mesiacov aj to minimalne, lebo jej Samko neznasal kocik, takze je ako novy. V cene je sietka proti hmyzu a hracka na kocik - predava ho za 7500,- Sk. Tak ma napadlo ze to sem ponuknem. Dufam ze sa nehnevate Embarassed Ak ma niektora zaujem tak volajte na cislo: 0911 408 962. Je z NR. Pekny den Smile Miriam

 

09.03.2007 07:25

Nela.V

Spring, skus pozriet este www.babatko.com. Tam maju tiez nejake TAKO kociky, ci ho nebudu mat za lepsiu cenu. Baby, poculi ste niektora o kybliku na kupanie namiesto vanicky?

 

09.03.2007 08:25

alenka

Ahojte, Nela ja som o tom kybliku pocula, resp. videla som ho na fotkach, v zahranici tie kybliky pouzivaju...........ale neviem dokedy sa tam babo zmesti, teda do akeho veku, ale zrejme je to vyhodnejsie ako vanicka, lebo tam davas menej vody a podla mna to moze byt tiez dobre ked sa babo pokaka tak mu mozes hned umyt zadocek vo vodicke v kybliku. My sme tak pouzivali lavor ked sa moja sestra pokakala (mala som 14 rokov ked sa narodila, takze si vsetko pamatam a aktivne som aj pomahala Smile ) a uz vtedy som si myslela ze by bolo lepsie nejake vedierko, ze sa jej tam zmesti zadocek, oplachne sa a hotovo........................

 

09.03.2007 08:45

Spring

Nela V. - odtiaľ mám tú fotku kočíka :D Majú tam dobré ceny... Tento náš tam stojí 5990 Sk Len najprv musíme ohmatať a obkukať kočík v nejakej predajni, aby sme vedeli ako vyzerá naživo :D Ja som videla tie kýbliky na RTL alebo kde, je tam taká relácia že Mein Baby... No a tam kúpali malé bábätká... Čo ja viem Confused Mne sa to veľmi nepáčilo... Držali ich za hlavičky... Ja by som sa bála, že mu niečo spravím ak ho držím len za hlavičku...

 

09.03.2007 08:47

Anetka

Ahojte...aj ja som videla na nete ten kupaci kyblik, tiez sa mi to moc nepacilo, bala by som sa ze lebo babetko je tam take ucupene, pokrcene, chuda, mala by som strach ze mu ublizim na chrbticku...neviem...

 

09.03.2007 09:14

Nela.V

Ja som ho nasla na stranke www.babo.sk. Je to mozno setrnejsi sposob co sa tyka vody. Pisu, ze sa to moze pouzivat uz od narodenia, lebo babetko ma pocit ako keby bolo este v brusku. Zaroven sa mi to vsak zda neprakticke pri umyvani. Ale zasa sa urcite nemusim bat ze sa mi sklzne do vody a napije, nedajboze nieco horsie. Akurat je otazkou stabilita kyblika ked bude uz trosku vacsie. Trish, kolega mi spominal, ze predajna TAKO kocikov je aj v BA v dubravskom OD Saratove. S tym Avenocom nemate niektora skusenosti. Mne ten procto-glyvenol nezabral vobec. Skusim ist dnes pozhanat Avenoc a uvidim co to spravi cez vikend.

 

09.03.2007 09:28

Spring

Trish22: Spring- no ten Tako sa mi tiež veľmi páči....možno ho pôjdem niekde kuknúť....len ja to mám dosť ťažké, lebo v Galante toho majú asi na tri veci, v Šaľi tak isto...žiadny výber...tak musím ísť buď do NR, TT alebo BA. no a tak musím na to nahovoriť mužíka a on je dosť zaneprázdnený...tak to mám ťažké.
Trish - V NR majú určite Tako kočíky... Ja som minule videla v Polygone (v budove), len to som ešte nevedela že sa mi taký kočík páči... Laughing

 

09.03.2007 09:41

Marcela

Babenky, ja som kupanie v kybliku videla v praxi a vobec ale vobec sa mi to nepacilo... Ved ked v nom babo sedi ci cupi, tak nemam ziadnu sancu dostat sa mu k ritke a poriadne ju vyumyvat. Praktickejsie sa mi zdaju tie lehatka do vanicky, ci uz plastove alebo latkove, na ktorych babo lezka a mamina ho moze pohodlne poumyvat. Co myslite?

