1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93

Jun 2007

21.02.2007 18:15

Babula

Luuu: Niki no pri pohlade na moje momentalne krivky ala Vestenicka Venusa mi pride pri slove romantikuš trosku smiesno Laughing
Laughing

 

21.02.2007 18:46

dzudy

Babula, ja viem ze za tento rok tiez as narok na dovolenku sa to prepocitava lebo to ako si na materskej tak to ako by si pracovala vies, takze sa spytaj ze kolko dovolenky budes mat. Ja v nose nemam zaschnutu krv, ale take zrazeniny s cerstvou krvou co mi upchavaju nos

 

21.02.2007 18:50

Babula

dzudy: Babula, ja viem ze za tento rok tiez as narok na dovolenku sa to prepocitava lebo to ako si na materskej tak to ako by si pracovala vies, takze sa spytaj ze kolko dovolenky budes mat. Ja v nose nemam zaschnutu krv, ale take zrazeniny s cerstvou krvou co mi upchavaju nos
aha, tak to si ma potesila, kazda koruna sa zide. Wink Inac som citala, ze tehotne zeny ňmavaju casto upchaty nos...

 

21.02.2007 18:51

dzudy

Luuu: dzudy cicka co je? vsak cele popoludnie ti tu niekto radi Sad hadam na teba nejde depka? ...nie kazdy sa v tom vyzna asik Cool
Nejde na mna depka ale som chora a je mi zle a mam napisat tri prace do skoly. Poradte mi nieco co vam zabralo na kasel a hrdlo??

 

21.02.2007 18:53

dzudy

dzudy: Babula, ja viem ze za tento rok tiez as narok na dovolenku sa to prepocitava lebo to ako si na materskej tak to ako by si pracovala vies, takze sa spytaj ze kolko dovolenky budes mat. Ja v nose nemam zaschnutu krv, ale take zrazeniny s cerstvou krvou co mi upchavaju nos
aha, tak to si ma potesila, kazda koruna sa zide. Wink Inac som citala, ze tehotne zeny ňmavaju casto upchaty nos...
Ja som toho vzornym prikladom trapi ma to uz nejake 2mesiace a je to des, ale teraz sa mi pridruzila ta krv a ona mi upchava nos este k tej opuchnutej sliznici.

 

21.02.2007 18:55

Babula

dzudy: Babula, ja viem ze za tento rok tiez as narok na dovolenku sa to prepocitava lebo to ako si na materskej tak to ako by si pracovala vies, takze sa spytaj ze kolko dovolenky budes mat. Ja v nose nemam zaschnutu krv, ale take zrazeniny s cerstvou krvou co mi upchavaju nos
aha, tak to si ma potesila, kazda koruna sa zide. Wink Inac som citala, ze tehotne zeny ňmavaju casto upchaty nos...
Ja som toho vzornym prikladom trapi ma to uz nejake 2mesiace a je to des, ale teraz sa mi pridruzila ta krv a ona mi upchava nos este k tej opuchnutej sliznici.
striekaj si morsku sol. Wink

 

21.02.2007 19:00

dzudy

Babula to si striekam, to mi nepomaha uz mam viacero pripravkov vyskusanych, ale najlepsie mi zabera muconasal sprej, je to faj vydrzi mi to tak aj celu noc ze nemam upchaty nos.

 

21.02.2007 20:10

Babula

Luuu: dzudy cicka co je? vsak cele popoludnie ti tu niekto radi Sad hadam na teba nejde depka? ...nie kazdy sa v tom vyzna asik Cool
Nejde na mna depka ale som chora a je mi zle a mam napisat tri prace do skoly. Poradte mi nieco co vam zabralo na kasel a hrdlo??
Dzudy, ja robim s JUSTOM, to je svajc.prirod.kozmetika, ja si davam na vsetko to, ale to Ti radit nejdem, kedze to nemas ako zohnat narychlo... Poradim Ti tea tree olej, nas sa moze aj vnutorne, je to prirod.ATB, ale neviem, ci sa moze aj v tehu Confused Aspon si kloktaj TTO plus voda, nakrajaj si cibulu a do toho med a pi tu stavu alebo si uvar cibul. caj, ak to neprejde, najlepsie je striekat do hrdla BIOPAROX, to neskodi.

