1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78

Májovčatká 2007

21.12.2006 08:12

Janicaaa

Dobré ránko, Bibi a na tom UZV si nebola? Či nás len naťahuješ všetky? Sova gratulujem k chlapčekovi, (inak ja mám maznavých oboch, niekedy som už na nervy Wink ) A Adena tebe k dievčatku. Veroni kašli naňho, ozaj si teraz prvoradá ty a bábo a vieš koľko chlapov behá po svete a takí fajní, nie ako "ten". A vieš ako sa vraví, že všetko zlé je na niečo dobré, tak s týmto si sa určite musela rozísť, aby si si mohla nájsť oveľa lepšieho a aby ti bolo potom ako v bavlnke aj s babatenkom! Tak je to. Janočka pekné bruško, kde ja sa na vás hrabem:( Včera mi aj manžel zahlásil, že kde mám to brucho, že ved mi akosi nič nevidno. Tak neviem, tiež sa mi zdá že pri Eli bolo oveľa väčšie, ale som aj oveľa viac pribrala, tak to bude asi tým. Uvidíme čo so mnou spravia sviatky, lebo už slintám na všetko jedlo. Včera Metro dopadlo v pohodke, nebolo ani tak veľa ľudí ako som čakala a kolaudáciu už máme tiež z krku, takže nám to pekne odbúda. Ešte dnes zmáknuť to Tesco, dúfam že nás neušliapu Shocked Inak ako som písala o tých pohyboch, tak som to cítila 2-3 dni a odvtedy nič, tak som teraz dosť zmätená, lebo som si bola na 100 % istá že je to "ono". No utešujem sa že teraz nemám času si to moc všímať, tak že preto to necítim. Môže to tak byť?

 

21.12.2006 08:37

Vevinka

Ahojte, mamulky, tak sa zasa po dlhsom case ozyvam, vcera som mala poslednu skusku pred Vianocami, tak preto som sa neozyvala, akosi som mala od zaciatku decembra tych skusok ako hub po dazdi..., ale hlavne ze je to za mnou. Vcera som konecne urobila cesto na kolaciky, ale sme nakoniec nepiekli, lebo sme boli v Metre, a potom uz bolo vela hodin. Malicka bola sice trosku smutna, ale potom sme si dali pizzu, a dohodli, ze dnes to vsetko zmakneme. :D Inak, od pondelka mam daku nadchu a trosku aj pokasliavam, tak len dufam, ze to odo mna nechytia moje kuriatka. Janicaaa, ja som tiez mala uz taku pauzu, ale potom sa bebe zasa rozkopkalo. A mozno si kopka v noci, ked ty sladucko spinkas... :D Prajem krasny den, paa

 

21.12.2006 08:59

Bibinka

Maminy, ale veď ja som bola na UZV v pondelok a hneď som Vám písala, že dokino povedal, že máme kupovať biele, a ak sa nám zdá málo tak žlté. Rolling Eyes Keď videl, že ma neuspokojil, tak povedal, že sa mu to viac zdá na dievčatko, ale presne nám povie až v 30 týždni. Takže si musíme počkať. Teraz ale rozmýšľame, že ak by sa malinká volala Barborka, tak by mala meninky tesne pred Vianocami, tak sa zamýšľame nad menom Karolínka. :D Vôbec by sme nevtírali svokrovi, ktorý sa volá Karol. Laughing Tak sa necháme prekvapiť, ale všetci tvrdia, že to bude chalan ako repa. Tak uvidáme, hlavne že je zdravučké a dosť intenzívne si kopká, ako keby vedelo, že o ňom píšem. Laughing

 

21.12.2006 09:02

Vevinka

Jeeej, Bibi, aj my mame pre dievcatko vybrate meno Barborka. My mame zatial dve pre dievcatko, a dve pre chlapceka. Tak uvidime... prekvapko :D

 