 

09.03.2007 09:58

Spring

Marcela - súhlasím na 100 % Smile

 

09.03.2007 10:02

lugerka

Ahojte dievčatá dlho som sa neozvala ale nemala som nič nové. až do minulého piatku ked som čakala na usg drobec prvý krát zaklopkal na bruško. Dával si načas je to proste leňoško pomne Laughing ani teraz nekope nejak často skôr sa len naťahuje a tlačí mi nožičkou na rebro alebo bruško no a ako ste si všimli oslovujem ho on :D :D :D bude to malý Miško Wink tak idem si prečítať čo máte nové vy.

 

09.03.2007 10:42

alenka

Marcela, a ten kyblik je taky uzky ze tam nemozes vlozit ruku a babo poumyvat ? Lebo potom je to fakt o nicom..............videla som len fotku ako to babo kupu, a tam ho normalne umyvala rukou a zmestila sa jej tam...............hm Tak ci tak, ja planujem kupit vanicku...............

 

09.03.2007 10:51

Anetka

Jej, Lugerka, aj my chceme a planujeme Miska ak to bude chlapce :D k

 

09.03.2007 11:29

Marcela

alenka: Marcela, a ten kyblik je taky uzky ze tam nemozes vlozit ruku a babo poumyvat ? Lebo potom je to fakt o nicom..............videla som len fotku ako to babo kupu, a tam ho normalne umyvala rukou a zmestila sa jej tam...............hm Tak ci tak, ja planujem kupit vanicku...............
Tak kym je babo novorodenec jasne, ze tam nejake miesto je, ale manipulacia s tak malickym babatkom... ja osobne som mala strach a ako dieta rastie aj miesta ubuda a ak tam aj miesto je, nedokazes to babo umyt tak dobre v spodnej casti kyblika. Mala ho kamoska a ked som ju videla ko svoju dcerku kupe, mala som dost. Pisu, ze babo sa citi ako v brusku a nema strach, ale co sa umyvania tyka, tak pre rodica je podla mna neprakticke a drahsie ako vanicka... teda aspon tu.

 

09.03.2007 12:22

Danus

tiez preferujem vanicku Wink

 

09.03.2007 12:55

Trish22

Spring- díky za radu. pozriem sa na Polygon na budúci utorok idem do NR a kuknem sa tam. lugerka- gratulujem k malému Miškovi....som rada, že pomaly k nám pribúdajú aj chlapci. myslela som si že budem sama!! Sad ja som o tom kíbliku ešte nepočula ale ak si to mám predstaviť je to dobrá sprostosť. každopádne mi budeme mať vaničku. u nás je všetko o.k. malý je tiež o.k. a dosť často dáva o sebe vedieť.

 

09.03.2007 13:35

Anetka

Trish paci sa mi ten novy obrazok s bruskom a babetkom Smile

 

