1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78

Májovčatká 2007

29.03.2007 14:06

SoVa

jarushka: Ahojte babule, tak včera som hodila reč so susedkov, ona učí pôrodné asistentky a vravela som jej ako a čo, a ona sa zhrozila nad mojím CS a povedala, že budem rada, ak vydržím ešte 3 týždne, čo ona vraj pochybuje. Že mi stačí niečo ťažšie zodvihnúť, viac pochodiť a odtečie mi plodová voda...no, musím sa držať, aby to fakt prišlo najskôr za tie 3 týždne, nech je bábo dozreté....
Jarushka, velmi drzim palce, aby ste to co najdlhsie vydrzali, skus vsetko ostatne vypustit a len sa velmi setrit, pa.

 

29.03.2007 14:12

zuzi

JARUSHKA drzte sa, setri sa , oddychuj, kolko sa da a hlavne sa nenamahaj!!! Drzi palceky!!! SANDULKA no ja som uz porodnicu ako-tak videla, kedze som tam rodila Wink , chodim k prim. Scholtzovi, som s nim spokojna a hlavne viem, ze odbornik je, tak som sa s nim dohodla aj k porodu. Ja som bola s Antolskou spokojna, preto som si ju aj teraz vybrala. No a je´fakt je mozne, ze sa tam stretneme, kedze mne sa mozno termin posunie a tebe tiez, tak potom dufam, ze ta aspon podla fotky spoznam. Wink Co cakate?

 

29.03.2007 14:21

sandulka

katulilinka---no porodnika zenu by som ti odporucila DR. Niznansku je to jedna s trojice vraj naj doktorov na Antolskej(patri do nej redecha ci renecha ci ao sa vola, korbel a niznanska je to taka sv. trojica)-netvrdim ze ostatni su zly ale tychto chvali vacsina co poznam. skus za nou zajst je hrozne zlata taky anjelik ked ju uvidis bude sa ti pacit o tom som presvedcena.Osobne ju len malo poznam ale parkrat som ju videla a je to poklad. ok dik za tip, takze oproti divadlu, ja ta skusim na 29 auguste je to kusok.pa vecer sa vidime

 

29.03.2007 14:27

sandulka

zuzi---my cakame chlapceka aspon podla 3D UZV ale clovek nikdy nevie kym sa to narodi :D . Bude sa volat Alexander aspon zatial, aj ked drahy chcel Jozefa ako je on a zbytok jeho predkov, ale vybojovala som si, ze bude Alexander. a ty co cakas? inac fotecku by som sem dala ale ja som lehky antitalent na zmensovanie formatu fotiek tak vsetko pokaslem ale muzovi poviem a nieco mi sem hodi. fotiek je dost iby nema ich kto nahodit Wink .Ja som si vybrala doktora a vdaka tomu som na Antolskej, byva kusok odo mna tak keby som zacala rodit vyzdvihnem ho od domu a hor sa na Antolsku.

 

29.03.2007 14:33

veroni25

ok, katulilinka, dakujem za vysvetlenie.. vsak ja sa este popytam v nasej porodnici. JANOCKA drz sa nam aj s tou malou palculienkou. nech ste pekne obe zdrave.. Wink zdravie aj vasej rodinke ZUZI.. si naozaj silna baba, ked tahas od 6 do noci..a este sa ani nevyspis.. ufff..drz sa JENNY a jARUSHKA pekne pomaly, nic namahave nerobit!!! Wink BIBI ahooj, posielala som ti SS, ak este nemas nahradu.. ak ju nezozenies, tak budes chodit do prace raz za cas, ci ako ti to vybavili?

 

29.03.2007 14:41

bapy

JANOČKA drzim palceky tebe aj malej babulienke!!! Bud statocna, mysli pozitivne, zober si so sebou nejake pekne knizky, nech ti rychlejsie ubieha cas... budeme na teba mysliet!!! JARUSHKA - setri sa naozaj najviac ako to len ide a bude vsetko v poriadku, som o tom predvedcena!!! Drzim palceky moc! SOVA gratulujem k super nakupom, to je fajn, ze ti zlepsili naladku Smile Babky ja sa citim nejako divne, asi dnes nikam nepojdem a teda ani na stretavku Sad ja som totiz v noci mala 6 x hnacku a 4 x som zvracala Sad myslela som si uplne seriozne, ze sa rozbehne porod... ten sa sice nerozbehol, ale znicena som poriadne. Myslela som, ze to cez den rozchodim a budem v pohode, ale zial nie je to tak. Tak som zvedava, ci to bola len nahoda (inak nic tazke som nejedla, tak nechapem... aj som uplne super zaspala, ale zobudila som sa o jednej a bolo naozaj velmi zle Sad ) alebo to znamena, ze porod sa blizi? Tak si uzijte stretavku, ja sa pridam nabuduce, to uz budeme zrejme aj s babatkami Smile Drzkajte sa babulky...