 

21.02.2007 20:11

Babula

dzudy: Babula to si striekam, to mi nepomaha uz mam viacero pripravkov vyskusanych, ale najlepsie mi zabera muconasal sprej, je to faj vydrzi mi to tak aj celu noc ze nemam upchaty nos.
DZUDY, MUCONASAL poznam, davam ho dcere, je NEVHODNY pre tehotne, prosim, neuzivaj ho!!!!!! Je to tam napisane. Inac je vyborny.

 

21.02.2007 20:14

deszki

dzudy: Babula to si striekam, to mi nepomaha uz mam viacero pripravkov vyskusanych, ale najlepsie mi zabera muconasal sprej, je to faj vydrzi mi to tak aj celu noc ze nemam upchaty nos.
DZUDY, MUCONASAL poznam, davam ho dcere, je NEVHODNY pre tehotne, prosim, neuzivaj ho!!!!!! Je to tam napisane. Inac je vyborny. mne pomohol sirup HEDELIX.... Exclamation Poradili mi ho v lekárni.

 

21.02.2007 20:21

Babula

Teraz ma napadlo, ja mam termin porodu presne o 4 mesiace, zda sa mi to strasne dalekooooo.

 

21.02.2007 22:08

jamimi

Ahoooooj tak sa hlasim az teraz,tak nam potvrdili DIEVCATKO Razz som stastnaaaaa,vazime 660g a sme vacsie o tyzden+par dni,no na uzv som videla vsetko.mozog,srdce,komory,chlopne,mocovy mechur a dokonca nam mala vyplazila jazyk Razz proste vsetko je v poriadku,....Ozaj Babula odkial si?som asi zabudla Embarassed Confused

 

21.02.2007 22:10

Babula

jamimi: Ahoooooj tak sa hlasim az teraz,tak nam potvrdili DIEVCATKO Razz som stastnaaaaa,vazime 660g a sme vacsie o tyzden+par dni,no na uzv som videla vsetko.mozog,srdce,komory,chlopne,mocovy mechur a dokonca nam mala vyplazila jazyk Razz proste vsetko je v poriadku,....Ozaj Babula odkial si?som asi zabudla Embarassed Confused
CONGRATULATION Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Bola si na 3D???? Som z MT.

 

21.02.2007 22:18

jamimi

Nie nie na 3D na klasickom Razz ale fakt super stroj aj doktor Smile vsetko mi podrobne opisal a bola som tam okolo pol hodiny.Hmmmm skoda ja ze budeme rodit niekde spolu Sad ved mame podobny termin Razz pomalicky sa odberiem spat k malemu tak prajem dobru noc Wink

 

21.02.2007 22:22

Babula

jamimi: Nie nie na 3D na klasickom Razz ale fakt super stroj aj doktor Smile vsetko mi podrobne opisal a bola som tam okolo pol hodiny.Hmmmm skoda ja ze budeme rodit niekde spolu Sad ved mame podobny termin Razz pomalicky sa odberiem spat k malemu tak prajem dobru noc Wink
to fakt na klasike ste tak krasne videli??? Shocked A Ty si odkial, zeby som sla rodit inde? Smile Moznoo ani nezaspis z toho vzrusenia, budes mat dceruuuuu Exclamation Wink Tak dobru noc, dnes ste to odflakli. Crying or Very sad

 

21.02.2007 22:26

jamimi

Babula sakra to mas s tym spankom asi pravdu ale akosi som to tusila od zaciatku Smile Ja som z BA Razz .....No fakt ficiiiiim spat dobruuuuuu noc Exclamation zajtra sa hlasim Twisted Evil

 

21.02.2007 22:34

Babula

jamimi: Babula sakra to mas s tym spankom asi pravdu ale akosi som to tusila od zaciatku Smile Ja som z BA Razz .....No fakt ficiiiiim spat dobruuuuuu noc Exclamation zajtra sa hlasim Twisted Evil
som bosorka Laughing , raz sa mi v noci snivalo, ze moji rodicia havarovali a oni rano naozaj naburali Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Dobru nocku.