09.03.2007 13:44

ivana

ahojte Smile prepacte, ze sa vam sem miesam, ale niekedy si vas citam z nostalgie Embarassed TAKO kociky su sice priestranne, ale su polskej vyroby a tomu zodpoveda kvalita - dost casto sa kazia kolieska. a hlavne je kocik velmi tazky ! takze ak planujete nosit ho po schodoch, nastupovat do MHD a podobne, dobre si kupu rozmyslite. a este poznamka - v polsku sa tieto kociky predavaju po 4000-4500sk, v bratislave za 9000 sk.... este tu niekto pisal, ze kupit trojkombinaciu je praktickejsie. mozno je, ale napr. na jul2005 neostala ani jedna mamina len pri jednom kociku Wink po tych 8 mesiacoch sme povodne kociky (aj ked to boli 3-4 kombinacie) vymenili za ine. za prve sa vam kocik "opozera" - ked vec pouzivate dennodenne niekolko hodin, ziada sa vam zmena Smile a okrem toho, cisto sportove kociky su o dost lahsie, skladnejsie a praktickejsie ako kombinacie. hovori sa, ze hlboky kocik sa oplati kupit lacnejsi (aj napr. na inzerat) a potom skor investovat do sportoveho....

 

09.03.2007 14:51

sokinka

Ahojte babulky. ako vidim, pekne ste sa rozkecali. mne sa tiez moc nepaci kyblik na kupanie. preferujem skor kupanie vo vanicke, popripade vo vani. Spring - zvyknes castejsie pozeravat Mein Baby? lebo ja vzdy ked som mala a mam frei tak to pozeram. velmi sa mi ta relacia paci. a hlavne tie moznosti vyberu porodu a vybavenia porodnic.

 

09.03.2007 15:21

Nela.V

Sokinka, ono vsetko co sa tyka vyberu porodnice (ci uz sposoby porodu alebo zariadenie) je pekne, ale asi najdolezitejsi je personal. Ked budu mile, prezijes aj tazky porod ci horsie vybavenie. Ja som zatial pevne rozhodnuta pre Kramare, nakolko mimi bude moje prve a co som pocula je tam fantasticka starostlivost hlavne o babetka. Odtial asi este neodisla mamicka, ktora by nevedela kojit a je fajn ked mozu prist na kupanie aj rodinni prislusnici ci samotny manzel. Neviem ci taketo "vymozenosti" co sa tyka pristupu k babetkam su aj v ruzinovskej porodnici alebo na antolskej. A pevne verim, ze do leta bude hotova aj prerabka novych izieb. Trish, ked ta nahodou odradili od toho TAKO kocika, skus pozriet DEMU. Ja ju velmi zvazujem, hlavne preto, ze na nu nie su skoro ziadne reklamacie, je dostatocne velky a pohodlny. Je sice tazsi nez PP a podobne, ale kedze byvame v RD nemusim prenasat hore dolu po schodoch a je mi to jedno. Musis si zvazit kam budes s kocikom chodit, kde ti bude stat a ci sa zmesti do auta.

 

09.03.2007 15:28

Spring

ivana: TAKO kociky su sice priestranne, ale su polskej vyroby a tomu zodpoveda kvalita - dost casto sa kazia kolieska. a hlavne je kocik velmi tazky ! takze ak planujete nosit ho po schodoch, nastupovat do MHD a podobne, dobre si kupu rozmyslite. a este poznamka - v polsku sa tieto kociky predavaju po 4000-4500sk, v bratislave za 9000 sk....
Díky za radu Wink Toto som potrebovala vedieť... Na internete písali, že je to taliansky kočík, tak nechápem... Confused Váha kočíka mi nerobí problém, bývame na prízemí a v MHD cestovať nebudeme... Smile Len tie kolesá ma trápia... Ak sa fakt tak často kazia... no neviem... Musíme popremýšľať... SOKINKA - Mein Baby som zvykla pozerať pred 2 rokmi, keď som ešte nepracovala, popríp. keď som mala dovolenku alebo teraz PN-ku... Teraz je to už kratšie ako pred 2 rokmi a plné reklám, takže mi to ani nechýba... Ľúbila som to pozerať, bolo to také dojímavé keď sa dieťatko narodilo... Smile

 