 

29.03.2007 14:44

Katulilinka

sandulka: katulilinka---no porodnika zenu by som ti odporucila DR. Niznansku je to jedna s trojice vraj naj doktorov na Antolskej(patri do nej redecha ci renecha ci ao sa vola, korbel a niznanska je to taka sv. trojica)-netvrdim ze ostatni su zly ale tychto chvali vacsina co poznam. skus za nou zajst je hrozne zlata taky anjelik ked ju uvidis bude sa ti pacit o tom som presvedcena.Osobne ju len malo poznam ale parkrat som ju videla a je to poklad.
sandulka uz som s nou hovorila, ale zaciatkom maja ide na nejaky kongres, takze ak by som rodila skor ako je termin, (co je tie 2tyzdne pred a po termine normalne), tak je velka sanca ze tam nebude. tak mi povedala, ze nemoze nic slubit. tak hladam dalej... Sad

 

29.03.2007 14:51

bapy

Katulilinka, aj moj lekar bude par dni prec tesne pred mojim TP. Ale dohodol mi na tie dni za seba nahradnika, skveleho porodnika, tak som spokojna. Co tak zariadit to takto?

 

29.03.2007 14:54

majkas

[

 

29.03.2007 14:54

Jenny Sky

Bapy, no to čo si popísala, ako Ti bolo v noci zle mi pripadá na črevnú chrípku. Takže veľa tekutín, diétu a oddychovať Exclamation Hlavne aby si nebola dehydrovaná.

 

29.03.2007 15:05

Lala

nevaaadiiii, mam ich uz objednane, snad dojdu Confused dik za ochotu Razz

 

29.03.2007 15:05

bapy

JENNY ja to ale nechapem, lebo ono to cele trvalo asi dve hodiny a potom som zaspala na gauci ako mrtvolka... a dnes uz celkom pohoda, jasne, ze dietkujem, ale pijem hrozne vela a uz ziadne prehanky nemam... divne to bolo... Inak som rada, ze mas nalez rovnaky ako minule... drzim ti palceky, nech vydrzite s babatkom co najdlhsie 2 v 1... Smile

 

29.03.2007 15:05

Adena

Babulky, drzte sa! Jaruska...aby si vydrzala co najviac a davaj si velky pozor Janocka...aby si to v tej nemocke zvladla a malicka ti trosku podrastla bapy...ty si pekne lahni a oddychuj, uvidime sa potom uz s mimi Smile zuzi...fakt ta obdivujem, ze to takto zvladas...ja poobede spim ako male babetko a to sa v noci celkom dobre vyspim Embarassed ....aj ked teda v ramci moznosti...ked asi tri-styri krat vstavam na wecko Rolling Eyes

 

29.03.2007 15:07

bapy

Adena, dik... a teraz ma napadlo, ze preboha, co ak mam naozaj nejaku crevnu virozu a este by som vas nakazila na stretku Rolling Eyes Sad Sad veru radsej nikam nejdem, aj ked som sa hrozne tesila, velmi!

 