 

21.02.2007 22:49

beberuska

dzudy: BABY prosim Vas tak mi to zistite ako to budem mat s tou dovolenkou. Ja som nastupila do noveho zamestnania 1oktobra robila som do 2novembra a od 3novembra som PN, na vyplatnej paske z decembra mam ze dovolenka 5dni za rok 2006, za rok 2007neviem kolko dni mam dovolenky. Ja sa na to nemozem spytat tej hlupej personalistky lebo ta by ma zabila Confused Sad A este vlastne mne sa PNkou posunula skusobna doba to znamena ze mam este necele dva mesiace skusobnej doby ak by som naspat nastupila do zamestnania. Prosim Vas ako je to mozu mi dat vypoved teda cez dovolenku alebo nie???
Dzudy kde si prisla na to že počas PN sa nemôže ukončit prac.pomer? Ak si v skúšobnej dobe na ukončenie prac.pomeru nemá PN žiadnu ochranu. Tá ochrana platí len pri ukončení výpovedou. Takže podľa mňa keby ta chceli vyhodit, už tam nie si. A tých 5 dní máš pomernú časť dovolenky za rok 2006 t.j. 20:12x3mesiace=5 dní.

 

22.02.2007 08:09

dzudy

jamimi: Nie nie na 3D na klasickom Razz ale fakt super stroj aj doktor Smile vsetko mi podrobne opisal a bola som tam okolo pol hodiny.Hmmmm skoda ja ze budeme rodit niekde spolu Sad ved mame podobny termin Razz pomalicky sa odberiem spat k malemu tak prajem dobru noc Wink
to fakt na klasike ste tak krasne videli??? Shocked A Ty si odkial, zeby som sla rodit inde? Smile Moznoo ani nezaspis z toho vzrusenia, budes mat dceruuuuu Exclamation Wink Tak dobru noc, dnes ste to odflakli. Crying or Very sad Babula da sa to vidiet pekne aj na klasickom usg, ja som tiez minuly tyzden bola, dr mala velku obrazovku a priblizila mi obraz, videla som ako male pije plodovu vodu, aj mozog, pekny profil tvaricky no proste nadhera, vsetko.

 

22.02.2007 08:13

dzudy

dzudy: BABY prosim Vas tak mi to zistite ako to budem mat s tou dovolenkou. Ja som nastupila do noveho zamestnania 1oktobra robila som do 2novembra a od 3novembra som PN, na vyplatnej paske z decembra mam ze dovolenka 5dni za rok 2006, za rok 2007neviem kolko dni mam dovolenky. Ja sa na to nemozem spytat tej hlupej personalistky lebo ta by ma zabila Confused Sad A este vlastne mne sa PNkou posunula skusobna doba to znamena ze mam este necele dva mesiace skusobnej doby ak by som naspat nastupila do zamestnania. Prosim Vas ako je to mozu mi dat vypoved teda cez dovolenku alebo nie???
Dzudy kde si prisla na to že počas PN sa nemôže ukončit prac.pomer? Ak si v skúšobnej dobe na ukončenie prac.pomeru nemá PN žiadnu ochranu. Tá ochrana platí len pri ukončení výpovedou. Takže podľa mňa keby ta chceli vyhodit, už tam nie si. A tých 5 dní máš pomernú časť dovolenky za rok 2006 t.j. 20:12x3mesiace=5 dní. Pocas PN Ta nemozu vyhodit si chranena, to mam zistovane uz davno preto som bojovala za to aby som zostala na PNke. A potom ked TI daju vypoved ako tehotnej tak mas ochrannu lehotu 6mesiacov, co TI este plati socialne poistenie, cize aj matersku dostanes. Je to takto. Preto som sa pytala ci ma mozu vyhodit pocas dovolenky?Dat vypoved pocas dovolenky?