21.12.2006 09:06

bapy

Ahojte babulky Smile tak pozeram, ze stale viacej z nas vie, ci ma v brusku bobaka alebo bobinku Smile Smile gratulujem!!! A vidim, ze si tiez niektore musite zvykat na tu infosku, lebo ste cakali inu Smile ja som mala podobne pocity, dokonca som bola chvilku sklamana - lebo moj priatel velmi chcel dievcatko a cele okolie nam hovorilo, ze to dievcatko bude (aj ked baby ja som mala od zaciatku tusaka na chalana)... Ale uz je dobre, naozaj len chvilinku sme boli sklamani a museli si zvykat na brusko v muzskom rode, takze chvilu sme sa s bruskom akosi nevedeli rozpravat, ale teraz sa na nasho chlapceka strasne tesime Wink Inak ja som sa dnes tiez objednala do toho Hlohovca, namotali ste ma Smile a musim povedat, ze uz z telefonatu s tym panom doktorom som mala uzasny pocit! To je uplne iny pristup ako v Gyn-five (kam som nakoniec nesla...)... A za 600 Sk namiesto 1900 Sk!!! A pytala som sa, ci aj pozeraju organy a rozmery babatka a doki bol prekvapeny, co sa pytam taku samozrejmost! No zlaty bol... Ideme tam 3.1., tak sa tesim Smile Baby, ja som si vcera uzila strachu...bola som rano v poradni a doktor sa snazil pocuvat srdiecko maleho cez brucho a nic nepocul Sad tak ma hned spovedal, ze kedy som naposledy citila pohyby a ja ze no teda dnes este nie Sad a maly sa dokazal uspesne zatajovat az do druhej poobede! To uz bol zo mna prakticky neurotik... No nakoniec zacal kopkat a tak som nemusela ist na UZV. Uff... A dnes rano o piatej mal diskoteku, potvorak jeden!!! Ale ho lubim, drobca jedneho Smile Bibinka - tak vidis, brusko sa dostavilo presne ako som ti to predpovedala Wink gratulujem Smile Veroni - pridavam sa k babam, naozaj sa sustred na babatko a na seba, coskoro budes drzat v naruci niekoho, kto ta bude lubit tou najcistejsou laskou a vynahradi ti vsetky trapenia!!! A to prave orechove, co sa vztahu tyka, to urcite na teba niekde caka... Drzim palce!!! Joj, nestiham reagovat na vsetky z vas, tak vam aspon zazelam vsetko dobre, pekne predvianocne dni a len tie najkrajsie zazitky s vasimi brusenkami a len tie najlepsie vysledky vsetkych vysetreni, ktore vas cakaju!!! Bapy Wink

 

21.12.2006 10:21

majkas

ahojte, :D :D hlasim pohyby :D :D uz predvcerom babo v noci 2x asi koplo, len som si nebola ista ... a dnes v noci znovu asi 4x za sebou Shocked :D tak jemnulinko, ale predsa. k tomu priberaniu, vcera mi bolo zle, v noci som uspesne blila a dnes mam o kilo menej. takze mi vaha lieta fakt podla toho ako sa v dany den najem ( Embarassed nazeriem Embarassed ) dnes mame v robote kapustnicu, tak sa tesiiiiiiiiim, mnam. hned rano ma kolegyna natlacila vianocnymi kolacikmi Embarassed mnam (ja som nechcela, ale babo chcelo a ona ma prehovorila Embarassed ) baby gratulujem k urceniu pohlavia babatka. nemohli by sme do tabulky doplnit tento udaj ??? adena, prosim ta, o kolkej ste prisli na tu antolsku ?? idem buduci tyzden, tak aby som vedela kolko dopredu tam mam sediet, aby ma urcite zobrali :D

 

21.12.2006 11:06

alenar

blahoželám k modrým / ružovým bruškám (sova,zuzi / adena, janka). podľa mňa by ste si, milé mamičky, mali zmeniť tickery z babátiek na konkrétne mená. tak nám bude všetkým jasné, že akej farby bruško nosíte. janočka - pekné bruško veroni25 - to čo za kreténa ti vošlo do cesty? asi ti po ňom zostala len jediná pekná vec a ďalšie zázraky od neho nečakaj. musí byť ale riadne natvrdlý, keď chce o toto všetko prísť Rolling Eyes ! majkas - keď máš od začiatku len 2 kilá navrch, nie je ten tvoj doki trochu mimo? tak ja keď som schudla z 50 na 47 kíl, ten môj ma chcel poslať do nemocnice. teraz, keď mám 52 kíl je nadšený a vôbec nerieši za akú dobu som pribrala tých 5 kíl. povedal mi: "super, že sme v pluse." tak sa teš, že sme v pluse, že nám brušká rastú a kvôli tlaku nejesť? - radšej sa kvôli tlaku nestresovať pre váhu, no nie? Wink

 

21.12.2006 11:07

veroni25

jeeej, majkas, to ti gratulujem k pohybíkom, že sa babätko ozvalo, aby ti dalo najavo, že vianoce bude aktívne prežívať s vami :D z tej váhy si nič nerob, tých pár kilečiek za 4 týždne nie je moc, a okrem toho, aj babatko priberá no nie? veď neviem ktorá presne, ale tuším adena tá už má skoro polkilečkového drobca. no a ešte nerátame tie omáčky okolo toho.. xixi Laughing janočka, máš krásne bručko, už sa teším keď sa to moje ukáže v plnej kráse, šéfka nepríde xixi, takže už si pekne môže voľkať a vyťahovať sa vonku, moje maléé Cool adena, tie ručičky nechcelo ukázať asi preto, lebo vás počulo ako sa bavíte o tenise, tak asi sa mu to moc nepozdávalo. poprípade to možno bude šermiar, a kým nemá kord, tak schováva obe rúčky, nielen jednu Wink bapy, ty máš teda pekného huncúta, to bude asi tajný agent (007) Laughing ďakujem moc, ste veľmi zlaté,som si ešte aj pri tých vaších pekných slovách poplakala, ale od šťastia, že na mňa myslíte.. nebojte, ja si to babatko vychovám tak, aby to bol naj človek na svete, a aby dostalo veľa lásky, lebo to je dôležité. koľko lásky dostane, toľko jej potom dokáže rozdať. a ex ma aspoň definitívne presvedčil o tom, že mu už nemám veriť ani slovo! Evil or Very Mad Exclamation

 