29.03.2007 15:14

Bibinka

Ahojte Maminy, tak som Vás konečne dočítala. Teda to bola fuška, takže len tak v skratke, čo som si zapamätala. Zuzi - Veronike všetko naj Alenar - všetko najlepšie k Tvojim aj Mirečkovým dnešným meninkám Jenny - nádherná fotečka Janicca - krásne "bábo" Katulilinka - bez komentára "nádhera" Bapy - chúďatko, teraz je vo veľkom rozšíren črevná chrípka, takže pozor na seba. Veroni - náhrad som už zacvičovala 5, teraz je tu nejaká baba od Topolčian. Mali sme sa dneska stretnúť na zacvičovanie ďalšie a miesto toho ona neprišla, vraj nastupuje až v piatok a ja tu dopisujem veci od 12.00 hod. za celý týždeň. Twisted Evil Babenky stretávka skoro ma porazilo, keď som videla ten termín. Nemám tu dáždnik, takže ak prídem budem mokrá ako myš, dneska som si strihala ofinu Rolling Eyes , nie som namalovaná a oblečenie mám tiež len také ledabolo. Takže budem pri Vás ako upratovačka. Crying or Very sad Inak sa máme s Bibulátkom dobre, v sobotu sme mali skúšobné kontrakcie, skoro som utrhla v kúpelni umývadlo ako to bolelo. Rolling Eyes Bolo ich 5. Stále sme otočení riťkou dolu. Máme už kúpenú postieľku Laughing . Idem ešte rýchlo písať a popozerať, čo mi za ten týždeň prišlo. Ak by Bibulák mohol odskočiť z robotky, nechám sa odviesť na stretávku. A pozdravujem všetky ostatné, ktoré dneska možno neuvidím. Pa - pa

 

29.03.2007 15:14

Jenny Sky

Bapy, ono tie črevné virózy sú dosť rýchle. Všetko sa to dostane von za niekoľko hodín, ale môže to trvať aj dlhšie. Každopádne, nech Ti je rýchlo lepšie. Ďakujem, tiež dúfam, že vydržíme 2v1 ešte nejakú dobu Razz A o stretávke budeme informovať, takže všetky novinky sa dozvieš a nabudúce už aj s miminkami sa určite všetky stretneme. Držkaj sa Razz

 

29.03.2007 15:15

alenar

ahojte, no košičanky, ako? žijete? tak dajte pár dojmov z brušného tanca Wink . pomaly sa nám spôrodnieva - veď tie naše príspevky sú zo dňa na deň bolestivejšie, nevyspatejšie a unavenejšie. a to ešte ani nezačal apríl. fajn, že tu mám juuuliu a janicu :D, že to mám s kým ťahať do konca mája. janočka - držíme palce, aby kalorické bomby zabrali a bambuľka podrástla. a všetky ostatné maminky - veľa sily a pevné krčky!

 

29.03.2007 15:23

alenar

aha ho! malacky sa ozvali :D :D :D ! bibucha jedna! už aj napíš niečo viac! na reakcie sa vykašli, gratulovačky sú tiež aj tak po funuse (aj keď veľmo potešili) , tak radšej napíš niečo čo nevieme Wink ! ako sa má tvoja podarená rodina? a farba bruška? ja som ružová - a ty? tak bol pravdivý ten sen s tebou keď sme kupovali ružové vecičky? a čo tak pridať nejakú tvoju vycerenú fotku alebo fotku bibulákovskej jaterničky Laughing ? tak sa drž a mávame ti tu až z východu!!!!!!

 

29.03.2007 16:02

Janicaaa

Ahojte, Bibi, kde mám to číslo na teba? Nenašla si si SS??? No dúfam že sa večer stretneme. Sova asi ti budem musieť zavolať, lebo z tých názvov som pochopila akurát kde je šafko a viac nič. Asi zaparkujem pri Umelke a budem hľadať:))) Mne sa dnes inak o tom stretku aj snívalo, ale bola tá reštika úplne inde v BA ako píšete. Ale bolo fajn:))) Ja som bola dnes na UZV, u Dr Jányho, tak si robil zo mňa srandičky, ked som sa opýtala, že čo to bude, tak vraj bábo a na 50 = dievča. No čo som mohla čakať, ale aspom mi otočil monitor a ukázal malinkú. Tá sa zas hádzala odušu už v čakárni. No a najväčšie prekvapko bolo že váži 2000 - 2200 gramov. No som zvedavá čo za bábo to bude:)) Doteraz som nemala ani jedno väčšie ako 2,5 kg. No ale všetko je v poriadku aj prietoky, aj TP sedí tak som spokojná. Bapy, toto čo spomínaš som ja už mala 2x a tiež som z toho bola pekne "vyjúkaná", lebo som nevedela čo sa deje. Bola to taká nárazovka a po 1-2 hodinách pohodka a už potom nič. Zistila som že som to oba razy mala po nafukujúcich jedlách. Janočka, Jenny a jarushka, nohy spolu a držať ešte a nepredbiehať. My koncovky to tu asi musíme začať usmerňovať. Janočka - tebe špeci držíme palce, nech to v tej nemocke zvládneš. A malinká len nech pekne rastie. Ešte jedna moja skúsenosť, pri Eli ma tiež strašili že je strašne malinká, v 35 týždni, jej namerali 1800g a potom o 3 dni ma vzali na iný UZV a tam jej namerali 2400 a narodila sa 2500 gramová. Tak ja neviem, možno záleží aj od UZV, aký je dobrý. Ved uvidíš, ale verím že bude všetko v poriadku. Tak baby, ved osobne nebudeme mať o čom kecať jak ste sa dnes rozpísali:)))) Idem pomaly obliecť eli a odvliecť ju k babke. Pa zatiaľ