 

22.02.2007 08:15

elizabet100

Dobré ránko sa praje. Laughing Aj ja sa pridávam k tým, čo im tečie krv z nosa, alebo lepšie povedané ráno keď si vyfúkam nos tak je tam krv. Confused Pre tie, ktoré pracujú tak ako ja: Materská dovolenka sa považuje za výkon práce t.j. že keď budeme na MD bude sa to počítať tak, ako keby sme boli v práci a máme nárok na celú dovolenku t.j. 20 dní. To platí pre tie, ktoré v novom roku ešte neboli na PN. Ak by sme zameškali viac ako 100 pracovných dní tak by sa krátila dovolenka o 1/12. Pozri Zákonník práce paragraf 109,166 až 169. Ja doporučujem vyčerpať si dovolenku ešte pred nástupom na MD, pretože po skončení MD Vám zamestnávateľ môže dať výpoveď počas čerpania dovolenky. Pred MD ste "kryté" t.j. tehotnej zamestnankyni nemôže dať výpoveď ani počas rodičovskej dovolenky. Ale to obdobie medzi MD a RD, ak by ste si ju chceli vyčerpať nie je ničím kryté. Ináč pracovné miesto/tá istá pozícia/ sa "drží" v zamestnaní iba počas MD t.j. 6 mesiacov nie 3 roky. Po skončení RD Vás nemusia prijať na tú istú pozíciu a môže sa Vám stať, že dostanete aj výpoveď. Prajem pekný deň. Wink Wink

 

22.02.2007 08:51

beberuska

dzudy: BABY prosim Vas tak mi to zistite ako to budem mat s tou dovolenkou. Ja som nastupila do noveho zamestnania 1oktobra robila som do 2novembra a od 3novembra som PN, na vyplatnej paske z decembra mam ze dovolenka 5dni za rok 2006, za rok 2007neviem kolko dni mam dovolenky. Ja sa na to nemozem spytat tej hlupej personalistky lebo ta by ma zabila Confused Sad A este vlastne mne sa PNkou posunula skusobna doba to znamena ze mam este necele dva mesiace skusobnej doby ak by som naspat nastupila do zamestnania. Prosim Vas ako je to mozu mi dat vypoved teda cez dovolenku alebo nie???
Dzudy kde si prisla na to že počas PN sa nemôže ukončit prac.pomer? Ak si v skúšobnej dobe na ukončenie prac.pomeru nemá PN žiadnu ochranu. Tá ochrana platí len pri ukončení výpovedou. Takže podľa mňa keby ta chceli vyhodit, už tam nie si. A tých 5 dní máš pomernú časť dovolenky za rok 2006 t.j. 20:12x3mesiace=5 dní. Pocas PN Ta nemozu vyhodit si chranena, to mam zistovane uz davno preto som bojovala za to aby som zostala na PNke. A potom ked TI daju vypoved ako tehotnej tak mas ochrannu lehotu 6mesiacov, co TI este plati socialne poistenie, cize aj matersku dostanes. Je to takto. Preto som sa pytala ci ma mozu vyhodit pocas dovolenky?Dat vypoved pocas dovolenky? Ale môžu. To vyhodenie sa vzťahuje na ukončenie pracovného pomeru výpovedou resp. na tzv. okamžité zrušenie PP a to iste plati aj pre tehotne. V skusobnej dobe ta mozu vyhodit kedykolvek ci si PN alebo tehotna, tam zákaz výpovede neplatí. S tými 6 mesiacmi je to tak, ale to platí sociálka, takže zamestnávatelovi je to jedno či si alebo nie si PN. Ja som ti tým len chcela naznačit, že asi ta vyhodit nechceli, lebo už by to spravili.

 