21.12.2006 11:14

sylvia borsody

AHOJTE BABULKY. CHCEM VAM LEN ZAZELAT STASTNE A VESELE VIANOCE, VELA ZDRAVICKA , STASTICKA A RODINNEJ POHODY A VLEEEEEELAAAAAAAA VEEELLLLLLLLLLLLLAAAAAAA DARCEKOV :D . UVIDIME SA AZ NA BUDUCI ROCIK TAK VSETKYM DRZKAM PALCEKY, DAVAJTE POZOR NA SVOJE FAZULKY :D :D :D PAPAPAPA Razz Razz Razz

 

21.12.2006 11:42

Janicaaa

Majkas gratulujem k pohybíkom Tak aj ja som už objednaná do toho Hlohovca, sestrička bola veľmi milá v telefone, tak sa už teším. Ideme 18.1. už aby to bolo!!!

 

21.12.2006 13:03

nealy

Ahojte babenky, tak predsalen som si este nasla chvilicku,aby som kvam nakukla..konecne som vyriesila zahadu,preco nevidim vase fotecky zo sona a bruska,lebo som nebola prihlasne hih ito somale co?uz mi to hrabka statocne Wink Janockaaaa-krasne brusinko Sovi-kraaasna fotecka maleho pokladika,moc sa s vami tesim! A jasne,ze vsetkym gratulujem,co sa vytesuju,ze maju ruzove a modre brusko,a bolo by fakt super,keby ste si to popisali to tickerikov..lebo uz som z toho domotana,kto co caka hihi Bibinka-sa mi paci ze tak prezivate vianoce,to je krasne a tak to ma byt,veru aj my vzdy lezime pod stromcekom,spat sa nam pod nim neda,ale vzdy sme pri nom a vychutnavame si to..no a darceky zhaname aj my pre Mimi,aby bol ocko prekvapeny,aj Lili,ved je to predsa uz nas clen rodinky,aj ked je este v brusku..aj Mikulaska tie podostaval hihi Babenky,inak ja mam tiez 5 kg navyse od zaciatku,ale zda sa mi,ze to teraz tak stagnuje,to som nabrala tak tusim ten 4 mesiac naraz 2-3kg a teraz len kilecko za mesiac..ale ved to je jedno,hlavne nech ma babenko papat,ked si pyta, o zhodenie kil sa nebojim,uz len teraz pri malej som v jednom kole Wink Kocenky,idem piect a balit darceky,lebo zajtra sa vrham na zdobenie a stromcek,tak vam zelam este raz KRAAAAAAAAASNE VIANOCE,prezite v laske a pohode a radosti a krasne darceky,urcite si napiseme cez sviatocky,majte sa krasne a hladkam bruskaaaa a posielame pozdraviky vsetkym,papa PS. pripajam fotecku nasho bruska,sme v 21.tyzdni podla sona

 

21.12.2006 13:20

Bibinka

Letí k Tebe darček z neba, je v ňom všetko čo Ti treba. Šťastie, pokoj, láska, neha... Ježiško má rád aj Teba. Každej slzy kvapôčku premení Ti na vločku Radostné a pokojné prežitie sviatkov želá Peťka Maminy, tak sa opatrujte a v stredu 27.12.2006 sa hlásim.

 

21.12.2006 14:16

jarushka

Jéjda, babule, ja vám úprimne závidím tých chlapcov, ja by som chcela párik, my ešte nevieme čo to bude, ale tušák mám "v dievča", bruško presne rovnaké ako pri Simonke, úplne na vlas. V každom prípade, ja sa poteším aj dievčatku, moja malá má teraz také perfektné obdobie láskania, príde a hladká ma po vláskoch a vraví, mamulienka mamička, ja ťa tááák ľúúúbim, .....aj vlásky máš kráááásne...., ty si moja krásna mamička... Tak vravím mužovi, že by si mal brať s dcérky príklad a mal by mi aj on také úžasné veci hovoriť. Smile Z jej ústočiek je to také nádherné, uprimné, tak krásne detské a pritom to myslí vážne, ale v každom prípade si myslím, že aj chlapci majú niečo do seba a vedia byť takisto milučkí a určite sa tiež radi láskajú. Juuuj, ja sa teším na hocičo, len nech je to zdravučké a už aby bol teplý máj a mohla som to babuliatko vystískať v náruči, ísť na prechádzku a užívať si slastné chvíľky pri kojení, toto mi najviac chýba, ten milý pocit, krásny "hladný" pohľad malinkých očiek, ktoré sa na mňa uprene pozerajú kým sa neprisajú pery k prsníku a potom ten krásny pohľad keď únavou sania malé zaspáva na prsníku. Jujjjjjjj, teším sa....

 

21.12.2006 14:20

jarushka

Všetkých babuľkám, ktoré nebudú on-line cez sviatky, ale aj tie, ktoré budú, prajem: Nech Vám krása vianočných sviatkov prinesie radosť, ktorá Vás bude sprevádzať po celý nový rok!!!!