 

29.03.2007 20:43

Lala

[quote="alenar"]ahojte, no košičanky, ako? žijete? tak dajte pár dojmov z brušného tanca Wink . heh Razz zijeme..rastieme veru.. Razz ja mam stale obavy z cukru, aj ked som ho mala ok, ze ublizim malemu, ale noo, zase vahu ma primeranu na tt a snad len ta ozajstna cukrovka, nie tehotenska je taka velmi nebezpecna pre babo.. Confused nas Sebastian ma kazdu chvilu zachvaty vzdoru zurivosti axjaaaj..a dnes ma n.a.sr.ala suseda, ked maly plakal, jednoducho sa neda utitis, treba to preckat, aj ked u nho to trva dlllho, aj hodinu jaci, nevie prestat..no a suseda nam zacalaako nepricetna mlatit na stenu..no nervy do mna vosli, uz zabudla, ze aj ona mala male deti a ma vela vnucat v jeho veku, tak ma vytocila, manzel bol za nou. no hus jedna neotvorila..saaak ja ju stretnem.. Evil or Very Mad co uz Confused no a brusne tance boli super, az na niektore veci Rolling Eyes ktore mi pripadali prehnane :D ale celkovo sa mi ten tanec velmi paci, aj ako netehu by som sla na nejaky kurz, uz predtym som chcela Razz bola som rochu unavena potom, ale pohoda Razz tesim sa aj nabuduce Alenar Wink tak vas vsetkych zdravim a pjosiim este sa nerozpadnite ..az v maaaaji Razz Razz Razz

 

29.03.2007 21:24

sandulka

bapy---skoda ze si nemohla prist nma stretavku myslela som ze ta konecne spoznam. a kedy ze to mas termin porodu? ta crevna chripka skolila aj mna pred casom a tiez som mala bars ake stavy. neboj to by ti malo do zajtra prest. vsak hadam nabuduce sa vidime,ako hovoris uz mozno aj s babatkami. prajem pekny zvysok dna a oddychuj.

 

29.03.2007 21:37

sandulka

babulky na stretavke sa mi moc pacilo, aj ked som vas skorej opustila ako som dnes planovala,ale aspon ze sa mi podarilo vobec prist. predsa len sa posledne dva dni hybem ako kripel, ale dnes mi to chodilo aj za dvoch. nic ma nebolelo. po prichode domov sme mali ist z drahym este nieco vybavit nakoniec to zabalil a skocili sme do podniku kde som si dala este polku pizze a hroznu chut som dostala na nealko pivo, ale tak ma skolilo, ze odvtedy stale len zivam :D , asi pojdem na leharo lebo takto to uz dlhsie nevydrzim s otvorenymi ocami. dokedy ste boli? a kto zvykne organizovat tieto stretavky? alebo to tak po vzajomnej dohode? lebo do porodu uz neviem ci sa uvidime, al evsetko je mozne. tak sa majte krasne zatial a potom si piseme.

 

29.03.2007 21:43

sandulka

lala---zo susedy si nic nerob, my mame tiez taku hus pod nami. ja sice este nemam mimco, ale ona tiez ked sa rozvadzala robila bordel az kym sa nerozviedla, co trvalo asi pol roka a mozno aj viac a my sme par krat hlasnejsie diskutovali a nam volavala aj v noci nech smie tichsie a dopisy anonymne a podobne dristy, tiez akoby zabudla ze k nam este pred tym chodila vyplakavat takze ta plne chapem aky niektori ludia dokazu byt egoisti. nech sa bodne. pekny vecer

 