22.02.2007 08:59

beberuska

[quote="elizabet100"]Dobré ránko sa praje. Laughing Aj ja sa pridávam k tým, čo im tečie krv z nosa, alebo lepšie povedané ráno keď si vyfúkam nos tak je tam krv. Confused Pre tie, ktoré pracujú tak ako ja: Materská dovolenka sa považuje za výkon práce t.j. že keď budeme na MD bude sa to počítať tak, ako keby sme boli v práci a máme nárok na celú dovolenku t.j. 20 dní. To platí pre tie, ktoré v novom roku ešte neboli na PN. Ak by sme zameškali viac ako 100 pracovných dní tak by sa krátila dovolenka o 1/12. Pozri Zákonník práce paragraf 109,166 až 169. Ja doporučujem vyčerpať si dovolenku ešte pred nástupom na MD, pretože po skončení MD Vám zamestnávateľ môže dať výpoveď počas čerpania dovolenky. Pred MD ste "kryté" t.j. tehotnej zamestnankyni nemôže dať výpoveď ani počas rodičovskej dovolenky. Ale to obdobie medzi MD a RD, ak by ste si ju chceli vyčerpať nie je ničím kryté. Ináč pracovné miesto/tá istá pozícia/ sa "drží" v zamestnaní iba počas MD t.j. 6 mesiacov nie 3 roky. Po skončení RD Vás nemusia prijať na tú istú pozíciu a môže sa Vám stať, že dostanete aj výpoveď. Prajem pekný deň.

 

22.02.2007 09:01

Luuu

Kuk dobre ranecko Smile Uff tu vam uz ani pan boh nerozumie tolko variant sa tu uz vyskytlo Cool No ja mam dnes poradnu tak sa pomaly idem dat do pucu,som hlavne zvedava na nasu polohu v brusku,lebo ja uz tie kopance aj v hrtane citim,tak nech viem kde mame sever a kde rit Laughing

 

22.02.2007 09:06

beberuska

Jej Luuu ty si stale niekde. Myslim u lekara alebo utz Smile , no aspon mas prehlad co ti babatko robi. Podla teba možme sledovat čo nas ešte čaka, ty si najviac popredu z nas. Už sa ti Maxik otočil hlavičkou dolu? Mne malinka ževraj ano. Tak som rada že aspon jeden dovod na cisarak odpada. Prajem krasny dnicek.

 

22.02.2007 09:13

Luuu

ahoj bebe: no idem dokimu odniest vysledky cukru,lebo to mi robili inde Smile No som zvedava aj na vahu uz by mal mat cez kilo,no a tiez tu polohu chcem vidiet,lebo to je neskutocne co on vystraja v bruchu,vcera mi doprial spat az od jednej,dotedy si robil s brucha holubnik,chvilu som mala nozicku nad pupkom potom zase do mechura kopal tak neviem ako je otoceny Smile Ano popredu,ja to mam uz len za tri mesiaciky Cool

 

22.02.2007 09:15

dzudy

CO sa tyka polohy babetka moje male je dole hlavickou asi mesiac a pol, dufam ze tak aj ostane lebo teda rodit cisarskym by som nechcela.

 

22.02.2007 09:17

LuStu

pred mesiacom aj moja malinka bola dole hlavou, ale teraz sa otocila. doktor povedal, ze tam ma este vela miesta, tak sa pohybuje. luuu, ty citis tak intenzivne tie pohyby, tak ja malinko. Tvoj maxik bude asi hyperaktivny. co keby sme zorganizovali nejake to stretnutie? lucia

 

22.02.2007 09:18

Luuu

dzudy to sa ti este x krat pootaca do porodu Smile tu definitivnu polohu zaujme az okolo 34tt do vtedy tam ma stale kopu miesta na rotovanie Smile

 

22.02.2007 09:18

sylvia borsody

DOBRE RANKO SPACHTOSKY :D :D :D JAMIMI BLAHOZELAM K MALEJ PRINCEZNICKE. Laughing Laughing Laughing AHOJ LUUU IDE ZAJTRA CVICIT?

 

22.02.2007 09:22

sylvia borsody

LUUU TO UZ V 34TT SI MIMI VYBERIE POLOHU? NO FAJN TAK TO MAM ESTE 4TYZDNE DUFAM, ZE SA OTOCI HLAVICKOU DOLU LEBO FUUUUUUUUUUHAAAAAAA A V PODSTATE MI TO MOZE BYT JEDNO AJ TAK MI HROZI CISARAK Crying or Very sad Rolling Eyes Confused

 