09.03.2007 15:35

Lily

Ahojte Smile Vidim, ze ste sa tu poriadne rozbehli s nakupovanim pre babatka ... same krasne vecicky :D Co sa tyka kocikov, my sme pri Emke pouzivali hlboky kocik Peg Perego s priestrannou vanickou, ta sa dala od podvozku odcvaknut a pouzili sme ju aj doma ... spinkala v nej pri nas v obyvacke Cool Ak by niekto mal zaujem, predala by som ho ... nakolko chceme kupit novy kocik pre druhe babatko Wink Poslem Vam aj fotku Wink Teraz pouzivame golfovy kocik Peg Perego a som s nim velmi spokojna Exclamation Je lahucky a hlavne skladny. Ja este pohlavie babatka neviem ... snad na buduci tyzden Cool

 

09.03.2007 15:41

EvaL

Ahojte, tak aj ja som pocula, ze sa kociky TAKO casto kazia. Ale zase nemozem povedat, zeby kociky vyrobene v Polsku sa kazili. Ja ked som si kupovala kocik pre syna, tak som ho kupovala tu na Slovensku, ale je to polska vyroba (skoro ako vsetko u nas). A vydrzal mi dva roky a nechavam si ho aj teraz, pretoze stale vyzera ako novy, ma krasne zive farby, nevyblednute a nic sa mi na nom nepokazilo. A ma este jednu vyhodu, ze ten kocik sa da hojdat, na rozdiel od ostatnych, napr. DEMA a BAMBI, na to nas upozornovali viacery, ze ak budeme kupovat kocik, tak nech ma popruhy a nie pruziny, tak na to sme sa zamerali. Hoci mi to velmi nebolo treba, Filipko sa hojdat nepotreboval. A na leto, ked mal maly tak 7 mesiacov sme si kupili golfac DEMU, a toho sa idem zbavit, kym bol malicky a lahky tak bol v pohode, ale o rok neskor, to aby som zacala posilovat, ked som ho chcela trlacit, kolieska mi chodili kade tade, a cely bol nejaky labilny. Tak som muzicka presvedcila, ze ked si nekupime novy hlboky kociar,tak aspon ten golfac chcem novy.

 

09.03.2007 18:28

lugerka

Anetka: Jej, Lugerka, aj my chceme a planujeme Miska ak to bude chlapce :D k
no my sme plánovali Mišku a máme Miška :D tak držím palce aby to bol chlapček Wink

 

09.03.2007 19:15

lugerka

pozerám že už nakupujete a sondujete kočíky Smile ja už mám oblečko nakúpene tak tajne som kupovala lebo mamina sa hnevala že sa nemá do predu kupovať, ale mne to nedalo vždy ked som šla okolo detských vecičiek vždy som nejaké bodynko domov doniesla Wink máme aj nejaké ružové Laughing kočiar mám vyhliadnuty Baby welt ale ešte som ho nevidela live len na nete Sad

 

09.03.2007 19:58

mia

Babule, to vy som chcela vediet ako by sa trojrocne babo tvarilo keby ste ho chceli kupat v tom kybliku. Pozrela som sa na tu web stranku a tam pisu od narodenia do 3 rokov! My sme mali vanicku, formovanu na pololah pre novorodenca, na sedenie pre vecsie babetko, ktore uz udrzi hlavku pri sedeni. Zrusili sme to po pol roku a kupili sme klasicku vanicku. Maly sa nam vo vode dost santi a v tej povodne uz nemal miesto na prieskumy. Preto si neviem predstavit kyblik.

 

10.03.2007 09:33

vieraz

Ahojte, ja len trocha k tym kocikom. My sme mali pri synovi polsky kocik po inom dietati, takze sluzil skoro 5 rokov, a okrem toho ze je spinavy a vysediveny nic mu nechyba. Koleso nam ani raz nevypadlo. Skladala som ho min. raz tyzdenne do auta a v pohode. Proste sme ho nesanovali a nic sa mu nestalo. To mate jedno aku znacku kupite, ked trafite na kazovy kus tak moze stat hoci aj 20000 Sk. Aj teraz mam v plane kupit polsky kocik. Len sa rozhodujem pre model a farbu.