30.03.2007 08:19

Janicaaa

Bre ránko, dnes zastupujem Bibku? Tuším som tu prvá. Aj mne sa na stretku moooc páčilo, bolo to fajn aj vy ste veľmi fajn!!!! Sme to s mužíkom rozoberali celý večer. Normálne bol zvedavý. Mali sme sa tam začať baviť o jednom ockovi pre všetky detičky, to by už len čumákali všetci, ale aj tak to bolo srandovné. Som mala dobrú náladu a dúfam, že mi to aj vydrží. Sandrulka boli sme do osmej, potom sme už išli domov všetky. Idem sa naraňajkovať, lebo mi po tej pizze akosi vyhladlo Embarassed

 

30.03.2007 09:23

sandulka

janicaaa---ako hovoris ja som sa uz sice naranajkovala, ale po tej pizzi som aj ja dostala vcera druhy hlad a kremes padol tiez vhod. Ja by som tiez ostala keby moj drahy nevymyslal . tiez sme to rozoberali s drahym pred spanim. tak sa zatial majte a ja sa ohlasim ked vas tu bude viac.pa

 

30.03.2007 09:44

adda

Babulky, mrzi ma, ze som na stretavku nakoniec nemohla prist Sad Vybuchlo mi na poslednu chvilu optrovanie deti a uz som potom narychlo nikoho ineho nezohnala. Ako ste sa mali a budu aj nejake fotecky? Ja posielam jednu bruskovu fotku, rastie ako z vody (tiez sa ma zvyknu pytat, ci urcite cakame iba jedno dieta Laughing )

 

30.03.2007 09:49

bapy

Ahojte babky, takze stretavka bola super, ako minule? Smile Teraz bolo zlozenie trosku ine, snad sa nam podari nabuduce sa stretnut vsetkym, aby sme sa spoznali Smile Ja som hrozne ospala, vstala som o pol osmej a tusim idem zas spat... ja uz nic nevladzem. V noci som mala zas divne pocity v brusku a mam dojem, ze mi aj trosku kleslo, zrazu si viem v pohode nahmatat rebra, predtym boli schovane Smile Taka som zvedavaaa, kedy sa vypyta bejby na svet! A ake bude, ako to vsetko bude prebiehat! Sandulka - termin mam podla PM 17.4. a podla ovulacie 24.4. Pekny dnik vsetkym bruskam a maminkam Wink

 

30.03.2007 09:51

sandulka

adda---skoda ze si neprisla aspon by som ta spoznala, ale hadam nabuduce asi aj s babatkami uz. fotecky nejake budu aj ked neviem kde sa davaju tu na stranke, vraj sova to sem dava niekde. pekny den.

 

30.03.2007 09:53

bapy

ADDA - takze tiez sa ti nepodarilo ist na stretko... mne je moc luto, ze som o to prisla, no nabuduce si to vynahradime, nie? Brusko mas PARADNE, ja mam poriadne velke brusko, aj ked mne sa to nezda, ked sa nanho kuknem zvrchu, ale ked sa vidim v nejakom vyklade (my doma nemame tak velke zrkadlo...), tak nechapem Smile a oblecenie je moc dolezite, ja mam jedny blede menzestrove tehu saty a v nich vyzeram akoby som cakala trojcata Smile v nohaviciach a tmavom tricku mi hadaju taky siedmy mesiac ale Smile

 

30.03.2007 09:56

sandulka

bapy---tak si bezkaj lahnut predsa uz ta unava je normalna a zvlast mas este aj brusko rozkyvane, uz sa citis lepsie?? ja som mala tuto noc tiez nejake stavy, ze babo moc vyvadza ale inac sa mi spalo super, ale moj muzik ma rano o 5:15 zobudil a uz som nevedela zaspat ani za ten svet a krpec tomutiez dopomohol ked za rozobral. tak vlastne som este trosku ospala ale spat sa mi neda. neviem aka bola stretavka minule ale vcera bolo fajn, a mohlo nas tam byt aj viac aspon by sme sa spoznali uz sa moc tesim na buducu. je to lepsie ako takto cez net. pa

 

30.03.2007 09:59

sandulka

adda---inac ked tak pozeram na tvoje brusko vyzera skoro ako moje a ja som uz v 35 tyzdni asi v polke ale mne sa krpec schovava asi viac v brusku a samotne brucho nie je az take velke. ale mas ho krasne uz aj pupcek ti vyliezol:). inac ked som tak baby vcera na stretavke pozerala som mala pocit najmensieho brusko neviem od coho to zavisi:)

 