22.02.2007 09:25

Luuu

Lucik pamatas sme mrncali ze uz kedy budeme mimina citit? tak teraz si niekedy hovorim,keby aspon hodinku dal pokoj a buval Laughing rano ma budi..teda doslova vykope z postele,okolo siedmej,dokym nedam jest tak sa mrvi a potom je zas problem s tym ako sa ulozim k pocitacu,v noci sa mu nelubi ani na jednom boku,vsade ma necha najdlhsie pol hodku,potom sa musim otocit a takto dokola,uz rozmyslam,ze sa dam na nos zavesit z lustru aby som mala pokoj Cool No a od vcera ma kope do hrudneho kosa a do zaludka....moj milovany Maxik vie mamicke ukazat kto je tu panom Cool Najviac sa bavim ked mi niekto povie hlavne vela spi lebo potom sa ti uz nebude dat Laughing

 

22.02.2007 09:31

LuStu

tak to si luuu uzivas. ale lepsie ze ho citis, ako keby si ho nemala citit som zvedava, ze ci bude taky aktivny aj neskor po narodeni - ved budes informovat Smile

 

22.02.2007 09:32

dzudy

Baby s tym spanim mam aj ja problem, a najhorsie je to ze na pravom boku mi je zle, takze na nom nemozem dlho lezat, a potom lezim celu noc na lavom boku. Pre mna je najhorsie v noci ist na WC vykotulat sa z tej postele.

 

22.02.2007 09:34

beberuska

Luuu tak to mas dobre ze az o siedmej. Ja si nemusim nastavovat budik lebo o 05:45 ma Sarah rannu gymnastiku v mojom brušku. Aj mna dost kopka. Vecer až dovtedy kym neležím na lavom boku / poloha na pravo alebo chrbte mi nehrozi, to by som nespala až do rana/. A asi tak hodinku potom co sa napapam vystraja tiež. Ani fotky z 3D nemam, lebo najprv mala nohy za hlavou a nebolo vidiet tvaričku a potom rucicky križom cez tvar takže ani na druhy pokus nic. V piatok mame tretí pokus Smile

 

22.02.2007 09:38

beberuska

Baby to nemylite važne že sa ešte može otočit naspat ked uz je raz hlavickou dolu Shocked Mne lekar povedal že je to malicko pravdepodobne, tak dufam že si to zvysovanie pravdepodobnosti nebude skusat prave na mne :D

 

22.02.2007 09:45

saandra

Caute. No to moj maly je furt otoceny nozickami dole, lebo mi stale okopava mocovy mechur a aj na uzv mi to potvrdil lekar. (asi sa mu to paci). Dufam ze si to teda casom rozmysli. Vy vsetky chodite na 3D? Viete mi povedat co to asi stoji tu v BA?

 

22.02.2007 09:50

Luuu

Lustu urcite bude hyperaktivny,aj ja som vraj bola diva v brusku aj vonku,a my sme obaja s priatelom ako z divych vciel takze bude veselo s nim Smile Ale tak uz sa na neho tesim aj ked sa s vrtulkou v ritke narodi Laughing Bebe ja som presvedcena ze sa moj otaca,vzdy sa mi brucho nadvihne a potom citim tlak aj v chrbate,maju este dost miesta takze mozu ale aj nemusia rotovat,mne doki hovoril,ze tak ako bude v34tt uz na tutata ostane.

 

22.02.2007 10:07

sylvia borsody

SAANDRI JA SOM BOLA V HLOHOVCI NA 3D/4DUZV A BOLO SUPER. ZAPLATILA SOM 600SK MAM KOPEC FOTIEK DVD A DOKI BOL NESKUTOCNE PRIJEMNY a hlavne ludSKY V BA JE TO O DOST DRAHSIE A MYSLIM, ZE VACSINA BAB Z BABATKA CHODI NA 3D/4DUZV DO HLOHOVCA :D

 

22.02.2007 10:37

saandra

sylvia borsody: SAANDRI JA SOM BOLA V HLOHOVCI NA 3D/4DUZV A BOLO SUPER. ZAPLATILA SOM 600SK MAM KOPEC FOTIEK DVD A DOKI BOL NESKUTOCNE PRIJEMNY a hlavne ludSKY V BA JE TO O DOST DRAHSIE A MYSLIM, ZE VACSINA BAB Z BABATKA CHODI NA 3D/4DUZV DO HLOHOVCA :D
Diki Sylvi, a mas tam nejaky kontakt, alebo sa nachadza niekde na internete? Zrejme sa tam treba objednat vsak?