 

21.12.2006 14:42

silvia78

Ahojte babenky,uz dlho som sa Vam neozvala,ale chcem Vam vstekym zo srdca zazelat krasne a pokojne vianoce a nech sa nam tie nase babulatka cez vianoce riadne rozhybu.Ja uz tez citim skoro tyzden nejake "motyle v bruchu",tak dufam,ze to uz zacnem citit poriadne. Tiez uz mam 4kg navyse a o 3 tyzdne svadbu,tak som zvedava ako sa zmestim do siat. Embarassed Majte sa krasne a bohateho Jesiska.

 

21.12.2006 14:42

bapy

Jarushka kraasne si to napisala o tom kojeni a babatku Smile Smile

 

21.12.2006 22:24

Macaca

Ahojte, mamušky! Ja sa hlásim po dnešnej poradni - všetučko je v najsamlepšom poriadku a pán doktor nám povedal, že keď to pôjde takto ďalej, tak sme ukážkové tehuľkovstvo! Takže sa teším ako malý Jojo... Laughing Ale opäť nezabudol dodať, že pozor na tú váhu... Ale veď ja až tak nepriberám... Doteraz som nejakých plus 5kg naviac, takže ideme pekne podľa tej krivky, ktorú udávajú. Neviem, o čo mu išlo, ale Vianoce si nedám pokaziť tým, že by som si nedopriala... Laughing A popoludní sme boli aj s tatinkom na ultrazvuku. A tatinko bol tááááky zvedavý, že som nakoniec pánovi doktorkovi povedala, že nech mu to teda vyzradí, keď už dvakrát zopakoval, že on to už vidí a on to už vie... Tak tomu sa nedalo odolať, keď už ten môj Palino toľko otravoval. Ale dohodli sme sa, že to nebudeme nikomu hovoriť, takže zatiaľ si to skúsime nechať len pre seba. Vie to akurát môj brat s manželkou, ktorých by som si moc-moc priala za krstných, lebo švagrinka sa véééľmi teší s nami a im Pán Boh nedoprial svoje deťúrence, tak by som im takto chcela spraviť radosť. A naviac - určite majú k tomu drobcovi hádam aj najbližšie, takže aj preto. Ale inak nikto sa (hádam a budem v to dúfať do poslednej chvíľky... Rolling Eyes ) nedozvie, čo to bude. Takže - babuľky, nechcem vás nejak dráždiť, ale zatiaľ nevyzradím. Možno ma to raz prejde a nakoniec to sem nacvakám a budem sa z toho vytešovať, ale ja sa v podstate vytešujem aj tak. A hlavné je, že doki nám povedal, že sme úplne v poriadku - aspoň podľa toho, čo bolo vidno a nevidí tam nijaké poruchy ani chyby, takže to ma potešilo 100krát viac ako to, že nám povedal, čo čakáme... Tak ja vám všetučkým prajem tiež také skvelé výsledky, ako sme mali dnes my a zároveň želám krásnučké sviatky. Dnes som balila darčeky, takže už som celkom dosť naladená na tie Vianoce a tiež sa ich už neviem dočkať. A nakoniec ste ma celkom dosť navnadili a aj ja sa pekne zajtra vyberiem ešte na nákupy - veď som svojmu bábätku ešte nič pod stromček nekúpila, ako by to bolo?! Rolling Eyes Wink Prajem krásny večer a príjemný zajtrajšok, majte sa tak krásne, ako viete a pekne hladkajte tie svoje modré, ružové alebo ešte neidentifikované brušká!!! Pá-pá. Macaca P.S.: K tým pohybom - neboj, ja som tiež minule začala stresovať, že prečo sa mi bábo 2 dni neozvalo a ono sa potom predviedlo v plnej kráse s mexickými vlnami na brušku. Kľudne si užívaj sviatky a neboj - ono sa ti tááák ozve, že budeš ešte kukať! Wink Držím prstíky. A inak - aj môj doki má zakaždým problém nájsť to drobné srdiečko, kde si tlčie, ale nakoniec ho vždy na x-tý raz nájde. Takže tiež to chce kľud, lebo tí drobci sa sem-tam otočia a už sú aj tie tlkoty slabšie - ako ti naše dnes. Ale našli sme ich - tiež asi na 4-5krát, ale boli! Laughing To je hlavné.

 

21.12.2006 23:59

Jenny Sky

Ahojte maminky! Ja akosi tiež nestíham, ale keďže sa nám blížia sviatky a niektoré cez sviatky nebudete mať prístup na net, tak by som vám chcela zaželať ŠŤASTNÉ, VESELÉ a POŽEHNANÉ VIANOČNÉ SVIATKY plné lásky, pohody a šťastia v kruhu najbližšich a hlavne veľa oddychujte a som si istá, že tie naše bábenká v brušku budú cítiť, ako nám je dobre Razz Opatrujte sa a pohladkajte brušká Razz

 

22.12.2006 07:34

majkas

ahojte, ja budem medzi sviatkami na nete pomenej (iba pri navstevach svojej maminy, ktora ma internet). PRAJEM VAM AJ VASIM RODINKAM KRASNE A POZEHNANE SVIATKY PLNE POHODY, STASTIA A RADOSTI. Maja

 

22.12.2006 07:37

majkas

chcela by som sa spytat aky je optimalny tlak v druhom trimestri ?? su na to nejake tabulky? lebo ja mavam nizky tlak (105/70, 110/65), ale pri poslednej poradni som mala 130/80, co sa mi zda dost vysoke Shocked