30.03.2007 10:07

bapy

SANDULKA - ano citim sa uz lepsie, len ta unava nekonecna... a taaak ma laka prechadzka v parku na cerstvom vzduchu, ale uz sa nikam nemam odvahu vybrat, nezvladam. Neurobis si ticker? Aby sme vedeli v kolkom si tyzdni, pripadne ci mas brusko modre alebo ruzove Smile

 

30.03.2007 10:11

Jenny Sky

Ahojte maminky! Takže potvrdzujem, stretávka sa päť vydarila Razz Veď keď sa stretne kopa takých krásne guľatých maminiek ako sme my, no bodaj by sa nepodarila Razz Takže v stručnosti. Miesto a čas konania: 29.3.2007 o 17. hod. Pizza Mizza, 17:00-20:00 hod. Prítomné boli podľa abecedy: Adena, Bibinka, Janicaaa, Jenny Sky, Katulilinka, Majkas, SoVa a Sandulka Fotodokumentácia: SoVa a Katulilinka (určite budú fotky tak vydarené ako minule) Nálada bola super, jasné, že sme preberali všetko čo súvisí s našimi bruškami a problémami a spomínali sme aj na vás neprítomné. Teraz už len musíme vydržať do svojho termínu a potom sa to to krásne rozbehne Razz Zostáva nám len dúfať, že sa nám raz naozaj podarí stretnúť všetkým aj s bábätkami, už sa teším Razz Všetky vás podzravujem a želám pekný deň Razz

 

30.03.2007 10:21

sandulka

bapy---aj mna dnes o 6 rano lakala hrozne prechadzak dokonca kedze sme u muza doma na dva dni by som mala v takto skorych ranny ch hodinach aj spolocnost jeho psika, ale nejak sa mi nechcela a zacala sa mi aj alergia tak som ostala doma ale pooobede chcem niekam vybehnut asi za kamoskou na kozmetiku nech sa trochu skraslim:))). a niekoho nemas doma kto by ta doprevadil aspon na chvilku?a ten ticker som mala tam ale nejak divne mi ho tam vklada aj celou tabolkou nad tym ze velkost suboru a tak ako sa to upravuje?

 

30.03.2007 10:22

Katulilinka

Ahojte vsetky fotecky stiahnem cez vikendik ok? nejak som vcera nestihala. dnes mame v praci rozlucku, tak som musela par veci nachystat... inak stretko bolo uplne skvele. ako vzdy Smile

 

30.03.2007 10:24

sandulka

babule teraz ako sedim za compom ma nejak pycha pri srdci a dost mi je z toho zle co to moze byt?

 

30.03.2007 10:27

sandulka

katulilinka--- uz sa tesim na fotecky, neboj pockame na ne:). stretavka bola super aj mne sa pacila ani odist sa mi nechcelo keby som nemusela.

 

30.03.2007 10:31

sandulka

bapy na tvoju ziadost ti sem dam tickers :D

 

30.03.2007 11:16

bapy

Sandulka - ten ticker si si vlozila nejako zvlastne Smile skus si vlozit do podpisu len tu adresu, myslim, ze je to ta adresa, ktora zacina na url... takto ako to mas teraz sa ti asi nebude zobrazovat v kazdom prispevku. Ja idem s kamoskou na obed prave... len autom asi do ikey a naspat... tak trosku spolocenskeho zivota budem mat... inak som dnes cely den sama a nemam sa tu kam vybrat na prechadzku, lebo nikde na blizku nie su lavicky ani nic podobne, kde by sa dalo oddychnut si. Ale tesi ma, ze je dnes tak pekne vonku a nie tak pochmurne ako vcera Smile

 

30.03.2007 12:09

veroni25

ahoj kocky takze stretavka sa podarila.. to som rada.. uz sa neviem dockat, ked sa stretneme aj s babatkami.. dnes som aj ja nejaka otapena.. ale to celkovo v poslednych dnoch mam nejaky obrateny biorytmus.. cely den sa poflakujem po dome, nic sa mi nechce, a vecer ma chyti taky naval energie, ze stihnem vsetko, co som cez den zanedbala. a vcera som takto bola hore az do 12pm. lenze odniesli si to moje krize, ktore ma este teraz bolia. v noci som bola ako ochrnuta, aj mi do revu bolo, ze sa neviem otocit.. Rolling Eyes pekne si uzite dnesny den, a este nerodte.. Wink

 