 

10.03.2007 11:05

Trish22

Ahojte babenky, no som sa dočítala o tých kočíkoch a som rada, že ste napísali svoj názor a skúsenosti. Ako som pozerala ešte stále u nás vyhráva Peg perego centro kompleto + vanička Naveta. Bábo sa narodí v lete..budeme potrebovať hlboký....na zimu už bude mať pol roka a stačil by nám aj športový. bývame na dedine, nemusím ho vlačiť po schodoch akurát aby sa dal ľahko poskladať aby sa mi zmestil do auta....ani MHD nechodíme. U nás nesneží, takže nepotrebujem ani extra veľké koelsá...tento typ má veľkosť kolies stredný. dnes ideme oslavovať 50ku. mamina mi včera ušila krásne nohavice, čierne elegantné...odfotím sa v nich večer a zajtra to sem švacnem.... pekný víkend vám prajem. pa pa

 

11.03.2007 20:32

Anetka

Ahojte zienky. Bola som v piatok s muzikom v Auparku, tak sme zbehli nakuknut do Mothercare. Maju tu super postielku, len to sa mi zda este skoro kupovat, ale asi tu potom pojdeme kupit. Pacilo sa mi, ze je fakrt stabilna, matrac mozno nastavit na 3 vysky, jedna strana sa da spustiti a okolo postielky su hryzatka, ked sa uz zacne babo stavat aby neokusovalo to drevo okolo....a este co sa mi pacilo, maju tam taku vecicku, ktora sa prilozi na brusko, k tomu su dvoje sluchadla, pre maminku aj pre tatinka a mozu spolu pocuvat tlkot babetkovho srdiecko :D Uz ste o tom poculi? Ja som to tam videli po prvy krat... Babulky este som sa chcela opyat- boli ste vsetky na internom vysetreni v ramci prenatalnej starostlivosti? Mna chcela lekarka poslat len kvoli tomu tlaku ktory mi namerala v ambulancii, ale kedze doma je vsetko OK, tak som nemusela....ale neviem...chcem sa jej na to spytat... pekny zvysok vikendu.papa

 

11.03.2007 20:54

EvaL

Na interne vvysetrenie sa chodi pred terminom porodu. Ja som pri filipkovi bola 13 dni pred terminom.

 

11.03.2007 23:31

sunny

ahojte, tak nakoniec vyzera, ze nas chlapcek bude dievcatko Wink Laughing

 

11.03.2007 23:36

sunny

Este k tomu kybliku: na prvy pohlad nevyzera sympaticky, ale mam nanho dooost vela dobrych referencii - samozrejme sa nepouziva to 3 rokov Rolling Eyes Novorodene deticky sa v nom citia fakt super, lebo si pripadaju ako v mamickinom brusku a neboja sa ako pri kupani klasickom, kde su ako keby bezbranne otrcene celemu svetu. Este si veeeelmi dobre pametam, ako nasa Nikinka vrieskala pri kupani vo vanicke, neznasala ten pocit, ze je "otvorena" a bezbranna... ked sme ju kupavali v umyvadle cupiacu, bolo vsetko ok, ziadny vreskot. Prave preto zvazujem kupu toho vedierka, aj ked ho budem pouzivat fakt len 3-4 mesiace, ved sa da predat... Okrem toho pri vecernom kupani som dieta nikdy nepotrebovala "zgruntu" vyumyvat, zadocek sme umyvali po kazdom kakani, alebo aspon kazdom druhom, cize vecerne kupanie bolo len ako "relax" pred nocnym spankom... a takto nam to aj hovorila detska sestricka v porodnici v Stiavnici, ze vecerne kupanie by malo byt relaxom a nie "vyvrestanim" sa.... ako to byvalo u nas. Tot moj nazor... Wink

 

12.03.2007 07:55

Nela.V

Anetka, mna poslala dokina na interne uz niekedy v 12tt. A vysledky vysetreni som mala dobre vsetky. Co stala ta postielka v Auparku?