 

22.12.2006 08:33

Janicaaa

Dobré ránko mamuľky, také pekné veci ste popísali, až mi akosi ľúto príšlo:) Toho tlaku sa neboj, tých 110/70 je úplne v pohode a tých 130 ti mohlo vybehnúť zo stresu, z nervozity ale aj z prudších pohybov, takže nemusíš mať strach. My sme si včera úpriniesli domov koláčiky od tej tety, baby sú také nenormálne, že som zjedla skoro všetky venčeky, čo tam boli a keby som sa nekrotila, tak ich zlupnem za 5 minút a bolo ich tam asi 30 ks Embarassed Branko ich musel odniesť do pivnice, lebo skonštatoval, že takým tempom by sme na štedrý deň nemali na stole nič. Je pravda, že do pivnice sa mi chodiť nechce, tak hádam nám vydržia. Ale ked si predstavím ako krásne voňajú a vyzerajú a chutiaaaaaa, neviem či vydržííííím Shocked

 

22.12.2006 08:41

majkas

:D :D

 

22.12.2006 08:47

alenar

macaca - teším sa, že sa máte oki. ja mám dnes poradňu, ale asi mu poviem, že uzv si môžme odpustiť, keďže som v utorok bola a mám z neho aj správu, aj super záznamík. majkas - tak k tlaku ti viem povedať len toľko, že ja sa pri tlaku 100/65 vyvaľujem vo vani Wink . všetko troška hore mi sedí celkom dobre.

 

22.12.2006 09:49

Juuulia

Ahojte baby..som po poradni.. Nejako mi od stredy vecera ( predtym som cely den behala za tymi tehu gatami. a nakoniec som nic nekupila..lebo tehu mi boli este velke..a velky vyber tu teda na vychode nemali) zacalo trvdnut brusko...tak som mu to dnes povedala..povedal ze je to celkom v norme..ze si mam kupit to magne B6. som rada ze som mala dnes tu poradnu..lebo by som sa cele sviatky stresovala... Po novom roku mam ist na ten morfologicky UZV... zasla som si dat aj spravit EKG, ta lekarka ma ale vysetrila od hlavy az po paty..tak fajn.. jaj vobec mi to nepripada ako ze idu vianoce... vsade naokolo z toho nemam taky pocit..ak tak z vas..lebo sa tu tak tesite.. Dnes mame posedenie s firmy..tak idem sa aspon napapkat ked uz nie " napit " hahah ja mamvam tiez nizky tlak..a uz som mala teraz raz 130/90 ale to je asi v norme..ved uz mame tlaky 2 hihihi Este vam vesele nezelam,iste sa tu este zastavim. pa.

 

22.12.2006 09:56

Vevinka

ahojte, aj ja mam dnes poradnu, tak som zvedava a velmi sa tesim. co sa tyka toho tlaku, ja mam inak tiez nizky,ale teraz mam (aspon minule som mala 120/80)- tak priam idealny, no ked som Dr. povedala, ze inak mavam tak 90/70 - zasmial sa, ze to uz teraz teda vyzera na hypertenziu :D :D Myslim, ze tie hodnoty, ktore tu udavate su uplne v poriadku. Dufam, ze sa tu este do sviatkov ukazem, ale pre istotu a pre tie, ktore nebudu mat doma pristup k netu - zelam krasne a milostiplne prezitie nadchadzajucich dni, nech Jeziskova laska a pokoj preziari nase rodinky... a detickam vela krasnych darcekov. papa m

 

22.12.2006 10:56

veroni25

ahoj maminy, ja som včera bola kúpiť posledný darček. môjmu dieťatku. pôvodne som tam šla len kvôli jedným dupačkám, ale cestou späť som už niesla aj body, a medvedíka. no proste som sa už nevedela udržať. a tak sa teraz z toho vytešujem, krpček to ešte nemôže vidieť xixi, sú to také krásne milé malinké vecičky. človek by ani neveril, že bude mať také malinké rúčky, keď vidí tie rukáviky, a takú malú hlávku... to je také dojímavé.. Embarassed a také krásne.. inak ja sa už veľmi veľmi teším na Vianoce. ani neviem ako mi prešli tie posledné tri dni. ešte dnes musím kúpiť posledné veci, a večer začínam vypekať svoje.. juj, už sa teším moc moc moc. a malý bude pomáhať, akurát mám kuch.linku pod úrovňou bruška.. Laughing Sneh nás zasa prekabátil nikto nevie kde je hor sa domov milé deti tam radiátor hreje Na stôl dáme teplý čajík, teplé vínko varené, tento večer, tieto sviatky tie sú pre nás stvorené. V izbe stromček rozžiari sa salónky sa húpajú všetky oči pod ten stromček žiadostivo kukajú. Nájdite si pod tým stromom všetko po čom túžite nech sú láskou, šťastím, kľudom vaše balíčky nabité Nájdite si pod tým stromom pokoj teplo domova ...