30.03.2007 13:11

Macaca

Ahojte! No, tak ja som sa tu zas neukázala chvíľu a tu toho pribudloooo... Shocked V prvom rade - všetkým tohtotýždňovým oslávencom dodatočne všetko naj! Za ďalšie - babenky, čo máte aké-také problémy, prajem, nech to nie je moc stresujúce, lebo to teraz veľmi nepomôže, takže veľa energie do boja s tým, nech to tie detičky v bruškách vydržia podľa plánov a nech rastú tak, ako treba! Stretávka - nooo, takže ste stihli stiahnuť aj tú Bibi! Super! Normálne som to hypnotizovala, aby sa ešte dovtedy ozvala a celkom sa to podarilo! Už sa aj ja teším na fotky! Ja som včera bola len na profylaxii a potom u mamy - nahovorila som ju, nech spraví bryndzové halušky so slaninkou, tak som sa zas prežrala... Embarassed Laughing A ešte potom sme olepili jedny dvere tapetou, takže som to potom tú energiu zo seba aj trochu dala von... Embarassed Dnes som nespravila ešte dokopy nič! Embarassed Hanbím sa za seba! A ako tu tak sedím a čítam vás, tak ma bolí neskutočne chrbát na pravej strane pod lopatkou - od tých rebier, takže asi ani dnes toho veľa neoporobím... Embarassed No, čo už. V tomto štádiu je to už asi normálne. Ale idem si ešte aspoň pobaliť veci do tašky, lebo môj mužík už stresuje, že čo ak sa to rozbehne a on nenájde veci a nenabalí ma.... Laughing No, chlapi! Darmo mu vravím, že pri prvom to nepôjde ako raketa, ale asi je dobré mať tú tašku ozaj pripravenú - aspoň čosi... Takže toľko ja nadnes. Majte sa pekne a verme, že víkend bude pekný! (Zajtra idem svokrovcom pomôcť k zabíjačke - viac-menej s konzumáciou, takže nepredpokladám, že sa tam narobím...) Laughing Pá-pá. Krásny víkend prajem všetkýýýým!! M.

 

30.03.2007 13:19

SoVa

Ahoj, ahoj! Stretavka bola supeeer! A fotky uz su, ste ma velmi sklamali kocky, ze ste ich este nenasli, Jenny, specialne na Teba som spoliehala Wink . Takze opat, klik na kalendarik a hore nad tabulkou su fotky zo stretavky, su tam z oboch, ale hned prve su z aktualnej. Pre lahsiu identifikaciu na spolocnej fotke: Katulilinka (SoVa), Bibinka, Jenny Sky, Adena, Majkas, Janicaaa, Sandulka. Katulilinka, potom posli fotky, radsej nie na hotmail Wink . Adda, chybala, si aj som na Teba myslela, ci si v pohode, tak som rada, ze sa ozyvas Smile. No, ale ja si idem rychlo lahnut, lebo nasa prvorodena v noci moc nenaspala a ja s nou, takze si potrebujem aspon trosku dobit baterky, nech do vecera neodkvecnem. Pa a pekny vikend!

 

30.03.2007 13:39

zuzi

Kraaaasne fotecky a vidim, ze vladla vyborna nalada Laughing . SOVA vdaka za identifikaciu, niektore som vas spoznala, ale aspon MAJKU, SANDULKU a JANICU si uz viem predstavit:wink: SANDULKA budem ta potom na Antolskej vyzerat Wink Ja som vcera skoro do polnoci zehlila, ale konecne som vsetko dozehlila, teda uz mi dnes opat pribudlo nove, ale aspon pre maleho, uz len zbalit tasku, len este co-to dokupit. Snad to ztihnem, vsak este mame mesiac pred sebou Smile Uz sa tesim na spolocnu babatkovsko maminkovu stretavku, ked bude krasne niekde v parku Smile Idem si trosku lahnut, kym Veronika spinka, vecer toho mam vela a hlavne zajtra velmi narocny den od skoreho rana do neskoreho vecera. este vecer nakuknem.