 

22.02.2007 10:54

sylvia borsody

MAM CISIELKO NA P. Dr. BRESTANSKEHO. OBJEDNAVA SA TAM MAJU TO TAM STALE FOOL.CISIELKO JE 033 74 25 754.

 

22.02.2007 11:30

saandra

sylvia borsody: MAM CISIELKO NA P. Dr. BRESTANSKEHO. OBJEDNAVA SA TAM MAJU TO TAM STALE FOOL.CISIELKO JE 033 74 25 754.
Ok, diki mocl.

 

22.02.2007 12:04

sylvia borsody

NEMAS ZAC SANDRI AK TAM POJDES URCITE NEOLUTUJES Laughing Laughing Laughing

 

22.02.2007 12:28

Nikita

Ahojte babulky, aj ja idem dnes do poradne. No hlavne som zvedava ako sa ma nas maly futbalista (neskutocne sa stale vrti..asi tak ako tebe Luuu Laughing no a najviac sa mu podla mna tiez paci kopat do mocoveho mechura). No a v sobotu konecne idem na vylet do Amsterdamu...tak uz sa dost tesim, len dufam, ze mi to dnes doki nezatrhne Wink Zajtra ma moj muzicek meniny, tak som mu bola kupit darcek a este mu urobim smotanovu tortu (preberam napad od Luuu...strasne si mi na to minule urobila chut) a zajtra to mozeme oslavit.....no neviem ci pre neho nebude najvacsi darcek, ze bude mat odo mna na styri dni pokoj Laughing Laughing Laughing

 

22.02.2007 12:30

Nikita

Luuu ty uz to mas menej ako za 100.....ja este 7 dni a som na 100 Wink

 

22.02.2007 12:33

Nikita

LuStu: pred mesiacom aj moja malinka bola dole hlavou, ale teraz sa otocila. doktor povedal, ze tam ma este vela miesta, tak sa pohybuje. luuu, ty citis tak intenzivne tie pohyby, tak ja malinko. Tvoj maxik bude asi hyperaktivny. co keby sme zorganizovali nejake to stretnutie? lucia
Jej LuStu aj ty uz si pokorila magicku hranicu 100, s tym stretnutim to nie je zly napad. To by bola aka parada......zopar bruchatych po kope Laughing

 

22.02.2007 12:33

Luuu

kuk Smile uz mame po poradni,mame priblizne 1100g a ulozeny sme od spodu v takomto poradi: rucicky prve ( ked mi gyndoš vysetroval krcok,tak si s mojim synom vraj ruky podal,ako tam nimi kyval Laughing ),hlavicka druha a zbytok sa taha az hore nad pupik,cize preto tie labky v mojom zaludku Laughing o tri tyzdne idem na posledny cize treti screening,zas sa tam pozeraju vsetky organy a urcuje sa ci sedi termin porodu Cool

 

22.02.2007 12:43

dzudy

Luuu tak to uz mas velkeho Maxika Cool Inak baby s tym stretnutim mohli by sme sa stretnut???

 

22.02.2007 12:46

Nikita

Luuu: kuk Smile uz mame po poradni,mame priblizne 1100g a ulozeny sme od spodu v takomto poradi: rucicky prve ( ked mi gyndoš vysetroval krcok,tak si s mojim synom vraj ruky podal,ako tam nimi kyval Laughing ),hlavicka druha a zbytok sa taha az hore nad pupik,cize preto tie labky v mojom zaludku Laughing o tri tyzdne idem na posledny cize treti screening,zas sa tam pozeraju vsetky organy a urcuje sa ci sedi termin porodu Cool
Tak 1100 g tak to uz je riany kus chlapa Laughing ....takze maly je uz dole hlavou. No aj ja uz som zvedava co sa dnes dozviem v poradni....sice neviem ci mi bude robit ultrazvuk...uvidim. No a mozeno sa dozviem ci a kedy ma posle na tu glukozu.

 

22.02.2007 12:47

Luuu

jasne stretko sme uz mali v plane dlho,len sa to nejako nerozhybalo,tak teraz to hadam dame nejako dokopy Smile