 

22.12.2006 10:58

Adena

Ahojte babulky, aj ja sa tesim zo vsetkych pozitivnych sprav... Smile majkas...zabudla som ti pogratulovat k pohybom...super! :D Ten tlak som mala minule aj ja vyssi (tiez 130/80) a tiez mavam skor okolo 100-ky, ale doktor povedal, ze ok. (a bola som aj trosku nervozna, ze ci bude vsetko ok, takze asi aj z toho bol vyssi...) Ja tu sice cez sviatky budem nazerat pravidelne, ale aj tak chcem tym, co uz nebudu na nete zazelat nadherne a pokojne Vianoce v nasich rozrastajucich sa rodinkach....vela zdravia, stastia a pohody...

 

22.12.2006 11:20

alenar

 

22.12.2006 11:24

Janočka

Ahojte, tak ja dnes končím v robote a čakajú ma 2 týždne dovolenky Laughing Laughing Laughing . Jediné čo mi bude chýbať je net. Tak Vám všetkým želám nech si ich užijete v zdraví , láske, pohode a nám všetkým želám, aby sme ten najkrajší, voňavý darček dostali až v máji. Teším sa Vás 8. januára 2007.

 

22.12.2006 18:17

zuzi

Babulky, vsetkym vam prajem

 

22.12.2006 18:25

Mackaa

Nech kroky vianočné snehom vás vedú, ku krehkým oblátkam, k sladkému medu... k rodičom, k detičkám, k priateľom, čo vždy sú pri Vás v dobrom i v zlom. Babuľky prajem Šťastné a veselé Wink Laughing

 

23.12.2006 15:44

Macaca

Ahojte! Takže, ja predpokladám, že zajtra bude asi trošku zhon a nie všetky budete stíhať sem nazrieť, tak preto dnes prajem KRÁSNE VIANOCE PLNÉ RADOSTI, LÁSKY, RODINNEJ POHODY, USMIATÝCH DETÍ, SPOKOJNÝCH RODIČOV A PRE TÝCH NAJMENŠÍCH HOOOORY PEKNÝCH DARČEKOV! Krásne sviatky želá Macaca!!!

 

23.12.2006 17:09

adda

Prajem vam vsetkym prijemne prezitie sviatkov, vela lasky a pohody v rodinkach.

 

23.12.2006 21:22

bapy

 

24.12.2006 09:09

vierča

Ahojte tehulky! Tak a už je to tu! Vianoceeeeeeeeeeeeee! Tak hneď takto na ráno Vám všetkým aj celým rodinkám želám hlavne veľa preveľa zdravíčka. Lebo nič nie je dôležitejšie ako to. Takže nech ho máte všetci dostatok aj pre bambulky v bruškách, nech Vás choroby obchádzajú a dobrá nálada neopúšťa!!! U nás je taká krásna vianočná pohoda. Manželík ešte ležká v postielke a ja som musela nakŕmiť bambulko v brušku, lebo sa ráno vždy ozýva, že je čas raňajok. Včera sme všetko stíhli upratať v našom domčeku, až som bola prekvapená koľko energie vo mne bolo. Horšie to už bolo večer, keď som ešte balila darčeky a ozdobovali sme stromček, lebo to už ma tak boleli kríže, že som sa nevládala pohybovať. Nápodobne to bolo aj v noci, ale už je to OK. Takže dnes je pohodička, už nás čaká iba varenie večere a krásny večer. Tak ešte raz, nech je pre všetkých tento deň a večer krásny a pokojný.

 

24.12.2006 10:23

Janicaaa

Adojte mamuľky, aj ja Vám a Vašim rodinkám želám krásny Štedrý deň, veľa darčekov, a hlavne kľudu a pohody. A rovnako aj v ďalších dňoch týchto sviatkov. My ideme teraz zdobiť stromček, teda hned ako Eli zaľahne, aby mala prekvapko ked sa zobudí. Kapustnicu aj šalátik už máme hotový, už len kapríka obalíme a papaničko je komplet. Tiež som včera upratovala o 106 a večer som bola grogy. Boli tu aj švagor s budúcou švagrinou, tak sme mali predvianočné posedenie. Celkom príjemné. Už sa teším, ako budete písať o Vianociach ako pekne ste ich prežili!!! Tak sa zatiaľ majte krásne a užite si ich, porobte veľa fotiek ako ste oslavovali s detičkami aj s bruškami.

 

24.12.2006 11:44

jajus

Ahojte babenky! Tak my sme včera ešte stihli absolvovať ten 3D v Hlohovci. Máme dvd,fotečky a ja sa strašne teším. Na 80% je potvrdené dievčatko, takže budeme mať malú princezničku. Hurá!!! Aj by som vám ukázala fotky,ale neviem ich vložiť, tak sa posnažím. PRAJEM VÁM VŠETKÝM NÁDHERNÉ VIANOCE, HLAVNE PLNÉ ZDRAVIA , POKOJA A LÁSKY.

 

25.12.2006 18:55

SoVa

Ahoj, ahoj! Ja uz som sa sem pred sviatkami nedostala, tak aspon teraz vam prajem krasne Vianoce, vela radosti, stastia, rodinnej pohody a dobrej nalady, aby vam vydrzala na cely rok (urcite ju zuzitkujete Wink ). Pa.