 

30.03.2007 15:32

majkas

potvrdzujem, stretavka bola super, fotky su paradne :D :D :D :D baby, som rada, ze som vas osobne spoznala :D a tesim sa na stretnutie s babatkami. drzte sa, aby sme zostali co najdlhsie 2v1 :D :D :D

 

30.03.2007 17:12

sandulka

bapy ---aj ja som dnes chcela ist do ikey ale nejak som skoncila nakoniec v metre kde som si kupila fajnovy syr a potom som si spravila palacinky a bolo mi hej. a ty s ktorej casti Ba pochadzas? inac ja vzdy ked som v ikei tak si davam kottbular(ja fanaticka) Laughing skoda ze tam nemas nic naokolo kde by si mohla vybehnut. ja tiez asi pojdem na prechadzku lebo mam migrenu ako hrom Crying or Very sad . muzicek mi siel na motosalon do incheby lebo najnovsie si dal zavazok ze chce motorku a neviem mu to vybit z hlavy.

 

30.03.2007 17:14

sandulka

bapy ja naozaj netusim ako sa to vklada a kam:))). presny postup mi vies povedat o 1 kroku po posledny inac sa asi nedohodneme:)

 

30.03.2007 17:18

sandulka

zuzi---neboj dohodneme sa co a ako. pripadne si dame na seba cisielko aby sme sa po pripade dohodli. poslem ti ho v ss, ked budes chciet:)). inac ak si bola na minulej stretavke tak ktora si ty a na ktorej fotke??

 

30.03.2007 17:44

bapy

sandulka - no tak ked si vytvoris ticker napr na www.tickerfactory.com alebo hocikde inde, tak ti budu ponuknute tri adresy, na ktorych ten ticker je vytvoreny. Ty si vyberies tu, ktora zacina na url..., skopirujes celu adresu a potom na tejto stranke v "nastaveniach" v kolonke "podpis" vlozis skopirovany text. A bude to fungovat Smile skus Ja byvam v Novej Vrakuni, je to taka domcekova stvrt, mam to asi 15 minut pesi do pekneho lasoparku, lenze to uz mi je daleko, z chodze mi tvrdne brusko a mam bolesti a tlaky na panvove dno, takze to uz neriskujem taketo dlhsie prechadzky. Ja v Ikea jedavam salaty, maju ich naozaj cerstve aj tie ryby, co tam maju, ale tie teraz v tehu nemusim, inak mi velmi chutia. Fotky zo stretavky su krasne Smile

 

30.03.2007 18:52

sandulka

bapy si pokladik, ja swom si to tam vsimla lenze som nevedela ako dalej:)), ja to skusim snad to pojde ja som mantak, inac by mi to tolkonetrvalo:).dakujem a hlavne sa setri.

 

30.03.2007 19:05

vierča

Ahojte. Tak ja sa hlásim po 1 týždni na materskej. Zatiaľ mi to nepripadá nejaké zvláštne, iba ako by som mala dovolenku. Zatiaľ som stihla dokúpiť nejaké vecičky, oprať detské vecičky po sestrinej malej, urobiť nejaké zmeny v spálni (pre babulko) a ušiť jednu deku - takú hraciu na položenie aj na podlahu, keďže máme len plávajúce podlahy. No a ešte nejaké menšie upratovania, ale do toho sa mi nejako nechcelo púšťať. V utorok som bola v poradni, doki má novú ambulanciu, a mala som výsledky z krvného obrazu. No a mám užívať železo, keďže mi zistili nedostatok. Len sa mi do toho veľmi nechce kvôli zapekaniu. Rolling Eyes Ale zatiaľ sa to veľmi nepotvrdilo, tak uvidím keď ho budem dlhšie užívať. No a potom ma vyšetroval, keďže mi trebalo zobrať stery na rozbor a chcel zistiť ako som uzatvorená. A keď vyberal ruku, mal krvavú rukavicu. Pravdu povediac v danom momente som bola viac pobavená ako vystrašená, keďže sa mi v noci snívalo, že sme utekali do pôrodnice, lebo som mala nejaký krvavý výtok. Tak si viete predstaviť, že prvé som rozmýšľala nad tým ako je to možné, že sa mi o tom snívalo. Ale potom ma pozeral, lebo krčok bol OK, tak nevedel z čoho to je. Bol asi viac vystrašený ako ja. Ale bola to len nejaká prasknutá cievka pri vyšetrení, lebo nič nevidel. A mňa nič nebolelo akurát som mala ešte v stredu a štvrtok trochu hnedastý výtok. Ale dnes už nie. Takže trošku adrenalínu som mala aj ja. Uf, ale som tu toho popísala. Tak sa majte pekne, opatrujte sa, aj babulky a prajem Vám pekný víkendík. Nech je veľa slniečka! Wink Laughing