 

27.12.2006 06:40

Bibinka

Ahojte maminky, tak a máme skoro po sviatkoch. :D Dneska som už začala zarezávať v robotke. Sviatky máme plné náštev a radosti v detských očkách. Včera nám skoro padol aj stromček. Laughing Keď sa tam malý Tomáško vovalil. Všetko sme super postíhali nachystať, len jedno ma mrzí, že sme zmeškali polnočnú omšu, lebo som hodinu zvracala na záchode. A to som si myslela, že už mám pokoj. Ale má to výhodu, aspoň som nič nepribrala. Laughing Bábätko si kopká ako o život. Dostali sme kopec darčekov, ale ja som sa aj tak najviac potešila darčekom od Tatinka, medzi ktorými nechýbala Fit lopta a taký olej od Weledy proti striám. Síce vôňa nič moc, ale je to prírodné ani trochu chémie. A čo vy aké ste mali sviatky ?

 

27.12.2006 09:29

zuzi

Ahojte, no my sme mali peknucke sviatky, ale aj dost narocne. Veronika dostala kopec darcekov, babatko tiez nieco malinko, ale vlastne len od nas a od mojich rodicov, druha strana si ani nespomenula, co ma trosku mrzi Sad , ale vsak sa to dalo cakat... Potom boli navstevy, v pondelok u nasich, vcera u svokrovcov, som rada, ze uz je to za nami a mame zase trosku klud. Teraz rozmyslame, kedy sa vybrat este na vyredaje do Rakuska, ci este tento rok, alebo skraja buduceho, nejake zlavy vystihnut a co-to pokupit, hlavne chlapcenske pre babo Wink No a my sme asi tiez boli s manzelikom dobry, kedze Jezisko toho dost podonasal Smile . BIBINKA to nepribratie t zavidim, ja mam nejake skoro 2 kila navrch, nechapem z coho za 3 dni Rolling Eyes , fakty nemam pocit, ze by som sa az tak prejedala, ani nebolo kedy... Tak dufam, ze aspon nieco z toho je voda a trosku sa to spusti, vsak mi lekar vynada na poradni Confused Embarassed A co ostatne, ake boli Vianoce? Dufam, ze ste vsetky maminky aj babetka aj deticky v poriadku.

 

27.12.2006 09:44

bapy

Ahojte babulky, vitajte po sviatkoch Smile tak my sme boli s priatelom prvy krat sami doma na vianoce - prvy aj posledny krat sami dvaja (+nas labrador:-)), bolo to super a buduci rok bude este krajsie Smile taaaaku pohodu sme mali, ze az... Aj jedlo sa mi vydarilo, aj som napiekla...no spokojna som so sebou ako som to zvladla Smile Mali sme aj nejake rodinne navstevy, ale len tak pianko, malicko... Aj darceky boli super, sme si navzajom splnili zelania a pritom boli aj prekvapenia Smile Babo dostalo krasne boticky od mojej mamy... Priatelova rodina tiez nejak darcek pre babo neriesila, ale netrapim sa tym... Od kamaratov dostalo babo flasu a lyzicky a od nas tiez nejake malickosti, hlavne oblecenie, ale to sme kupili davnejsie Smile Suflicek v komode sa mu pomaly zaplna, uz bude treba uvolnit dalsi Smile No a v pondelok dalo nase malicke ten najkrajsi vianocny darcek svojmu tatovi - konecne sa podarilo vystihnut taky poriadny kopanec tak, ze ho aj on citil!!! Dokonca dva za sebou - jeden dostal do dlane a druhy do ucha, ako si prilozil hlavu k mojmu bruchu Smile To bolo tak zlate, az mi vyhrkli slzy Smile A teda on bol hotovy z toho, ze ake evidentne kopance to uz su!!! Smile Zuzi, nic si nerob z toho pribratia - to ja sa radsej asi ani nepostavim na vahu tak skoro Smile a tiez som sa ovladala s jedenim... No zjedla som tolko ovocia, ze urcite uz len z toho mam nejake kilo navyse. Bibinka, ty si fakt neuveritelna s tym nepriberanim Smile ale vlastne u mna sa to rozbieha az teraz, po 20. tt to zacalo, takze urcite sa aj ty mozes tesit na pribudajuce kilecka Smile teraz mam pocit, ze priberiem aj zo vzduchu a vody... Pekny dnik a tym, ktore pracuju ako ja, nech rychlo ubehne den, aby sme mohli utekat domov uzit si este zvysky vianocnej atmosfery, ktoru doma urcite vsetky mame Smile Smile

 

27.12.2006 09:51

majkas

ahojte, prave sme sa vratili z ultrazvuku. budeme mat chlapceka :D :D ma 470 g a je velmi culy :D sviatky sme mali kludne, to bolo jedine co som si priala. na stedry vecer sme boli u mamy spolu s mojim bratom, jeho partnerkou a jej dcerou. bolo fajn. vecer sme zasli este k manzelovej mamine.

 

27.12.2006 09:54

bapy

Ahoj majkas, velmi gratulujem k chlapcekovi!!!!!!!!! Smile Smile Smile a teda 470 g, to je poriadny chlapcek Smile nas vazil v 21 tt 340 g, to je poriadny rozdiel!

 

27.12.2006 09:55

zuzi

MAJKAS gratulujem k chlapcekovi, takz tusim chlapci v maji budu prevladat Laughing BAPY kaslem na vahu, budem sa teraz snazit trosku kontrolovat, tiez som jedla vecla ovocia, ale hlavne je, ze sa Risko v brusku hybal a vcera ho tiez konecne a manzelik citil, ked mal ruku na mojom brusku a malicky celkom silno kopol Laughing

 

27.12.2006 09:55

majkas

ako si zmenim obrazok, ked si chcem doplnit meno pre babatko ??? podla utz som 21tt+6 a podla teho knizky 20+6, zmeni mi lekar datum porodu v teho knizke alebo sa to necha tak a uvidime kedy porodim ???

 

27.12.2006 09:57

zuzi

MAJKAS podla mna ti doktor datum porodu necha, ale bude brat do uvahy aj ten druhy, ked uz sa to bude blizot. Ja mam podla PM 2.5. a podla UZV 5.5., ale zatial stale pocitam s tym prvym. Meno musis zmenit v tom rpograme, ked si si robila ticker, kliknes nan a malo by ta to tam hodit a ak si bola zaregistrovana, tak by sa mal dat editovat ten existujuci, inak musis robit nanovo.

 

27.12.2006 09:58

bapy

Majkas ja som podla UZV v 24 tyzdni a podla PM som v 25 tyzdni, ale doktor to nemeni v tehu knizke, nechava vypocet podla poslednej menzes. Pritom ten UZV termin sedi presne, lebo ja presne viem kedy sa babo podarilo Smile To meno pre babatko si mozes spravit napr na tej stranke, kde ja.. a potom si to doplnis v nastaveniach do podpisu ako dalsi podpis - pred alebo za ten ticker Smile

 

27.12.2006 10:25

majkas

skusila som si doplnit meno k obrazku, tak snad sa to podarilo :D u nas v rodine sa zatial rodili len malinke babatka. brat mal 3,2 kg ja len 2,6kg. manzel nemal tiez ani 3 kg. tak asi porodim maleho valibuka :D k priberaniu, mne doktor odporucil vela nejest, obmedzit sladkosti ( Shocked moze zabudnut), malo solit, nepit mineralky, radsej stolovu vodu. a to som isla s vahou 63-61-65 (v 22. tyzdni). snazim sa neprejedat (co znamena, ze si nenalozim 3x ale len 2x), sladkosti jem kolko mi chuti (ked mam kyselinu, tak jem radsej pistacie, kesu :D ) a robim si ovocne salaty Smile

 

27.12.2006 10:28

Adena

Ahojte babulky, aj ja sa hlasim po sviatkoch.... bapy, mali sme podobne vianoce ako ty - prvy krat sami...a bolo to uzasne. Taka pohoda. Velmi sme si jeden druheho uzili. Potom nas cakal dvojdnovy maraton navstev a dnes som uz konecne zase doma, tak idem trosku oddychovat.... Dostali sme veela darcekov, ale aj babo - asi posluchalo Smile Najkrajsie ale bolo, ze ja som kupila tajne darcek - ako prekvapenie pre tatinka a on kupil tiez - ako prekvapenie pre mna... Smile No, tiez sa mi to rozrasta a uz pomaly ani oblecenie pre novorodeniatko nebudem pozerat.... majkas....to je super!!! Je to teda poriadny chlap Smile som rada, ze je vsetko v poriadku...tak to vzera, ze my sa v tom ruzinove este mozno stretneme... Smile bibinka...je mi luto, ze ti bolo zase zle....ja sa teda v jedeni vobec neobmedzujem a naschval som sa odvazila den pred vianocami a dnes rano mam na desatinku presne tolko...tak neviem kam to davam.... Embarassed ale nejdem vas prvokovat....pribrat cez vianoce je uplne normalne a my mame este o dovod naviac... Smile tak si to uzime...

 

27.12.2006 10:32

jajus

Ahojte maminy! Tak už máme skoro po sviatkoch! Našťastie,lebo už sa ledva hýbem. Pekne som sa natlačila, len som jedla tieto tri dni. Ale ako som si mala nedať u svokry perfektnú kačičku pečenú? A ti koláčiky! Mňam,mňam. Keš ma zbadá doktorka v januári,učite mi hneď nasadí diétu (alebo rovno hladovku). Smile Inak naša malá si pokopkáva a mrví sa o stošesť. A najviac ju to baví večer tak okolo desiatej . Dúfam, že ju to prejde, nie že z nej bude nočný vták. A tiež sa jej ušlo už pár darčekov. Ešte ani nie je na svete a už dostala najviac.Polička je pomaly ale isto plná,tatinko sa smeje, že ho zachvíľu vysťahujem na balkón. Smile Kým sa bábo narodí, tak bude výbavička do troch rokov tuším. :D A Zuzi,ja sa asi tiež pôjdem vyblázniť do shopingu,tam majú také krásne vecičky! A kam sa chystáte silvestrovať?My sme sa chystali lyžovať dneska(ja už síce nie) a nikde sneh! Tak počkáme,čo bude do víkendu.Ale nechce sa mi trčať doma. Sad